Tešíme sa na máj 2009 IV.

lenand
5. apr 2009

Tak kočky šup do novej témy a ideme zachvílku do finále 😵

zuzkaprofant
16. apr 2009

no to asi ,,,,,,,,,,,xiii,,ale nech sa potom aspon pochudnem dake to deco 😀 😀 no idem ja do tej sprchy uz konecne nech vypadam dako

sssimi
16. apr 2009

Ja idem dnes na prietoky a mali by mi povedať či je Sárka už zrelá na pôrod, tak som na to zvedavá. Idem si nôžky oholiť a hodiť sprchu a o 12tej môžme vyraziť...

iinuska
16. apr 2009

Simi, tak drzim palce, ja idem na prietoky buduci tyzden v utorok. 😉

zuzkaprofant
16. apr 2009

uz som tu co nove dako tu viazne zase

iinuska
16. apr 2009

Babulky, co budete dnes dobreho varit? Moj manzelik si objednal rezne, tak mu vysmazam, ale ja mam po sviatkoch maska dost, asi si urobim nejake cestovimky.

monkap
16. apr 2009

ahojte,
bola som dnes na monitor .. .vsetko OK 😵

veronike drzim palce 😉

monkap
16. apr 2009

bambi: preco kliestovy porod??

dupinka
16. apr 2009

Ahojte!

Veronika: drzime palce!

Ale ste toho popisali.... Ja mam o 13h. poradnu, som zvedava, co povie doky. Trochu sa bojim, ci je vsetko oukej, kedze ten krcok mame skrateny. 😒

Baby, uvazujeme nad tym, ze pojdeme maleho krstit na vychod. Bolo by to ekonomickejsie, kedze to, co dame len na ubytovanie pre rodinu,tam zaplatime celu hostinu. Len neviem, s akym malym babatkom cestovat na opacny koniec republiky, ako bude znasat cestu..... Ci je lepsie take cca mesacne drobatko dat do vajicka, alebo radsej pockat, kym nebude mat aspon 3 mesiace....

bambi7
16. apr 2009

mon super ze ste okkkk 🙂

ze mam vysoko branku a mala by tam mohla mat problem no snad nebudu mat pravdu ibaz toho mam strach 😒 radsej mi nemali nic povedat ☹ ale dako to snad zvladnemeeee

monkap
16. apr 2009

bambi, neboj dopadne to dobre ... drzim palce dnes o jednej 😉

bambi7
16. apr 2009

no idem sa osprchovat tak pa ozvem sa po kontroleee 🙂

bambi7
16. apr 2009

mon dakujemeeee

dupinka
16. apr 2009

bambi: drzkam palce!

bambi7
16. apr 2009

dupi aj vam pa babulkyyy

dupinka
16. apr 2009

baby, beriete drobcekom do porodnice aj rukavicky? Ja som totiz este nekupovala, tak neviem, ci vobec mam....

iinuska
16. apr 2009

Dupi, ja neviem, asi vezmem pre istotu, keby bolo treba.Ja este nemam nachystane veci ani pre seba, stale to odkladam...

dupinka
16. apr 2009

iinuska, ja mam kopky urobene, jednu pre mna na porod, druhu s ostatnymi vecami pre drobceka, to uz len nahadzat do tasky. Tu prvu mi kazal MM nalozit do tasky, ale nejako to stale odkladam.

Baby, ja sa strasne bojim, ze ma doky posle do nemocky... Ja tam chcem ist iba rodit, z inych "pobytov" mam hrozu.... 😖

iinuska
16. apr 2009

Dupi, aj ja , ale to kazda nechce ostat v nemocnici. Ale ber to tak, ze uz by to nebolo na dlho. Vezmi si tie, co pomaly cele tehotenstvo stravia v nemocnici. To musi byt hrozne 😒

klomi
16. apr 2009

ahojte, aj ja drzkam palce Veronike a malinkemu 😵
Dupi ja beriem rukavičky, aj ked neviem či bude treba, ale mam ich tak som ich zbalila.
Bambi tiez drzim palceky...
Ja idem na poradnu v pondelok,tak uvidime ci vydrzime, kedze som uz otvorena.Dnes som mala celu noc take zvlastne brucho a malu citim uz tiez uplne dole, tak sa nechame prekvapit 😉

dupinka
16. apr 2009

teraz sa uz u ktorejkolvek z nas moze rychlo zmenit situacia...

No nic, idem sa dat dokopy, este trochu byt upratat a davaj k dokymu. Majte sa!

iinuska
16. apr 2009

Dupi, drzim palce.

iinuska
16. apr 2009

Aj ja sa lucim, idem sa trosku natiahnut, maly akosi viacej kope. 😉

mystery7
16. apr 2009

ahojte kocky
je tu niekto?

mystery7
16. apr 2009

neverim ze opat som tu sama ☹

sirinka
16. apr 2009

ahojte...
ja este tasku nemam zbalenu, ale intenzivne na to kazdy den myslim...
rukavicky... pri klarke sme nevyuzili vobec, ale narodila sa skor, tak dost dlho trvalo, kym jej nechticky podrastli, ale pre istotu sa oplati zobrat, kamoskina mala sa dost silno poskrabala v porodnici...
dupi ved v 36tt uz nemusis ist do nemocnice lezat...v tomto stadiu uz nema velky vyznam porod oddialovat, keby aj nastal, ibaze by bolo babo extremne male...

inac ja mam dnes tiez kontrolu...o 16:30, tak som zvedava...

mystery7
16. apr 2009

ja nemam pre seba este ani vsetko dokupene 😅 ale uz na tom pracujem 😉
tasku co si chcem zbalit mam este u mamy - 80km od KE 😀 tak snad ju stihnem doniest 😉 rukavicky este nemam kupene ani ja, ale 2 pary planujem kupit-pre istotu

inac hlasm sa do skupiny so zlatou zilou ☹ dnes si idem kupit masticku, som zvedava ci pomoze

sirinka
16. apr 2009

mystery to sme my tie neskorsie terminy porodu...tak dufam, ze nebudeme prekvapene 😝
ale ja si hovorim, ze na porod sa zbalit stihnem aj v hodine dvanastej a ten zvysok by dokazal zbalit aj mm...prinajhorsom...

mystery7
16. apr 2009

hlavne je mat to doma 😉 ale snad to stihneme 😉

som zvedava ako to bude, hlavne kedy to bude 😉

atima
16. apr 2009

ahojte tašku zatiaľ zbalenu nemam ani ja ale už som myslela že to aspon na kopu začnem hadzať a aked to na mna prijde tak nahadzem do tašky a ide sa 🙂

sirinka
16. apr 2009

no veru, ja snad dnes budem trosku mudrejsia...posledne dni som sa moc nesetrila, tak uvidim ako sa drzi krcok a podla toho mi bude dr. vediet povedat, ci vydrzime aspon do 38tt...ja hlavne dufam, ze to nebude skor ako v maji 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Podobné diskusie


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre