• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Tešíme sa na máj 2009 IV.

cafte co porabate ja som bola na teraske troska som si posedela a teraz sme spapali palacinky a idem si asi lahnut ja nevladzem nic nemam vobec silu dnes do rana ma bolelo brusko asi to boloo z hladu bo netvrdlo mi tak enviem co to mohlo byt potom to preslo a potom zase troska bolelo tak uvidime

pekne sviatky vam inac prajem pekne sa napapajte :grinning:
10. apr 2009 o 15:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte babulky, trochu som si pospala, dobre mi to padlo. Petko ja cely den vonku s kamosmi, pred chvilkou si prisiel zobrat bicykel. Taka som rada, ze ked je uz takto pekne nevysedava len pred tym pocitacom. :wink:
10. apr 2009 o 16:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte! Oddychujete? Ja som si práve dala zafarbiť moje vlasy úžasnééé a idem pomaly zmývať.

Pekné sviatky vám prajem :wink:
10. apr 2009 o 17:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kuk je tu niekto?
10. apr 2009 o 17:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte aj u na s pred chvilou prestalo prsat. ja mam od rana take divne bolesti ale da sa to tak uvidime. tatina mame mimo domova tak mame zakazane rodit.. :grinning:
10. apr 2009 o 17:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mozno su to len poslickovia :wink:

tu nakoniec ani neprsalo, ale mraci sa stale a ochladilo sa
10. apr 2009 o 17:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no postupne do dojde na vychod.. :grinning:
10. apr 2009 o 17:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vdaka za povzbudenie :wink: , tu sa to toci asi od 13:30, sem tam trosku pokropi ale bez lejaku
10. apr 2009 o 17:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no a co hovoris na hokej?
10. apr 2009 o 17:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ja fandim skalici :stuck_out_tongue_closed_eyes: tak dufam, ze daju este par golov :slight_smile:
10. apr 2009 o 18:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a ja zase kosiciam
10. apr 2009 o 18:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte hokejistky, mne je to uplne jedno, fandila som slovanu :angry:
10. apr 2009 o 18:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
slovan nieeee :stuck_out_tongue_closed_eyes: my fandime tiez skalici :slight_smile:
u nas stale slnko...bez oblacika...
10. apr 2009 o 18:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
siri: neprovokuj :stuck_out_tongue_closed_eyes:
10. apr 2009 o 18:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
slovan - eeeee :sweat_smile:
10. apr 2009 o 18:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ono je to aj tak jedno, chlieb lacnejsi nebude :wink:
10. apr 2009 o 18:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak to si pekne povedala :wink:
10. apr 2009 o 18:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mys ti hovorim, treba prist na vylet :grinning:
10. apr 2009 o 18:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
KOSICEEEEE!!!!!!

Co inak porabate? Ja som dnes upiekla jablkovu strudlu a kokosovu roladu, viac nepeciem, nam to bohate staci.
No a zajtra sa chystam robit zemiakovy salat, varit sunku a syrek, pripravim varene vajicka, cviklu, aby bolo do velkonocneho kosika na nedelne rano. Samozrejme, manzel musi pomahat.
10. apr 2009 o 18:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dupinka, na zajtra mame evidentne rovnake plany :slight_smile: o ktorej je u vas svatenie?
10. apr 2009 o 18:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte ako sa mate kukate hokej ja to nekukam len ked su majstrovstva a tie aj zacinaju zachvilu nie :sweat_smile:
ja som bola zase cely den u mami a teraz vegetim pri telke lebo aj ja som tuto noc akosi buedne spala to asi ten spln :grinning:
10. apr 2009 o 18:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No, kolace robi svokra, zajtra budem varit udene, urobim parizsky salatik a syrovu roladu.
10. apr 2009 o 18:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
same dobroty, ja mam taku chut na maso.... :rolling_eyes: musim vydrzat do nedele rana-teda sa budem snazit :sweat_smile:
10. apr 2009 o 18:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja som dnes trosku poupratovala, urobila vyzdobu.Inak oddychujem, cakam manzelika z prace ako dobra manzelka s vecerou. :grinning:
10. apr 2009 o 18:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mys, ja mam zase chut na kolacik, ale vydrzim. :wink:
10. apr 2009 o 18:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som si aspon puding urobila :wink: kolacik som upiekla skor, puncovy a teraz uz len tahame z mrazaku :wink:
10. apr 2009 o 18:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby a co drzite post ale nehladujte ved tehotne, deti a dochodci nemusia jest len raz do dna ja som normalne jedla ranajky obed vecera no ale samozrejme nie masko :slight_smile:
10. apr 2009 o 18:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Aj ja jem normalne, teda nie masko, lenze ja nemozem sladke-tehu. cukrovka :confounded:
10. apr 2009 o 18:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja zajtra len vajickovu hrudku...nepeciem...mm to neje a my s klarkou tiez velmi nie...v pondelok aj tak dostaneme nadielku od svokry... :grinning:
10. apr 2009 o 18:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
inuska no ja neviem co by som robila bez sladkeho ale noboj ked porodis si das :slight_smile: :slight_smile:
ja zajtra nerobim nic ani nevarim ani neupratujem no nic veget :slight_smile:
10. apr 2009 o 18:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok