Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

bambola
10. nov 2010

@monline prisamvacku ty mas raddar na svoje meno 😀 som vedela ze ta spomeniem tak dofrcis 😀

macik27
10. nov 2010

@bambola no moja po vyspaní otvorí pusinu a pýta jesť a potom sa tak natlačí že musíme minimalne 20 minút odfukovať

monline
10. nov 2010

@bambola
@tinaki1275 pomáhala som večer nike s grafickými návrhmi, mala spraviť rytmus spojený s gradáciou, tak sme si kreslili ceruzkou 🙂 ale moje návrhy sa jej našťastie nepáčili, tuším použila iba jeden či dva, spravila 24
Malý spinká, dneska bol hnusný 🙂 Reval na rukách, reval v kočíku, reval v postieľke, reval na mojej posteli...bol unavený a nevedel zaspať, tak dokola som striedala tieto spôsoby, kým konečne sa upokojil a zaspal..a to nie raz, ale všetky tri polhodinové spánky boli takéto...večer bol chudák až zúfalý ako nevedel zaspať, došiel muž z práce, tak sa aspoň chvíľu smial a tešil a ja som šla do sprchy konečne si zmyť fritovací olej z hlavy a potom som vzala aj malého do sprchy, páčilo sa mu...nakojila som ho a normálne v kľude zaspal ..

bambola
10. nov 2010

@macik27 moja ako kedy ale vacsinou nepyta hned

monline
10. nov 2010

@bambola ale kdeže, pozerala som veci na bazare a videla som, že ma niekto spomína..ja nechápem ako dokážete toľko nakupovať v bazáre..ja som tam nič nenašla 😒

bambola
10. nov 2010

@monline chudatko☹ u nas nastastie je cicik vseliek a aj na taketo pripady
a co sa tyka toho co si robila s nikou ocenila by som kedy si nepisala po cinsky 😠 😀 😀

bambola
10. nov 2010

@monline ja do bazaru tiez len obcas kuknem zo zvedavosti ale tiez tam nikdy nic nevidim

macik27
10. nov 2010

@bambola
@monline niektoré veci v tom bazáre sú zaujimavé ale tie sú za také ceny že to už si kúpim aj nové

monline
10. nov 2010

@bambola bola som podráždená z toho malého..asi ho trápia zúbky, nezvykne byť takýto zlý, vlastne už tretí deň je takýto..nestíham pri ňom nič, lebo spí len polhodinky, ak chcem, aby spal dlhšie, musím ležať pri ňom..(ked spí v kočíku, tak samozrejme je to nemožné 🙂) dnes som upratovala obývačku, presunula som stôl so stoličkami aj postieľku, čo ju tam máme, aj druhý koberec som dala inde, malý sa hral pod hrazdou, ale- robila som to celé poobedie, lebo vždy vydržal len chvíľu a potom sa pýtal na ruky...v lehátku takmer sedí ako sa dvíha, vrieska tam...potom prišiel muž a tú moju náladu vychytal..😀

monline
10. nov 2010

@macik27 presne..pozerala som chodítka, tie, čo dieťa tlačí pred sebou..ale však za tie peniaze ich kúpim aj v obchode, možno o pár eur drahšie, prípadne tam bude macko a nie macko pu za rovnaké prachy

bambola
10. nov 2010

@monline no chudak muz a to je dnes streda 😀
moja dnes spala hodinu a pol v kociku, potom sme dosli dom, zobudila sa , najedla sa a zaspala na mne este na dalsie dve hodky 😠

monline
10. nov 2010

@macik27 malá je krásna, šikuľka podarená

monline
10. nov 2010

@bambola vieš ako mi dnes zaspal? nie a nie ho uložiť, plakal, tak som si len sadla na posteľ a držala ho (on postojačky) líce na líci a hojdala, aby sa upokojil..a on mi chúďatko takto zaspal..potom som ho položila ...u nás prsník nie je všeliek..ak nechce, neprinútim..ak nezaspí pri kojení, tak cirkusuje, potom mu môžem ukazovať cici 😖

macik27
10. nov 2010

@monline to bývajú také dni, mne sa ten môj začal krásne zobudili sme sa v byte chladno ,nejde kotol, pustím telku nejde satelit, sadnem do auta že idem s malou na navštevu, na prvej križovatke ma skoro debil zostrelil z cesty, prídem domov v detskej izbe na zemi kvetináč ( pritom okno bolo zatvorené) a všade kopec hliny tak som si s chuti zahrešila malá na mňa pozerala že čo sa deje ešteže ona bola dobručká inak by ma asi šlak trafil

bambola
10. nov 2010

@monline moje chudatko, mne niekedy tiez tak zaspi od unavy na rukach, hlavka pritlacena na hrudniku a ruky zakvacnute do tricka. ale je zaujimave ze ked takto zaspi od extremnej unavy tak spi len dovtedy kym je ako tak oddychnuta a potom sa zobudi a uz caka cicik

monline
10. nov 2010

@bambola muž prišiel neskoro, mali sme ísť nakúpiť, lebo je prázdno v chladničke..okrem toho som pri upratovaní obývačky zaniesla do pivnice taký plotík ku schodom, čo mi brat priniesol, aj veľké ťažké umývadlo do kúpeľky hore- to muž sľuboval asi mesiac, že to odprace..a včera nám večer pračka ukázala chybu E10, čo je upchatý filter, tak som musela k našim dať oprať mokré handry z pračky...muž keď videl aká som nasratá, tak bez slova šiel vyčistiť ten filter 🙂

macik27
10. nov 2010

no ja si musím zaklopať ja tú moju položím do postielky pohladkám a idem preč a ona zaspí sem tam si pomrnká ale to len tak aby sa nepovedalo

monline
10. nov 2010

@bambola aj malý tak..len trocha sa prespí z tej extrémnej únavy ...ozaj- zajtra má už 5 mesiacov 🙂

monline
10. nov 2010

@macik27 to je super..mne predtým malý cez deň dobre zaspával, ale večer mal koliky a reval strašne, uspávala som ho na rukách...a teraz cez deň hrozné zaspávanie, ale večer zaspí pri kojení..cez deň aj ked sa snažím načasovať to kojenie tak, aby pri nom zaspal- len zriedka sa to podarí..

monline
10. nov 2010

@macik27 aj ty si mala deň blbec

bambola
10. nov 2010

@macik27 fuha, tak toto ti zavidim, ale v dobrom 😉

bambola
10. nov 2010

@monline cize za dve minutky?😉

macik27
10. nov 2010

no ona cez deň spí tak 2 krát po hodine a večer už je naučená do vane, nakojím a spinkať a to spí celú noc

bambola
10. nov 2010

@monline tak vsetko najlepsie danielkovi k 5 mesiacom, juj ale to leti, vsak za chvilu polrok, rok....maturita 😀

monline
10. nov 2010

no, posťažovala som sa vám..doprala pračka, idem vešať

monline
10. nov 2010

@bambola dakujeme
dnes som presne niečo v tomto duchu písala známemu...že už má 5 mesiacov, čochvíľa polrok, rok, dva, tri a šup do práce

monline
10. nov 2010

no na balkón vešať teraz nepôjdem, sušiak mám plný, musí to počkať do rána.. 😖 😖

bambola
10. nov 2010

@monline si rychlo dovesala 😀

macik27
10. nov 2010

no ja idem spať už mi oči klipkajú dobrú noc 🙂

monline
10. nov 2010

@macik27 dobrú noc

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre