Tešíme sa na máj 2009 IV.

lenand
5. apr 2009

Tak kočky šup do novej témy a ideme zachvílku do finále 😵

nikanika28
7. máj 2009

no baby, ja mam tiez zelezo, dakeho Fera....moment...aha - Ferro - Folgamma, beriem to 2xdenne a tiez ma prehana, tiez hlavne rano...
To si asi mimco berie zelezo pre seba, nie?
Kosska, ked sa maly narodil cisarakom, doktor volal manzelovi, ako sa bude maly volat, ze uz je na svete. Ten potom volal mne...a to sme mali tiez dve mena a neboli sme dohodnuti..tak som povedala to, co som chcela ja 😅 LUKASKA mame teda 😀

kosska3003
7. máj 2009

evita tak zajtra si ty na rade hej BMF to mam aj ja napisane dneska a mam tam vedla toho napisane ze 41+1 to je moj tt podla PM tak ale co to BMF znamena neviem

mimi21
7. máj 2009

kosska ja tiez beriem to zelezo asi len mesiac
evita a co mas napisane za tym BMF? suvisi to zo sonom?
lebo ja mam taky zoznam skratiek zo sona a je tam len RVF alebo AVF alebo EDF

evita6
7. máj 2009

kosska to mi teraz dáva zmysel lebo za tým je napísané 145 teraz to vyzerá že je to 14. 05. môj prvý termín pôrodu
No nemôžu to písať zrozumiteľne do pekla s takým písmom celý riadok popísal ale neviem to vylúštiť....

kosska3003
7. máj 2009

evita ja to mam zrozumitelne lebo je to na pocitaci napisane tak normalne som si precitala ze som zavreta a potom tam aj 29april napisany a to je moj prvy datum porodu

mimi21
7. máj 2009

no evita, vidis, zatku uz mas fuc, aj dr. ti povedal ze pojdes, tak aby si nebola dalsia 😉

a co je so sssimi, nejako dnes vecer nepise, bud sexuje 🤐 alebo rodi 😀

evita6
7. máj 2009

No doktor to napísal po monitore teda začína to CTG - potom niečo napísané prvé slovo je ako velký neviem a potom je tam BMF - 145 za tým lomítko a zas niečo nezrozumiteľne napísané 😒

nikanika28
7. máj 2009

baby, predchvilou som dojedla Deli pistaciovu a hned za tym neudenu parenicu .. 😅 😅

evita6
7. máj 2009

joooj mimi bodaj by si mala pravdu
plodová voda je zatiaľ na mieste a na pôrodné bolesti to nevidím ale čo nebolo môže za chvíľu byť....inak blíži sa spln ten by mal pomáhať pôrodom ??? alebo nie??? teraz neviem 😀

evita6
7. máj 2009

ja som na napchala chlebom s richtárskou pochúťkou a teraz tlačím hrozno 🙂

mimi21
7. máj 2009

nika nic si z toho nerob, ja som od piatej zjedla 2 rozteky so salamkou, jahodove gulky, potom chipsy, cerstve jahody a teraz este mm vytiahol cokoladovy dezert a zapijam vineou

nikanika28
7. máj 2009

ja chcem uz SPLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLN...

mystery7
7. máj 2009

ja som mala na veceru pecene maso a chlieb s tatarskou omackou 😀 a teraz tlacim keksiky 😀

evita6
7. máj 2009

Inak toto moje napchávanie sa odzrkadlilo na váhe za týždeň som pribrala 2 kg ale čo mám robiť keď sa nedá odolať
furt niečo tlačím 😖

nikanika28
7. máj 2009

mimi 😀 😀 😀

mimi21
7. máj 2009

baby prestante robit chute, lebo budem musiet urobit este jeden utok na chladnicku 😝 😝 😝
a uz by som nechcela vela priberat, ved kto to bude potom zhadzovat 😅

nikanika28
7. máj 2009

no tak som rada, ze nie som sama v tom prepchavani... 😀

kosska3003
7. máj 2009

evita jaj tak to mas na monitore tak to kolko uderou ma srdiecko za minutu a to mas dobre cislo zle je ked sa blizi uz k 180 to bije rychlo a to posielaju hned na prietoky aspon u mna to tak bolo
ja som mala o 7 fazulovu polievku a teraz som dojedla severkovy sneh mnam a kedy je spln

mimi21
7. máj 2009

mylsite teda ze spln pomaha?
aby sme do rana potom nerodili vsetky a zajtra tu bude ticho 🤐

kosska3003
7. máj 2009

evita ja mam +22kil tak sa tesim mam co robit kym to zhodim a ja som si to BMF pomylila s HBD uz mi sibe z tolkych skratiek

mystery7
7. máj 2009

aj ja mam chut na nejaku zmrzku, najlepsie na rusku zmrzlinu 😅
myslite ze spln zaberie?? 😉

nikanika28
7. máj 2009

baby, a kolko ste pribrali cekovo?

kosska3003
7. máj 2009

baby kedy je ten spln

nikanika28
7. máj 2009

boooze, ale taku chut mam na nieco....neviem na co...ci sladke alebo slane..nieco by som si ale dala...zeby zmrzlinku..., alebo margotku...chrumky...parenicu... 😅 😅 😅

mimi21
7. máj 2009

ja mam zatial o 17 navyse

evita6
7. máj 2009

kosska - tak aj to srdiečko by to mohlo byť - no lekár to napísal do tehu knižky ale po monitore 🙂 inak niekoľkokrát počas monitorovania v tom tááák strašne akoby zaškrípalo hrozný zvuk až ma miklo

spln - ja to vidím na zajtra 😀 😀 😀 ako som vás pekne navnadila - už sa chytáme aj slamky

nikanika28
7. máj 2009

mimi, tak to ja mam uz dvacku... 😕 😅 Pri Lukaskovi to bolo tiez tak.. Len vtedy som vyzerala opticky ovela vacsia 😀 😀

mimi21
7. máj 2009

moj mm vam odkazuje ze ked je spln tak rastu hriby a viju vlci, takze ziadne rodenie babenky 😉

kosska3003
7. máj 2009

evita hej to je srdiecko lebo ja to mam na kazdom tom monitore napisane no ja sa uz chytam vsetkeho len aby som porodila do stredy ja nechcem cakat na porod v nemocke vies

nikanika28
7. máj 2009

no...tiez nam musi pokazit nadej 😀 😀 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Podobné diskusie


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre