Tešíme sa na máj 2009 IV.

lenand
5. apr 2009

Tak kočky šup do novej témy a ideme zachvílku do finále 😵

dannynka
22. apr 2009

moni-no veru stale tu 😅 😝 😀 ,buntosila sa mi spat nedalo ma v noci taak prehnalo som myslela ze porodim na zachode 😝 .
a s tym vyvolavanim som zvedava ako to bude tu,som sa na to aj dr pytala ale ten mi povedal ze ked to bude aktualne tak ma bude nformovat 😅

zuzka-ahojky 🙂

dannynka
22. apr 2009

moni no ono to prahananie bude asi kvoli tomu ze co som vsetko vecer "pozrala" ale nebolo by zle keby som uz cez vikend bola v porodnici 😀

monkap
22. apr 2009

danny, ved mozno pojdes uz dnes ... uz mozeme ist kazdym dnom ...

dannynka
22. apr 2009

moni no mozem,ale pochybujem moc tomu neverim po prvom porode ked som prenasala 😅

zuzkaprofant
22. apr 2009

danyka no tebe sa to blizi uz poriadne co budete dnes varit moja mamina uz vari polefku hovadziu , bude privarok cuketovy a zemakove pyrozky 😀

lasenka
22. apr 2009

dobre ranko 🙂
ja som prave prisla z poradne a vsetko je ok 😉 tak som rada...
nemame novu maminu? 😉

dannynka
22. apr 2009

zuzi podla terminu blizi,ale v skutocnosti no neviem neviem,este by si ma napredbehla 😀 😀 😀

ja som si vcera navarila kulajdu(mliecnu vajickovu polievku),a kuracie stehna s ryzou pecene 😉

lasenka
22. apr 2009

ja mam na obed este zo vcera zemiakovy privarok, len neviem, co vecer 😒

dannynka
22. apr 2009

las tak super ze je vsetko oki 😵 😵 len tak dalej,boze ja chcem uz rodiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiit ☹ ☹ ☹

zuzkaprofant
22. apr 2009

ja rodim uz 2tt a stale nic len ma brucko boli dole picha ani chodit nemozem tam ma boi vsetko cecky sa mi dako naliali bo mi je uz nova podprda mala a brucho spadnute kazdy len kuka ci nerodim uz a ja furt nic nechapem maly je uz tak ze kazdu chvilu ale sa drzi 😀

lasenka
22. apr 2009

zuzka - neboj, ty uz len odratavaj a uzivaj si este to ticho v dome 🙂 hoci rodit by som uz isla aj jaaaaa 😅

dannynka
22. apr 2009

zuzi-napodobne,sa citim ako velryba spat sa mi neda,ciciky mam naliat....od vcera ma akosi zacali krize pobolievat,a dokonca mi tusim vcera vecer pri zehleni aj trosku brusko tvrdlo... 😒 .tiez malinkeho citim uz uplne dole ale aosi si nechce odstuplovat 😝

lasenka
22. apr 2009

danny - tak tvoja Gabika je riadna kocka, pocuvaj 😉 cela mamina, nemylim sa?

dannynka
22. apr 2009

las-veru nemylis je do nasej fajty ci ako sa to pise 😀 😵 😀 a dakujem,som zvedava ake bude druhe mimi....ci sa bude aspon troska aj na manzela podobat,ked mi vravel ze je aj on zvedavy tak som mu povedala ze co si urobil to ma 😀 😀 😀 😀

lasenka
22. apr 2009

danny - 😀 ach ti chlapi 😀 nas maly je taky mix nas obidvoch a ked niekto povie, ze je to cisty otecko, tak mm podrastie... ta ich hrdost 😅

lasenka
22. apr 2009

ale aj ja sa tesim, ako bude vyzerat, ci bude opat nejaky mix 😉 a hlavne, aka to bude povaha... ved zrazu uplne novy cloviecik v nasej "stereotypnej" rodinke 😀 strasne sa tesiiiiiiiiiim

dannynka
22. apr 2009

las-veru presne vies o com hovorim.....tý chlapy su asi vsetky jednaky 😀 😀 😀 😀 😀

lasenka
22. apr 2009

danny - mas svojho mm poblizku keby nieco?

dannynka
22. apr 2009

las-ee je v praci,ale pracu ma asi 15-min peso od domu kde byvame takze kedňby daco rychlo bude doma teda dufam 😅 ,a auto mam pred barakom tak popripade este mozem ist aj ja pre neho kedze jeho robota je po ceste do nemocnice 😀 😀 😀 😀 -A tusim manzel ma narok na volno ked musi odviest manzelku do porodnice tak by mu nemali robit problemy 😉

lasenka
22. apr 2009

danny - a citis sa uplne ok? nebolia ta ani krize? ja mam nemocnicu pod nosom, takze tam dojdem aj peso, vlozky a knizku si vopcham do vrecka, aby som sa nemusela zanasat taskou a ostatne mi uz prinesu aj neskor 😉
doky mi dnes povedal, ze este tyzden vydrzat a mozeme to rozbehnut 😉

dannynka
22. apr 2009

las-no veru neni som uplne ok,uz ma zacinaj aj krize pobolievat,vcera vecer mi tusim aj to brusko sem tam tvrdlo no neviem neviem tieto posledne dni su najhorsie 😒
Tak to je super ze mas nemocnicu pod nosom 😉

lasenka
22. apr 2009

danny - ano najhorsie, pytam sa len preto, lebo moj prvy porod rozbehli prave tie krize... ale do konca tyzdna budete styria, uvidis 😉

monkap
22. apr 2009

ja uz idem baby, tak sa tu drzte ... pa

martinaxyz
22. apr 2009

Dobré ránko, konečne som sa dobre vyspala, ale mám pocit že sa mi malé otočilo krížom a brucho mám ako skala.

dannynka
22. apr 2009

las-uvidime,ale bodaj by si mala pravdu 😅

moni-aj my tebe budeme drzat palceky a mysliet na Teba 🙂 😉

lasenka
22. apr 2009

moni - kam ides? 😕

dannynka
22. apr 2009

las-monka ide do nemoccky,aj dm tiez dnes nastupuje vcera sa tu o tom pisalo 😅

lasenka
22. apr 2009

danny - to vazne? kvoli nejakym problemom? nikdy sa mi nechce citat dozadu a tak som trosku mimo rano 😒

dannynka
22. apr 2009

monkap • 1d, 39tt • Včera o 13:52

ahojte,
tak ja idem od zajtra zase do nemocnice

kuk na strane 106-tusim monka o tom zacala pisat..

dannynka
22. apr 2009

malinka sa mi zobudila tak ju idem obriadit..pa zatial 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Podobné diskusie


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre