Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

kafoditka
20. feb 2010

myslim, ze s tym sitim je to rozne... pytala som sa kolegyn- jedna tvrdila ze samotny porod ju tak nebolel ako sitie a druha, ze sitie vobec necitila...

kafoditka
20. feb 2010

maxi suhlasim, nevrhneme to, ked nas bude prihlasenych viac a uvidime, co povedia dievcata..

maxara
20. feb 2010

😖 😖 😖 😖 sitie... budem radsej poctivo masirovat a dufam, ze to zaberie..

maxara
20. feb 2010

kafko, myslis ze ich nebude bavit nasa dnesna debata??? 😀 😀 😀 😀 ze sa im akoze nebude chciet citat tych 10 stran?

kafoditka
20. feb 2010

maxi uvidime zajtra ake budu ohlasy 😀 😀 mne uz trpne zadok z toho sedenia za notebookom, ale vdaka Bohu ze ho mam, inak by ma tej dlhodobej pn-ke piclo 😉 a samozrejme vdaka ze existuje konik

maxara
20. feb 2010

kafko, ved co si nepovedala, ze si si tam supla svadobnu foto??? to sa musim takto dozvediet? na vlastnu past? 😀

strasska
20. feb 2010

Maxara, citam tvoje IP a pytam sa, odkial ona vie, ze sa volam Ivka? Sak to nie je ani v pase, ani nikde. Uz som sa chcela opytat a potom kuknem nizsie na moje IP a tam podpis, ze Iveta.
Zienky aj fakt osprostievam, pomoc. 😲

maxara
20. feb 2010

ja sa asi idem presunut do postele, tam je notebook... tak este chvilku pobrusim tam a ked sa dlhsie neozvem nahodou, tak spim, oki??

strasska
20. feb 2010

Zienky, krasne ste na tych svadobnych foteckach! 😉

kafoditka
20. feb 2010

ved to som len pred chvilkou maxi... 😉

maxara
20. feb 2010

strasska 😀 😀 si ma pobavila... inak som mala kolegynu Ivetku, moja najmilsia kolegyna, aku som kedy mala, mala asi 47 rokov, ja 26 a bola uuuplne super paradna a ja som ju volala Ivetienka... 😀 😀 a ked akoze neposluchala, tak bola Ivetkisko... nikdy nie inak...

kafoditka
20. feb 2010

ok maxi, tak predcasne a pre istotu ti dobru nocku prajem!

strasska dakujeme 🙂

maxara
20. feb 2010

🙂 kafko tak asi 6. zmysel

maxara
20. feb 2010

kafko ale ja si fandim, ze vydrzim... uvidim ked lahnem k notebooku 😉

kafoditka
20. feb 2010

ved ja cely cas sedim v posteli s notebookom... pred pol hodinkou som mala krizu a teraz som cerstva ako rybicka 😅

strasska
20. feb 2010

aj mna brat volala Ivetisko, ale doma ma inak volaju Ivka. No zdrham, bru noc vsetkym! 🙂

katarina7777
20. feb 2010

dobru noc kocky.... zozrala som cely sacik chipsov tak idem spat... som nahnevana na seba... hlavne ze na veceru som mala len salat 😠 urcite sa mi budu snivat hovadiny...

maxara
20. feb 2010

strasska ale ja ju ivetKISKO som nemala to srdce...
kafko - ja som sedela pri kompe na fitlopte... dole som aj zehlila a tak ... skratila som si teplaky
katka - mala si si dat poriadnu veceru... ziaden salat... blee

maxara
20. feb 2010

inak november 2009 ma o 2000 odpovedi menej ako my 🙂 pardooon, som strasna spamerka

dugyna
20. feb 2010

cate kocky idem kuknut co ste dnes popisali 🙂 sak hokej zacina az o 2 😀

maxara
20. feb 2010

ale kam sa hrabeme na augustovky... 😲 😲 😕

maxara
20. feb 2010

a april 2010???? ze 22tisic prispevkov 😲 😲 😲 sme v pohode, kecam dalej

kafoditka
20. feb 2010

maxi, jednoznacne sme tu lepsie klebetnice 😀 😀 ty sa mas, mna caka kopa zehlenia zajtra, a mozno to odsuniem az na pondelok 😉

dugy, hokej o druhej?? ani za svet!! 😉

ericica
20. feb 2010

baby uz ma neserte clovek tu neni 20 min a musim vas docitavat 🙄
uspavala som malu a ja som si pritom citala a babo ma tam silno dvakrat koplo az som sikla a mala sa na to zobudila...
asi sa mi budete smiat ale ja som hladna 😝 😖

kafoditka
20. feb 2010

maxi.. februarovky ze 38tisic skoro 😲 😲

kafoditka
20. feb 2010

sorry 35800 😉

ericica
20. feb 2010

zajtra okrem varenia a zapnutia pracky nerobim nic 🙂 a poobede ideme do tej galandie, tak na vas budem mysliet a vykupem sa aj za vas 😀
ale vy tu toho zase tolko popisete ze sa vas clovek nedocita 🙂

dugyna
20. feb 2010

kocky nebojte ked budeme kojit kg pojdu dole, aspon teda dufam ze este niekedy obleciem svoje ovodne gate 😅

maxara
20. feb 2010

kafko len polku som ozehlila, sa mi moc nechcelo... zajtra pokracujem... a este sa chystam aj k nasim a na nakup... no neviem... vecer budem asi len citat vas oth

maxara
20. feb 2010

kafko - je februar... do jula aj mi dame tolko nie? 😀 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre