Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

oacka
2. dec 2010

@cigaretka5 len dúfam,že sa to stihne.

cigaretka5
2. dec 2010

@kafoditka Ni klasika uradnicky.....

petzi
2. dec 2010

@oacka Ahojcek, no moj dubak ma uz cez 7kg, mam teda riadneho chlapa
v rukach... Ale zatial to zvladam ,je to ale citit, ked ho drzim dlhsie. 😝
Ale ked on je tak pritulny,az to niekedy vadi.... chce byt vysoko, takze ani sediet
s nim sa poriadne vzdy neda... je to vymyselnik...

oacka
2. dec 2010

@cigaretka5 zeleninu som kúpila,alebo som mala od mamy zo záhrady,ale dnes som dala mäsový príkrm hotovvý. a vraj je lepšie na príkrmy kupovať mrazenú zeleninu...neviem,prečo...

cigaretka5
2. dec 2010

@oacka Akoze hospodarka tá prihlásila to je jasne to musela, ale sak tá zas odhlasi. Čo má teta problém s jedným tlačovom. Neviem prečo by si to nestihla. Apropos koľko dovolenky máš? To si mala celu nevycetpanu?

oacka
2. dec 2010

kočky,aj vám deti pchajú stále paprče do úst? Kika mi v jednom kuse pchá ruky do mojich úst a škrabe všetko čo jej tam príde pod ruku, je to nechutné! najprv si ruku oslintá a potom ju šupne mne a kontroluje mi zuby.... ☹

oacka
2. dec 2010

@cigaretka5 52 dní, ja som učka.

sarai
2. dec 2010

@oacka kvoli dusicnanom a cerstvosti, akurat som si o tom citala. ze mrazena zelenina je cerstvejsia a neobsahuje dusicnany.
baby co prikrmujete. davali ste mrkvu varenu ci cerstvu?

cigaretka5
2. dec 2010

@oacka Stretla som sa s názorom že lepšie kúpiť hotový prikrm pokial nemáš svoju vlastnú zeleninu.

mirka285
2. dec 2010

@cigaretka5 tie prikrmy hotove su dost prisne kontrolovane,takze kludne daj tie...ja niekedy aj varim,ale mame nasu zeleninu zo zahrady,a malej aj tak viac chutia tie kupovane,hlavne tie kde je ryza,tie ma najradsej...

cigaretka5
2. dec 2010

@oacka To je aká spravodlivosť že 52 dni, ja keď som bola zamestnaná rak som pomaly už v auguste nemaladofcu, kedže sme chodili v januari na dva týždne k moru a v marci niekam na lyže.......

strasska
2. dec 2010

@cigaretka5 v tomto ma @mirka285 pravdu, a ak uz mrkvu z obchodu, tak tak pokrivenu malicku...lebo tie velikanske rovne vystavne kusy, su vsetko, len nie zdrave 😉

oacka
2. dec 2010

@cigaretka5 ja som to čítala v časáku. že tie príkrmy sú kontrolované,aby boli presne pre deti.
@sarai v časáku písali,že treba variť,že potom je v tom menej alergénov a moja pokroková dokina mi povedala,že varená strava je mrtvá strava a že to nie je pre deti dobré... tak si vyber. ale zeleninku by som varila určite. ovocie dávam čerstvé.
papajú vám deti mäsko? Kika dnes zjedla asi 6 lyžíc a potom už nechcela do večera poriadne piť mlieko,,, mohlo jej to byť ťažké na žalúdok?

cigaretka5
2. dec 2010

@mirka285 No ja by som kcela začať s mrkvou čistou , som malanormalne problém zohnať čistý mrkva prikrm, ale dnes sa mi postastilo v dm

strasska
2. dec 2010

@cigaretka5 no ale kebyze mas 52 dni dovolenky, tak sa v januari na dva tyzdne k moru nedostanes a lyzovat mozes len cez jarne prazdniny...cize ak cez jarne otepli, tak budes praktizovat iba turistiku

cigaretka5
2. dec 2010

@strasska Ja sa v princípe nestazujem, len ja som vždy vyratuvala aby mi to nejak s tými 20 dňami vyšlo.......

sarai
2. dec 2010

@cigaretka5 ty kojis? kedy ides zacat s prikrmom? a mrkvu cistu mali teda v dm? lebo ja som ju tam nenasla. mozno kuknem este raz.

cigaretka5
2. dec 2010

@sarai Nie nekojim, ja som kojila asi mesiac a bolo to na nervy, jedného dna mi mala prso odmietla úplne a bola najlepšia kamoska s nutrilonom. Našla som cistu mrkvu v dm dokonca mali dva druhy hipp aj babylove

strasska
2. dec 2010

@cigaretka5 jasne v poho 😉 ja som si uzila aj ucitelstvo, nadavala som, ze som mohla ist niekam len vo vymedzeny cas a uz som sa tesila, ked si najdem inu robotu
a ked som uz robila psychosku, tak som nostalgicky spominala na letne prazdniny 😀

@sarai
@cigaretka5 inak tie kupovane prikrmy, prestudujte aj obsah, lebo niekedy tam boli take sprostosti...ja som bola najviac spokojna s alnaturou z DM, pretoze ta nikdy neobsahovala sol a cukor

mirka285
2. dec 2010

@cigaretka5 to fakt,a ja mam zase doma samu cistu mrkvu a neviem sa jej zbavit,tak to malej musim uz miesat s niecim inym lebo ona herecka uz cistu nechce,fajnovu hubu ma neviem po kom 🙂

mirka285
2. dec 2010

ja som doteraz mala len tie bio hippky a teraz som kupila v Tescu Hami nejaku s ryzou,a malej normalne chutila,ze sama otvarala usta nech jej davam 😀

oacka
2. dec 2010

@cigaretka5 učitelia zas nemôžu brať dovolenku,kedy potrebujú,ale len vtedy,keď sú prázdniny...takže lacné zájazdy v sú pre mňa pasé.

kafoditka
2. dec 2010

@mirka285 ja mam doma na balkone plne tasky bio mrkvy, petrzlenu a tak isto - Filip mi to moc neje. Tak max.5 lyziciek a finito. Dokonca uz ani spenat s varenym zltkom nechce a to ho lubil.. Ale taku hippku jarna zelenina s ryzou by jedol aj kazdy den 🙂 Dnes som mu davala surove jablcko postruhane na sklenenom struhaku, bola z toho taka pena ako pyre tak mi to cele spapal..

oacka
2. dec 2010

@kafoditka ja som dnes chutnala hotový príkrm - mäsko,kukurica,zemiaky, a normálne mi to samej chutilo. nedávajú tam oni nejaké ochucovadlá? nepozerala som zloženie.

mirka285
2. dec 2010

@kafoditka vychcane su tie decka od malicka,no co ti poviem...z ovocim tiez nema Linda problem,ale ovocnu jej davam raz maximalne dva krat za tyzden,inak jej davam zeleninu,a dnes som len kukala jak to zlupla...no co jej chuti to zje raz dva,mrcha mala...

mirka285
2. dec 2010

@oacka tebe fakt chutil?ten je podla mna nejhnusnejsi,Linda zjedla dve lyzicky a dost... ☹

mirka285
2. dec 2010

kafko ho len otvorila a myslela si,ze je pokazeny 😀 😀 vies domi ten co si chcela dat u Maxi malemu a sa ti nezdal a ja,ze to neni pokazene,to je take hnusne 🙂

kafoditka
2. dec 2010

@oacka ako spominala Mirka, tieto prikrmy podliehaju prisnej kontrole, ja sa nebojim, ze by tam bolo nieco skodlive..

oacka
2. dec 2010

@mirka285 😀 😀 😀 😀 😀 normálne fajné mäskové to bolo ako paštika. 😀 😀 😀 ale malej sa to moc nezdalo. 😠

kafoditka
2. dec 2010

@mirka285 😝 😝 😝 fuuuj sak smrdel jak bolava noha..
@oacka oacik ty mas ale divne chute 😕 😀 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre