Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

gabika41
4. feb 2011

@mirka285 ....prve dieta dievcatko jej zomrelo na rakovinu pecene,mala tak 3 apol roka a druhe diet mala chlapca,ktory sa narodil ale dva roky po dievcatku zial s dawnovym syndromom robili mu operaciu srdiecka,ktora sa aj podarila,ale zial do tyzdna zomrel...............samozrejme na margo tychto udalosti sa naviazalo vela dalsich aj rozpad manzelstva.....dala sa dohromady klobuk dolu

kafoditka
4. feb 2011

@gabika41 jezisi 😢 az ma zamrazilo...ani citat sa to neda

alllexa
4. feb 2011

@monline - jaj, tak to neviem, vzdy mu zabranim s tymi zababranymi rukami dotknut sa cohokolvek🙂
Ale je pekne, ze sa chce krmit🙂

@vierkaha - nas mal druhy zub hned za prvym, asi 2-3 dni po prvom...
A tm pracuje popri skole?

@kafoditka - to mas pravdu, ja si to tiez vravim, ze to vstavanie, to su bezne veci, hlavne, aby bolo dieta zdrave, to je najdolezitejsie, clovek ma potom z neho uzasnu radost...

Musim bezat, maly ma klasicky vecerny zachvat:(

gabika41
4. feb 2011

@vierkaha.....aha uz chapem....nechcem Ti brat iluzie,ale to uz asi lepsie nebude...... 🙂

vierkaha
4. feb 2011

@alllexa áno aj ja som si tak robila VŠ
@gabika41 aké ilúzie ?

monline
4. feb 2011

@gabika41 toto zvládnuť..to si neviem predstaviť ☹ strašne smutný osud celej rodiny ☹

mirka285
4. feb 2011

baby to je smutne,som vdacna,ze mam dve krasne zdrave deti...

kafoditka
4. feb 2011

Babulky dobru noc, ledva klipkam ocami..

monline
4. feb 2011

@bambola hľadala som obrázok slovan torty a našla som link na majiteľa cukrárne, ktorému som na chatu predala strašne veľa dlažieb a obkladov a bol taký spokojný, že mi priniesol krabicu zákuskov, punčáky boli geniálne! aj ostatné boli výborné, je tam aj slovan, kukni
http://www.cukrarenszmek.com/torty.htm

monline
4. feb 2011

@kafoditka dobrú noc..dnes ťa asi mirka zničila behaním po obchodoch 🙂

mirka285
4. feb 2011

@monline iba v troch obchodoch sme boli,to ju nemohlo zmohnut 😒 zacala trosku cvicit a uz odpadava,nema kondicku 😀

monline
4. feb 2011

@mirka285 veď sa vypracuje 🙂 ty cvičíš kalanetiku? ja mám doma dvd pilates, také ležiace sediace cvičenia, kedysi som to cvičila a svalovicu som mala riadnu..asi skúsim, ale musím nájsť nejaký normálny čas, mne ten večerný nevyhovuje..

mirka285
4. feb 2011

@monline cvicim veru cvicim,chcem byt pjekna v lete...pilates je podobny ako kalanetika,formuje postavu...mne tiez vecer moc nevyhovuje,radsej by som cvicila rano,ale bohuzial iba vecer mozem,tak som rada,ze aspon vecer...

monline
4. feb 2011

@mirka285 dúfam, že keď teba, noe aj bambolu uvidím také krásne šíthle, že ma to nakopne..prípadne ma nakopnite vy 😀 aj ked- ja ked vidím takto štíhlu babu, mám pocit, že to je pre mňa utópia, nemožné, tak ma to skôr demotivuje 🙂
pozerám si kočíky tu v bazári..švagriná má za mesiac termín a zvažuje, či sa jej vôbec oplatí kupovať nový kočík (pri druhom), chcela len kvôli tomu, že jej autosedačka sa nedá nakliknúť na podvozok, ale zdá sa jej zbytočné kupovať nový kvôli tomu...niektoré majú fakt dobré ceny aj medzi týmito používanými, asi jej ich zajtra ukážem..

mirka285
4. feb 2011

@monline na bazare sa da niekedy dobre nakupit...kazdy moze schudnut,len treba chciet...ja proste nechcem byt tucna,lebo vyzeram hrozne,ale niekomu zase plnsie tvary pasuju...a mojmu Gabovi sa pacia chude baby,takze to je pre mna tiez dost podstatny dovod byt stihla...

monline
4. feb 2011

@mirka285 aj Gabo sa snaží nemať bruško a byť pre teba príťažlivý? športuje? 🙂

mirka285
4. feb 2011

@monline Gabo je byvaly sportovec,takze on aj ked nic nerobi ma pekne telo-kanoista,ti maju pekne postavy...

patatina83
4. feb 2011

ahojte maminky aj my sme julovy..zatial sami nesedime ani zubok este nemame..

mirka285
4. feb 2011

@patatina83 ahoj,pozeram,ze si tu skoro nova...neboj zubky narastu a aj sedkat budete...tu uz vsetci spia a ja tiez idem,musis sa zapojit cez den,zatial pa a vitaj medzi julovkami..

monline
4. feb 2011

@patatina83 ahoj..ešte je čas na sedenie aj na zúbky 🙂

@mirka285 hej, majú malé zadky, aby sa im vošli do kanoe 🙂

patatina83
4. feb 2011

@mirka285 dakujem dobru nocku prajem a zapojim uricte aj cez den...

mirka285
4. feb 2011

@monline no zadok ma nahodou pekny a ma velky chrbat aby si vedela 😀

monline
4. feb 2011

@mirka285 však ja ti verím! 🙂 a že má malý zadok bol kompliment 🙂

gabika41
5. feb 2011

pekne sobotnajsie ranko sa praje.... 🙂

@vierkaha...neboj nic v zlom,len tolko ze ja osobne nepoznam kludneho policajta,myslim tym,ze su dost nervozny a raz mi spoluziak rozpraval,ze najhorsia sluzba jeho zivota cely tyzden a kazdy den musel ist k vrazde alebo k samovrazde a ta samovrazda bola najhorsia.....tak sa niekedy po takychto zazitkoch ani necudujem.... 🙂

@monline ...mna este napadla aj ina varianta pokial ide o ten NUK.Ja mam aj ten uciaci poharik od nich a zase tu pasuje aj cumel z flase ( mam to teraz tak prehodene ) objem to ma 150ml,ale 200 tu v poho vojde,mozno by mu to viac vyhovovovalo,keby si to mohol chytit aj do ruk.... 🙂

@mirka285 peco nemozes rano cvicit?sa Ti nechce vstavat.....je pravda,ze tento tyzden som nezumbovala,lebo som mala tiez menzky,ale je pravda,ze ked som si zacvicila a dala som si sprchu,tak som sa fakt citila cely den lepsie... 🙂

gabika41
5. feb 2011

@kafoditka chcela som sa opytat,ked si si bola vybavovat novy pas,stary si musela odovzdat?lebo ja by som si ho chcela nechat na pamiatku.... 🙂

mirka285
5. feb 2011

dobre ranko...
@gabika41 ano nechce sa mi vstavat,kedze spat chodim az po polnoci,potrebujem sa vyspat,ja ked som nevyspata som strasne nervozna...ale napr. vcera som cvicila az o pol deviatej vecer a cvicilo sa mi super,nebola som vobec unavena,ja neviem od coho to zalezi,ale niekedy som taka grogy,ze uz vecer zivem ked cvicim 😀 ale spat sa mi aj tak neda skor ako okolo polnoci.. dnes tu bude asi ticho ,mame vikend,ja tiez idem k svokre navarila mi bazantiu polievku,tak sa tesim 🙂 vratim sa az vecer...

mirka285
5. feb 2011

@gabika41 a myslim,ze ked si chces nechat pas,musela by si zaplatit stratu...

maxara
5. feb 2011

Ranko damy..
rozmyslam, co vam napisem, ale asi nic.. nic sa nestalo.. vecer som isla s ninkou hore, nemohla zaspat, lebo poobede spala az do 19tej, ale zo zvyku si suchala oci.. tak som ju mojkala do 21:30 a pozerala som, aka je nadherna a aka je uz obrovska 😲 lezala mi na rukach a pozerala na mna a usmievala sa, zacala mi hladkat tvar 😵 si vzdy urobime Mooooja mama, Mooooja Ninka.. zlata

@mirka285 ☹ aj na mna si zabudla ☹

@monline @bambola ked som byvala v Petrzalke, tak pod nami byval jeden par, ktory sa rozviedol, ale byvali spolu, lebo to nemali ako riesit 😀 ich syn sa narodil az po rozvode 😀 okrem neho mali este starsie dve dievcata.. a to ste mali pocut.. takmer kazdy den sme mali my a aj susedia nad nami telku na plne pecky, aby sme mohli pozerat, lebo henta krava ziapala na cely panelak.. a tie hadky boli typu: "nepozeraj moju telku, ty debil" a on "ty nesed na mojom gauci, ty krava" 😀 😀 😀 a ked sa hadali o niecom co nechceli moc rozhlasovat, tak sme pocuvali so salkou na uchu 😀 😝 sranda..

mirka285
5. feb 2011

@maxara co som na teba zabudla?

maxara
5. feb 2011

@monline Ale Mon prosim ta.. uvidis Mirku, Noe a Bambolu, krasne stihle a nakopne ta to na cvicenie a potom vam otvorim dvere ja, krasna obezna a ty si povies, srat na cvicenie 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre