Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

maxara
8. máj 2011

@katarina7777 teda kati, to asi malo byt tebe 😅

katarina7777
8. máj 2011

@maxara bambi sa to zide lebo ona chce kupit bazenik, ja uz ho mam 😉

katarina7777
8. máj 2011

baby nevideli ste u nas take plastove ploty pre deti do zahrady? tu ich maju v Chicco ale stoja 45 eur za 4 diely co je asi 5 metrov a ja by som ich potrebovala min. 3 cize by to bola riadna palka ... 😲

maxara
8. máj 2011

@katarina7777 kati ja som dnes mimoticka, mna boli cela lava strana tvare a pritom som si citala, ze bambi chce bazenik a aj som jej napisala a potom som si precitala teba a ze preco som to pisala Bambi? a nemohla som najst to, kde bambi pisala ze chce bazenik ☹ .. akozeee.. Nina ma strasne dorazila dnes. Rano mi drbla celovku do zubov a doteraz ma to boli, pohryzla ma do lica..

merikac
8. máj 2011

baby, nico mi uslo, aky moc to tu vy riesite??? my nic nosit nemusime,,,,,,
@katarina7777 ja nie som zastanca nejakych oslav,,jasne, ze sa zideme rodina,,nasi svokrovci,,,malej chcem kupit trojkolku a to je vsetko,,a jasne, ze tortu,,tymto padom vyzivam @ericica aby ratala, je ja pre emcu objednavam u nej 😉

merikac
8. máj 2011

@maxara ninka si vyburuje na tebe zlost??neviem, ci som si to teraz len vymyslela,,alebo ti to niektora napisala,,ale ked si pisala, ze ta bolia zuby,,teda jeden,,tak ti chcela pomoct ninka,,ze teda nech ta bolest uz zo zuba nevychadza 😀

zrzulka
8. máj 2011

@mirka285 moja mama do maleho uz tiez tlacila kakaovnik, vajce nevajce,cukor necukor. to som ho u nej nechala...babky su take 😀 ale u nas ho napchava aj miska takze to uz neriesim, aj rano sa nadzgaval vajecnym vencekom ktory tu odhodila miska, samozrejme ze pato ho nasiel, minule som mu lovila v ustach cukrik. materstvo s 2 detmi je uuuuzasne 😀

bambola
8. máj 2011

@zrzulka ved ked nakupia hracky ostatni nemusim ja 😉 oblecko aj tak radsej nakupujem ja
@maxara vidis a videla som tam tie bazeniky na zaciatku a chcela som sa k nim vratiti a potom som zabudla 😠 no skleroza 😅

maxara
8. máj 2011

@merikac 🙂 draha, mna pobolieva rastuca osma, vzdy len nachvilku a potom pol roka nic a do toho mi nina hodila celovku, smyklo sa jej a praaask mi tym vypuklym celom do prednych zubov ☹

katarina7777
8. máj 2011

@maxara no ninka ta chcela k sviatku vypusinkovat len neodhadla dobre vzdialenost a zabudla zavriet usta 😉

merikac
8. máj 2011

baby, sledujete superstar?? ta ceska s tym nasim slovakom su dobriiiiiiii

mirka285
8. máj 2011

@zrzulka Leni ale ja to beriem tak ze mala ma za chvili rok,tak uz moze pomaly vsetko ochutnavat...vcera mala kiwi na desiatu a tak sa zaliovala ze dovi 😝 ja pomaly vsetko pridavam do jedalnicka okrem kravskeho mlieka,na to som nejako vysadena,lebo ani ja ho nemusim.
@bambola plne suhlasim,ze detom treba hracky,ved to ich najviac potesi...

katarina7777
8. máj 2011

@merikac vyzera to tak ze oslavovat budeme vsetky podobne a jednu mega oslavu spravime 18/6 u maxi 😀

merikac
8. máj 2011

@katarina7777 noo, tak to teda chce aby bola na tej megaoslave aj mega torta,,,,,,,,,,,, 😀

mirka285
8. máj 2011

ozaj v stredu si ideme do Trencina pre obrucky a strasne sa tesim lebo mamina si zoberie dovolenku a bude s Lindou a my mame cely den pre seba 🙂

katarina7777
8. máj 2011

@mirka285 holuuubkovia 🙂

merikac
8. máj 2011

@katarina7777 ja som minule nad tebou tak rozmyslala,kto ti je s malym?? ked ty si si v pohode posadila kvietky,,,lebo ja ked som sadila 4 valovce,,tak emma bola v kus v zemine,,a bola spinava ako prasa,,co som ju v kuse rukami davala dalej od seba

macik27
8. máj 2011

baby ahojte nejako nestíham ani čítať ani písať 😒 malá sa zmenila na strašnú nerváčku keď sa jej niečo nepáči tak vrieska ale neplače len tak kričí 😠 dnes sa chcela hrať s káblom jasné že som jej to zatrhla a keď som ju posadila na koberec tak sa hodila do zadu a začala hystericky kričať a kopať nohami ešteže som jej stihla ruku podložiť inak by sa riadne ovalila a keď som jej podala hračku a to takú celkom oblúbenú tak ju po mne šmarila...robia ajvaše deti takéto divadlo? mne to príde strašne skoro aby sa takto čertila ☹

maxara
8. máj 2011

@katarina7777 😀 ano tak nejak to urcite moja laska myslela 😀

macik27
8. máj 2011

@mirka285 kde ste si dali robiť obrúčky? my sme mali zo zlatníctva Kamea a sú fakt super 😉

bambola
8. máj 2011

@mirka285 presne, vsak je to ich sviatok a sveter ani ponozky nepotesia 😔
tak budete mat pekny vyletik 🙂 niekedy by som chcela aj ja aby nasi boli blizsie 🙄

katarina7777
8. máj 2011

@merikac tak ja som to robila na 2 razy, v piatok som vytrhala sirotky a pokopala zahon a v sobotu poobede ked mlady pan zalomil som posadila 😉 ja robim vsetko na viac krat odkedy mame lea a min. 3 veci naraz 😀

katarina7777
8. máj 2011

baby idem chrapat lebo mi oci klipkaju... dobru nikym a nicim nerusenu noc vam prajem 🙂

mirka285
8. máj 2011

@macik27 aj my sme si dali robit v Kamei 😉

katarina7777
8. máj 2011

@merikac ozaj k tej torte, kedze mame profesionalku medzi nami tak by sa mohla ericica podujat nieco dobre upiect 😉

macik27
8. máj 2011

@mirka285 máme od nich takú vizitku na 5% zľavu ak chceš môžem ti ju nejako doručiť 😉

katka55
8. máj 2011

ahojte. tak som vas konecne docitala 😉 my planujeme pre maleho oslavu v zostave patrikovi stari rodicia a tetky a ujovia s rodinami. on este chudacik nemal ani poriadne uvitanie do zivota, kedze krsteny nie je a cela rodina sme odvtedy spolu este neboli, lebo polovica rodiny je 200km daleko, tak by som to chcela spachat na 1. narodeniny 😉 a darcek este nemam vymysleny. rozmyslala som nad tou trojkolkou, ale neviem, ci by ma to s nou bavilo a hlavne kde ju skladovat 😒 no a zapojm sa este do temy moc 😀 my sme brali moc uz viackrat kvoli patrikovym oblickam. asi pol hodinu pred budickom som ho posadila rozbaleneho na jeho lehatko do vanicky, ktoru som dala na nasu postel, umyli sme mu pindiska sterilnou gazou v teplej vode, mm mieril pindasom a ja som chytala stredny prud a ako bonus sme este mali zachytit to do 2 skumavok 😕 da sa to 😉 vzdy sa nam to podarilo na prvykrat a max. do 5 min. patrik sa na tom naramne zabaval a potom v pohode zaspal dalej. ja som to hned niesla k dr. ale ked sme boli napr. na kontrole na urologii, zabudla som mu nabrat moc, tak som v cakarni nalepila sacok, zachytila sa v nom asi 2 kvapky mocu a sestricka povedala, ze to nejako vykuzli a vykuzlila 😉 tot moje story s mocom 😀
@maxara dostala si od Ninky velmi pekny darcek k dnesnemu sviatku 😉 😀
@bambola my tu mame Kik? 😕 dobre vediet 😉 a vsetko najlepsie Matke k 10-tke 😉

maxara
9. máj 2011

Ranko
moja Ninka vcera zaspala o 19tej a spala az do rana, do klasika 5:30.. takze darcek mi dala opacny, rychlo zaspala a netrvalo to ako obycajne aj hodinu.. Akurat ze mm isiel spat kratko po nej a ja az vecer, lebo som mu objednavala taku drobnost z bazosa a kedze je to dost zavisle na jeho postave, tak som s chlapikom preberala co to ohladne toho a kedze mal azetovy mejl, tak som nakopla moj nick zalozeny kvoli otrokovi a pokecovali sme tam.. samozrejme, ze sme sa aj o inom rozkecali.. no som zvedava ako prebehne nas obchod 😀 lebo sa hanbim teraz este viac ako obvykle. 😅
A este sa pochvalim, moja Ninocka krasna normalne zacala odvcera mlet rozne slabiky a hlasky, normalne rozprava, akurat ze tie slova nie su slovenske 😅 ale mozno cinsky alebo turecky by sa dohovorila 😀 😝 Kazdopadne sa pritom tvari akoby mi hovorila uplne zrozumitelne a chyba bude v prijimaci (vo mne) 😅

kafoditka
9. máj 2011

Dobre rano.. Filip dnes vstal o 5 🙄 v noci tri krat hore, cize som nevyspata a absolutne bez nalady.... dnes musim ist na postu pre zasielku, potom prechadzka s malym, klasika. Vsetkym vyspatym aj nevyspatym maminam pekny den prajem.

mirka285
9. máj 2011

dobre ranko dievcata 🙂 dnes to vyzera na pekny den..
@kafoditka Domi teba som sa chcela opytat ci mas nejaky financny limit na tie topanky,lebo ja som v meste idela viacero topanok co by ti pasovalo k tym satam...
@macik27 si zlata,ale nebudem t komplikovat a hlavne uz sme dali zalohu a o zlave sme jej nehovorili,ze mame...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre