Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

robika
19. dec 2010

@mirka285 normalne som si kvoli Tebe zapla rtl, sice mm nie je doma, tak mi nema kto prekladat... ale aspon som si pesnicky vypocula a ten nikolas vazne krasne spieva...
mne sa paci vona ihlicia a to je to jedine, co sa mi paci na zivom stromceku, ked sme boli maly, vzdy sme mali zivy stromcek, ale mne sa tie zive vzhladovo nepacia, lebo nie su take huste ako umele a ani tie ozdoby tak pekne nevyniknu na nich, tak urcite su take krasne huste ako umele, aj zive stromceky, ale taky sme nikdy nemali ☹

lela1809
19. dec 2010

@robika http://www.mimibazar.sk/recept.php?id=2940 recept od mojalili 🙂
tak si predstavte co ten moj mm vymyslel... ze ide robit aktimel 😀 ze cital ze 70% zdravia je v ,,brusku,, tak ze ide urobit aktimel aby sme mali na rano 😀 😀 😀 som zvedava ako to bude chutit 😀

katarina7777
19. dec 2010

@oacka aj mne sa paci stromcek bohaty, ja inu vyzdobu okrem vianocnej ruzi a stromceka nemam , takze musia byt "viditelne" 🙂

lela1809
19. dec 2010

@katarina7777 presne to si hovorim kazde rano ked lezi s nami v posteli a gula sa na brusko 😀 ze kde je to babatko 😀

robika
19. dec 2010

no ja sa so stromcekom chvalit nebudem, lebo nebude podla mna a tym som chcela aj povedat, ze sa mi nepaci, ale tak nemam moznost do tychto veci kecat... svokra na neho da vsetky ozdoby a tak chudak stromcek ma na sebe vsetky farby a jeho zelenu farbu ani nie je vidiet 🙂...

mirka285
19. dec 2010

@katarina7777 vianocna ruza je jedovata,tak pozor aby ju nechytal maly...

katarina7777
19. dec 2010

@mirka285 viem to, niekde som to citala.... je bezpecne polozena mimo jeho dosahu... dikes 😉

robika
19. dec 2010

@lela1809 dakujem za recept a ako isiel robit aktimel, to nejaky domaci?

merikac
19. dec 2010

@lela1809 noooo, to je ono,,sme si tu so synatorom svorne povedali,ze jeeezis aka je zlata 😀

merikac
19. dec 2010

@oacka neboj,,viem co je a cim je toho viac,,tak sa mi to paci,,,,,,,,,,som zvedava na ten tvoj 😵

katarina7777
19. dec 2010

@lela1809 tie dievcata su sikovnejsie lebo ten moj lenivec sa na brusko este nepretaca, pretoci sa na bok a hotovo.

kafoditka
19. dec 2010

@lela1809 aj tak je to cela mamina 😵

monline
19. dec 2010

@katarina7777 krásny stromček, hustý, obrovský a malý je nádherný...čo to tam máte dokola za bordúru? na stene?

@lela1809 krásna fotka

@mirka285 aj ja mávam červeno zlatý, či červeno strieborný strom..klasika 🙂...to chodítko musím zajtra či v stredu ked pôjdme do BA kúpiť..mám dopredu strach aké bude nakupovanie..nie je každý taká šikuľka ako ty, že mesiac pred vianocami máš darčeky 🙂

lela1809
19. dec 2010

@robika nasiel na nete este sme neskusali...tak uvidim aky zdravy zazrak nam rano naordinuje 😀
@katarina7777 ani nam sa velmi nechcelo na brusko...doslova to neznasala 🙂 ako sme zacali plavat tak sa mi zda dost pevnejsia... a uz sa aj prevracame na brusko.. neboj ani sa nenazdas a budete na brusku 🙂
@merikac dakujeme 🙂 akurat som pozerala foto Denisovej 15tky 🙂 ako oslavil s kamosmi??

kafoditka
19. dec 2010

@katarina7777 ked sa jej dotknes rukami tak to nevadi, len ked odtrhnes stonku tak z nej vytecie taka biela stava a ta je jedovata... mna na to upozornila yvett... 😉

katarina7777
19. dec 2010

a este Leo u slovenskej babky pod stromcekom.

lela1809
19. dec 2010

@kafoditka vsetci hovoria ze je viac na mna 😀 uvidime ked podrastie 🙂
@monline ani ja nemam darceky... iba detuchom... tak este mam co robit 😒

kafoditka
19. dec 2010

@katarina7777 strasne je chutny v tom oblecku 🙂

katarina7777
19. dec 2010

@monline kedze mame vysoku galeriu nad obyvackou tak to mame predelene freskamy s obrazmi Benatok...mame sikovneho kamarata maliara, ktory namaluje vsetko .

lela1809
19. dec 2010

@katarina7777 aky krasny mikulas 🙂 🙂

katarina7777
19. dec 2010

@kafoditka a jak sa v tom oblecku nechcel fotit, asi ho to skrabalo chudacika mojho .

lela1809
19. dec 2010

@monline Danielko je aky fesak okaty 🙂 ako sa pekne usmieva do fotaku 🙂 nam to trva kym sa Laura usmeje 🙂 ked zbada fotak hned sa zamraci 🙂

monline
19. dec 2010

@katarina7777 krásne to máte, zaujalo ma to, že to nepôsobí bežne, je to celkom iný interiér

katarina7777
19. dec 2010

@monline my sme neni velmi v zariadeni domacnosti "normalni" 😉

robika
19. dec 2010

@katarina7777 mas krasneho mikulasika domka 🙂
@lela1809 ked sa ten aktimel podari a bude chutny, tak to skusim aj ja

monline
19. dec 2010

@lela1809 díky moc...mne sa darí nafotiť úsmev, lebo na foťáku máme takú voľbu- zachyť úsmev...a vtedy to spraví tri zábery za sebou, inak by sme nemali skoro žiadne foto s úsmevom, lebo fotoaparát reaguje veľmi pomaly ak fotí normálne...preto aj máme trojnásobné množstvo fotiek 😀 😀 😀

lela1809
19. dec 2010

oki tak zajtra dam vediet 😉 aj ja som zvedava 🙂

monline
19. dec 2010

@katarina7777 ved ukáž ešte niečo špeci 🙂

lela1809
19. dec 2010

@monline paradny tam je...tak take nieco by sme asi potrebovali 😀 aby sme chmatli ten jej usmev 😀

merikac
19. dec 2010

@katarina7777 ozaj krasny stromcek a aj ta koliska vedla 😵 no a samozrejme aj drobec,,,,,,,,pankac ako ma byt 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre