Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

bambola
3. jan 2011

@maxara ty si nedas pokoj s tymi chorobami co? 😠 zacinam ta podozrievat, ze je to tvoje hobby 😀 😀
ninka je uzasna aj s capackami 😵 a cita ako taka velkacka 😉

maxara
3. jan 2011

@bambola veruze moja nina nie je taka akcna 😀 aj ked uz zacina mat maniere, ale je stale taka fajn dobruckava

maxara
3. jan 2011

@bambola vidis, dobry napad.. ked to vyhlasim za moje hobby, tak ma budu obchadzat 😀

maxara
3. jan 2011

preboha, pocuvali ste spravy? ze chytili sexualneho devianta.. 16rocneho!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 😖 😠 😠 😠

kafoditka
3. jan 2011

@maxara Peti, Ninus je stale krajsia a krajsia 🙂 ako si spokojne sedi v sedacke 😉 mam taky pocit, ze Ninka a Matka bambolovie su jednoznacne najvlasatejsie princezny vo fore.. 🙂

maxara
3. jan 2011

@kafoditka 😵 ano je, pagacik.. ale vlasky nema take huste ako Matka bambolovie.. resp medzi tymi dlhymi z bruska ma este aj kratke, ale zatial yo moc nevidno 😉 ale vlasata je poriadne.. uz jej lezie ofina do oci 😀

kafoditka
3. jan 2011

@merikac Marianka ja nevravim, ved u nas v CA je tiez krasne, plno snehu a ked zasvieti slnko tak sa vsetko trbliece, ale pre mna toto patri uz len na hory.. Akoze keby takato zima - prava zima- bola aj v BA tak ja to beriem a tesim sa, ale naco je nam tu taka zima, kde jeden den napadne, druhy sa roztopi a potom chodis po clapkanici, po kolena mokra, od soli vyzrate topanky a vsetko ten maras sa ti lepi na kolieska kocika 😠 Tak bud nech je zima naporiadok s kopou snehu alebo aspon sucha.. chapes, ako to myslim.. 😉

kafoditka
3. jan 2011

@maxara 🙂 aj Filipovi zacali rast vlasy - konecne 😀 a stale to vypada na blondiacika 😉

monline
3. jan 2011

díky baby za pochvalu môjho maróda...
pospali sme si spolu, taak dobre mi to padlo..zobudil sa o pol siedmej, ale už je dosť nevrlý, tak sa ideme nakojiť a skúsiť uspať..pekne si tu píšte, večer si vás prečítam...maxi- krásne fotky

monline
3. jan 2011

@kafoditka ale je krásny..taký usmiaty, spokojný, dobručký od pohľadu 🙂

kafoditka
3. jan 2011

@monline dakujem ale ako pises - dobrucky len od pohladu 😀

tinaki1275
3. jan 2011

@kafoditka strasne zlaty 🙂
@maxara zda sa mo ze riadne narastla...
baby mna pre dvoma hodinami ked som dvihala malu z hracej deky seklo v krizoch.. 😢 ale tak ze som ostala prehnuta .. ☹ uz lezim ale ukladal ma mm..co ja budem zajtra robit?ako to zvladnem s malou? ☹

kafoditka
3. jan 2011

@tinaki1275 Mati ☹ spominala si, ze byvas teraz pri nemocnici, nemohla by si si ist dat pichnut injekciu, aby sa ti ulavilo??

tinaki1275
3. jan 2011

@kafoditka aj to som uvazovala,mam to 300m na pohotovost..pockam este kym mala zaspi, dala som si voltaren a lezim na vyhrievacej poduske...uvidim..prinajhorsom pojdem rano..

bambola
3. jan 2011

@maxara @kafoditka baby ale nasa je taka vlasata len vpredu a na bokoch, vzadu ma stale este tu plesku 😀 😀

bambola
3. jan 2011

@tinaki1275 mati to mas to iste co ja len ja som to mala v tom krku 😒 dva dni som to mala na fest, treti den som si uz zvykla a potom som si zvykla, ze to proste boli ale musim sa hybat. ale tyzden to trvalo urcite 😒

bambola
3. jan 2011

dievcata inac posledny tyzden som uplne posadnuta cokoladou 😕 jedla by som ju vzdy a stale, hlavne milku 😝 😝 bola som dnes v obchode a mali tam tie velke milky v akcii a nekupila som, ze kaslem na to ale spravila som chybuuuuuu teraz si nadavam 😠 😠

kafoditka
3. jan 2011

@bambola ale ale co to tu mame za chute?? Nechces nam nieco povedat?? 😀

tinaki1275
3. jan 2011

@bambola no ja sa bojim,lebo ja prakticky "nemam"dve platnicky medzi 5-6 a 6-7 stavcom,aj preto musela na cisarsky...a strasili ma uz roky ze ked sa mi to vrati tak len operacia 😒 ale tak daleko este nie sme...hadam kerd dnes polezim... ☹

bambola
3. jan 2011

@kafoditka kafko nechcem 😀 ja to vobec nechapem, ja som teda vzdy mala rada cokoladu ale nejako som na nej nelipla a jedla len ked bola. a teraz to vecer na mna pride a..........😝 😝

merikac
3. jan 2011

@maxara uzasna vysmiata babika s rozkosnymi capackami🙂,,,,,,,,,,,,a ma zaujimavu stolicku,,taku som nevidela, ze aj s hrackou,,to origos, je taka?

merikac
3. jan 2011

@kafoditka maly je jaky smejulko,,ja neviem, cim to je,,ale tie nase julovky, su vsetky tak uzasne vysmiate,,,krane, rad radom- aj Emme rastu vlasky,,take blondave paperie ma po hlavicke,,ze clovek si ho poriadne ani nevsimne,,ale len sa zahladi,tak vidiet uz dlhsie vlasky :d

monline
3. jan 2011

@tinaki1275 malý sa mi smeje, lebo mu robím kadejaké opičky a grimasy a prihováram sa mu..a tak často ho fotím, že si zvykol na to, že to bude zábava 🙂
to máš blbé...a ako sa cítiš? akoby sa ti to malo zlepšiť, či horšie? nezanedbaj si to..najneskôr zajtra chod, ale budeš mať kam dať malú? nebolo by lepšie ísť teraz? ked je s nou muž?

@bambola odovzdala som pusu za Maťku 🙂

monline
3. jan 2011

@merikac mne to pripadalo ako tá moja z ikey, ale maxi tam má hrazdičku..maxi, kde si ju zohnala? to je na prísavku? či aké to má zakončenie?

monline
3. jan 2011

@merikac tak aj emma bude blond 🙂 aj danielovi rastú vlásky, ale zatiaľ len na vrchu hlavičky, tie majú pár centi..ale inde nič moc, vzadu pleš 🙂

merikac
3. jan 2011

@bambola čokohlik? 😀

merikac
3. jan 2011

@monline no hej,,aj som si pomyslela,,ze je ako ta tvoja,,ale ta hrazdicka tam vyzera byt ako original

monline
3. jan 2011

baby dali ste si nejaké novoročné predsavzatia?

merikac
3. jan 2011

@monline ja myslim,,ze do roka budeme davat tiez nejaku pukacku 😀

monline
3. jan 2011

@merikac určite je snímateľná, inak by stolička neplnila účel, - kŕmenie-...a je to ikeácka, maxi spomínala, že tuším u rodičov takú má

merikac
3. jan 2011

@tinaki1275 booze,,babulky,,akosi nam zdravie nepraje,raz jednej, raz druhej a teraz ty Matka,,,,veru behni na tu pohotovost,,rychlejsie sa ti ulavi, bola by blbost trpiet pokial sa da pomoct

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre