Tešíme sa na máj 2009 IV.

lenand
5. apr 2009

Tak kočky šup do novej témy a ideme zachvílku do finále 😵

sirinka
10. apr 2009

gratulacia kosiciam...bolo to pekne finale 🙂

mystery7
10. apr 2009

veronika: budeme mu drzat palce 😉

kosska3003
10. apr 2009

mys veronika dobru ja kukam na nove je slunce seno a par facek nic ine zaujmave som v telke nenasla

sirinka
10. apr 2009

mm pozera bournov syndrom ci co na jojke...

kosska3003
10. apr 2009

siri a nie nahodou mytus neviem mna to nebavy radsej si pozrem staru dobru cesku klasiku

mystery7
10. apr 2009

ja som spat, v tv som si nic nenasla ☹

sirinka
10. apr 2009

kosska moze byt...mna to tiez nezaujima...ja okrem panelaku a zufaliek nepozeram uz nic 😅

sirinka
10. apr 2009

jo a este ten hokej a MS v hadzanej boli super...

sirinka
10. apr 2009

za to ja som nasla cokoladu v skrini 😀

kosska3003
10. apr 2009

no ja este aj ordinacu kukam
mys tak vitaj no a ze sviatky a v telke same hovadiny

mystery7
10. apr 2009

je to neuveritelne, ale mohli dat aspon nieco v tv 😠 my mame doma asi len 20 programov a same somariny tam idu 🙄

sirinka
10. apr 2009

mys my mame asi
300 a to iste co u vas 😉

mystery7
10. apr 2009

koska ja sa vacej vyrozculujem s tym programom v tv ako je zdrave. clovek plati za to ze len prerpina 😖

kosska3003
10. apr 2009

mys ja ich mam 30 a tiez si kolko krat tam nic nenajdem ja to ani moc nekukam radsej pustim radio a som tu
siri tak cokoladku aj ja mam ale nejdem spekulovat

kosska3003
10. apr 2009

mys no asi tak niak to je ale ked porodime ani nebudeme mat cas na telku 🙂

mystery7
10. apr 2009

pocujte kocky mam na vas jednu IQ otazku.
mam doma 2 letne sandaly-take iste. jedne mam dlhsie a su dost vycaptane, tak ich uz nosim len okolo domu u mamy. ale dobre sa v nich chodilo a ked mali vypredaj tak som si kupila druhe, take iste. oboje su cele kozene.
tie povodne su ok, ale tie novsie nenormalne smrdia. uz neviem co s nimi robit

sirinka
10. apr 2009

tak skuste skylink...zaplatite iba instalaciu a material a viac nie su ziadne poplatky ak nechcete nadstandartny balik...

mystery7
10. apr 2009

koska: niekedy cloveku dobre padne lahnut k telke a len tak pozerat nejaky film, serial, alebo dokument. proste ako psychicky relax. ale ked chcem relaxovat a 3x to cele poprepinam, tak osm len nastvana a neoddychnuta 😅
nie vzdy sa mi chce citat knihu, alebo sediet pri kompe

mystery7
10. apr 2009

mama ma skylink, a tam ma kopec kanalov, ze si zase nevie vybrat 😀

zivot je tazky 😉

sirinka
10. apr 2009

mys 😅 ja ti asi neporadim...
mm sa na mna nastval, ze tu sedim a isiel sam uspat klaru...hm...

kosska3003
10. apr 2009

mys no jasne vsak to my si kolko krat pustime niaky film na dvd radsej ako hovadiny v telke a iby sa rozculujem ked je reklama
no a tie sandale no neviem ti poradit vobec

sirinka
10. apr 2009

mys no ved prave...my pozerame iba nase a obcas ceske a hotovo...akurat ked sme chceli pozerat tu hadzanu v priamom prenose, tak na 300 kanaloch ani na jednom...hanba to bola... 😔

mystery7
10. apr 2009

siri: no ved aspon si spolu pokecaju 😉

nic to, len tak ma napadlo. Mne este v zivote kozene topanky tak nesmrdeli ☹ od cinana nepoviem, ale ale tieto...

kosska3003
10. apr 2009

siri a co ved je tata aj on musi uspavat nie a ty si mozes odychnut ci chcel kukat tv co 😉

mystery7
10. apr 2009

skusim ukecat draheho na nejaky film na dvd ale kedze pozera okej na cr 😖 tak pochybujem ze bude ochotny
a zase ci ja vydrzim este 2 hodiny... 😅

sirinka
10. apr 2009

kosska hej, od vcera sa tesil na ten film...ale my mame dnes cely den taky hadavy...nejako si nevieme prist do rany, tak teraz na mna zahral aka som zla matka a necham to ubohe dieta pobehovat tak neskoro po dome a on sa laskavo obetuje a ide ju uspat 😝

sirinka
10. apr 2009

u nas je pri uspavani problem to, ze mala je este zvyknuta zaspavat na prsniku, takze tato je za normalnych okolnosti mimo hru, co sa tohto tyka...

mystery7
10. apr 2009

no, tak musi trosku zaimprovizovat 😉

kosska3003
10. apr 2009

no nech si zvyka co bude robit ked budu dve musi sa o klarku postarat viac ako doteraz ved ty budes mat dost starosti z babatkom tak musi pomahat 🙂

sirinka
10. apr 2009

ale on pomaha...zase je zlaty, len obcas narazime do seba hlavami a potom to u nas iskri...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Podobné diskusie


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre