Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

maxara
7. mar 2011

@monline suhlasim s tvojou poslednou vetou sefky.. resp, ja som to nepozerala, iba som prepinala na chvilku a chvilku som to nechala a tak.. ale akoze Nora ma nejako neohurial ani tak ani tak, skor som az v soku ostala z Christovej, nieco zahnojila, ze nech sa nerehocu a beru to aspon trosku vazne.. to mi prislo prestrelene a uplne sa to jej huby nehodilo. Ale mozno je taka, ja neviem.. Ta s tym prizvukom je Litovcanka. A ostatne vobec netusim kto su a odkial, to som akosi rpepasla, ked sa predstavovali.. ale teda z tych utrzkov co som videla nie som nadsena, si hovorim, ze su tam taki topmanazeri, co v zivote okolo top menezera ani nesli, fakt vykvet, dve cudzinky, ci tri.. neviem..

maxara
7. mar 2011

@mirka285 @nununka @tatianka.g @adka1311 vsetkym vasim Tomaskom vsetko naj k meninam.. a aj ostatnym Tomaskom, ale viac si nespominam 😒

@ericica vdaka, pokusim sa ☹

gabika41
7. mar 2011

dobre ranko sa praje 🙂
vsetkym Tomason prajem k ich sviatku vsetko naj....

@maxara@monline...vcera som zo sefky videla len utrzky a zda sa mi ze Nora je medzi nini este "inteligentny vykvet" tie baby nieco strasne.....ten chalan co bol v tej porote to aj povedal,ze sa dievcata hraju..... 😀

maxara
7. mar 2011

@gabika41 ano este bola medzi nimi celkom inteligentna.. akurat si mysli, aka je dolezita a ze bude asi viac zaujimava, ked bude verejne na niekoho picovat 😖 to mi vadi, ze nevie niekoho, kto jej nesedi nazvat inak ako pica

maxara
7. mar 2011

ozaj, Ninka sa mi postavila vcera na kolienka a pohupovala sa 😵 zlatinko. A prerezali sa nam horne jednotky, ale zatial len na ryzku.

bambola
7. mar 2011

Dobre ranko 🙂

vonku pekne slniecko a mne sa nic nechce. a viete co? dnes ani nic neurobim , a basta 😀
tento tyzden mame celkom akcny tak sa tesim 🙂

bambola
7. mar 2011

@maxara sikovnica, uz sa pripravuj, o chvilku rapidne schudnes ako ju budes nahanat 😉

maxara
7. mar 2011

@bambola joooj bambi, kiez by

pocujte, ja som mala Ninusu pod hrazdickou na lezovisku a isla som na wecko a ked som sa vratila, tak bol ao dva metre dalej, puzzle boli rozobrate a ona mala v ruke kusok z osmicky z puzzle, ten stuplik, co je vypln bruska osmicky a druhy mala v puse a zula ho veselo

kafoditka
7. mar 2011

Dobre ranko, ja som chcela Noru pozerat, ale nasi ma hned odpalkovali, ze stupiditu nebudu kukat a dali si tam cestopis o Skandinavii, tak som sla pozriet na kona a o 21 som zaspala.. Pozriem si to potom z archivu...ale podla toho, co pisete, to muselo byt celkom zajimave, teda konkretne vybrati ludia do show 🙂
Ostavam doma do konca tyzdna, takze @monline v stredu k tebe nezavitam ☹ Baby dnes mi zacina total klud, otec isiel na turnus do prace, mamina je tiez v praci, segra odisla vcera do BA a ja som sama doma s malym 🙂 Ako nieze by mi vadila ich pritomnost, to urcite nie, som rada, ze sme boli vsetci pokope doma, ale... najmensie zastonanie Filipa a otec hned pribehol a b ral ho na ruky, otazky typu : a preco mu nedas orechovy keksik, a preco mu nemozem dat cokoladovu bonbonieru, preco mu nenatries chlieb s Ramou a medom??? 😕 jaaaj a donekonecna vysvetlovat, ze to este nesmie.. no a samozrejme som dostala odpoved, ze oni nemali ani internet, ani casopisy, davali nam vsetko a sme tu.. 😉 dnes to tu vypada na krasny den, musim ist do mesta kupit plienky a mlieko, zasoby sa minaju..
Vsetkym Tomasom prajem vsetko najlepsie k meninkam..

kafoditka
7. mar 2011

@maxara super, Ninka zacina byt akcna 😵 o chvilku z nej bude zubadielko poriadne, len my stale nic 😅

maxara
7. mar 2011

@kafoditka no Domi, chapem ta 😉 niekedy rodicom tazko vysvetlis.. ja mam napr celkom dobre to, ze svokrovci sa pytaju, co ninka papa a ak chcu, donesu jej to, co poviem a mama tak isto. oco netusi, ze take male dieta vobec nieco papa 😀

denisse
7. mar 2011

dobre ranko ...

@maxara ninka sikovnica, zajtra stvornozkuje 🙂

a ja sa idem tiez pochvalit, mame dnes prve hovienko v nocniku 🙂
a mali sme trosku lepsiu noc, tak uvidime, aky bude den ...
vsetkym tomaskom vsetko najlepsie a ostatnym pekny den prajem ...

kafoditka
7. mar 2011

No a mam este taku milu novinku - Filip mi odmieta stvornozkovat, chce len chodit 🙂 da obe ruky hore - ukaze aby som ho chytila za ruky a beham s nim po celom byte, naramne sa mu to paci 😉 uz prejde z izby do izby popri nabytku, posteli a steny uplne sam 😵

denisse
7. mar 2011

@kafoditka
tak o tom, ze filipko je najvacsi julovy sikovnik tu uz snad nikto nepochybuje 😉

kafoditka
7. mar 2011

@denisse dakujem 😉

bambola
7. mar 2011

aj ja sa pripajam k gratulacii vsetkym Tomaskom a Tomasom 🙂

maxara
7. mar 2011

@denisse myslis? 😕 lebo ona uz asi tyzden skusala ist na kolienka, ale sa jej nedarilo a vcera vecer na posteli sa jej to podarilo prvykrat a hupala sa tak.. 🙂 takze uz to bude coskoro?
A gratulka k hovienku 😉 😀

@kafoditka 😵 pekneeee, zlaty

maxara
7. mar 2011

toto je dnesne rano..

denisse
7. mar 2011

@maxara
ja myslim, ze to takto zacina ... nasej plne postacuje plazenie, ide ako blesk ... ked ju ja postavim na kolienka, tak stoji, hojda sa, ale po chvili lahne a ide svojim stylom 😀

kafoditka
7. mar 2011

@maxara urcite bude tak do tyzdna stvornozkovat, nas maly sa zacal takto hupat a o tzden uz stvornozkoval - ale nie este tak pekne..dal sa na ruky a zadok s nohami pritiahol, zasa ruky dopredu a zadok priatiahol 😀 az po dalsich par dnoch zacal pekne stvornozkovat..

jaruska8
7. mar 2011

@denisse Ahojte, presne ako naša, aj moja neter sa len plazila, takže to máme v rodine a manžel a švagor šli hneď na nohy, ja som liezla ako chrobák, takže Nina je asi mix. 😀 😀 😀 😀

maxara
7. mar 2011

@denisse @kafoditka no som zvedava baby.. ze kedy sa rozkyve 😀

ericica
7. mar 2011

baby nahlasovali ste deti do sutaze zalticko roka 2011????????
mozem vas poprosit o hlas???
http://lesk.cas.sk/zlaticko2011/profil/452

ericica
7. mar 2011

@jaruska8 minule som ti zabudla odpisat ja chodim k Hogenbuchovej ale chcem ju zmenit 😉

nununka
7. mar 2011

Ahojte 🙂
@maxara dakujem za Tomaska za gratulku 😉
@mirka285 @tatianka.g @adka1311 aj vasim Tomaskom vsetko najlepsie k dnesnym meninkám 😉
@ericica Edinka ma hlas od nas 😉 🙂

tatianka.g
7. mar 2011

prajem krasne ranko 🙂
dakujem za zelania pre Tominka a tiez prajem vsetkym Tomaskom vsetko naj
@ericica mas aj moj hlas
inak co je tu nove? mm mal tyzden prazdnin tak sme si ho naplno vychutnavali 😉 😝

mirka285
7. mar 2011

dobre ranko....
@bambola Mati no mala som svoj den,ja som necitala,co napisal ten pajac o plavani,tak k nemu sa nevyjadrujem,mne len nejak nevoni to hufne plavanie,mi to pride ako cvicene opice,ale k tomu si myslim,ze plavanie je fajn,bez nejakeho potapania na povel urcite...neviem,co som chytila na to taku alergiu,asi,ze o tom stale vsade pisu a hovoria 😖 2monline strasne dobre si zhodnotila sutaziacich,ja mam dokonca pocit,ze Mariana je tam nastrcena 😒
@maxara Ninke davam tyzden a stvornozkuje...
@kafoditka aj my chodime popri nabytku,a vzdy ked malu sledujem ako chodi sa zamyslam nad tymi topanockami a myslim si,ze tie liliputy su na toto domace chodenie idealne...aj nozicka a svaly sa jej trenuju a spevnuju,vobec nemam pocit,zeby to bolo dobre ak by mala nozicku zafixovanu v pevnej topanke...

jaruska8
7. mar 2011

@ericica Tam chodí kamoška a tiež nie je spokojná, vraj je to stará rachetla. 😉

ericica
7. mar 2011

dakujeeeeem 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre