Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

mojalili
10. nov 2010

@denisse Deni, vam teda idu uz horne zubky? 😕 NEstras, ja sa toho velmi bojim, ☹ Danko uz ma dva dolne, teraz ma zapal uska a nosiku, tak mame ATB, a ked potom zacnu vyliezat horne, tak ma slak trafi.....Nam Viburcol nezabera, skoda... ☹
Doktor aj doktorka mi vraveli, ze od bolesti, ak idu zubky treba dat - je dobry Ibalgin sirup viac ako PAralen, len co ked to Danko vypluje? Ach jaj...

janka256
10. nov 2010

@denisse mam na telefone moju doktorku ta je homeopatka ...ked chces dam ti cislo...

maxara
10. nov 2010

@bambola ty myslis asi trtoly, ze? ten tuk, co odtial vychadza.. 😝 😝 😝 ano, to je fuuuj, ale.. je to asi viac

zuzik1983
10. nov 2010

baby idem sa vam trosku postazovat,ved kde inde by som sa mohla 🙂 .ja mam normalne nervy na svojich rodicov,uz mam z nich ponorkovu chorobu a uvazujem,ze sa odstahujem do ineho mesta.ide proste o to,ze oni chcu ,aby somm k nim chodila kazdy den a bola tam aj 5hodin,a ked poviem,ze uz idem,div,ze ma nezabiju pohladom.a ked uz nahodou den nepridem,tak su oni u mna a,ze ci sa hnevam.nevedia pochopit,ze ja mam svojich znamych,kamaratky,manzela...ze uz mam svoj zivot a chcem si od nich aj nachvilu oddychnut.aj ked som to uz povedala snad 100krat,ja uz neviem,co mam s nimi robit.nechavat im ju nechcem,lebo mala len co zaplace,tak mama,ze a neni hladna,alebo pocikana?ta by do nej davala mlieko aj kazdu pol hodinu a prebalovala ju aj kazdych 10 minut.ja viem,ze vas je tu viac,ktore by ste si od svojich dietok radi nachvilu oddychli a boli by ste radi,keby vam ich zobrali,ale ja proste nechceeeem 😒

maxara
10. nov 2010

@zuzik1983 😒 no tak im to asi musis razne povedat.. ja tiez Ninku zatial nedavam nikomu okrem mm tak, ze odchadzam prec.. raz mi ju strazila mama asi hodinu, co som bola u zubara, ale inak ju nedaaaam. Svokra tiez by rada Ninku v kuse cmuckala cicikala prebalovala, ale ona pride raz za tyzden, mozno dvakrat akoze v sobotu a aj v nedelu.. ale to len u nas.. Ja neviem co by som robila.. Asi by som to dohnala do krajnosti tak, ze by som proste neprisla a keby som vedela, ze uz uz maju prist oni, tak by som sa vychystala von a jednoducho by som nebola doma, nezdvihala mobil.. a potom by som k nim prisla tak o tri dni akoby nic.. a keby sa hnevali, tak by som povedala, ze som mala iny program..

mirka285
10. nov 2010

@zuzik1983 no presne,skus im vysvetlit ze mas iny program a chces sa stretavat s inymi mamickami,svojimi kamaratkami, a nie sa venovat iba im....

zuzik1983
10. nov 2010

baby ja uz som im to povedala snad 1000krat,asi to spravim tak,ze sa budem zatajovat alebo vymyslat vyhovorky,ved to sa takto neda... ☹

maxara
10. nov 2010

@zuzik1983 podla mna to tak sprav a uvidis.. a ked to nepojde, tak sa pohadate

zuzik1983
10. nov 2010

@maxara ved mi uz sme sa aj pohadali 🙂 oni su na dochodku a nudia sa,preto su taky a este je to aj ich prve vnuca

maxara
10. nov 2010

@zuzik1983 no tak uz vies co na vianoce 😉 kup im kazdemu clenske v nejakom zaujmovom klube.. a kazdy bude chodit sa venovat svojmu hobby

zuzik1983
10. nov 2010

@maxara to su domasedi,nehroziii

mirka285
10. nov 2010

@zuzik1983 a co keby si im malu davala trebars kazdu sobotu doobeda na dve hodky,a zatial by si si poupratovala?mali by aspon pocit,ze su potrebni a ty by si si doma porobila aspon nieco..

zuzik1983
10. nov 2010

@mirka285 vtedy ju zabava manzel. 🙂 ale to vtedy oni aj tak behaju po obchodoch,mama je taka,ze mame tu v dubnici tesco,kaufland,billu aj lidl a ona musi ist do kazdeho a tato ju vozi 🙂

maxara
10. nov 2010

@zuzik1983 tak kazdu stredu?

denisse
10. nov 2010

@mojalili
ja si myslim, ze to su horne zuby .. tak isto to zacinalo aj s dolnymi ... ale kym vylezu, tak to este potrva ... ono ju to par dni znervoznuje, potom sa na chvilku ukludnia tie dasna a zase a tak dookola az kym sa neprerezu ... takze to moze trvat este aj mesiac ... obavam sa, ze teraz az do roka budeme kazdu chvilu bojovat s nejakymi zubami ... 😉

zuzik1983
10. nov 2010

@maxara to by sa dalo,mala by som to nejako vymysliet 🙂

maxara
10. nov 2010

@zuzik1983 ved mozes aj dvakrat do tyzdna na dve hodiny.. akoze niekam ides, cize sa vratis domov a potom pekne si po nu zachvilku prides.. a tak..

zuzik1983
10. nov 2010

@maxara veru musim stanovit pravidla a budeme spokojny vsetci,len mi to pride trochu divne pri rodicoch...

lulu1983
10. nov 2010

booze dievcata, to uz je treti den, co sa risko pravidelne budi cez obed zo spanku s takym revom, ze ho normalne musim potom aj 10 minut nosit na rukach kym prestane plakat... ja neviem co to s nim je :(

denisse
10. nov 2010

@lulu1983
zeby zuby?

lulu1983
10. nov 2010

@denisse: nie som si ista.. dole na dasne vstrede ma taku bielu bodku uz par dni, tak neviem, ci je to kusok zuba, alebo co to je. Ale posledne dni je hrozne nervozny

merikac
10. nov 2010

@maxara cipok mi ta sojka zakazdym vytlaci 😠 , tak som dala brufen sirup- predpisala mi ho dr..este ked sme boli na ockovani v 3. mesiaci, ale az teraz som si tam precitala, ze podavat az od 6. meiaca a vykricnik!!.a este upozornenie, ze sa nesmie podavat detom mladsim ako 6. mesiacov.....nastastie, uz je ok

v meste som vsetko vybavila- nemala som auto, tak som bola peso s kocikom,bola som z toho normalne dopotena- chceli odomna len potvrdenie, od kedy - do kedy som na materskej a kopiu rodneho listu, nic ohladne potvrdeniea cerpania dovlolenky nechceli

monline
10. nov 2010

ahoj kočky, nestíham vás prečítať, len poslednú stranu som...

@zuzik1983 a čo takto využiť ich natoľko, že budú radi, ak občas aj neprídeš? trebárs..chod k nim vždy v takom čase doobeda, aby ti dali obed..a kedže nestíhaš variť, kedže si u nich, nch ti zabalia aj večeru pre teba a muža..a ak to budeš praktizovať často, možno budú radi, ak prídete len 2-3x do týždňa 🙂
inak- ja mám susedov rodičov a bratovu rodinu..ja zvyknem k nim prísť ráno (o desiatej) na kávu a dám si tam aj raňajky a niekedy som tam do 12tej, tak aj obed..ale ked je malý zlý a potrebuje jesť, tak ideme domov, povedala som im, že najlepšie ho nakrmim doma v posteli poležiačky...zvykli sme si na to, tiež mi povedia- a čo už ideš- ale ked vidia, že malý je hladný a upišťaný, tak to pochopia...a poobede tam už nechodíme (aj ked sa samozrejme stretneme niekde na dvore či na ulici ked kočíkujem)

merikac
10. nov 2010

@zuzik1983 nacase, aby pochopili,ze mas ozaj vlastnu rodinu,,a mylsim, ze ak neprides, a pojdes von kocikovat s kamoskou,,,alebo ak im povies, ze nie si doma,,tak budu isty cas urazeni, ale casom pochopia- a ak nie, tak si budu musiet zvyknut 😉

merikac
10. nov 2010

@maxara prave som Emme docistila pupok,,,kukla sm sa jej don,,a ona ho mala taky spinavy, odkedy som jej ho prestala cistit tym liehom,,ze som hned vytiahla vatovu tycinku a namocila ju a vycistila jej ho,,vobec jej to nevadilo,,ale som si pri tom spomenula na teba 😀

zuzik1983
10. nov 2010

@monline no presne takto toho aj vyuzivam,vzdy chodim po tej druhej hodine,sa naobedujem a kolkokrat ked ostane,tak mama nabali aj manzelovi.ale on je fajnovy,jemu vsetko nechutiale ja uz by som rada varila aj sama.budem mat 50 a zrazu zistim,ze ja neviem varit 🙂
by ma uz uplne porazilo,keby byvaju hned vedla mna 🙂

zuzik1983
10. nov 2010

@merikac ved dnes som k nim nesla,nech si trosku odvyknu...

zuzik1983
10. nov 2010

inak baby aj vase deti grckaju po kazdom papani?moja stale,ale nie trosku,prudom aj 5krat,aj 2-3hodiny po napapani.ked to poviem doktorke,tak,ze kazde babatko grcka ☹ podla mna to neni normalne

bambola
10. nov 2010

@merikac ja takto malej cistim krcne faldiky, vzdy tam ma tolko sajrajtu 😠 no a samozrejme medzi prstami na nohach aj smrdia 😠 musim jej ocekovat ten pupok 🙄

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre