Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

bambola
14. mar 2011

@tinaki1275 tak pokial viem tak "ne" je po grecky ano 😀 😀 to bude mat v tom hokej dievca 😉

mojalili
14. mar 2011

@tinaki1275 jeeeeeeejda, ja takto nespim 4. mesiac a zislo by sa mi schudnut......aj ja chceeeeeeeeeem 😒 😒 😒 ( ja viem, ze ty v tom vyhodu asi nevidis, ) aj ked by som sa rada vyspala, nez to schudnutie 🙂

Dnes MM isiel do roboty ako omacka, no a nabural, ze je taky ospaty, ze ked cuval tak nevnimal ani vzdialenost... ☹

tinaki1275
14. mar 2011

@mojalili akurat ze ja chudnem tam kde nechcem 😒 na tvari, v prsiach a brucho mam furt.... 😒ale pravda je ze keby som mala teraz cas tochu cvicit a spevnila to tak vyzeram lepsie ako pred tehotenstvom... 😉
@bambola tatino ale zatial na nu "ne" a ano "ochi" nepouziva ,len mama po slovensky zakazuje....a ona to povazuje za nejaku novu hru 🙂

tinaki1275
14. mar 2011

@mojalili nic sa mm dufam nestalo... 😕

cigaretka5
14. mar 2011

no s tym chudnutim, mne sa teraz tiez nejak podarilo, a to som ani moc neriesila ale v mojom pripade je to stres, kedze mame teraz dooooooooooost tazke obdobie............
pomaly uvazujem ze budem musiet riesit jasle pre mallu a je mi z toho nanic, alebo baby neviete o nejakej pohodkovej aupairke v BA aj v Senici?
Maminu uz nechcem zatazovat, ma toho aj tak viac akio dost

tinaki1275
14. mar 2011

@maxara no fajn ..este ze actimel nepijem...a este stale verim alpskym bio jogurtom ... 🙂 a pravemu kretskemu hustemu domacemu jogurtu.... 🙂

tinaki1275
14. mar 2011

@cigaretka5 nestras ma aj ja musim riesit au-pairku ..a to uz za mesiac a po l...a jasle budu september -oktober..tomu sa nevyhneme.. ☹

mirka285
14. mar 2011

@cigaretka5 Cigi a ked ste v takom strese,este chcete riesit aj tu adopciu??

maxara
14. mar 2011

@monline no neviem, ci to dnes stihnem... chcela by som. ale to by som nemohla mat takehoto lumpiska.. 😒 uz jej nestaci polozit ju pod hrazdicku 😅 zlatinko, ale radsej to dokoncim zajtra, ked to dnes nesthnemk, len nech je Ninuska takato akcna.. zatial mam iba navarene velmi jednoduche jedlo.. melencka a bravcove na sposob ciganskej pecienky, ale je na kocky a k tomu ryza.. takze na dnes bude (mala som len malo masa, takze zajtra znova varim). Pracka jedna sa perie, a cast prekvapka je hotova, asi stvrtina. 😒

@mirka285 tak to bude potom nejaky blizenecky syndrom 😀 lebo fakt sa mi teraz vsetko paci.. dokonca aj ja sa sama sebe zdam chudsia.. cize nevidim nedostatky 😀

@tinaki1275 tak fajn teda, len som si nebola ista, ci si to tak pochopila, tak preto som ti to pre istotu napisala 😉 😅

mojalili
14. mar 2011

@cigaretka5 Vies, ze u nas otvorili mestske jasle od 1.3.2011 ??? na SNP no a je aj sukromne varovanie deticiek vedla tychto jasli...

mojalili
14. mar 2011

@cigaretka5 inak si mi pripomenula. OD Septembra som mala nastupit do skoly ucit na 3 dni po 4 hodiny, a maminka mi to odriekla (sice nie doslovne, ale ja ju poznam) Vraj sa boji, nevie.....tak idem do prace povedat, ze nech zhanaju niekoho ineho ☹

cigaretka5
14. mar 2011

no adpocia musi pockat zivot nam priniesol ine prekazky- vyzera ze tatino bude musiet ist na dlhsie do nemocky, takze cela firma padne na mna, mamina je z toho na prasky, k tomu sa stale riesi baskov maly postihnuty syn, do toho mamine zomrel otec, teda moj dedko a babka to nezvlada, tak riesime aj ju a nakoniec ako bonus este mm zomrel zaciatkom roka stryko, co zas nezvlada moj svokor a potrebuje care aj on.
a

mirka285
14. mar 2011

@maxara Peti nic z toho co jeme nie je zdraviu prospesne,ved uz aj ta zelenina je sami dusicnan,maso nadopovane,ale tak co uz ☹

cigaretka5
14. mar 2011

@mojalili nieco som pocula ale zatial som neriesila uvidime ako sa to cele vyvrbi, ale je mi uz teraz smutno odist od malej

mirka285
14. mar 2011

@cigaretka5 jezis to mi je luto,ked sa sere tak poriadne...drzim vam palce nech to vsetko zvladnete ☹

cigaretka5
14. mar 2011

@mojalili takze ucit nepojdes? uz si sa rozhodla?

cigaretka5
14. mar 2011

@mirka285 ale sak snad zvaldneme,ono je to o tom ze panbozko nadeli iba kolko clovek zvladne i ked je to o hubu

maxara
14. mar 2011

@mirka285 no ved ja len pre info.. ja jogurty jem.. aj budem jest.. ja len, ze ma serie vyslovene to, ze nielen ze to nie je zdraviu prospesne, co drbu do kazdej reklamy, este je to aj skodlive.. keby to aspon skodlive nebolo.. ☹ tento svet je kokot

mojalili
14. mar 2011

@cigaretka5 ajajaj, to je naozaj vela na 1 rodinu ☹ ☹ ☹ ☹ veru drzim to palce,aby si to zvladla.

maxara
14. mar 2011
mojalili
14. mar 2011

@cigaretka5 este neviem, stale dufam, ze mama si to rozmysli. NO musi sa mi vyjadrit na 100%, neda sa takto jeden mesiac ano ddruhy nie....☹

tinaki1275
14. mar 2011

baby kolko stoja jasle na svk?

cigaretka5
14. mar 2011

niekedy tak rozmyslam ze napisem knihu o tom co sme si uz zazili.

tinaki1275
14. mar 2011
bambola
14. mar 2011

@cigaretka5 ejha ☹ to mi je luto, drzte sa

mojalili
14. mar 2011

@tinaki1275 - jasle 200€ ako skolne a 0,33 strava na den , Tak to je aspon u nas tusim...

bambola
14. mar 2011

@maxara my sme parkrat chytili taky rapel a spravili si jogurt doma sami 😀 ale inac jogurty nejeme a ak nahodou raz za cas dostanem chut tak bielu hollandiu a do toho si fuknem domaci dzem 😝 ale my celkovo nie sme moc mliekovy a mliecno vyrobkovy.
teraz ma napadlo, ze jedine co sa mi fakt asi nedostane do zaludka je mliecna polievka....fuuuuuuuuuj (vyhradzujem si pravo na toto jedine jedlo povedat fuj 😉 ) v skolke nam ju robili vkuse 😠

tinaki1275
14. mar 2011

@mojalili no to je dost na svk... 😒 tuna je to od 350,- eur so stravou...a bezne okolo 400...

maxara
14. mar 2011

@bambola ja asi odpadavam, normalne si zmolim oci, ci dobre vidim, lebo prvykrat ta vidim napisat na jedlo fuuuuj 😀 okej, toto jedlo je fuuuj aj pre mna, ale napis to kludne ty 😀 a ja k tomu este mozem pridat aspon plucka na smotane 😝

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre