Tešíme sa na máj 2009 IV.

lenand
5. apr 2009

Tak kočky šup do novej témy a ideme zachvílku do finále 😵

mystery7
10. máj 2009

ahojky kocky, je tu este niekto? ci som opat sama?

kosska3003
10. máj 2009

mys ahoj ja som tu stale

sssimi
10. máj 2009

Mys ja sa tu túlam, ale pôjdem papať 😉

mystery7
10. máj 2009

no aby to tak neskoncilo, ze bude jun a ja tu ostanem uplne sama ☹ maminy sa nam uz oddelili 😕

veronika1982
10. máj 2009

ahojte tak mi uz mame doma krestana.. dnes sme mali krstiny.. malicky spal celu omsu a krst zvladol na 1... teraz sme uz vsetci doma unaveny a chystame sa spinkat.. uvidime co dnesny krst spravil kedze hovoria ze po krste sa dieta zmeni. hadam k lepsiemu pretoze mi spinkame do pol noci a potom kazde 2 hodiny sme hore a papame a od tretej spinkame takym nespokojnym spankom ze nespime cela rodina takze baby co cakate babetka oddychujte teraz co najviac. je to fakt pravda.. ja som v porodnici 6 dni fungovala bez spanku a teraz spim take 4 hodiny maximalne takze chodim ako mrtvolka... 😀 😀 😀 ale este to zvladam len cakam kedy ma niekde vystrie. ha ha
ale zase malicky nam to vynahradza a vcera mu z ust vysli take prve hlasky.. bolo to take mile..

mystery7
10. máj 2009

veronika: tak to je super, snad sa z neho teraz stane anjelik co spi 4 hodiny v kuse 😉

mystery7
10. máj 2009

veronika: ina cuz patris do inej temy
https://www.modrykonik.sk/forum/show.php?vThrea... 😉

mystery7
10. máj 2009

koska: ty si uz po tej sprche? nepomaha?

kosska3003
10. máj 2009

veronika no ja ako spachtos asi budem s malou spavat lebo ja ked som nevyspata neviem fungovat vsak uvidime ked to zvladli ine maminy tak to zvladneme aj my no noe

kosska3003
10. máj 2009

mys este nie este papam pomaranc dojem a hadam pojdem sa mi nechce ale brusko mam tvrde stale

mystery7
10. máj 2009

moj maly je zaas posledne 2 dni nenormalne aktivny, vystraja, natahuje mi kozu na bruchu 🙂 cakam kedy mi ju roztrhne.
Viem, ze je ti uz dlho, ale aspon si doma.

mystery7
10. máj 2009

aj ty sa tak sialene potis ako ja?? nic nerobim len lezim a som mokra ako mys 😅

sssimi
10. máj 2009

Kosska mne tak dnes tvrdlo keď sme boli kuk na fotbal... Ja som mala tvrdšie brucho ako oni loptu 😀 A malá keď sa do toho pohla, tak som mala pocit, že ma rozdrapí...

sssimi
10. máj 2009

Mys to mali ti tak v brušku športuje a ty sa za neho potíš... To sa tak na mne mm smeje. Ja ležím oddychujem, mala sa mrví a mne bije srdce ako by som práve bola zabehnúť stovku 😀

kosska3003
10. máj 2009

mys no aj moja normalne viem kde ma nohy a ruky a tiez cakam ze kedy mi brucho roztrhne no aj ja sa tak potim v noci ked sa zobudim tak normalne idu potoky zo mna taka som mokra a cez den dam si dezodorant a hned mam mapy no sme plne vody
ja som stastna ze som doma ale ak do stredy neporodim idem zase do nemocky

mystery7
10. máj 2009

ked vidim ake ste mali vy terminy a ja mam cas este 2 tyzdne ... obdivujem vas, ze to zvladate

sssimi
10. máj 2009

Kosska ty už do stredy porodíš!!!

mystery7
10. máj 2009

koska: budem drzat palce, nech do mas do stredy uz za sebou 😉
vyhodou toho sialeneho potenia je ze mi odpuchli nohy 😉

sssimi
10. máj 2009

Mys nezvládame, my už len prežívame a čakáme 😉

kosska3003
10. máj 2009

ssssimi tak ja to mam teraz no ide ma urvat ako to boli juj no to ja sa potim ako keby mala zabehla maraton 😀 😀
mys no je to zataz na psychyku niekedy ale co my zeny vydrzime vsetko

kosska3003
10. máj 2009

ssssimi no to dufam
mystery dakujem neboj aj ty to mas zachvilku zasebou ani sa nenazdas

sssimi
10. máj 2009

Kosska mne to prešlo. Ale ja som to mala asi z veľkého obedu. Zjedla som 1 a pol rezňa so zemiakmi 😅

kosska3003
10. máj 2009

ja som si dala 2dcl vina tak mozno z toho auu potvorka jedna idem do tej sprchy skusit hned som tu

kackabrcka
10. máj 2009

ste to rozbehli kocky.. 😀

mystery7
10. máj 2009

kocky ja viem, ze to nie je sranda, ale naozaj, my zeny vsetko musime zvladnut 😒 taky je nas udel. Snad to bude aspon rychle 😉

simi: ja by som si tiez dala rezne 😉 my sm mali pecene masko

mystery7
10. máj 2009

my sme sa boli v piatok prejst v meste, dala som si riadny okruh, potom som si dala male cierne pivko, ledva som dosla domov a ani brucho mi nestvrdlo 😅 neuveritelne

atima
10. máj 2009

ahojte babulky dnes maly byť nejake babatka, tak čo je akože tak dlho prenášate?

kosska3003
10. máj 2009

no uz mam po teplej sprche ale ze by to polavilo zatial nie uvidim zachvilku idem este na loptu nachvilku
atima nase baby su lenive nechcu ist vonku

mystery7
10. máj 2009

koska: ty uz nie si v stadiu ze chudnes??? lebo tolko skaces na lopte ze by si mala byt o 5kg lahsia 😉

kackabrcka
10. máj 2009

sssimi - ja som druhy termin nemala.. no ja idem lekarovi pondelok uz tiez som zvedava dufam ze na piatok dostanem listok do nemocky uz 😉
mystery - este aj ja som tu.. strasim tu stale 😀
no dupinka v nemocke a aj mausy dnes isla po 14tej tak asi si ju tam nechali.. ale priatel sa ozve ked porodi.. - potom dam info.. ja sa ozvem pondelok az po 16tej kocky.. 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Podobné diskusie


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre