Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

katty17
3. máj 2010

drievko, budeme na teba mysliet a hlavne na ten tvoj krcok... 🙂 daj hned vediet ako ste dopadli !

ericica
3. máj 2010

drievko drzime palce 😉

oacka
3. máj 2010

drievko,nič sa neboj! držíme palce! a nech drží krčok! 😉 🙂 🙂 kdeže postieľka! bohviekedy ju manžel poskladá...
katka7777 ty si kúpila ten kočík,čo si nám ukazovala fotky? už ho máš doma,či nie? akú farbbu berieš, tá béžová bola veľmi pekná.

oacka
3. máj 2010

hodila som fotku hniezda, postieľka je Daniela, úplna klasika, a matrac je Komfort Lux, kokosovo molitanový s bavlneným poťahom,čo sa dá prať.. vnútro: kokosové vlákno 100%, polyuretánové jadro PUR 8 cm. predavačka povedala,že to je normálny detský matrac, tak sa mi nechcelo špekulovať ešte aj nad tým... hrubý je asi 11 cm a dosť tvrdý.

katty17
3. máj 2010

oacka, to je vazne mila vybavicka pre bambulku 🙂

katarina7777
3. máj 2010

Oacka krasna je ta suprava do postielky, dufam ze aj my budeme mat druhe babo dievcatko nech sa mozem vysantit 😀
Ten kocik mam objednany, mal by mi prist kazdu chvilu takze netrpezlivo ocakavam telefonat z obchodu... a bude ako na obrazku len podvozok nebude chromovy ale cierny....pofotim ked pride.

sunnygirl
3. máj 2010

Drievko, držím palčeky a myslím na teba 😉
Oacka, kočík má krásnu modrú farbu 🙂

oacka
3. máj 2010

katka, ja si pamätám taký čierno béžový kočík a ten sa mi veľmi páčil,taký elegantný. sa prechádzam s kočíkom po všetkých izbách ako ťuťo,aj by som ho vonku zobrala na skúšku,ale by ma asi odviedli v kazajke.... mm hovorí,nech tam hodím psa a vyskúšam,ako sa s ním chodí so záťažou... 😀 😀 😀 😀 😀

katarina7777
3. máj 2010

oacka ja sa na ten kocik tesim jak male decko, ja sa s nim budem prechadzat aj po zahrade aby si chlpaci zvykli... a hlavne im musim jasne vysvetlit ze kocik sa neznackuje 🙂 preto som rozlozila uz aj postielku aby potom nebolo vela zmien naraz ked sa maly narodi... si budu mysliet ze aky votrelec tu okupuje dom 😀

katarina7777
3. máj 2010

drievko aj my drzime palce... daj vedet ako si dopadla 😉

drievko
3. máj 2010

Jej 🙂 No idem sa chystať oholiť, odepilovať...
Slubujem ze ked zostanem doma a nepojdem do nemoc nahodim aj moju výbavičku , ale este jedna vec -
Dufam ze mi uz dnes gynekológ potvrdi ci je to na 100% dievcatko alebo chlapciatko!!! 🙂
Tesim sa aj bojíííím!
Pa

katty17
3. máj 2010

babule, tu je zoznam do porodnice pre tie ktore budu rodit v ruzinove 🙂 dnes tam idem na prednasku. som zvedava ake to bude. 🙂 http://www.nspr.sk/Nemocnica-Ruzinov/ruzinov/ru...

alllexa
3. máj 2010

Katty, a ako si sa prihlasila na tu prednasku? To Ti lekar odporucil? A bude ich viac, ci len jedna?

denisse
3. máj 2010

ahojte ...
drievko, drz sa .. vsetko bude ok, neboj 😉

ja som bola v lidli, kupila som si jednu podprdu a aj ked malickeho oblecenia mam na viac ako jedno dieta, tak som kupila dvoje polodupky a letne pyzamka ... 😉

oacka
3. máj 2010

jaj, denisse, dobre že hovoríš,veď mne mm včera zvestoval,že v Lidli majú veci pre maminky a bábätka,tak sa tam idem pozrieť. jednu podprdu za 6 euro by som vzala, ke´d len tak po byte ju povyužívam...

katty17
3. máj 2010

Allexa kuk sem: http://www.nspr.sk/Nemocnica-Ruzinov/ruzinov/ru...
nemusis sa prihlasit. dnes zacina prva prednaska. a v utorok sa chcem ist pokukat na porodnicu. pozri si rozpis ktory som poslala. chces rodit v ruzinove?

alllexa
3. máj 2010

Ano, chcem si tam zazmluvnit lekara. Ten zoznam uz mam, diky.

miki060707
3. máj 2010

ahojte, tak mne sa peče obed v trúbe 🙂
aj ja som bola dnes v lidli a kupila som si dve podprdy, super, že dugy tak poradila, lebo sa mi celkom páčia, a pekne ma občiahnu, tak aj 85 mi sadne, kupila som bielu a takú telovú.....

drievko drž sa.....
eriii, zase ste choré, juuuj, tak mi je vás luto a rebi ďalšie ATB, čo má zápal???
pekný dnik ja idem kuk do truby...

kristip
3. máj 2010

Ahojte, tie podprdy z Lidla su fakt super. Zatial som si kupila len jednu, lebo som sa bala, ze mi nesadne. Ja nosim totiz este mensie, ako mali najmensie cislo. Je mi sice trochu vacsia, ale predpokladam, ze mlieko to spravi. Uz som si dala kupit aj druhu. A viac mi ani netreba... 🙂 Mne dali tip ocino...ze v Lidli budu mat take podprsenky s okienkami... 😀 😀 😀 Skoda, ze nemali aj nocne kosele, v tych tehu obchodoch je to take drahe.

agika1982
3. máj 2010

Caute holky...tak ja mam uz do vcera aj postielku....sa vytesujem..dneska ju chce moja polovicka skladat...akurat som dala prat vankus a vlastne navleky aj s baldachynom.....chcela som silonovy baldachyn,ale mali len zeleny...tak mame do zlta latkovy s kreslenymi postavickami a tak....hehe a mame uz aj vyzvanaci šerblik pre malinku..... a caka ma este pranie vsetkych malinkych veciciek a zehlenie.....dneska som si vybavila aj obvodneho v trnave...este endokrinolog a uz len cakat a tesit sa....

alllexa
3. máj 2010

Katty, takze je tie prednasky su vzdy v pondelok o jednej... Asi tam tiez pojdem.

katty17
3. máj 2010

alexa, praveze neviem ci su kazdy pondelok. ale dnes sa dozviem a dam vediet. stihas ist aj dnes na jednu? 🙂

ericica
3. máj 2010

no ja podprdy mam este od malej tri a tie mi stacia vsak kym budu dve v kosiku na bielizen alebo akurat vyprate tak mozem nosit tretiu....
miki hej ani nehovor asi chytila od susedky vsak len co sme dobrali tie prve atb sa vonki stretli a rebi mala este oslabeny organizmus tak to chytila znova.....a keby si pocula ako skaredo kasle 😢 a ja s nou 😠

mirka285
3. máj 2010

caute 😉 mne sa dnes snivalo ze mi niekto ukradol vsetky veci z tej komody co mam pripravene pre malu 😢 hrozny sen..drievko dufam ze vsetko dobre dopadne...ja som doteraz kvakala s kamoskou co rodila v Ruzinove,dnes ju prepustili...rodila cisarakom ale povedala ze nemoze sa extra na nic stazovat,ze dalo sa to tam vydrzat..a inak mi povedala ze najvacsia ulava bola pre nu ked si vcera obliekla tie poporodne nohavicky z Anity,ze tak jej to spevnilo brucho a krize proste ze su na nezaplatenie...a to je po cisaraku,ale ze tym ze oni su zo spec. materialu vobec jej na tu jazvu nevadia...Katty ja mam matrac kokos pohanka molitan,kupovala som ho v tej Samo predajni v Slimaku,hrubku ma 10 cm,vraj je dobry tak dufam ze ano,a stal 28 eur,som nasla cenovku na nom 😉

ericica
3. máj 2010

mirka perfektny sen 😀 😀 😀 tak mozes ist znovu nakupovat 🙂
inak budete pouzivat tie jednorazove nohavicky v porodnici????

meruska
3. máj 2010

Ahojte, aj ja už mám 2 podprsienky z LIDLA 😀 , Dugynka ďakujeme za info..... tuším som už 3. alebo 4. čo si ich dnes bola kúpiť 🙂

alllexa
3. máj 2010

Ano, pokusim sa prist...
Vraj je to na 10. poschodi, nevies, kde presne (cislo dveri)?

meruska
3. máj 2010

ericica.... ja už mám kúpené tie jednorazové nohavičky a neboli ani drahé http://www.babetkovo.sk/index.php?page=shop.pro...

švagriná ich používala a bola veľmi spokojná, veď je škoda ničiť v pôrodnici bežné nohavičky

mirka285
3. máj 2010

ja mam tie jednorazovky od sestry,ona ich normalne oprala ale vraj ich nosila iba ked jej prisla navsteva a isla na chodbu,vraj vtedy sa zisli...Eri by ma je...o keby som musela znova vsetko nakupit,momentalne som v stadiu ze ma nakupy nebavia tak som cela stastna ze uz vsetko mam,ja mam uz aj veci do porodnice 😀 Baby tie podprsy z Lidla maju kostice?

mirka285
3. máj 2010

a tie jednorazove nohavicky predavaju normalne v lekarni

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre