Tešíme sa na máj 2009 IV.

lenand
5. apr 2009

Tak kočky šup do novej témy a ideme zachvílku do finále 😵

mystery7
18. máj 2009

ahojte kocky, kde ste vsetky??

zuzkad
18. máj 2009

ahojte kocky,

ako vidim dnes sa rodi vo velkom 😉 😉 babulky drzte sa ..ta bolest prejde a potom vas caka len to krasne 😉 😉

atima
18. máj 2009

ahoj mystery
tak ako si na tom? Ja idem o chvilu na poradnu tak uvidim čo mi povie doki ale zatial sa necitim nato, aby som každu chvilu rodila ☹ , hoci by som už velmi rada. Už by sa to aj mohlo rozbehnuť. Nevieš čo je s lasenkou ta mala termin podobne ako mi.

zuzkaprofant
18. máj 2009

cafte co nove so mtiu nebola 2 dni neviete kacka brcka uz rodi a este kto rodi

atima
18. máj 2009

kačkebrčke odtiekla v noci hlienova zatka, tak hned išla, ale mala by rodiť aj kosska, ssimi a rybča a mimi. Daju určite vedieť ak budu babatka na svete 😵

mystery7
18. máj 2009

so mnou to nevyzera na porod
v piatok som dostala dokonca cipok na ukludnenie, lebo mi velmi tvrdlo brucho

zuzkaprofant
18. máj 2009

jooooooooj drzim im palceky , myst neboj aj ty ochviklu budes mat babo pri sebe odporucam sa este vyspat potom sa uz neda len 2 hodky 😀 😀 ja skor zaspim pri kojeni ako maly niekedy neviem ci som ho kojila alebo nie taka som mimo nevyspata 😀

mystery7
18. máj 2009

pocuj zuzka a ty si mala nekoniec tu epi? ani som sa nikde nedocitala ako to u teba prebiehalo, napis nieco 😉

zuzkaprofant
18. máj 2009

jasne bez epi mys ani nerod to ked mi skoncila epi to som z onka skakala tak abolest jedine ze porodis do hodky to sa da ale ked budes rodit dlho tak jedine s epi ja som mala az 3 max co sa mi mohlo pichnut 😀
potom ti napisem ked porodis 😀

mystery7
18. máj 2009

ved uvidime, ja epi neplanujem, tak sa pytam na skusenosti ostatnych 😉

atima
18. máj 2009

ani ja epi neplanujem, viacerí mi hovorili že sa to da vydržať

mystery7
18. máj 2009

ja som pocula, z eniektore kocky boli spokojne ah bez epi

kodada
18. máj 2009

mame nove majovciatko 😉

Ahoj. Volam sa Jakubko a narodil som sa dnes o 11:15 hod. Vazim 3350 g a meriam 48 cm. Obaja s mamickou sme OK. POzdravujeme Modry konik.
Lasenka

mystery7
18. máj 2009

lasenka???? ved mala termin az 24 😅
tak srdecne gratulujem

monkap
18. máj 2009

lasenka gratulujeeeeeeeeeeeeem 😉

lenand
autor
18. máj 2009

lasenka gratulujem aj vy ste sa trošku poponahlali ale hlavne že ste ok 🙂

zuzkaprofant
18. máj 2009

lasenka gratulujem
inac ktomu epi ak mate rychly porod ta sa to da vydrzat ale ked budete rodit ako ja 26hod tak bez epi to nejde si myslim ale to je na kazdom ja aj dalsie idem len s epi pichnutie vobec neboli a na dalsi den alebo ked sa to vybera tak mi nic nebolo ani bolest halvy ani nic podobne, takze ja osm stym mala super skusenost
inac este kto neporodil vobec uz nemam prehlad

martinaxyz
18. máj 2009

Gratulujem lasenke 😉

no ja som bola dnes v poradni a žiadna sláva 😒 ...vôbec sa neotváram, len mám kontrakcie...tak uvidím čo prinesú najbližšie dni...

atima
18. máj 2009

martina aj ja som sa prave vrátila z poradne, nie som otvorená ale mam kontrakcie, takže mi doki pichol dva ampulky agolutinu a čakame ak sa nerozbehne v stredu rano o 7 ideme nato

mystery7
18. máj 2009

atima, to nejako skoro, necaka ani do terminu???

leahl
18. máj 2009

atima: budem na teba myslieť...o hodinu po tebe to budem mať aj ja za sebou 🙂

martinaxyz
18. máj 2009

atima- tak to máš fajn, že ti dr tak to pomohol...ja ak neporodím do budúceho pondelka, tak mám prísť normálne do poradne

mystery7
18. máj 2009

ja idem volat mojej dr. ze ako tento tyzden, ale aj ja by som tak brala 😉

atima
18. máj 2009

nečaka lebo odchadza na služobku a vrati sa až v juni a ešte k tomu moj povodný doki mi zle vypočítal termin, že vraj babatko je pripravené isť vonku takže nebude zbytočne čakať. Zajtra začínam 40 tt tak hovoril, že je najvyšší čas.

dannynka
18. máj 2009

ahojte 🙂

nejako stale nestiham pri dvoch detuchoch tak len sem tam chodim nakukat popri vareni...malinky mi akurat spinka v babyvaku,lebo inak by som nic nespravila 😝 ,a popritom ajs niim na bruchu v satke varim.... 😅 😅 noc bola o nicom tak som ako matoha 😝

lasenka-gratulkoooo 😵 😵 😵

atima
18. máj 2009

lasenka blahoželám ja som si myslela, že ma už potom ani včera ani dnes sa neukazala.

mystery7
18. máj 2009

atima, aj ja zacinam zajtra 40tt, volala som doki, mam dojst v stredu, tak som zvedava, co bude so mnou robit.
a ci som aspon trochu otvorena 😅
zatial mi len tvrdne brucho a popichava ma zospodu

atima
18. máj 2009

možno ti už v stredu povie čo a ako.

mystery7
18. máj 2009

tak to som zvedava, ja som sa v piatok vobec neotvarala 😒 nechcela by som byt ako koska a simi, co tak dlho prenasali

mystery7
18. máj 2009

dokusal ma komar, mozem sa natriet fenistilom??

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Podobné diskusie


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre