Tešíme sa na máj 2009 IV.

lenand
5. apr 2009

Tak kočky šup do novej témy a ideme zachvílku do finále 😵

atima
26. apr 2009

bambi zajtra sa drž a hned ako to bude možne daj vedieť nove info 🙂

sssimi
26. apr 2009

Ja by som nemala mať problém s vpáčenými bradavkami, ale bolieť ma budú isto... Už teraz ich mám dosť citlive nie len na dotyk, ale minule mi mm pobozkal bradavku a mňa až miklo od bolesti - nechápem to....

bambi7
26. apr 2009

babulky jasne ze dam info teda moj pride napisat.....chuda toho boli zaludok ma o nas strach ale my to zvladneme 😉

atima
26. apr 2009

mystery tak ako ? Vyzera tak že o chvilu sme tu zo sirinkou posledne ktore čakame na naše babenka.

mystery7
26. apr 2009

ja ich zatial nemam take citlive, som zvedava ako to bude po porode. ale vsetky zeny, co koja, tak ich bolia bradavky. DOteraz si len tak vegetili a zrazu musia makat 😉

sssimi
26. apr 2009

Bambi dnes sa nemá nikto lepšie ako ty 😉 ... Ja tak ti držím palčeky... Ani som nemyslela, že to tu budem tak všetko prežívať - myslím tie pôrody májoviek... 🙂

bambi7
26. apr 2009

no simi uz sa tesimmmm tak zajtra bude na svete konecne sme sa dockali a coskoro budu vsetky babuliatko vonkuuuu

kackabrcka
26. apr 2009

bambi tak ti je dobre ked uz zajtra budes mat Dominiku pri sebe, tisko zavidim 😵

sssimi
26. apr 2009

Bambi tak tomu verím... Ja som o tebe hovorila aj tomu môjmu a tuším aj jeho brucho rozbolelo 😀 😀 😀 Už sa to neúprosne blíži....
Dnes ma len trošku rozbolelo brucho a mm už išiel stopovať 😀

mystery7
26. apr 2009

atima: no, uvidime ako sa to este premiesa 🙂 nikdy nevieme kedy sa ti nasi milacikovia vyberu na svet 😉

mystery7
26. apr 2009

bambi: tak ti na zajtra drzim palce, silno silno, aby vsetko doadlo co najlepsie a najlahsie 😉

bambi7
26. apr 2009

babulky uz zajtraaa 🙂 mam tam byt na 7hod tak uvidim kedy pojdem .....hned ako bude nieco nove moj vam napise 😉

bambi7
26. apr 2009

dakujem vam idem este nejake veci dat do tasky tak sa majte krasneeee a ked ppridem tak nech je dalsie babo vonku 😉 tak sa mi tu drzte babulkyyyyyyy 🙂

atima
26. apr 2009

keby som si to vedela naplanovať aj ja 😒 ale neviem kedy ten moj malý sa rozhodne

mystery7
26. apr 2009

ja som tiez zvedava kedy to bude 🙂

atima: nic neboj, sme tu 3 s terminom koncom maja, tak snad to nejako spolu zvladneme 😉

sssimi
26. apr 2009

Bambi ja byť na tvojom mieste, tak dnes ani nezaspím 😀

Atima to by bolo super keby sa deti rodili presne na termín... Tak pekne by sme si to vedeli zariadiť 😉

mystery7
26. apr 2009

ja to mam dnes presne za 30 dni 😀

sssimi
26. apr 2009

Mys ja podla PM za 8 dní a podľa sona za 16dní 😀

mystery7
26. apr 2009

to mas fakt za par 🙂 ja sa uz tesim 😉 kazdy den budeme mat nove babo. Je to fajn. tym co to maju za sebou aj zavidim 😅

atima
26. apr 2009

sssimi nemyslela som na vypočitaný termin ale na cisarsky

sirinka
26. apr 2009

bambi drzime palce na zajtra... 😉

veronika...my sme rezim nemali skoro do roka 😅 🤐

kosska3003
26. apr 2009

ahojte ja mam termiv v stredu a zajtra poradnu tak dufam ze uz sa otvaram
bambi drzim palce

mystery7
26. apr 2009

ok kocky, idem spat. mam za sebou narocny vikend. zajtra nas tu bude snad viacero.

dobru noc 🙂

kodada
26. apr 2009

ahojte babulky, je tu niekto? nejake nove prirastky alebo novinky???

sirinka
26. apr 2009

a co sa tyka citlivosti bradaviek, tie moje by mali byt uz dost vytrenovane, ale aj tak v poslednej dobe bolia ked sa mala pricucne...to bude podla mna nejakymi hormonalnymi zmenami...

kosska3003
26. apr 2009

ahoj kodada nic nove ziadne prirastky iba ak by si ty vedela

kodada
26. apr 2009

ja nie, bola som cely den mimo ... tak bambi bude zajtra maminou ... super, tesim sa a drzim palce

mi sme mali dnes rok od svadby, tak sme trochu oslavovali, kino, vecera

kvetinkaaa
26. apr 2009

ahojte!
konecne som tu na skok,vlozila som par fotiek. nie je uz tolko času, plnim si mamičkovske povinnosti 😉
a vy ako,čo nove? čo tu čitam, ze bambi zajtra rodi? tak drzim palce, sa nam to rozbieha!

kosska3003
26. apr 2009

kodada no aj my sme oslavovali svokor narodky birmovka a tak ja mam s mm rok od svadby 10 maja dufam ze do vtedy porodim 😀
kvetinka ahoj idem kuk na fotecky

sirinka
26. apr 2009

kosska my mame zase 9. maja 6. vyrocie zoznamenia 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Podobné diskusie


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre