Tešíme sa na máj 2009 IV.

lenand
5. apr 2009

Tak kočky šup do novej témy a ideme zachvílku do finále 😵

mystery7
21. apr 2009

ja oplachujem v studenej vode a lahnem si a vylozim nohy hore

kosska3003
21. apr 2009

ahojte tak co je tu nieco nove ja som uz konecne doma z toho monitoru aj orietokov tak je vsetko ok som rada len to cakanie od pol 9 do 12 no hruza

sirinka
21. apr 2009

fucim pri chodzi a vecer si ich konecne vylozim a necham oddychnut 🙂
ale mozes skusit studeny kupel, jemnu masaz...

ozaj ja konecne som sa objednala na pedi v sobotu, sak som uz hovorila mm, ze sa budem hanbit rodit s takymi neosetrenymi nohami 😝

mystery7
21. apr 2009

ja som bol ateraz v obchode a akosi ma pichalo v podbrusku ☹ pri chodzi. a to chcem ist este do mesta ☹ tak neviem

zuzkaprofant
21. apr 2009

sirinka ja uz pedikuru mam za sebou som si robila sama s martinovou pomocou 😀 ja mam na to skolu,,,,,,,,,,,,,xixixi
ja si vykladam nohy stale aj ked puchnu ved po poropde odpuchnu a je dobre tak bez ponoziek chodit aby ich nic nestlacalo

dupinka
21. apr 2009

mys, oddychni si trocha - podloz panvu vankusom....

Ja si robim pedikuru sama, normalka v tureckom sede 😉

sirinka
21. apr 2009

zuzka to si dobra...ja si ledva nechty ostriham...a taku klasicku pedi si neviem robit a dobre mi padne, chvilku si polezat a nechat pracovat niekoho ineho 😀
inac ja vas obdivujem, mate vacsie brusko a lepsie sa ohybate ako ja...asi ho mam moc natlacene do vnutra a horsie sa mi ohyba, ktovie

rybca
21. apr 2009

nejak ma picha tam dole na rodidlach, uz aby bolo zajtra, nech mi povedia, ci je vsetko ok

sirinka
21. apr 2009

no alebo mam kratke ruky, ze si nedociahnem tam kam mam...

dupi a mas na to nejake vybavenie?

zuzkaprofant
21. apr 2009

sirinka ja to musim vystihnut dobru chvilu ked mali lezi tak v chrbte vtedy sa da ale neboj maritn mi robil nozky ja som si len nalakovala a dala nalepecky nech vypadam v porodnici dako lebo na pedikuru ja uz nedojdem a kym ja budem schopna niekam ist tak ja august bude tak mam veci na pedikuru doma kedze som to niekedy aj robila tak nechodim velmi nikam len ked som na sk raz rocne ide davam si daky welness day ale ani ku kozmeticke ja nechodim som si nakupila veci domov a robim si doma vsetko sama tiez s pomocou martina jeho som naucila co ma robit a on je zlaty zvlada vsetko 😀

mystery7
21. apr 2009

no mne uz pedikuru robi mm a aj nechty na nohach mi lakuje, ja nechcem riskovat take zhynanie sa, lebo brusko mam velke 🙂

mystery7
21. apr 2009

viete ze v nemocnici nemozete mat nalakovane nechty na rukach a nohach?? a ani umele nechty
na koncatinach sa sleduje ci nemodraju a to aj v priebehu porodu, tak ja som si dala len priesvitny lak

sirinka
21. apr 2009

zuzka to je ine, ked to vies robit, ja som na to lava a tymi brusickami co predavaju v obchodoch je to na nic a skalpelom by som ja nezvladla sama...inac tiez chodim iba na pedi a ku kadernicke...kozmetika ziadna, mam ekzemi na tavri a nezverim sa len tak hocikomu do ruk...
a na leto si davam fran. manikuru na nohy, takze to uz vobec nemam sancu urobit sama 😝

mys ako v ktorej porodnici...niekde im to nevadi...

zuzkaprofant
21. apr 2009

mys sa mi to nezda to ako vies ze nemozu ved vela zien ma umele nechty co ich stahuju na porode dole.........xixiixiix

zuzkaprofant
21. apr 2009

ja som zacinala so skaplelom ale teraz stymi bruskami si robim alebo taky special pilnik mam ale ked si robim casto a kremujem nozky tak nemam hrubu kiozu len vlete ked chodim v slapkach a hlavne ked osm na sk to mam take spinave nozky ze 2 tt sio vymacavam a aj tak nejde to dole ten prach........xiixi.....ale skalpel je super ale teraz by som nezvladala si snim robit sama maly kopne a ja mam nohy odrezanu 😀

mystery7
21. apr 2009

co ja viem, tak ano stiahnu ti umele nechty dole a aj lak ti odlakuju

moze byt ze je to v nemocniciach rozne ale v ke je to tak

sirinka
21. apr 2009

zuzka to ja som chodila raz za mesiac a v robote som sa nachodila kilometre, tak nozky dostali zabrat...darmo som kupovala speci ortopedicke topanky do roboty...odkedy som doma na RD je to lepsie, ale tiez obcas treba zbehnut

zuzkaprofant
21. apr 2009

jasne treba nozky potrebuju tiez opateru ja si robim pedikuru kazdy tt ako ja rucky pekne vymacam nalakujem olejcek si dam vybrusim pekne nech vypadam aj ked som doma, bo nikdy neviem kde pojdem ....xixixixi

monkap
21. apr 2009

ahojte,
tak ja idem od zajtra zase do nemocnice 😢

atima
21. apr 2009

ani u nas nieje možne aby mali pri porode nalakovane nechty alebo umele nechty ja som v auguste podstupil alaparoskopiu takže viem to z vlastnej skusenosti normalne mi dali odlakovať nechty na rukach aj nohach

atima
21. apr 2009

monkap prečo? maš zle vysledky?

sirinka
21. apr 2009

monkap a preco tentokrat?

sirinka
21. apr 2009

atima je to trosku ine pri operacii ako pri prirodzenom porode...

zuzkaprofant
21. apr 2009

monkap co sa deje

kosska3003
21. apr 2009

monka joj a co stale je malinke ja to mam ok ale som stresovala ze pojdem ale nejdem drzim palce nech to mas ok

monkap
21. apr 2009

baby ja uz neviem co su zle vysledky ... babo pribralo az vela, ale mala som lahku chybu v prietokoch ... a dr. ma dovolenku do nedele, tak ze bude spokojnejsi ked budem pod dohladom keby cosi 😝 ja uz to neriesim radsej .. hlavne, nech to dobre dopadne

atima
21. apr 2009

ale boli na izbe som mnou baby ktore čakali na porod im to vkuse opakovali dookola

kosska3003
21. apr 2009

monka tie prietoky to som aj ja mala lahku chybu a si ma tam nechali na 4 dni

monkap
21. apr 2009

som sa az zlakla, ked povedal vahu, ze ci to nie je az vela ... ale vraj je tam ta odchylka, takze to nevedia presne ....

atima
21. apr 2009

monkap neboj bude dobre je lepšie ked si pod lekarským dohladom 😵

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Podobné diskusie


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre