Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

alllexa
12. júl 2011

@noemarta - to fakt? Som nevedela, ze uz pracujes, stihas to? Ako casto si tam? Mate niekoho na strazenie?

noemarta
12. júl 2011

@alllexa robim z domu, a ked potrebujem tak si vybehnem do prace, som tam za 5 minut. A akurat teraz mi moze segra varovat, lebo je bez roboty, skoncila vysku, takze ju zatial takto vyuzivam.... 😉 Robim uz od januara, a zatial sa to da....
no idem uz makat, paaaaa pekny den vam prajem.

bellablonde
12. júl 2011

@luludi aj my posielame Bubkovi pusinky, vsetko najlepsie k prvemu rociku 😵

tinaki1275
12. júl 2011

juj tak dnes ste na moje stastie vela nepopisali ..🙂)
baby ta moja potvora ked chce vie zliezt pekne aj z postele a aj z gauca,to sme ju uz naucili davnejsie....ona to povazuje proste za zabavu skakat z neho ...a dnes mi moja baby sitterka povedala ze vyliezla na gauc a potom preliezla cez operadlo druhou stranou 😒 ze sice capla na zadok ale nastastie nebuchla hlavu nikde o mramorovu podlahu ...mam pocit ze nasa draha Irini -baby sitter sa u nas uz dlho neohreje..je uz zufala...uz teraz lutujme moju maminu 🙂 ona si mysli ze Leia je stale to kludne dieta ktore v januari krasne sedelo v kociari a usmievalo sa na cely svet.. 🙂

tinaki1275
12. júl 2011

@maxara vsetko naj Ninke.. 🙂

tinaki1275
12. júl 2011

babule chcem sa opytat ,nejako som to predbehla,ale ja davam malej surovu osupanu paradajku uz vyse mesiaca.je schopna zjest celu na obed k normalnemu prikrmu .a teraz som niekde citala ze az od roka sa moze?a co uhorky?
a bielok ste uz skusali?

kafoditka
12. júl 2011

Caute, @maxara Ninke vsetko dobre k meninkam 😉 Peti ta Monika, teda ak myslime s Mirkou tu istu osobu, tu mala milion fotiek svojej vybavy pre dieta do 3 rokov mozno - ale tou by si naplnila normalne jeden obchodik ale nebola tehu.. nakoniec sa jej podarilo otehotniet, normalne sem prispievala a zrazu z nicoho nic prestala....
My sme mali dnes pekny vylet v Bojniciach, malemu sa najviac pacili slony a rybky v akvariu v ZOO 🙂 no a akurat som sa dozvedela, ze cely ten tyzden, co budeme u nasich, je odstavka teplej vody 🙄

kafoditka
12. júl 2011

@tinaki1275 Mati ja davam malemu uz cele vajce aj paradajky normalne, surovu zeleninu mi nepapa, len uvarenu a zmixovanu..

tinaki1275
12. júl 2011

@kafoditka no tak skusim aj ja cele vajce..doteraz na nic nereagovala alergiou ..a mne aj surovu mrknu papa ..s tymi dvoma zubami co ma 😀

kafoditka
12. júl 2011

@tinaki1275 to mas super, ze jej takto chuti zeleninka 🙂 mne by to maly surove nezjedol - este tak mozno mrvu, ale on ju len tak ohloda a po kuskoch vypluva...

bambola
12. júl 2011

krasny vecer vsetkym 🙂
mne uz mala spi, snad pochopila, ze to je nocny spanok 😉 drzala som ju hore od tretej 😅
@tinaki1275 ved to nemusis striktne dodrziavat tie odporucania 😉 pokial zle nereaguje tak je dobre 🙂

gabika41
12. júl 2011

Caute baby....dalsi den za nami....inak som prisla na to,ze teraz ked som zaspavanie pounula o hodinu,tak staci ulozit do postielky a zaspi aj bez uspavania...zajtra vyrazam k nasim na dedinu..takze Lucka uvidi vela zivych zvieratiek,tak som zvedava,ako to tam zvladne....majte pekny vecer.... 🙂

merikac
12. júl 2011

@kafoditka no pekne, vy ste sli okolo a nestavili sa ,,,,,,,,,,,,,vrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr 😠 😀

merikac
12. júl 2011

@tinaki1275 cela paradajky, neosupane uhorky celu sladku papriku,,toto vsetko a este veela ineho mi Emma chaluje do seba stale- podla mna lepsie ako keksiky a susienky,,aj ked aj tie ma rada 😀 ked urobim prazenicu, tak sa po nej len tak zapraska,,varene vajicko zatial davam bez bielka,,lebo mne samej sa to bielko nejako bridi...........a dokonca nasi jej po tajme davaju pit plnotucne krabicove mlieko,,,nie casto,,ale miinule som videla ako jej otec od smeadu dal zo svojho a ona bez problemov vypila pol jeho sialky,,a ked som sa na neho pozrela, ze to nesmie, tak az potom mama kapla bozskou, ze a ako ona to mlieko luubi,,,,,,,,,,,tak je to u nas s konzumacou jedla,,,,,,,,,,,,,dufam, ze sa teraz do mna zatankyne zdravej a tabulkovej vyzivy nepustia,,,,,,,,,ano som si ja zodpovedna za zdravie svojho dietata a beriem to na vedomie,,,,,,,,, 😕 😀

merikac
12. júl 2011

@gabika41 istotne sa jej tam bude pacit,nech sa vam navsteva vydari

merikac
12. júl 2011

@monline tak taku bolestivu ovulku mavam aj ja,,miestami nemozem dat ani krok,,,,,,,,,,toto som mala aj po denisovi, a tvralo ta cca 6 rokov, potom to preslo a teraz zas,,,,,,,,,, 😠

monline
12. júl 2011

@merikac tak chápeš, že som dnes bola k ničomu..akurát som navarila, pripravila ríbezle na varenie lekváru (umyla ich a zasypala cukrom) a zmyla dole podlahy..a vlastne ešte hore som pozbierala hračky a najmä štipce, lebo som na jeden tak blbo stúpla- sú všade, keď sa malý hrá..máme doma Evelinku, do zajtra..a keďže nika nie je doma, nebude spať v jej izbe, ale s nami v spálni na rozťahovacej fotelke

merikac
12. júl 2011

@monline tak to mas perne a uuurobila si toho kopec na to vsetko,,ja som dnes akurat zvliekla periny a dala do pracky a cakam, kedy sa mi bude chciet to ist vyvesat 😀 a kde je Nika? neposlala si ju k @tinaky1275 😀 ?.mozno sa jej teraz zide ak da je terajsia opatrovatelaky vypoved 😀

monline
12. júl 2011

@merikac nika je týždeň u otca v pezinku, oddychuje od opatrovania 🙂 príde až zajtra..a @tinaki1275 by ju iste brala na výpomoc, ale to zas nie je len tak 🙂
Nika by rada brigádovala...baby neviete o nejakej brigáde pre 17 ročnú babu? 🙂

merikac
12. júl 2011

@monline nic nie je len tak,,,,,,,,,,,,,,ale ked sa chce,,,,,,,,,, 😕

monline
12. júl 2011

@merikac preberali sme to dávnejšie s tinkou, ona potrebovala na celé leto, mesiace, kedy bola škola..niekoho poruke, zodpovedného a nie mladú babu
ešte keby vzala aj mňa na nejaký týždeň dva- to by som ju ukecávala dlhšie asi 🙂))

monline
12. júl 2011

kde ste baby?

robika
12. júl 2011

Ahojte, mame dalsie 2 zuby, konecne sa prerezali horne jednotky, uz mame dokopy 4 🙂
a uz aj testoval na mamicke 🙂
@maxara k meninam Ninke prajeme vela, vela zdravicka, aby robila mamicke a oteckovi stale velikansku radost 🙂
idem citat co ste nove popisali za posledne dni...
zajtra ideme ockovat, som zvedava aka bude reakcia, dufam ze tie teploty budu nizsie ako minule...

tinaki1275
12. júl 2011

@merikac @monline joj baby to by si teda Nika uzila.. 😀

tinaki1275
12. júl 2011

@monline myslim ze Nika je v pohode zodpovedna baba...fakt by som ju brala keby ze mohla cele leto ...a teba tiez samozrejme.. 🙂 len kde by sme sa vosli neviem 😀

monline
12. júl 2011

@tinaki1275 naučila by sa 😀 a možno by zdupkala veľmi skoro 😀

tinaki1275
12. júl 2011

@robika blahozelame ,dufam ze sa prerezu aj nam..stale sme na tych spodnych dvoch ..a uz ju volaju znami ze "fafuta"to je ako bezzuba 🙂 ale pekne povedane...

monline
12. júl 2011

@tinaki1275 a ako sa povie zubaňa? 😀 no...mala by ich Leia pekne kúsnuť tými dvomi, pocítili by, či je fafuta 😀

@robika ak si dala usmievavého smajla, tak asi nekúsol silno 😀 ja veru mám poriadne odtlačky od zubov po kojení..takéto 😀

monline
12. júl 2011

@tinaki1275 na terasu? 😀

bellablonde
12. júl 2011

@monline moni ja som tu este na skok,
sasenka sem-tam zaplace, akoby sa jej snivalo nieco strasidelne, vzdy za nou vystartujem ako raketa, ze ju idem utisit,
ale ocka ma zatvorene, fnuka a o chvilku zase tisko spi ...
este si musim hodit sprchu a vymysliet plan na zajtra
totiz mm ma narodeniny, uz si objednal darcek - citacku....tusim aj ty nejaku mas, vsak? ....a este pre neho potrebujem nieco dokupit take od srdca osobne, ale nic super mi nenapada
teraz ma osvietilo, ze by som mu mohla popisat nejake tricko...

len to bude musiet byt iba text, lebo posledny pokus o nakreslenie macka pu dopadol tak, ze chudak macko vyzeral ako nosata liska 😀 🙄

@robika drzte sa zajtra

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre