Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

bambola
11. jan 2011

@merikac a nedava sa to az druhorodenym? lebo napriklad moj oco je prvorodeny ale meno po dedovi ma az krsny- druhorodeny a aj jeden kamarat je druhorodeny a on sa vola po ocovi nie starsi brat

merikac
11. jan 2011

@bambola fakt tie spojitosti mena s nejakou osobou, alebo zvieratom su katastrofalne,,muzovi sa tak pacilo Filip- ale susedia mali psa filipa a mal strasne vela bllch,,,,,,,,,,,,no dovol dat potom take meno svojmu dietatu

merikac
11. jan 2011

@bambola v nasich koncinach prvorodenym,,druhorodenym asi uz preto, ked rodicia vycerpaju vsetky moznosti mien a zistia,,ze ziadne sa im uz vlastne nepaci,,lebo aj to co sa im pacilo pouzili pri prvom :D

tinaki1275
11. jan 2011

@merikac slovenska mamina zneho vychova spravneho chlapa..moji 3 ex boli fajn chalani a dnes su to uspesni chlapi s rodinkami len mna nieco tahalo kdesi daleko ..😉)nevidela som ich silne stranky 🙂)ale ja sa nestazujem ..aj teraz mi je fajn ..

monline
11. jan 2011

@bambola nike práve ukazujem Maťkine fotky, jej sa strašne páči 🙂 vlastne komu nie?
strašne je zvedavá na všetky nádejné švagriné, tak samozrejme prezrieme aj ostatné albumy 🙂

@merikac veru- ťažko povedať, či Daniel bude nádejná partia, čo sa týka peňazí..ale keď bude šikovný (po rodičoch 🙂), vypracuje sa 🙂
starší brat sa mal volať Milena, ale ostal Milan..ja som mala byť Helena po mame, Juliana po babke alebo Marta po krstnej..a mama sa nakoniec rozhodla pre Moniku, meno pre chlapca ani nemali...a mladší brat- Petra alebo Marek..otec je Ludovít, nechcel svoje meno..a teraz je mu to tuším aj ľúto

merikac
11. jan 2011

@tinaki1275 tomu sa hovori osud ........... keby sme my len tusili kde zakotvia nase ratolesti,,,,,,,,,,,

merikac
11. jan 2011

@monline pekne to nakoniec pokombinovali,,,my surodenci sa vsetci zaciname na pismenko M- takze by si medzi nas zapadla :D- a je vidiet na mojom ocinovi,,ze ho mrzi,,ze sme nedali meno pre jeho vnuka po nom,,,,sice to nepovedal nikdy,,ale ked sa narodil denis,,tak mm spomina, ze bol taky stastny,,ze to aj patricne oslavil a v takom deliriu, ked ho daval mm do posetele, hahlodil,,ze a ak sa bude volat Jozko- tak mu dam vsetko:DD

tinaki1275
11. jan 2011

@monline Daniel ma( a bude mat )ine kvality 🙂) o tom nepochybujem..
to zeby sme nahodili aj my nove fotky aby si nasa potencionalna svagrinka mala z coho vyberat🙂)

bambola
11. jan 2011

@monline ze dakujeme a pozdravuujeme Niku 🙂

bambola
11. jan 2011

@tinaki1275 aha ju, zrazu ide vytahovat fotky a doteraz Leiu pred nami ukryva 😠

merikac
11. jan 2011

@bambola ved slubila uz davno,,ze da aktualne foto a nist,,,,,,,,,,,, 😀

monline
11. jan 2011

@tinaki1275 odkedy ich sľubuješ? šikovne pridaj! 🙂
Nika zdraví tiež...vás všetky 🙂

merikac
11. jan 2011

@monline aj my niku,,ze ako dopadla na fyzike ked ste sa ju v nedelu spolu ucili?

monline
11. jan 2011

@merikac aj môjho otca mrzí, že žiaden z vnukov nie je ľudovít..aj ked uznáva, že kto by dnes také meno dal? milanova žena pri druhom synovi dala meno ľudovít (prvý je milan) ale brat jej spravil taký cirkus, že na druhý deň ho prepísali na dominika ..a tretí je matúš..a ja som nechcela dať, lebo aj tak by mal iné priezvisko ako otec

monline
11. jan 2011

@merikac známku nevie, ale podľa toho čo mi vravela, to odhadujem na 3, aj ked ona sa cíti na dvojku..uvidíme..dnes sme rátali matiku

merikac
11. jan 2011

dievcata,,dobru nocku vam,,,,ved ja rono o 6 vstavam a minimalne 4x budem za noc este kojit- dobru nocku

merikac
11. jan 2011

@monline 3 je dobra znamka,,tak pohoda a este k tomu na taky predmet,,brrrrrrrrrrrr matematika,,moje mozgove zavity su neni na nu stavane,,,,,,,,,,,

monline
11. jan 2011

@merikac dobrú noc Mariannka..a ešte som chcela dopísať- kamoška s tvojim menom mala rodičov Annu a Mariana..preto jej dali spoločné meno Marianna..a ona svojej dcére chcela dať Anna Mária, ale nakoniec dala po sebe

monline
11. jan 2011

@merikac ibaže ona si mala opraviť známku, aby nemala 3 na vysvečku 😖 😖

tinaki1275
11. jan 2011

baby mne to strasne dlho natahuje ja mam net zatial len cez mobil ale skusim

tinaki1275
11. jan 2011

@merikac dobru 🙂)

monline
11. jan 2011

@tinaki1275 krásna je 🙂 ako si pekne sama sedí 🙂 šikuľka

bambola
11. jan 2011

@tinaki1275 jeeeejdanenky, aka uz je velka 🙂 ale na tom gauci taka malinka 😵

Dievcata ja za 15minut uz budem mat blizsie k 30 ako k 20 😕 🙄 😖

monline
11. jan 2011

@bambola nechápem tie grimasy???? akože to je veľa??? buď rada, že konečne začínaš byť dospelá 😀 😀 😀

monline
11. jan 2011

@tinaki1275 veľmi vyrástla..ale na tom gauči je to fakt také drobátko malinké 🙂 a podobná je tebe..predtým bola celý tato, ale teraz si to ty

tinaki1275
11. jan 2011

@monline no posedi tak pol minuty ale je velmi akcna a potom sa prevali samozrejme..

tinaki1275
11. jan 2011

@bambola ale co ? tak vsetko naj naj naj ..🙂)

tinaki1275
11. jan 2011

@monline ona je drobatko malinke🙂) v stvrtok ideme na poradnu tak som zvedava kolko vazi ale nemyslim ze budeme mat 7 kg..

monline
11. jan 2011

@bambola Všetko najlepšie k narodeninám 🙂

monline
11. jan 2011

@tinaki1275 to nevadí, aj tak je krásna a narastie 🙂
@bambola..baby asi idem spať, malý nekľudne spí, idem k nemu, nechcem aby sa prebral ako včera a predvčerom..to sme sa ešte dve hodiny hrali v noci..pá, sladké sny 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre