Tešíme sa na máj 2009 IV.

lenand
5. apr 2009

Tak kočky šup do novej témy a ideme zachvílku do finále 😵

mystery7
9. apr 2009

ja som mala chlieb s masm, slaninu a paradajky
a est esi dam paradajkovu polievkuuu

kosska3003
9. apr 2009

no ja si idem asi niaky roztek spravit ale najskor hoim asi sprchu joj ale sa mi nechce no zuzka ja uz len cakam 🙂 ved uz to brucho neunesem mam aj novu foto akurat som pridala
🙂

zuzkaprofant
9. apr 2009

koska pekne velke mas ti poviem sa cudujem ze vladzes ho nosit aj ti spadlo jak mne som teraz bola kukat v zkradle bo dako ma ti cely den boli a tazke je maly uz je tak na konci koze mojej cely den mi dako spinka ticho pred burskou som sa dnes smiala ze asi bude bo dako ma nekope nic vecer zacne 😀

koska kedy mas presny termin si v 38 alebo 37tt

mystery7
9. apr 2009

koska pekne brusko, gulatucke 😉 vyzeras velmi dobre

zuzkaprofant
9. apr 2009

mys kedy das to nove foto

mystery7
9. apr 2009

este ho nemam 😅 cely tyzden po robote len spim, sotva sa osprchujem

budem sa snazit odfotit, mam aj nove tricko tak sami snad teraz podari 😉

kosska3003
9. apr 2009

zuzka ja som 37 a termin mam 29aprila tu na MK to pocita o tt viac no uz mi pada ved niekedy ked sa postavim tak funim ako slon co je take tazke aj dneska mama ze sa zlakla ze co mi je a ja som sa len postavila ale mala mi tlacila dole tak som si zafucala uz sa zlakla ze rodim 🙂
mys no daj nieco nove niaku peknu foto

mystery7
9. apr 2009

ok ok, polepsiim sa

tak ja koncim kocky, idem jst a lahnut k telke 🙂

ale uz tu budem castejsie

zuzkaprofant
9. apr 2009

ta tak si ako ja ja som tak 36 37tt maly je o tt viacej podla rozmerov co som si vsimla , no moj tlaci v kuse pri cikani placem niekedy no co uz moj rekord je ist na zachodik za 5 min 3krat 😀

kodada
9. apr 2009

koska krasne brusko, pridavam 😉

kosska3003
9. apr 2009

mys prijemny vecer a kukanie
kodada ahoj a dakujem
zuzka no tak casto som nebola na wcku ani ked ma prehanalo 🙂

kosska3003
9. apr 2009

kodada uz mi aj stihla zmenit foto no ty si sikulka uz nech som aj v tabulke nase babatka 😀 😀
no ja uz mam sprchu za sebou teraz tlacim rozky do seba a idem kukat ordinaciu teda pocuvat lebo budem aj tu 🙂

zuzkaprofant
9. apr 2009

ja tak cikat chodim ked ma chyti burtal vcera som uz si chcel dat pamper bo uz ma nebavilo behat ale apsomnn som troska odpuchla clenok uz bol vidiet 😀 😀
kodada ako sa mas brusko rastie pomalicky

sssimi
9. apr 2009

Ahojte kočky!
Ja som si dnes povysávala a postierala dlážky. Kukam rozprávočku-ja také ľúbim 🙂 ... Zajtra si budem obalovať rezne na sobotu mm má oslavu 30tky, tak už sa aj teším, že tu bude trošku rušno...

kosska3003
9. apr 2009

sssimi no to si sikulka ked si dlazky poumyvala ja som to zvladla v pondelok ja musim mat na to naladu teraz 😀 😀 a kde ste ostatne pred telkami co 😕

sssimi
9. apr 2009

Zajtra sa mi už chcieť nebude, tak preto som porobila dnes. Nech je to tu v sobotu čistučkéééé

kodada
9. apr 2009

ja som zmyvala vcera 😉
no koska snazim sa byt akcna a aktualizovat to stale ked si to vsimnem

kodada
9. apr 2009

a Zuzi k brusku, aste sa stale schovava ... ved ono vyskoci

kosska3003
9. apr 2009

sssimi no ved ja som bola aktivna len pondelok od vtady sa mi nic nechce akurat dneska som si este zavesila jeden zaves a tym aj koncim uz nepratujem do velkej noci 🙂
kodada ty si sikovna zatial to stihas ukazkovo a zachvilku ti to zacne bude ti pipat mobil a budes nam davat info ty 😀 😀 a ty sa ako mas dobre

sssimi
9. apr 2009

Dadi bruško vyskočí ani sa nenazdáš 😉

Kosska ty už ani nič nerob len čakaj na pôrod 😀 ... Veď o chvíľku ideš na to...

Ja som dnes drhla priestor medzi vaňou a stenou-ako tam špliechame vodu tak mi to tam trošku plesnivie... No by ste sa nasmialy... Nemohli sme sa tam natlačiť, ale zvládli sme to bez ujmy 😀 ...

kosska3003
9. apr 2009

ssssimi no ved ja si poviem ze uz nic nespravim ze budem len lezat alebo sediet a ze akurat tak do obchodiku na rozky si zbehnem a tak no a potom to na mna pride toto chcem spravit toto a tak ved ja som v pondelok umyvala okna a vesala zaclony no niekto keby ma videl tak si pomysli ale ja som vysoka tak dociahnem ja nepotrebujem stolicku na okna ale uz to mam porobene tak cakam teraz 🙂 🙂
kodada neboj zachvilu budes mat brusko ako ja 😀 😀

kodada
9. apr 2009

no dobre, konecne ma prestalo boliet hdlo, uz mam len sople 😒
koska ja sa na to tesim, ako vam budem hlasit babatka, ved prave preto som sa na to aj dala ...

kosska3003
9. apr 2009

tak je dobre ked ti je dobre a sople tie mam aj ja to vzdy ked pride jar
no to ti verim ze sa na to tesis aj ja 🙂

kodada
9. apr 2009

mala som nabeh na anginu, tak som spustila samoliecbu a nastastie zabrala, ja sa tesim aj na to ako mi bude rast brusko a budem citit pohyby maleho,v nasej teme uz dve baby druhorodicky citia pohyby (zblnkotanie) v 16 tt

kosska3003
9. apr 2009

kodada neboj aj to pride kazdu chvilku ani sa nenazdas a budes citit take kopance akurat moja sa mi tu vrti v bruchu asi po tej kole 🙂
mo a amgina ta sa da vyliecit aj bez liekov tak je dobre horsie je to s teplotou ale tu ti vobec neprajem teba nech sa taketo choroby vyhybaju 😉

sssimi
9. apr 2009

Kodada ja som cítila 17+2. Bolo to super len som bola sklamaná, že keď sa dotkol bruška manžel tak malá prestala...ale dočkal sa aj on o 3tt 😀

Kosska ja som umývala okná minulý týžden... Najhoršie boli žalúzie-máme ich z vnútornej strany okna,tak boli zaprášené... ble

kosska3003
9. apr 2009

ssssimi aj my mame z nutra zaluzie ale ja ich nepouzivam moc skoro vobec tak su ciste chvala bohu a tak ich umyjem az po porode potom 🙂
no a s tym kopkanim malej tiez si musel mm pockat vzdy ked dal ruku tak nekopla ani za pana 😀 ma uz teraz respekt pred tatinom 😀

kodada
9. apr 2009

no teplota mi vyskocila tiez, le iba jeden vecer na 37,9 C ... ale do rana nic,tak som bola rada
joj, tak vam zavidim tie pohyby, aspon by som vedela ze je male v poriadku

kosska3003
9. apr 2009

kodada neboj dosckas sa ano sa nenazdas a je to tu 🙂

kodada
9. apr 2009

dnes som 13+2 tt

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Podobné diskusie


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre