Tešíme sa na máj 2009 IV.

lenand
5. apr 2009

Tak kočky šup do novej témy a ideme zachvílku do finále 😵

sssimi
30. apr 2009

Babuľky ja som zvedavá či sa mi ten pôrod zajtra rozbehne. Už som sa aj na lopte húpala... Ešte sex a dám si vaňu asi až zajtra. Dnes len sprcha-teplučkáááá.

kosska3003
30. apr 2009

ssssimi no uvidis mne ujko povedal pred mesiacom ze to bude 1maja tak budem cakat 🙂

evita6
30. apr 2009

Kamarátka rodila v januári a dala maličkej prepichnúť už v nemocnici ušká a chválila to maličká takmer neplakala..... ani sa jej to vôbec nezapálilo. Vo Zvolene to robia v pohode len si to musíš sama vypýtať.... inak ti o tom nič nepovedia

kosska3003
30. apr 2009

nekupovala som nausnice co ked to bude chlapec 🙂

evita6
30. apr 2009

sssimi márnosť ja sa čudujem, že ty ešte nie si po pôrode.... 😀 možno tie tvoje aktivity majú opačný účinok 😀
ale ako som už písala toho manžela ti závidím 😖 mne môj pri urýchľovaní odmieta pomôcť

mimi21
30. apr 2009

Ja som vraj neni typ na takéto pozorovania - povedal dr., ani z 3D nemam nejake extra pekne zabery, toto bolo fakt stastie

a aky je Simo, pocula som o nom tiez rozne veci, ja chodim k Szedelymu a som s nim velmi spokojna , zazila som jedno sono u Taufera a nebol moc zhovorcivy, tak som bola sklamana

a raz na pohotovosti bol dr. Sysak, je to mlady dr. zo Zv ale zije v BA, ale par krat do mesiaca pride sluzit do ZV, tiez bol velmi zlaty a vraj velmi dobre sije (pisali baby tu na MK)

evita6
30. apr 2009

kosska ty si taký istý neveriaci tomáš ako ja - tiež som povedala, že uverím až keď uvidím pipíka na vlastné oči ......

kodada
30. apr 2009

mimi a k toremu Szedelymu chodis? ja na sima nemam dobre spomienky, zistil mi MA a Sysak mi robyl kyret, ale bol sympaticky, rano a vizite 😉

mimi21
30. apr 2009

evita nic si z toho nerob, aj moj manzel odmieta sexik, vraj ved tam ma mala hlavicku 😀

evita6
30. apr 2009

Šimo je katastrofa - starý frfloš - vôbec nič mi nepovedal a sono v 30tt vybavil za 5 min takže ani neviem aké je moje bábo veľké
Starý pán Szedely mi robil sono v 20tt a som bola veeeeeľmi spokojná zlatý je neskutočne a údajne to pochytil už aj jeho syn.
Taufer by sa mal stať novým primárom..... ale je v pohode lenže preferuje svoje pacientky takže sono nič moc. Robil mi sono v 12tt.
3D - na to som vôbec nebola pretože vo ZV sa mi to nepáči a Ďalej sa mi cestovať nechcelo.
No uvidíme na koho natrafíme.

mimi21
30. apr 2009

chodim k mlademu, nahodou som ho stretla, ked zastupoval u mojej byvalej dr. a bolo hned rozhodnute
nikdy som necakala ze uz gynekologa sa da zartovat a aj smiat sa

kosska3003
30. apr 2009

joj baby ja na sex ani nepomyslim ja som rada ze sa hybem a nie este sex ah pockam potom si to uzijem v plnom prude

mimi21
30. apr 2009

no o tom Tauferovi ako primarovi som pocula aj ja
a preco konci Haring?

mimi21
30. apr 2009

ale sexik by mal pomoct 🙂
aj mne to uz pride trosku zvlastne, ale ked je maminke dobre tak aj babu je dobre, nie ?

evita6
30. apr 2009

Lenže mne to chýýýýba ☹ a ktovie ako rýchlo po pôrode budem môcť a či potom vôbec bude chuť.....
Tiež sa vyhovára na takú hlúposť... že to bábo bude cítiť na hlavičke
Šimo vraj teraz robí len denné služby tak musíme rodiť v noci.
A nehovorí vám niečo Dr. Fekiač alebo tak nejako kamoška rodila pri ňom a neskutočne ju nechal potrhať.

kosska3003
30. apr 2009

mimi a kde to tak budem s mm robit v nemocnici na wcku 😀 😀 😀

mimi21
30. apr 2009

Fekiač mi nič nehovorí
rodila teraz niekedy nedavno?
co som pocula tak najhorsi je tam teraz Melichercik a Simo, tak hadam sa im uspesne vyhneme 🙂

mimi21
30. apr 2009

kosska, aspon to nebude stereotyp 😀 😀 😀

evita6
30. apr 2009

nooo spermie vraj pomáhajú zjemniť krčok a rýchlejšie sa otvorí ale tieto pozitíva môj drahý ignoruje.

Prečo končí Haring to neviem - nie je on už moc starý? Ja vôbec neviem ako vyzerá 😀

Kosska ja sa skôr obávam, že dlho po pôrode sa nebude dať..... že nebudem prosto môcť ☹

kodada
30. apr 2009

ja teraz chodim k staremu Szedelymu, je fakt mily, mna proste odzbrojil pri prvej navsteve oslovenim, Dasenka, tak ma nenazval nikto uz od detstva ... mlady tiez raz zastupoval moju dokynu Necpalovu, a tiez som chcela prejst k nemu ... ale uz nebral nove pacientky, skoda

mimi21
30. apr 2009

aj ja sa bojim, ze nebude chuti a casu a sily a tak,
uz aj teraz obcas mm pride s tym, ze je ako na druhej kolaji a to este nie je babo na svete, a to sa fakt snazim aby na taketo pocity nemal dovody

evita6
30. apr 2009

No v nemocnici to neznie veľmi lákavo 😀 😀 😀

Rodila pri ňom v polovici januára...
Melicherčík je z Detvy a fakt to nie je bohviečo.... ale dá sa to s ním vydržať

mimi21
30. apr 2009

Kodada, no ani mna velmi mlady nechcel vziat lebo som prechadzala od Necpalovej, nakoniec ma vzal, potom mi Necpalova spravila do telefonu scenu, ze ci ma nahodou on neprehovaral - truba je to

evita6
30. apr 2009

Baby trošku vám závidím, že ste si lekára mohli aj vybrať... u mňa prichádzal do úvahy len jeden to som nechcela stále cestovať a hlavne nie teraz na konci.... našťastie to nie je najhoršia alternatíva.

Popri tomto všetkom my prerábame dom takže drahého vidím len chvíľu večer ☹ no a po narodení bába to bude nádhera

kosska3003
30. apr 2009

no to isto tu by som to nerobila ani keby mi platili fuj ja si to radsej doma s kuskom romantiky vychutnam a moj mm roby 3tt a 3 je doma takze ked dojde este nic nebude ale potom to uz bude dlho po porode tak hadam to pojde a nebude to bolet

evita6
30. apr 2009

kosska tak máš to premyslené 😉 držím pršteky

kodada
30. apr 2009

Necpalka je otrasna, mne liecila chlamydie dobre ze nie penicilinom ... aj ja som mala kazen, ked som si od nej brala papiere
evitka no vybrat, ja byvam v Dobrej Nive a k dokymu chodim na Sliac, cize to nie je az taka vyhra ... dnes som musela s krvou na trple letiet do BB ... no ja mam tiez manzela doma len po veceroch, najprv praca, potom fusky ...

mimi21
30. apr 2009

no mam kamosku co si to po druhom porode nevie vynachvalit 🙂
vraj to ani za mlada take nebolo 😀
ale ona je vo vsetkom taka "ina" 🙂 aj porody mala lahke

kosska3003
30. apr 2009

evita ale ci mi to vyndde pri mojom stasti asi nie 🙂 😉

evita6
30. apr 2009

Dadka lenže my sme bez auta takže všetko by som musela odcestovať autobusom ☹ čo je teraz na konci už nemožné.... ale tak Dávid nie je taká najhoršia alternatíva.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Podobné diskusie


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre