Tešíme sa na máj 2009 IV.

lenand
5. apr 2009

Tak kočky šup do novej témy a ideme zachvílku do finále 😵

lasenka
16. apr 2009

siri - ja som len zacula maleho plac a pozorovala som, ako ho umyvaju, vazia a meraju 😉 no mna prepadla zimnica, tak ma nechali na sale uplne samucku a ta chvila bola uzasna... dlho som sa z toho nemohla spamätat, ze moj chlapcek je na svete 🙂

sirinka
16. apr 2009

no ja som snad uplne posledna... 😎 ale nebojta sa, ja niekoho predbehnem 😀

lasenka
16. apr 2009

... hej, a prve co som urobila, hmatala som po bruchu, ci sa mi to nesniva 😀 no bolo naozaj splasnute 😅

dm1
16. apr 2009

gratulujem Veronike k dalsiemu majovcatku 😀 😀 😀 . Len akosi tie povodne majovky predbiehaju tie co maju termin uz v aprily tak sa nam to pekne miesa.

sirinka
16. apr 2009

lasenka v ruzinove umyvaju a vazia vedla, tam bol manzel....mna uz len zaujimalo, ako vyjde von placenta a potom zhasli svetla a mm mi drzal lad na bruchu a ja som spala...a rano ked ju priniesli, tiez sa mi nechcelo verit ze uz je to tu a ze je naozaj moja...dokonca som sa ju bala oslovovat menom 😅 volala som ju maciatko...

dm1
16. apr 2009

a gratulujem aj Vam kocky ktorym poradne dobre dopadli - dnes proste len same dobre spravy!!!

atima
16. apr 2009

možne sa ešte niektora mamina z aprila ozve 😵

lasenka
16. apr 2009

siri - piseme take dojimave veci, ze sa mi slzy nahrnuli do oci 😢 ale kraaaasne spomienky, vsak? 🙂

bambi7
16. apr 2009

dm dakujemeee 🙂

babulky co mate dnes na plane ?

sirinka
16. apr 2009

inac moja mama mala tu zimnicu po vsetkych styroch porodoch...ja som mala tiez trochu, ale podla mna z tej teploty, tak uvidime

lasenka
16. apr 2009

bambi - ja idem s MM na koncert do jedneho baru 😉

dm1
16. apr 2009

a to oblecenie pre mimi z porodnice co sa spominalo - prave som to mm chystala. Stacia dupacky s dlhym rukavom, bodycka, ciapocka a pripadne deka do sedacky alebo treba aj nejaky svetrik este a ponozky na dupacky? Vobec netusim.

bambi7
16. apr 2009

las ale predstav si 😀 no superrrr parada aj ja by som sla 😒

no ale uz vydrzim moj dnes pracuje dlho pride okolo 21 mozno neskor ma termin tak maka

a zajtra na 13 idem este k detskej lekarke chce sa s nami zoznamit 😀

sirinka
16. apr 2009

dm zavisi od pocasia 😉 ale uplne staci, ak to mm donesie aj v ten den...

lasenka no veru, inac moja spolubyvajuca volala zase svoje dvojicky steniatka... 😝 tak sme mali maly zverinec na izbe

dm1
16. apr 2009

inak baby mne sa dnes v noci snivalo ze som isla na poradnu k doki a tam ma chytil porod a ani sme nestihli ist do nemocky a ona ma tam odrodila.... Vsetko trvalo snad hodku a tak mi ani nevadilo ze manzel by nebol pri tom keby to tak rychlo preslo. Bol to taky zivy sen ze som si rano az brucho chytala ci tam este je 😉 .

sirinka
16. apr 2009

no ja idem do tej poradne a potom kratke stretko v cajovni s kamoskou a jej malou...
ten moj je do zajtra na sluzobke, este ze tu mam mamu....

lasenka
16. apr 2009

bambi - moj muzik je teraz taaaak pozorny v tych veciach, stale sa opyta, ako sa citim a vymysli nejaku volovinku 😉 dobre vie, ze potom ma od malickeho nedostane ani na krok! tak bolo aj pri Matkovi 😉

siri - ja som sa svojho maleho na zaciatku normalne bala... ked sme boli sami na izbe a on sa rozplackal, myslela som, ze zavolam sestricku, ze co mam robit 😅

bambi7
16. apr 2009

siri tak sa drzte

dm1
16. apr 2009

siri sak mu to aj tak chystam aby to doniesol az potom ked pojdeme domov. Ale radsej nech donesie toho aj viac a neda sa ako by malo byt drobcovi zimka. Boze uz aby to bolo...

bambi ja dnes nic neplanujem lebo mm ma pobednu tak som sama domka. Budem len oddychovat. Uz som pozehlila dalsie mimi veci tak uz je snad vsetko pripravene. Inak vcera mi kolegyne doniesli podlozku pod dieta na prebalovanie co som si dala kupit v IKEi a som rada ze ju mam je perfekta taka meka a dost velka a stala do 200,- Sk.

sirinka
16. apr 2009

lasenka aj ja...mala som take zmiesane pocity...tie prave materinske city sa prebudili na piaty den, ked ju odniesli pod lampu... 😔 tak som sa rozplakala a srdce mi islo puknut, ze sme odlucene a ona je niekde samucka bezo mna...vtedy mi aj mm povedal, ze citil zo mna taky nepokoj dovtedy, ale ze teraz uz vie, ako lubim malu...

bambi7
16. apr 2009

moj je tiez pozorn ale teraz ma toho moc v praci a ze ludia nemaju peniaze ved stavaju a kupuju byty stale 😉 ale je sikulka tak ma toho moc ale ved to robi pre nas 😉

las tak si to uziiiiiteee a ja este nemam moc chodit von

lasenka
16. apr 2009

siri - 🙂

idem aj ja trosku vonku 😉 krasny den vam vsetkym 🙂

sirinka
16. apr 2009

bambi dik...a uz fakt idem, lebo sa nestihnem ani prezliect 😝

bambi7
16. apr 2009

ok tak idem aj ja tak sa majte krasneee babulky tehulky

lasenka
16. apr 2009

bambi - diiiik 🙂 aj ty sa drzkaj 🙂

dupinka
16. apr 2009

Tak sme spat z poradne: sme v poriadku, krcok sice stale skrateny, ale drzi. Maly ma 9 cm hlavicku, nozicku cca 6,7 cm, doky vravel, ze je to v pohode...Nemate niektora tabulku velkosti babatiek v konkr. tyzdni?? Niekde som to videla.
Robil mi vyter na streptokoka, buduci tt idem na CTG a prietoky do nemocky. No a poradna kazdy tt.

VERONIKA: GRATULUJEEEEEEMMMMM K MATEJOVI!!!! 😵 😵 😵

Prajem vam obom vela zdravicka, nech maly rastie v poriadku, mate dost mliecka a tesime sa na fotocky!! 🙂

Tak sa nam to tu pekne rozbieha.
Bambi: nakoniec dobre, ak to lekari zhodnotili na sekciu. Aspon sa nebudete s malou trapit zbytocne a nebudu ju musiet tahat.

sssimi
16. apr 2009

Ja som už preštudovala tú foto z prietokov z každej strany, ale tt tam nemám... No nevadí, hlavne, že povedala-že je všetko OK 🙂
Dupinka super 😉

mystery7
16. apr 2009

veronike gratulujem aj ja 🙂

a aj vsetkym kockam k dnesnym vysledkom 😉

emode
16. apr 2009

sssimi ja som mala prietoky 0,69 cize vysoke a hranicne
vsetkym babenkam z dnesnych poradni gratulujem fakt si uzivajte ze je to bezproblemove ...
drzte palce zajtra lebo ak nebudu lepsie budem vam pisat z nemocky, inak monkap tu pisala, ze ked bola v nemocke prietoky jej robili kazdy druhy den a inak co tam s nou mohli robit???

mystery7
16. apr 2009

emode: budem drzat palce, nech sa ti to polepsi 😉

neviem co tam s nou robili, skus jej napisat spravu do IP mozno ti da presnejsie onfo.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Podobné diskusie


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre