Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

zajacik...
4. jan 2010

Zrzulka to vazne su bez kocika? Mne pride kocik ako jedna zo zakladnych veci vybavicky 😅 No ale zrejme vyskusam aj tu satku ked su na nu take dobre ohlasy 😵

zrzulka
4. jan 2010

Inak kocky co vyberate kociky s tymi pidi kolieskami ako sa stym jazdi? nemam skusenost, ja som sa vzdy zameriavala na velke kolesa .... Ale priznam sa ze sa mi pacia aj kociky s tymi pidi koleskami len sa obavam ako to bude fungovat. Este nemam celkom jasnu predstavu o kociku. ja som narocna ... dolezite aby bol lahky, aby sa s nim lahko jazdilo a mal prehadzovaciu rucku (to ma maloktory 😝 )

zajacik...
4. jan 2010

A to ponco sa mi zda strasne drahe, aj za polovicnu cenu by to bolo dost 😒

zrzulka
4. jan 2010

zajo celkom vazne.... ja som tiez nad tym premyslala ale asi opat budem striedat.. lebo mne napriklad dobre padne ked si mozem dajme tomu dat nakup do kocika. na toto je kocik super.
napriklad ked budes mat nepokojne dieta tak mnohym maminam satka v takychto pripadoch velmi pomohla. Su deti ktore v kuse placu a v kuse ich musis mat na rukach. Ak nechces prist o chrbat tak tento vynalez je na nezaplatenie.....

zrzulka
4. jan 2010

zajo vsak to, je to moj sen,pri malej neboli prasule na to, vzdy sme museli riesit nieco "dolezitejsie" kedze pri druhom uz nebudeme musiet tolko kupovat tak snad sa mi ten sen splni .... 🙂 na sitie ja velmi nie som.... 😝

mirka285
4. jan 2010

ja si to tiez bez kocika neviem predstavit,to neni veru na mna tieto satky 😲 ale na druhej strane mi to nepride cudne vidiet maminy takto s babatkmi..vsak sto ludi,sto chuti..ja sa spolieham ze aj moj syn bude kocikovat,a tomu teda nemozem obviazat satku,ze chod 😀

zrzulka
4. jan 2010

Mirka aj ja hlavne kvoli muzovi kocik. nech sa aj on vyjasi. Niezeby malu nenosil . v manduce ju nosieval on ale satka bola pre neho tabu🙂))) Ludia su v tomto este dost konzervativni. ja som sa nastastie vzdy stretla len s pozitivnymi reakciami na nosenie ale niektore maminy co porozpravali tak som len zirala....Aj mi je luto ze malu teraz nemozem nosit. Normalne mi to aj chyba....
mne sa to vzdy pacilo len kym som sa k tomu odhodlala tak mala mala uz 3 mesiace....

zrzulka
4. jan 2010

Su vselijake vynalezy v dnesnej dobe, ja som pri malej skusila skoro vsetko. si predstav ze sme ju kupali v kybliku. teraz zvazujem ci aj pre drobca kupime kybel. A mnohe veci som nakupila zbytocne. no ale pri prvom clovek nevie... Aspon viem co nemam kupovat lebo je to hlupost....na hluposti som ja expert....

zrzulka
4. jan 2010

Mirka a kam ides na 3Dcko???

mirka285
4. jan 2010

zrzula ten kyblik som aj ja pozerala,mne a to zda super vec,som to ukazala mojmu drahemu a ten ma hned zrusil,ze vraj co je to za hovadinu,ze dieta je tam akesi natlacene a vraj by chcel vidiet ako mu v nom umyvam zadok 😝 ze vraj njlepsia je uplne obycajna vanicka ta co nema vo vnutri ani to tvarovanie..sa tvaril dolezito ako keby 5 deti odchoval 😀

mirka285
4. jan 2010

na to 3d som sa objednala do ginfivu na Zahradnicku,ale ked sa to babatku nebude moc pacit,tak to nebudem silit,uvidim ako bude reagovat

zrzulka
4. jan 2010

nastastie moj muz je za kazdu hlupost tak ako ja ... jemu sa to tiez zdalo super lebo malej sa v kybli pacilo....Ale ked sme niekomu hovotili ze malu kupeme v kybli tak si hadam mysleli ze chudaci nemaju na vanicku🙂)))) Ono v kybliku vlastne len oplachujes... Mydlikujes na podlozke.Kazdy ma svoj system kupania v kybli co som pozerala videa.

mirka285
4. jan 2010

mne sa kybel pozdava,si ho veru kupim 😉

zrzulka
4. jan 2010

tak si pockam ako budes spokojna. ja chcem ist tentokrat len raz v tom 21tt.(nech ma babulo tiez pamiatku ako mala) este neviem kam. Mozno nakoniec do Brna. mame to po ceste do olomouca a vychadza to lacnejsie ako v Ba

zrzulka
4. jan 2010

jooooooooooj len nie ze mi potom budes nadavat ze na aku lumparnu som ta naviedla🙂))) Ale myslim ze budes spokojna.... ked bude babo spokojne tak aj ty.... ked vyhrabem fotky malej v kybli tak pridam do albumu. Len skoda ze sme ho vyuzili len do 6teho mesiaca potom sa tam uz nezmestila. Ale to sme ju uz dali do velkej vane...

mirka285
4. jan 2010

Zrzulka dam vediet 🙂 V Ba je to tak ze ked chces ist na maly aj velky 3D tak ten velky mas potom za polovicnu cenu..

lucka_o
4. jan 2010

zrzulka dik za stranku, urcite si jednu z tych satiek objednam....akurat bude babo malinke este v lete a potom sup do kociara🙂
uz sa na to tesim 🙂
ako vyzera ten kyblik?my sice aj tak budeme mat vanicku...

nina88
5. jan 2010

Ahojte, ja sa asi chystam na 3 d do AUPARKU 20 tt... pocula som,ze tam kuknu kazducku kosticku, proste vsetko, ci je mimi ok, tak som zvedava...

zrzulka
5. jan 2010

Nina nehodis link? tam je nova pobocka medifery ak sa nemylim ze jo????

Lucka kyblik vyzera takto:
http://www.prenasedeti.sk/product/tummy-tub-kup...
my sme k nemu mali aj ten podstavec ....

ericica
5. jan 2010

ahojte my sme sa akurat vratili od pediatricky mala celu noc horuckovala a strasne skaredo kaslala 😝
mandle ma chytene a aj priedusky tak sme dostali ATB, aj sirup proti kaslu,takze sa ide na liecenie... 😒

mojalili
5. jan 2010

Ajajaj Ericica, to je neprijemne. Prajem skore vyzdravenie.
Mne manzel pisal z prace, ze sa citi, akoby zacinal byt chory.....takze ten sa bude zajtra liecit. Esteze dcerka je zatial OK....

cigaretka5
5. jan 2010

ahojte dievcata minuly tyzden som bola u lekarky akurat to bol 11 tyzden plus 1 den ,vraj je vsetko OK dostali sme knizku zobrali krv kvoli downovmu syndromu. Len ma dokitorka objednala znova o dva tyzdne lebo vraj je neslo nieco so sijou drobca zmerat vraj bol este malicky. SOm prvy krat tehu a viete si predstavit ze kazde slovo doktorky doma tisic krat analyzujem ze ako to mylselal? ako to teda bolo s vami kedy vam robili tieto merania? je to ok aj v 11 tyzdni je este malicke, na tieto veci? v knizke mam ku vsetkym udajom ze norma ..............

lucka_o
5. jan 2010

zrzulka, tenkyblik je chutny🙂
prajem skore uzdravenie baby🙂

oacka
5. jan 2010

cigaretka, ten prvý screening a meranie šije sa robí od 12tt do 14tt tuším, takže v 11tt asi ešte bola šija veľmi malá. mne to robili v 12tt+4 a šija mala 1,3mm. Prosím ťa,vôbec nestresuu, výsledky merania šije sú zlé,keď je tá šija veľmi veľká. od 3mm. Tak neboj a užívaj si tehotenstvo! Držím palce!

lucka_o
5. jan 2010

cigaretka, no, mne vychadza 12+2 a lekar mi do knizky napisal 10+4 a povedal 11 tyzden, ...ale nevychadza to lebo babätko uz ma 8 cm a to zodpoveda mojmu vypoctu.....nestresuj hlavne a vsetko bude ok.drzim palce

oacka
5. jan 2010

Ono veľa závisí aj od lekára, nie všetci sú rovnako šikovní a vedia to zmerať. musia mať skúsenosti.

lucka_o
5. jan 2010

suhlasim🙂 🙂

oacka
5. jan 2010

lucka, to máš teda poriadneho valibuka! 🙂 🙂 To nevyzerá na 11tt.

oacka
5. jan 2010

Baby, k tým šatkám, ja na ne čítam v časopisoch samé chvály, už sa neviem dočkať, ako si v tom budem nosiť pokladík. určite to vyskúšam!

lucka_o
5. jan 2010

oacka nevyzera? sak ja uz mam mat 12+2 len ja neviem co on ci zle meral ci co. v stredu pred tyzdnom mi v nemocke povedali 11tta on vcera napise 10+4.....ci ako to myslis?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre