Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

maxara
23. okt 2010

@karinnka ano ja budem mat lodger.. ale dojde mi az zaciatkom novembra, ale to neva.. budem mat ten fialovy 😉

@tinaki1275 fiiiha, to je dobra cena, u nas stoji ten fialovy cez 90e, 97tusim.. 😠 a ako pise Karinnka, vydrzi do troch rokov veku babatka a navyse sa da pouzit troma sposobmi, bez vlozky, s vlozkou a samostatne iba vlozku.. preto pisu, ze je celorocny, cize aj v lete, ked je sychravo, co u nas byva (u vas asi nie 😅 ) , mozem zakryt bambu len tak.. no ja si myslim, ze ho vyuzijem dost.. ale neviem no.. tazko povedat

maxara
23. okt 2010

@alllexa no to veru neviem.. radsej daj zmrazit po dni.. mojej Ninke nechutilo vobec moje mlieko z flasky.. bud UM alebo moje z prsa.. 😒 takze v tomto ti neporadim

bambola
23. okt 2010

@maxara maxi tak som sa pomylila dnes nie je na zachranke ale na porodnici, tak poprosim dnes nerodit 😀 a ked tak len prirodzene, ziadny CS a bez epiduralu 😀 😀
@tinaki1275 podla mna prave tam u vas by si ten lodger vyuzila, kedze je stvorsezonny a u vas je zima ako tu jesen 😉 prave na to podnebie sa mi hodi lodger. a ako sa mi zda vsetky chceme ten fialovy 😀 a ako pise karinnka tak je do troch rokov a on je vytvarovany tak skor do sportaka resp golfacu tak tam pekne sadne.
@alllexa alex ja mlieko zbieram len 24h a potom ho davam do mraziaka a po vybrati z mraziaka moze byt von zase 24h ale uz nezamrazovat. ale tusim niekto pisal, ze sa moze zbierat v chaldnicke aj 48 tak neviem

maxara
23. okt 2010

@bambola a nie je tm nahodou chirurg? alebo anesteziolog? alebo co vlastne, ked aj na zachranke robi? 😲 ja tomuto lekarskemu deleniu vobec nerozumiem.. akoze viem, ze musi si urobit po skole najprv atestaciu, ale tomuto teda nerozumiem.. vysvetlis?

meruska
23. okt 2010

@karinnka super ze uz mate fusacik 😉 kde ste nakoniec kupili?

karinnka
23. okt 2010

@meruska kupili sme ho v babetkove na Dominikanskom,vsade stoji uz teraz rovnako tak som to obtelefonovala a hned sme isli kupit 🙂

karinnka
23. okt 2010

@maxara fialovy je krasny 😵 😵 😵

bambola
23. okt 2010

@maxara on je anesteziolog, na zachranke su aj llekari ktori su speci akoze len na zachranku,na TP (neviem ako sa im nadava) ale okrem ineho tam chodia sluzit aj ini lebo ich nie je dostatok a mm tam robi na dohodu ale na dohodu tam robia rozni lekari od anesteziolog cez chirurgov a internistov az po pediatrov 😠 co sa teda moze stat len na slovensku 😠 ) po spravnosti by tam mali byt anesteziologovia a mozno este urazovi chirurgovia. podmienkou je atestacia (v akomkolvek obore) alebo zaradenie v atestacnom odbore anesteziologia (co je pripad mojho mm ale nebojte sa on je velmi sikovny a uz co to preskakal 😉 )
inac ma teraz napadlo ze mozno pichal nasej @allexa epidural pri porode 😉

maxara
23. okt 2010

@karinnka vsak? aj ja hovorim.. 😵

@bambola 🙂 dakujem za vysvetlenie.. inak to by som ja nemohla robit.. sice som mala svojho casu obdobie,ked som bola akcna a pri kazdej mrtvole a nehode som musela byt.. aj na tych detskych kramaroch som potom robila v podstate dobrovolne (som cez leto brigadovala za par supiek) , ale odkedy som videla nazivo krvacajuci mozog v polke lebjy a ten clovek sa este hybal, tak som si povedala, ze stacilo a uz odvtedy som volajaka precitlivela na take..

maxara
23. okt 2010

@bambola a v tehu sa to uplne dorazilo, to som nemohla pozerat ani prirodopisne serialy, kde krokodil ulovi uboheho pakona.. ☹

bambola
23. okt 2010

@maxara ja som teda dost sadista a ja vselijake rany a operacie mozem, isty cas som pozeravala na nejakom americkom kanale normalne operacie 😅 a ani dnes mi to nevadi. ale napriklad mm vravi, ze sa clovek musi odosobnit ale, ze ked vidi daktore deti, co vsetko mozu mat a co vsetko sa moze stat, ze o to viac si vazi, ze nasa bobka je zatial zdrava, ze vsetko prebieha hladko (klop klop)
ale je pravda, ze odkedy som porodila tak ma dojme hociaka kravina, najma co sa deti tyka, tak uz slzim a to som predtym nikdy nemala 😅

tinaki1275
23. okt 2010

@alllexa ja som zbierala max 24 hodin..a potom do mrazaku...ale rozmrazujem tak ze dam na 2 hodin do chladnicky a potom este prihrejem v tej mojej masinke co mam n zohrievanie..ale aj tak sa mi stalo,napr vcera ze som rozmrazila bolo take divne hrudkovite..a tak som ho radsej vyhodila..myslim ze sa pokazilo..aj ked neviem ako. 😒

tinaki1275
23. okt 2010

@karinnka @maxara@bambola tak som sa rozhodla ze kupim ten lodger 🙂 je fakt krasny som z neho uplne hotova...mm bude zase hundrat ze nakupujem...ale co ved je to pre jeho dcerusku 😀

bambola
23. okt 2010

@tinaki1275 ja tu vsetky presvedcim len ja sama sa neviem rozhodnut 😀
@allexa mm rozmrazuje MM tak, ze vlozi nadobku do zovrenej vody

karinnka
23. okt 2010

@tinaki1275 tak,tak treba nakupovat 😵 ja tiez obehavam net a nakupujem oblecko pre malicku 😀 Sobotny relax 😀

meruska
23. okt 2010

aj ja prave nakupujem cez net 🙂

tinaki1275
23. okt 2010

@karinnka jaj tatino nebude nadseny ked bude platit na konci mesiaca kreditku.. 🙂

bambola
23. okt 2010

no ste ma naladili, idem aj ja nieco pokukat 😀

meruska
23. okt 2010

baby aku velkost oblecenia mam kupit na vianoce? Chcem aby bol maly fesak pod stromcekom.... mam vyhliadnute toto, a je to velkost 68, staci?

bambola
23. okt 2010

@meruska podla mna staci, kolko vazi?

meruska
23. okt 2010

@bambola dnes mal 5780 g

bambola
23. okt 2010

@meruska tak podla mna ano ale nenadavaj mi potom ak nie 😅

maxara
23. okt 2010

@meruska moja Ninka ma 7680 a ma 68cku, ale este aj niektore 62ky su jej dobre, tak ak by Timko aj pribral do Vianoc dve kila, tak 68 bude v pohode, si myslim

meruska
23. okt 2010

@bambola
@maxara vďaka kočky 😉 tak idem hľadať sviatočný ohoz na vianočné návštevy

denisse
23. okt 2010

ahojte babenky ...
vobec vas nestiham citat ... a to tu mam mamu, v pondelok odchadza tak zacneme zase bojovat sami ...
mam podozrenie, ze barunke zacinaju ist zuby ... vcera vecer tak strasne plakala, ze som ju nevedela utisit ... nakoniec ale v noci celkom pekne spala na rozdiel od predoslych noci ... tak uvidime, co nas caka dnes ...

vsimla som si ze riesite fusaky, tak ja som uz nas do kociara nainstalovala, posledne dni ju davam spat na balkon ...

luminkasp
23. okt 2010

@tinaki1275 myslis ze ten fusak vyuzijes? ja som pri tere nemala a teraz tiez neidem kupovat, myslim, ze teplotne sme na tom rovnako 😉

bambola
23. okt 2010

a kde ste dnes vsetci? 😕

bambola
23. okt 2010

ach aka som ja nestastna z tej mojej bobky ☹ pouziva cicik ako dudlik a bez neho nie a nie zaspat a co je horsie niekedy ani spat 😔 ako ja len toto idem riesit 😕

karinnka
23. okt 2010

Dnes je tu nejako ticho 🙂 Aj nocne sovy asi uz spia 😉

meruska
23. okt 2010

@karinnka co si dnes nakupila? ja overal 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre