Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

monline
16. apr 2010

tuším ste všetky šli spať a vykecávam sa tu len ja...a to som plánovala o desiatej zaľahnúť...tak vám prajem všetkým krásne sníčky..ružové či belasé..a prebudenie sa do slnečnej soboty bez dažďa 🙂
teraz ma napadlo- čakajú júlovky dvojčatká?

dugyna
16. apr 2010

monline este soim tu ale aj ja uz pojdem pomaly 😉 😉

monline
16. apr 2010

dugy- tak špeciálne pre teba dobrú noc 🙂

dugyna
16. apr 2010

xixi aj pre teba monline dobru noc

a my slim si ze urcite nelutujes ako si sa rozhodla..a urcite ej to lespie akoby si sa cely zivot trapila..

monline
16. apr 2010

dugy- naučila som sa neplakať nad rozliatou kašou..kedysi mi mama povedala- rozhodnutie je na tebe, ale ku mne potom nechoď plakať..a- ja som nešla plakať..od toho rozhodnutia som silnejšia, odvážnejšia..muž to má pri mne ťažké, pretože som sa naučila rozhodovať sama, aj sama znášať zodpovednosť a mám problém ho pripustiť k tomu, aby ostala voľba niečoho len na ňom..zvykol si..iné mu neostáva 🙂)

dugyna
16. apr 2010

to je super monline, ze ta to postavilo na nohy.... 🙂a je steba silna zena 🙂
ja zase mam stastie ze mam mojho muzicka takeho aky je a preto ho aj milujem, my vsetko rozhoduje spolu a nalkolko mame rovnaky nazor a rovnaky vkus je to akoby jeden clovek rozdoval 😉

monline
16. apr 2010

dugyna- to je skvelé, prajem ti to..našli ste sa, niektoré páry majú šancu prežiť spolu šťastne celý život...ako moji rodičia- sú spolu už 40 rokov..vzťahy sú ako počasie..ale vždy treba veriť, že to slniečko vyjde a obleje nás teplom..

monline
16. apr 2010

dugy- a šup do postele! detičky potrebujú spinkať nerušene..(ja chápem, že si rozhodená z písania diplomky, z ponocovaní, poznám 🙂..ale treba spať ak sa dá..)

dugyna
16. apr 2010

monline- dakujeme 🙂
ako pises niektroy sa nadju a niektory nie, mojej mame to vyslo az na druhy krat a zase moji stari rodiacia mali minuly rok zlatu svadbu 😉 a je to krasne, aje ked jeden na druheho frflu nedaju na seba dosputit 😉

dugyna
16. apr 2010

ok monline dobru noc a aj brusku

sunnygirl
17. apr 2010

Brééééé rááááánko,

dnes tu bude asi pusto, vonka je tak krásne a ja doma ☹ , sama. Ale už som nakúpila, takže sa teraz naraňajkujem, všetkým prajem pekný dník 😉 😎 🙂

sunnygirl
17. apr 2010

Tinka: mne a veľmi páči fotka 2, 3, 7 a posledná, tie fotky rozpávajú

alllexa
17. apr 2010

Ahojte dievcata - mam taku chulostivu otazku - posledne tyzdne citim taku tupu bolest tam dolu... Najprv som si myslela, ze je to svalovica z cvicenia svalov panvoveho dna, ale stale to pretrvava - najma pri chodzi a stati. Je to akokeby som predtym sla na bicykli a mala tvrdu sedacku, akokeby som tam mala modrinu, ale pri dotyku to neboli... Niektore tu spominali, ze citia zasitie z prveho tehotenstva, ale ja som este tehotna nebola. Zazivate nieco podobne? Bojim sa, ci sa neotvaram alebo co... Vo stvrtok idem na kontrolu, tak snad tam sa dozviem.

janka_michal
17. apr 2010

bre ranko mamicky..ALLLEXA- tuto bolest nepocitujem ale niekedy mam take pichanie a je to prííííserne tak v oblasti vajecnikov..radsej sa na to spytaj doktora a uvidis co ti tpovie. mne povedali ze to je normlane a ze si mam lahnut ked to citim a dat nohy vyssie..vyskusaj to a mozno to pomoze..prajem ti vela stastia s tym
Tinka. mas velmi pekne fotky..videla som ta aj na fb si komentovala miss tehulka..ja tiez rozmyslam ze sa prihlasim no neviem,neviem..ak by nie tak ti prajem vela stastia
idem so svokrovcami na nakup tak si vas potom precitam..dnes je tu konecne krasne tak to treba vyuzit a ist trosku von..🙂

janka_michal
17. apr 2010

ja sa chcem este spytat chceme mat dceru Viktoriu..ale mojho partnera napadlo, ze by sme ju mohli dat zapísať ako Victoria..ma s tym niekto nejake skusenosti?lebo som pocula, ze mena ktoré sa u nás nevyskytujú si vyzadujú povolenie z daného státu ked sa používajú..ale tak isto som pocula aj, ze to nie je potrebne...Ako to teda je??ak by ste mi mohli poradit. čo vsetko to obnasa a co budeme musiet vybavit a pod...dakujem

dugyna
17. apr 2010

dobre ranko dievcata
mna cakali ranajky rano-moj muzik mi bol kupit cesrtve sladke pecivko 🙂jablkovy dzusik a este ma cakal kyticka ruzi a studesntka pecat tak mam krasne rano a este aj slniecko svieti
trosku ideme poupratovat 🙂
a posadit si musim muskaty afuchsie..som kupila cez tyzden 🙂

alexa ked to popisujes dole- myslis skor kosti ale makke tkanivo..pride mi akoby sa ti panva roztahovala..z toho co si popisala.
babatko citis ako predtym?

maxara
17. apr 2010

alllexa ja to mavam tiez a myslim ze viacere..je to asi to roztahovanie panvy, myslim, ze sa nemusis bat

maxara
17. apr 2010

a mimochodom Dorbe ranko .. 😉 akosi som zabudla pozdravit, whoops.. ja som dnes sama doma, mm zobral predlozky a spolu sli na chalupu cosi robit, takze prazdny dom, okrem toho individua, ale vraj sa chysta niekam do paze, takze ... SNAD..

dugyna
17. apr 2010

cau maxi 😉

maxara
17. apr 2010

cau dugy, dnes sa chystam pozehlit veeeeelku kopu pradla.. prat dalsie dam, az ked budem v polovici..

dugyna
17. apr 2010

no ja som dala prat ...takze kym to uschne tak pozehlim to co mam..nastastie teraz to neni az taka kopa..minule to boli hotove dve kopy..hruza..

neviem kde som dala zeminu na kvety

mirka285
17. apr 2010

Dobre ranko 😉 tak pekny den nas caka dnes...vobec neviem co budem robit...asi sa vyberiem k nasim idu dnes pokladat kobercovy travnik tak sa tam budem motat 😉 navarene mame zo vcera,tak mam frei 🙂

dugyna
17. apr 2010

ja hladam tu zeminu..a neviem ju nasjt..ach jaj .

alllexa
17. apr 2010

Mna boli skor makke tkanivo (oblast posvy), a to prave mi je divne - nepripada mi to ako roztahovanie panvy.

dugyna
17. apr 2010

alexa a kolko ta to boli? nemilovali ste sa s mm?

jeiny
17. apr 2010

alllexa...je to akoby svalovica resp. opuchnute a ta to tak ako keby tahalo? ak hej, mozu to byt varixy na posve...mne to minule hovoril moj doki..dovtedy som si myslela ze varixy mozu byt len na nohe 🙂

maxara
17. apr 2010

allexa mna to ako po bicyklovani bolievalo od zaciatku, nie vzdy, ale tak tyzden dva, potom pauza, potom zase.. a vsetci mi tvrdili, ze je to roztahovanie panvy.. a ono to ma logiku.. prisla som na to, ze ked dlho sedim na fit lopte, tak ma to tak zacne boliet, postazovala som sa mojmu chrbticiarovi a on povedal, ze teraz by som vobec nemala sedavat na fit lopte, lebo sa mi tam tie svaly natahuju a su napnute a teraz by mali praveze relaxovat.. Cize logicky, ked sa ti odtiahnu kosti (panva), natiahnu sa ti vsetky svaly a slachy.. je to uplne normalne, neboj..

maxara
17. apr 2010

jeiny a ty si nasa julovka a my o tebe nevieme??? 🙂

sunnygirl
17. apr 2010

Alexa, bude to tá svalovka, neboj.
Dugy, šup šup nájsť zeminu, veď dnes je tak pekne, keby som mala, tak aj ja presadím kvietky na balkóne.
Ak by chcel niekto inšpiráciu, ja varím frankfurtskú (tú teraz milujem) a kelový prívarok s mäskom duseným 😎

sunnygirl
17. apr 2010

Maxi: koľko nás už vlastne je? júloviek 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre