Tešíme sa na máj 2009 IV.

lenand
5. apr 2009

Tak kočky šup do novej témy a ideme zachvílku do finále 😵

sssimi
27. apr 2009

Baby ja by som furt niečo jedla... 😠 .... Normálne si asi bachnem ešte chleba s maslom... 😀

rybca
27. apr 2009

simi - daj si, ja som uz mala graham s maslom a lekvarom..🙂

emode
27. apr 2009

sssimi dobru chuť,
prajem dobru noc a prosiiiim drzte zajtra palce pripadne aj cely tyzden ked budem lezat ☹ ak bude nieco nove, dam vediet kodade, tak pa vsetkym ☹

zuzkad
27. apr 2009

uz som tu ..okupana 🙂 🙂 🙂 hned mi je lepsie... 🙂 🙂

sssimi netrap sa s maskrtenim...ja som si este teraz nalozila luskovu omacku...co som si dnes vecer varila...takze papam aj ja 😉 😉 😉

emode mooooc na teba budeme mysliet...nic sa neboj vsetko bude v poriadku...a coskoro bude z teba maminkaaa...tesime sa na super spravy od teba 😉 😉 😉 😉

atima
28. apr 2009

dobre ranko
pozeram, že dnes som tu prva, zatial žiadne nove majovčiatko? Ja sa dnes poobede chystam na prietoky a sono vyšetrenie. Včera som bola na poradni ale len pozrel či sa neotvaram. Zatiaľ nie. Takže my tu budeme chodiť ešte dlho medzi Vás. 😵

zuzkaprofant
28. apr 2009

dobre ranko ako vyspinkane, ja ranajkujem okupem sa a cakam hebame , u nas je dnes tak dako nijako tak som zvedava ci bude prsat alebo nie

kosska3003
28. apr 2009

dobre ranko takto skoro som tu este ani nebola ale uz nemozem spat cakam na mm kym nieco zabetonuje na stavbe a ideme na monitor a na sono tak som zvedava co mi povedia ci si ma tam uz nenechaju dneska no uvidim ked tak zajtra idem asi isto pekny den

kosska3003
28. apr 2009

a co este spite
danny ako chytilo ta to v noci ci nie mne nic neni len krivym doparoma

zuzkaprofant
28. apr 2009

koska ty mas termin zajtra .xixixi..........to je nase 3rocne vyrocie svadby 😀

atima
28. apr 2009

kosska a ty čo tu ešte stale ved na tvoju malinku čakame

sssimi
28. apr 2009

Ahojte!
Ja už mám po poradni. Som otvorená na pol prsta 😖 mohlo byť aj viac 😀 , ale nevadí, hlavne, že sa to pomaly rozbieha... Streptokoka máme negatívneho-to som šťastná... Za posledné 3tt sme pribrali 2kg a tlak a moč v pohodke....
Pýtala som sa aj na tú plodovú vodu, tak mi povedala, že ona mi to pozrieť nevie, ale že na prietokoch by si to všimli, tak by to malo byť OK. Najbližšie mám poradňu 7.mája, ale ja by som rada išla najbližšie až po šestonedelí 😀 ... Ale vraj ak do vtedy neprodím, tak niečo poriešime...

dupinka
28. apr 2009

Ahojte!

takze nepribudlo ziadne majivciatko? Baby, drzim palce na poradni a v nemocke...
Sssimi, tak to mas fajn. A do najblizsej poradne bude Sarah na svete 😵 😵

Ja som sa zobudila o 4h. na WC, odvtedy som uz nespala, len take polihovanie. Drobcek sa prave vrti, asi travi ranajky 😀
My ideme na prietoky zajtra, aj do poradne, tak som zvedava, ako na tom sme. Ked uz bude dnes tatik doma, tak je uplne jedno, kedy sa to rozbehne. 😉

sssimi
28. apr 2009

Dupi to ti v dobrom závidím, že budeš mať už manžela doma. Ja mám stále pocit, že sa malá vypýta na termín, keď bude mm na východe ☹

sssimi
28. apr 2009

Babuľky Danny sa neozýva... Že by ešte spinkala??? 😀

dupinka
28. apr 2009

Sssimi, to som aj ja rada... Akurat nedele budu kriticke, lebo ma sluzby, ale inak bude az do terminu doma 😵 😵
(teda dufam, ze sa to nerozbehne dnes, lebo sa bude musiet MM velmi rychlo vracat z vychodu. Ale nemyslim, ze to u nas bude tak skoro....)

sssimi
28. apr 2009

Dupi to bude majovčatko neboj!
Mne dnes doki na poradni hovorila, že sa u nás v nemocnici do rána narodil chlapček-termín mal až na 10.mája a už teraz mal 4200g 😕 😕 😕 .... Do termínu by mal aj 5kg 😀

kosska3003
28. apr 2009

zuzka no tak to si zapamatas aspon kedy som porodila no uvidim co mi povedia akurat som vysla po schodoch od svokry no akosi ma brucho rozbolelo to som zvedava na monitor lebo to musim vynst pesi az na 4 poschodie tak asi na 2 porodim

dupinka
28. apr 2009

kosska: a este by si sa stazovala 😀 😀 😀

sssimi
28. apr 2009

Kosska a to tam nemáte výťah? Aby si sa na monitor trepala toľké schody, veď už len z tej únavy budeš mať divoké výsledky 😉 ... Aj si už berieš tašku zo sebou?

kosska3003
28. apr 2009

ssimi ano mame tam vytah ale je na klucik a ten maju len zamestnanci a just ked tam prides tak tam neni ani jedneho co ide hore a by ta zviezol a ano uz si berem pre istotu aj tasku aby mm nemusel chodit hore dole

zuzkaprofant
28. apr 2009

simi to o kolkej si mala dokyho

ja som uprtatala susedke bytik a ked to nepohne s malym tak ja uz neviem dnes dako mam sil sa cudujem sama sebe ze som zvladla schody na poschodie 😀 😀

sssimi
28. apr 2009

No už som zvedavá či sa Marike bude chcieť ísť von... Ale verím, že už vás chce vidieť aj z vonku a nie len počuť... Možno už dnes večer nám sek Kodada napíše super správy....

Ja sa idem vyvaliť, lebo som od 6tej hore a zaspala som okolo 1nej...

kosska3003
28. apr 2009

no nic babule ja idem tak drzte palce ak sa tu poobede neukazem tak si ma tam nechali uz a potom dam vediet kodade ze uz som porodila dufam papapa majkajte sa tu krasne

dupinka
28. apr 2009

kosska drzte sa!!!

sssimi
28. apr 2009

Zuzi my tu nemáme obmedzené hodiny na poradňu... Môžem prísť od 7:30 do 12tej.... Nechcela som ísť tak skoro, ale mm musel ísť do práce, ta som sa chcela vybaviť čo najskôr.

iinuska
28. apr 2009

Dobre ranko babulky,

kosska, drz sa

lasenka
28. apr 2009

ahojte 😉
kosska - drzime ti palce a cakame na dobre spravy 😉

babule, ake velkosti oblecenia mate pripravene pre vase fazulky? 😉

iinuska
28. apr 2009

lasenka, ja som kupila par veci 52, ale nie vela.Viadej mam 56.

lasenka
28. apr 2009

iinus - diiik... nasla som nejake veci po Matkovi a teraz neviem, ake velkosti zacinaju 😉

dupinka
28. apr 2009

ja mam 56tky. Len som si uvedomila, ze nemam poldupky a dupky, skor cele overaliky aj s vrchom... A ked dam malemu body a tricko s dlhym rukavom, co dole??? 😒

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Podobné diskusie


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre