Tiráčky z Nového Mesta nad Váhom II. Pridajte sa

ceresnicky
19. jan 2009

No caute baby tak sme v novej teme, tak sem sa 😉

karlatko
23. apr 2009

Luckine fotečky prekrásne - tušim Danka bola na školení u Lenky 😉

pozrala som si ich až dva krát

martinano
24. apr 2009

dobre ranko
dnes prva,matko ide spat ja mam navarene este vecer sa mi to podarilo, dnes sme mali nejake divne rano matko o piatej hore, napapal sa a zalomil do pol desiatej, neviem co to malo byt,ale idu nam zubky,zda sa mi,ze mu soplik trosku zacina,ale to bude z toho aspon dufam 😉
pojdeme dnes dolozit nejako foto, mam ich plno 😵
dnes je tu opat krasne,ta poobede vypadneme do pristavu, potrebujem tam ist do jedneho obchodu,tak sa hned poprechadzame popozerame lodicky, matko to zboznuje 🙂
krasny dnik zelame

dad1
24. apr 2009

cauky 🙂
fii,dnes je tu akosi mrtvo,uz sa zvikendieva a hned je to tu vidno.
matka,sak to bolo docela dobre rano,nie divne,ked ste spali do pol desiatej. 😉 aspon si sa vyspala.a prechadzka do pristavu,tak to by som si aj ja dala povedat,verim,ze je maly z lodiciek uneseny.a ozaj vy tam byvate kde konkretne? v Osle? tam som bola,ked sme boli s deckami v Hamare na vymennom pobyte 🙂 a ozaj ty sa tam ako dorozumievas?anglicky,ci uz aj norsky?

dad1
24. apr 2009

my dnes vegetime doma,tatino je s nami,tak sme mali rodinne poobedie.teraz sa tata ide ucit,dnes ma skusku,tak budem offline. 😉

karlatko
24. apr 2009

ahojky

Maťka tak ste dobre potiahli, my sme tak s Karolínkou vyspávali dokial nám neišli zuby potom sa nám to pokazilo celkovo so spánkom , aj nám idu zuby túto noc sme mali veru pernú pred dvanastu sme sa zobudili s takým revom a plakali sme do druhej , spustil sa nám aj soplík , tak to budu určite tie zuby len nevieme ktoré ked nás nechce pustiť do pusy, večer bola len na mne zavesená a teraz na obed ked sme prišli z vonku zase spustila bola celkom už v pohode ale našťastie prišiel náš tatino a zachránil situáciu išli sa spolu mojkať a pekne pri nom teda na nom zaspinkala bola veľmi zlatá taký náš malý mojkoš 😉 😉 😉

Danka - dnes som zostala zaskočená ked mi to zvdvihol Milko 😀 ,

prajeme peknú sobotu i nedelu

michaela2410
24. apr 2009

Keďže sme znova starší, pridala som nový album ako malý prierez ako chlapci rástli 🙂

radfi1
25. apr 2009

Ahojky, idem zachrániť našu stránku, nech neskončíme niekde na 10 strane v regionoch, potom nás neviem nájť.
Kačena V. - som rada, že ocenuješ moje debaty a ako si to pekne nazvala, že články....ked ja sa neviem krotiť, ked sa sem konečne dostanem.
tak karolínke iaj Maťkovi idú zúbky, nech už sú konečne vonku a máte pokoj. my máme zatiaľ všetky, už len tie stoličky, ale to až do troch rokov vraj rastie. tak teraz máme celkom dobré noci. Filipko vyspáva teraz aj do ôsmej. chce mi asi naznačiť, vidíš to, mami, keby si nemala toho Adamka, konečne by si sa vyspala 😀
zato Adamko vstáva už o šiestej, príp. skôr a vydrží až kým nejdeme na prechádzku. dovtedy trochu direme, trochu plače, trocha kuká....už aby bol väčší....
teraz spia, Adamko ešte z prechádzky, položený na posteli v spálni, pri otvorenom okne. čakám, kedy bude plač, lebo to sa zobudí veľký hladoš.
boli sme len tu na ihrisku, prišiel aj Kiko, tak sa naháňali, mali sme aspoň spoločnosť....
včera sme odchytili Leu v El pase, Adelka je bohovská, taký malý šintrisko, sa mi páči, aká je odvážna....a Lea sa pri nej nabehá, tak ako ja pri FIlipkovi 🙂

radfi1
25. apr 2009

Miška, parádny prierez si urobila, to je sila, ako tie deti rastú, to aj moje tak rýchlo budú????? ale chalani sú podarení, a tú tortu by som sa hádam aj dala, aj idem pozrieť, čo máme dobré doma 😀
Maťka, prechádzku v prístave závidím.....ty máš ale hviezdny život 😀 a sa ti chce variť večer???mňa by nik nedonútil, ale ked spíš do desiatej, tak potom hej...ja vždy už okolo desiatej večer som polomrtva, len ma uložiť 😀
Danka, tak dúfam, že Milko sparvil skúšku. zajtra by sme sa zase mohli stretnúť na prechádzke ako minule.....

radfi1
25. apr 2009

OK, tak pekný víkend...

krajcatko
25. apr 2009

Ahojte! Dnes bol suprovy den baby, tooolko som toho postihala. Doobeda sme boli s tatinom a drobcom vonku, potom sme sa napapali a moji dvaja chlapi isli von sami. Ja som zatial stihla povysavat, pozehlit, poutierat prach, prezliect pradlo, vyprazdnit a naplnit mycku, no proste super. To som ale sikovna co? 😀 Konecne som spokojna a mame doma ako tak poriadok a uz sa tesim do postele do novych perin 😵

krajcatko
25. apr 2009

Richie bol dnes strasne zlaty. Neviem ci mu zacina zaberat Espumisan, alebo uz prisiel ten den kedy ako vsetci hovoria ze utne a brusko prestane boliet. Teraz som mu pustila kolotoc nad postielkou a hladi na to 🙂 Tatinko je vo vani, nikto nemusime byt pri nom - no je proste uzasny. Len dufam, ze to tak ostane. No tusim ho pocujem, ze sa stazuje, tak ho idem pozriet.

krajcatko
25. apr 2009

Tak som sa s nim trosku porozpravala a pustila som mu zasa kolotoc a je klud, normalne nechapem, 😲 to sa nam nestavalo.
Ale maly pri papani vcera aj dnes strasne krical, tak som sa vas chcela spytat, ci ste to niektora nezazili s detmi. Neviem co to ma znamenat. Ked ide papat, tak krici ako vzdy, ze je hladny, potom mu dam prso, prisaje sa ako o zivot, taha asi tak1-2 minuty a potom sa odtrhne a krici, ked ho dam prec tak zasa krici, ze som ho dala prec. Neviem, ci sa mu nechce tahat to zadne mlieko alebo co, lebo niekedy mu to mlieko dost rychlo strieka same, tak asi caka, ze mu to potecie. Ale nastastie teraz sa celkom asi napapal, lebo jedol asi 6-7 minut, aj ked potom zasa krical, no ked mu dam cumel, tak sa ukludni a take 3 hodiny je kludny, tak asi bude najedeny. Co si o tom myslite???

krajcatko
25. apr 2009

Miska pekne fotecky si pridala, mas krasnych chlapcov.
No a pozrela som aj Luckine fotky, su uplne paradne. Danka to si fotila ty? Ta vychadzkova je tusim najkrajsia, taka mila.

dad1
25. apr 2009

ahojky 🙂
jej,tu to zije aj cez vikend 😵 citam,ze ste mali pekny den,to som rada.za to my sme ho mali veeelmi zvlastny,predstavte si,ze lucka dnes cez den nespala ani minutu. 😠 🙄 🙄neviem,co ju to pochytilo,ale stale sa nevedela doma ulozit,aj si sama rozpravala,ze mama,tata buva,lucka nebuva,opica.tak som ju vytrepala von,ze ju idem uspat do kocika a ze pojdem aspon s nasimi na vychadzku na zelenu vodu a ze sak v kociku po tak dlhej ceste zaspi a hoooooouby.nist,ani zaťať.
no otrasne cosi,teraz je stale hore,ide sa okupat a dufam,ze potom zaspi.ale napriek vsetkemu vobec nie je upistana,ani mrzuta,nachodila na zelenke 1000 jarnych kilakov a stale ma energiu. 😅,dufam,ze mi tym nechce naznacit,ze s obednym spankom konci,to by ma trafilo.ja som z toho viac utahana,ako ona.ani nevladzem reagovat na prispevky,tak niekedy neskor.pozdravujem a tesim sa zajtra na nedelnu doobednu.
ps: tata skusku pravil,mam biflosa-na jednotku. 😀

krajcatko
26. apr 2009

Ahojte.
Tak u nas naprava, snad to nezakriknem. Maly prave saje akoby tyzden nejedol. Uz vcera o pol deviatej dal 15 minut. Potom od 9 do 5 spanok a zasa kludne papal. Od 6 do 8 pospal a uz zasa papa.
Dufam, ze sa zase vacsina strenteme na namesti. Uz mam teraz chud na kavu. Staci, ze mi vcera mala Lucka povedala, ze som ujo Kava. Ako sa pekne tie deti ucia... 🙂

Ahojte

martinano
26. apr 2009

ahojte
radak mas super chalanov, filipko spinka do osmej no parada.a adamko sa rozkukava po svete, fakt,ked trosku podrastie bude lepsie.a ze hviezdny zivot 😀 .dakujem,ale pravda je,ze pristav mozme
krajcatko s tym kojenim je to v pohode to si drobci tak vymyslaju,ked to nevzdas, tak to prejde 😉 ,ale citam,ze dnes super,tak to bude dobre.nas mato to tiez robil,ale potom ho to vzdy preslo, troschu si poplakal pojedoval sa a bolo dobre 😉
danka to pozname, mato spal v tyzdni neviem,ktory den len hodinu cez obed a ja,ze nevadi napap sa pojdeme von a pospi si.no nic 😠 spat ani nahadou a to este kracal vedla kocika, lebo mlady pan sa odmiata vozit, len nutne a potom po vlastnych 😒
idem rychlo uvarit a pojdeme von, je tam nadherne, co nam je vzacne 🙂

michaela2410
26. apr 2009

To je super, ze tam mate krasne. 😉 U nas sice slniecko, ale riadny vetrisko. Ale chlapov som vyhnala aspon na chvilu sa vyvetrat. 😎

martinano
26. apr 2009

tak mas klud miska,ja som dala mata spat a tatik isiel k nemu, tak varim, idem zehlit, je tu krasne chvilu trva, kym sa vzduch prehreje,ale to nevadi a nefuci

michaela2410
26. apr 2009

Ja som zehlila vcera vecer a mala som toho riadne vela 😖 Od pol deviatej som mala co robit do jedenastej. Kedze som prezliekala periny, tak to bolo o to horsie. Inak, u nas sa pracke akosi nezastavila uz od stvrtka, kedy mi ju konecne opravili. Neviem, kde sa tia veci zobrali, ved mi mamina prala, ked som ju mala pokazenu!!! ☹

martinano
26. apr 2009

miska ja to poznam uz mam pozehlene akurat som si nachytsla mop, ze idem umyt dlazky.uvarila som si kape,tak rychlo umyjem a pojdem kavickovat aspon na 5minut.u nas pracka tiez perie kazdy den.matko chce vsetko sam aj papat, vonku sa obcas este potkne spadne,takze kazdy den je co 😠

karlatko
26. apr 2009

ahojky

dnes doobedie super - rýchlo to zase ušlo, Ujo Káva - máme novú prezivku, ale fakt dobrú od Lucky to krásne znie 😀

Karolínka dnes zaspala po ceste domov v kočíku a to sa nám stalo po dlhej ale strašnej dlhej dobe , a to sme sa dnes práve rozprávali o výlete na piatok na celý den a ja som protestovala , že my sa pripojíme až po spánku a Karolínka mi ukázala , že bude sa dať spať aj vonku v kočíku tak v piatok možme isť na celý den 😀 😀 😀

Radka - vaša rodinka nám dnes chýbala , nabudúce treba nápravu 😉

Danka K. - ani som ti dnes moc dobre neodpovedala na otazku o kojení , aj my sme to sem tam prežívali, bud sa nám zvyšoval apetít a bola tiež zviklá ako Richie že jej to samo tieklo a nemusela moc sať a to sa vedela dobre napajediť, alebo zmena hormonov (ženské dni), treba len vydržať - vysledok bude spokojný Riško 😀
- nám to niekedy trvalo aj 3 dni

- a z vás aké šikovné gazdinky
😎

vierkas
26. apr 2009

ahojte 😉
hlasim sa konecne, ale pravdupovediac som vlastne ani nemala naladu po tom nestastnom pade malinkej ☹ , este teraz mi je z toho zle, ale Timejka uz santi zasa ta davno na to zabudla
perecka sa jej celkom pekne hoji, ani si to nechyta a pekne sa aj napapa, dobre spinka tak som pokojnejsia
v utorok ideme na kontrolu tak som zvedava co dr.povie, ale nam sa to zda, ze sa jej to pekne hoji.....ach stale musim na to mysliet a si to prehravam v hlave, ale to bola sekunda a nestacila som ju vobec zachytit ☹
dakujeme, ze na nas myslite 😵

vcera sme mali pekny den, boli sme poobede grilovat v Beckove aj s Hankou, baby sa pekne hrali, pochutnali sme si na dobrom masku a veru sme ani cas nesledovali prisli sme domov o osmej vecer, Timejka uz bola znicena tak sme ju rychlo okupali a v momente spinkala 😉
vcera prisla k nam aj moja sestra tak sa mala vytesuje, taka je rozrusena, ze poobede zle zaspava a vykrikuje len Luka, teraz predchvilou zaspala no hruza a to mame ist na navstevu, no neviem keby sa vytrepeme z domu dokedy bude herecka vyspavat uvidime

docitam vas neskor, akurat som stihla pozriet fotecky, no su nadherne vsetky 😉

inak vonku je celkom teplo, akurat ten vetrisko by nemusel tak fukat a mne z balkona odfuklo topanku tak ju idem pohladat niekde pod balkonom snad ju najdem ak uz nie je ovsem na druhom konci mesta 😀

krasnu nedelu 🙂

angelos
26. apr 2009

ahojky 🙂
zavitala som sem v nezvycajnom case,kedze zajtra idem do TN na prietoky,zrovna cez Hankin spanok,tak sa sem nedostanem...
Danka fotky Lucky su kraaasne 🙂 ozaj je zlata,ako bezka. 😵 pekne si ju zvecnila.Som ta vcera videla v neobvvyklom case vracat sa z prechadzky...napadlo ma,ze Lucinka asi zase posuva rezim.. 😒
Na Adamkovi vidiet kazdnym tyzdnom,ako rastie. 😵 Ale v kociku je to stale malilinky drobcek.
Ujo Kava - to ma rozosmialo. 😀 Dani moja Hanka tak zurila pri kojeni,ale ona mala dovod-nebolo mlieko.Ked ty vidis,ze mlieka je dost,tak treba len vydrzaaaat.Ale su tu skusenejsie maminy,co sa kojenia tyka...ja som len amaterka,kojila som kratko. ☹

Vikend bol super,vcera sme chatovali u Timejky 🙂 no paraaada.papanica bola mnam-mnam,Vojtik je sikovny. 😎 Baby sa pekne hrali a posluchali.Aj sme sa na nich nasmiali-Vierka im ukazovala veeeelkeeeho mravceka(v domienke,ze sa budu rozplyvat,ze aky veeelky)a Hanka ho okamzite zaslapla a Timejka hned zahrabala. 😀 😀 😀 Tak sme sa narehotali.Spolupraca ako ma byt!
Timejka ma bolacku peknu,na to ako to vyzeralo.... 😒 teraz je to prekvapivo o.k.urcite jej tam nezostane jazvicka. 😉
hodim 2 fotky krpaniek,ked uz som tu...

Mati a prechadzky v pristave zaaaavidiim(ale doprajem,samozrejme 😵 )Ja sa mozem na lodky len pozerat,lebo trpim morskou chorobou. 😅 Vierka ma videla v "najlepsom".No katastrofa. 😀

bru nocku.

martinano
26. apr 2009

ahojte
necitala som idem sa najest
poobedie nam hrozne uslo, isli sme klasicky do pristavu boli sme na lodi matovi sa hrozne pacilo
poobede sme obiavili dalsi zub, keby to tak pekne rychlo chcelo vsetko vist.mame ich teda uz 10
idem vylozit nohy lebo som znicena a o matkovi ani nehovorim,ten zalomil este nebol ani v postielke
prajem krasny vecer

michaela2410
27. apr 2009

Danka K., My sa sice nepozname, ale problemy s kojenim su mi velmi zname, hoci naposledy si pisala, ze uz je to lepsie. Po mojom prispevku si mozno povies, ze vsetko sa da. 😉 Ja som pri Tomasovi mala velke problemy, lebo jemu sa sat nechcelo, napil sa len to, co tieklo same a stacilo mu, hoci mlieka som mala dost. Ked mi chudol pred ocami, musela som konat ☹ A kedze som mu chcela davat materske, zacala som odstriekavat a davat mu vo flaske. Par mesiacov sme sa natrapili, lebo sme ho vazili pred kojenim, po kojeni, aby sme vedeli, kolko nam pribera a kolko sa napil 🙂 Ale flaska fungovala, hoci ja som musela odstriekavat cez den, aj v noci a mala som pocit, ze uz ani nic ine robit nebudem ☹ Ale pat mesiacov bol v podstate len na materskom mlieku, potom sme zaviedli aj umele, lebo uz mu nestacilo, ale ked zmocnel, sal ako divy a kojila som ho asi rok a pol. A mozno by som aj viac, ale prestalo mu chutit, ked som otehotnela. 😀
Drzim palce!

martinano
27. apr 2009

ahojte,tak som docitala
katka aj nam vcera den hrozne rychlo usiel a karolinka zaspala v kociku zavidim u nas uz nehrozi
timejka ma dobre,vierka deti su super v tom ako rychlo zabudnu na uraz, drzime palceky
sa tu smejem na mravcekovej prihode 😀

rencabv
27. apr 2009
martinano
27. apr 2009

renatka ono je super,ze v pristave je vzdy nieco nove,takze vzdy je to ina prechadzka a vcera sa vozil na lodicke,tak bol uneseny.nechodime kazdy den, lebo musime ist metrom sice 15min.ale aj tak, kazdy den menim je tu vela parkov a ihrisk

ceresnicky
autor
27. apr 2009

Ahojte baby

ja som tu uz taaaak davno nebola, nejako nieje casu, stale mame cosi na robote. Matko zaspal a ja relaxujem po vikende upratane aj uvarene. maly mal obed od babky zo vcera a ja som si vytiahla z mrazaka gulasik. mnam. 😉

Vierka az mi zle bolo ked som sa dozvedela od tvojej maminy ze co sa vam stalo. vobec som o tom nevedela a uz sme sa dlho nestretli tak som myslela ze ste chori. ale toto ☹ 😢 to je hrozne ako sa rychlo stane zle. ale na Lenkinych fotkach skoro ani nevidiet jazvicku tak hadam to bude celkom ok. mamina mi hovorila ake mate trapenia a je mi to velmi luto. ☹ 😢 nejako sa to na vas vsetko se..e. 😠 to tak byva ze ked tak vsetko zle naraz.hadam sa coskoro uvidime a pokecame osobne. my chodievame teraz poobede ta ten vas piesok lebo Matka to tam hrozne bavi aj Katka tam je niekedy s nami s Anetkou, tak sa tam hadam stretneme 😉

Leni s tym mravcekom to poznam my tiez Matkovi stale nieco vonku ukazujeme a on to skratka zastupi. minule sme sa rozplyvali nad vcielkou ako nam dava medik a pozerame ju aj v rozpravke a on na nu tiez stupil. nastastie sa jej podarilo ujst od nasho zloducha 😀 Leni tak ti drzim palce nech je vsetko ok ako doteraz 😉

Radka vidno ako Adamko krasne rastie je velmi zlaty. ved aj Filipko samozrejme. a neziarli na maleho?

Dani tak to ti nezavidim ze ti Lucik nechce poobede spat ved to je jediny cas za cely den co mam od neho pokoj. ale ved hadam sa unaveny dneska a dospi aj ten vcerajsok. my taky problem nemame. Matko sa vypyta aj sam. on uz je unaveny o jedenastej.

a inak v sobotu sme si pospali az do pol deviatej tak to sa nam este nestalo som myslela ze zle vidim na hodinky 😉

ceresnicky
autor
27. apr 2009

Danka K. co sa tyka toho kojenia mala som to aj ja ze sa mi maly zacal na prsniku niekedy jedovat hoci som mala mlieka dost asi mu to podla mna tieklo pomaly zo zaciatku a potom ked sa roztahal uz bol klud. ale niekedy sa mu stalo ze ho uz prikladam uplakaneho a vtedy sa stale odtrhal a nechcel vydrzat kym sa mu to roztecie. ale inak to bolo v pohode kojila som ho do 11 mesiacov a potom sa sam odstavil, no skratka ideal, co sa tyka kojenia 😉 ono aj muzi maju svoje dni 😀 😀 😀 😀 😀 tak to treba s nimi vydrzat 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre