Tešíme sa na máj 2009 IV.

lenand
5. apr 2009

Tak kočky šup do novej témy a ideme zachvílku do finále 😵

kosska3003
28. apr 2009

ze chyrych chorych som myslela

sirinka
28. apr 2009

ja nemam nic...a ani nic davat nebudem...

sirinka
28. apr 2009

sssimi lebo nepozeras nasu ligu asi... 😉

kosska3003
28. apr 2009

no my vlaste 8 maja a 10 maja sme mali svadnu minuli rok no ja neviem kedy sme zacali spolu chodit to prislo samo a rychlo

monkap
28. apr 2009

sorry, teraz som si vsimla, ze siri napisala, ze mala sekciu ... som to rychlo citala a prehliadla ...

sirinka
28. apr 2009

my sme sa spoznali 9. maja...a kedy sme zacali tak naozaj chodit...asi az v novembri...dovetdy to bola taka divocina 😀

monkap
28. apr 2009

my sme mali v maji svadbu 😵

sssimi
28. apr 2009

Siri veru dnes je hokejový tréning len pre pracháčov 😒 .... A ja inak hokej nesledujem ako píšeš... Ja len majstrovstvá 😅 ....

Ozik dnes mi obaja nastávajúci dedkovci nezávisle od seba volali či už nerodím....že by znamenie??? 😀

kosska3003
28. apr 2009

no ja uz mam rok od svadby na den matiek to vychadza ako to bezi joj

monkap
28. apr 2009

kosska: my uz 5 rokov od svadby 😵

kosska3003
28. apr 2009

monka no jo aj to bude ked budem vravit ze uz 5 rokov 🙂

mystery7
28. apr 2009

my sme sa zoznamili v novembri a v januari sme uz spolu chodili, teraz (v juni) budeme oslavovat 2.vyrocie 🙂

tie co ste boli uz na ster, nebolelo vas to? doktorka mi to dnes spravila dost brutalne 😠

kosska3003
28. apr 2009

mys nie nebolelo ale blby pocit to bol to hej 😖

zuzkaprofant
28. apr 2009

mi zajtra meme 3.rocne vyrocie svadby by mohol byt aj pekny darcek keby malemu sa chcelo 😀

sssimi
28. apr 2009

Kosska mi už máme ročné výročie za sebou... Brali sme sa 5.4 a termín pôrodu mám 4.5 😀 ... Len je horšie, že mm ide v ten deň na východ ☹ ....

Kočky mňa nejak pobolieva dosť podbruško... Asi pred hodinou sme dosexovali 😅 , že by sme to rozbehli?

kosska3003
28. apr 2009

zuzka no to by bol mi mame tiez za 2 tt ale uz nechcem cakat

mystery7
28. apr 2009

simi: tak to mas super 😉 daj nam vediet pred odchodom do porodnice 🙂

sssimi
28. apr 2009

Mys ja som mala pocit pri tom stere, že mi ho zapichla až do mäsa, nie len do pošvy 😖 ... Bolelo to!

mystery7
28. apr 2009

simi: presne tak, dost drasticky mi to urobila 😠 doslova to do mna "vrazila" az ma trochu posunula dozadu, dokonca som aj spinila poobede 😠

sssimi
28. apr 2009

Mys dám, ale malá by mala ešte 2 dni vydržať keďže rodina z mojej strany je narodená iba v máji a v júli... Mama všade rozpráva, že sa narodí 1.mája na jej narodky 😀

kosska3003
28. apr 2009

sssimi no este ma predbehnes 😀 😀

sssimi
28. apr 2009

Mys ja som nešpinila a citila som to aj po odchode z poradne... No hlavne, že výsledky boli negatívne 🙂

mystery7
28. apr 2009

mna dnes dr. po monitore tiez sokla tym, ze mam kontrakcie, ale ja vobec nic necitim 😅 snad zajtra budem mat uzu monitor ok, tiez by som nechcela ist do nemocky

sssimi
28. apr 2009

Kosska to snáď nie 😉 ... Tieto bolesti mávam už pár dní, ale teraz to bolí nejak viac... No hovorím dedkovci-bosoráci mi ešte pôrod vyvolajú 😀

kosska3003
28. apr 2009

mys to je normalne ze tam vybehnu aj kontrakcie ale mne sa to este nestalo ale uz by aj mohlo 🙂

sssimi
28. apr 2009

Ja som bola dnes na poradni a otvorená som len špičku prsta....

Ozaj keď som pri tom-to sa môžem aj naraz hneď otvoriť alebo to musí ísť pozvolna aj pár dní?

kosska3003
28. apr 2009

sssimi aj ja som si myslela vcera ze porodim take tlaky a neviem co vsetko a preslo to aj dneska ma brusko bolelo krize a zase akosi nic ale brusko mam stale tvrde

kosska3003
28. apr 2009

no dufam ze aj naraz lebo ja sa asi este neotvaram neviem

sssimi
28. apr 2009

Ja som na monitore ešte nebola...

kosska3003
28. apr 2009

sssimi a to ako ze nebola ved sa chodi mesiac pred terminom

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Podobné diskusie


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre