Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

meruska
26. sep 2010

@boddez a ako zijete z tak malo peniazkov ako je materska? ved z materskej -nezaplatis najom, stravu pre seba a umele mliecko pre Sofinku( kedze asi kojit nemozes), oblecenie a tak??

cigaretka5
26. sep 2010

@boddez ja na toto nemam slova, Velkz obdiv a vela sily

mirka285
26. sep 2010

@boddez a dufam ze si to niako osetris aby ta ani neviem ako ju nazvat nezaklopala za par mesiacov na dvere a nechcela ti malu zobrat 😠

boddez
26. sep 2010

@meruska vyzijeme vdaka mojim rodicom ...mam matersku 256..onedlho 156... 😠 😠 😠 😠

cigaretka5
26. sep 2010

@oacka my mame cely byt aj dom podla feng shuej, manzel na krku kamen , ja v kabelke kamen, na krk si dam iba ked mam nejake zdravotne problemy, citam simelnikova, ktorý tvrdi ze vsetko je o energii myslienke a pristuep, taka som ja a to je aj dovod preco tu nemam fotky

boddez
26. sep 2010

@mirka285 to nehrozi ma zakaz styku... 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

tinaki1275
26. sep 2010

Ahojte baby ,tak som sa dnes nasrala..sprepacenim....moj drahy my o tretej poobede oznamil ze k nam pride jeho kolega z prace aj s rodinou vecer na opekacku ..ten kolega ma 4deti vo veku 1- 6rokov...a my maly trojizbovy byt sice s velkou terasou ale viem vel,mi dobre kolko priestoru potrebuje 4 deti(robila som za mladi au-pairku..)co na to povedat ,este je tu aj moja mama na navsteve a mali sme uplny iny program...ale prisposobila som sa ..malu som supla malej do kocika len co dorazili (o siedmej vecer) a kocikovala doteraz a malu poculi vsetci susedia..dmes mala svoj den.. 😖...mna skoro porazilo, decka sa mi rozliezli po byte a osahavali uplne vsetko este aj malej cumliky(budem sterilizovat celu noc) ,a moj drahy aj s kolegom si v klude popijali na teraske a mnazelka od kolegu tiez velmi nejavila zaujem (je to zvlastna zienka francuzka lekarka,ktora zastava nazor ze deti maju mat skoro uplnu volnost)).Mne uz bolo do placu ..nastastie odisli pomerne skoro ...a teraz mm zbera bordel po celom byte...a naklada mycku ..nech maka.. 😒
ale k inemu ..viete mi povedat niektora moze sa reflux zacat prejavovat a z teraz teda v tretom mesiaci? mne mala vcera vecer ale aj dnes po kazdom papani poblinkava a to dost ...predtym ti nerobilaale netvari sa zeby jej to nejako vadilo ...

mirka285
26. sep 2010

@boddez 190,nie 156....aj tak aj tak zalostne malo,ani mi to nepripominaj lebo sa zase rozculim...

cigaretka5
26. sep 2010

@boddez a to preco nemas mateskru ale iba rodicak? si nepracoval predtym ? prepac za diskretnu otazku ale tak trochu sa zivim radami ako z tohto statu vytazit co najviac tak taka profesionalna deformacia.

boddez
26. sep 2010

@mirka285 ja tiez...tomu ver... ☹ ☹ ☹ ☹

cigaretka5
26. sep 2010

@tinaki1275 kludne moze byt kojis? alebo si na UM?

boddez
26. sep 2010

@cigaretka5 ja mam matersku ...aj z pridavkami ..aj kwed som prispevok pri narodeni nedostal..ale ide to pracoval som pre d materskou to ano... 😝 😝 😝

tinaki1275
26. sep 2010

@cigaretka5 davam MM z flasky +prikrmujem,ale to robim uz mesiac a zatial to klapalo ...vzdy necham pekne ogrgnut..uz som sa dnes vyplasila..

katka55
26. sep 2010

dakujem @merikac za info. celkom pozitivne to znie 🙂 som zvedava, ako dopadneme na sone...

cigaretka5
26. sep 2010

@tinaki1275 my sme zmenili UM a flasku a je to lepsie , nasa mala male grcacie obdobia vyskusala som snad vsetko a nakoniec mi dokina poradila flasku dr brown a mam pocit ze je to better

cigaretka5
26. sep 2010

@boddez ale sak na príspevok nárok máš ci nie?

monline
26. sep 2010

@boddez úprimná spoveď, je výborné, že si sa k situácii postavil zodpovedne a že sa s láskou staráš o dcérku...kočky tu píšu, že ťa obdivujú..ja tiež, že si sa nebál do toho ísť..ale možno aj naši partneri by pre dieťaťko spravili to samé, ak by boli prinútení, naučili by sa oň starať na 100%, teraz vedia, že mamičky sa postarajú, tak toho menej zvládnu..čiže nebudem ťa brať ako hrdinu, ale ako milujúceho rodiča..ako všetky ostatné kočky tu

boddez
26. sep 2010

@cigaretka5 ano mam ked bude sudom rozhodnute...to moze byt o pol roka... 😉 😉 😉

merikac
26. sep 2010

@katka55 inac paradox-vynila som doktorku, ze som o tom probleme nevedela, ja som si to v prepustacej sprave z nemocnice nevsimla, ze by mala nejaky problem,, tak som sa pytala doktorky,,ze preco ma na to neupozornila,ze mala ma nieco ,,ale dr. mi ukazala spravu z nemocnice a nemala tam pisany ziaden nalez, len, ze kontrola v 3.mesiaci,,, ☹

boddez
26. sep 2010

@monline vystihla si to...dakujem ..som milujuci rodič niesom ritier...🙂)) 🙂 🙂 🙂 🙂

cigaretka5
26. sep 2010

ni dievcata ideme pomaly off, od zajtra makam na finise dizertacky tak sa idem na to vyspat

tinaki1275
26. sep 2010

@cigaretka5 ja pouzivam od zaciatku dr.brown ...je protikolikova a my sme mali superkoliku ,tak sme vyskusali snad vsetko ..mliecko mame na prikromovanie tiez specialne proti kolike,aptamil extra care od milupy ..no neviem ,pockam este 1-2 dni ..robili vam nejake vysetrenia?

merikac
26. sep 2010

@cigaretka5 dobru noc

cigaretka5
26. sep 2010

@tinaki1275 nie nerobili doktorka sa vyjadrila ze ak dieta pribera na to grcanie nie je prudom po kazdom krmeni nie je dovod na vysetrenia

tinaki1275
26. sep 2010

@cigaretka5 aha myslela som ze na to robia ultrazvuk .. davas specialne anti reflux mliecko?

cigaretka5
26. sep 2010

@tinaki1275 no nie davam nutrilon a je taka ze antigrcacia kasicka, tak tu obcas dam ale nie po kazdom papani

monline
26. sep 2010

@cigaretka5 ak sa budeš chcieť dostať do súkromnej témy, musíš napísať dugyne, aby ťa tam pustila, ona zakladala tú stránku

katka55
26. sep 2010

@merikac my mame v prepustacej sprave tusim tiez len napisane, ze kontrola v 3. mesiaci, ale ked maleho vysetrovali este na sestonedeli pred prepustenim domov, tak mi to ukazovala a upozornila na to prepustacia lekarka. keby som nebola pri tom vysetreni, tak asi tiez neviem, ze to mame... 😒

katka55
26. sep 2010

@merikac jaj, a este som sa chcela spytat - to mozem uz menit doktorku malemu? tiez by som rada... len som myslela, ze sa to da az po 6 mesiacoch...

merikac
26. sep 2010

@katka55 ja som netusila ☹ - mozno aj tym, ze mna na rychlo prepustali domov az okolo 17- pretoze nemali volne lozka,,a rychlo potrebovali uvolnit aspom jedno pre novorodicku, ktora v tom case lezala este na porodnej sale 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre