Tiráčky z Nového Mesta nad Váhom II. Pridajte sa

ceresnicky
19. jan 2009

No caute baby tak sme v novej teme, tak sem sa 😉

martinano
29. jan 2009

caute k vigantolu ako zdravotacka sa ohlasujem, vacsinou sa dava do roka, u deti narodenych v zimnom obdobi sa pokracuje do nasledujuceho leta, pretoze je malo slniecka.tak to vysvetluju.preto to vhadza aj do raka a pol.
ano babka vcera vozila ja som bola u kadernicky, matko zalahne okolo deviatej a spi do rana do deviatej, pol desiatej, desiatej ako kedy.spava dva krat a to poobede a tak na vecer.na 13kg nevyzera, buduci tyzden ideme do poradne tak som zvedava, kolko to je v skutocnosti,ale bude to tak okolo.
radka fakt nevyzeras na plachu, vzdy si bola usmievava prihovorila si sa,aspon na mna tak posobis. 😉

mrbaby
30. jan 2009

Ahojte...
Dnes sa tesim na stredko...huraaa vypadnem ....
Lenka sorry ta ten vcerajsi utok od Roba pri povazane ale ponahlal...este raz sorry...
Janka ja davam Vigantol stale...a Dr.vravela ze do leta...ako pisala Mata...aspon dufam ze je to Mata...ak som ta premenovala prepac.. 😉
Ja viem kde je Klcove 35. Na Rajkovej so byvala ako detsko tak tam par ludi poznam.
Ideme sa obliekat pojdeme von tak okolo 10tej...

mrbaby
30. jan 2009

A ozaj...Dnes prva...to som si vsimla az teraz... 😀 😀

dad1
30. jan 2009

cauko - druhaaaaaaa. 😉
jupiiii,dnes je den D - stretko.aj ja sa tesim janka!

prave som si nahodila na vlasy natacky,nech aspon nemam priplesknute háro,ked ku kadernicke nemam cas zaskocit zatial. 😝 ale uz o tom premyslam,ste ma inspirovali baby. 😵 ked mne je to luto,potom schovat ten pekny uces pod capicu.uz nech je jaaaar.
inak ja mam teraz chvilu frei,ale idem vysavat,musim vyuzit,ze iva je s luckou na prechajde.mozno vas janka aj zastihli. 😉

my sme dnes vyspavali do 8,30,tak zas pojdeme neskor po obede spat.radka,ja to vidim,ze sa dne sk zuzane dostaneme asi au okolo 16,30 a vy?

mata - tak to ti martinko krasne spava,nasa lucka musi byt min.5 hodin hore,aby sa jej ráčilo znova zaspat.ona si druhy spanok vyhodila uz v 7,5 mesiaci.ale za to spi krasne v noci a aj ten jeden spanok cez den,takze sa samozrejme nestazujem. 😀
a ten vigantol,ano,nam to presne vychadza do roka a pol,lebo lucka je novembrova,tak asi preto mi Dr.povedala,ze este sa ma davat.a filipko je tak stary ako matejko a radke povedala Dr.,ze ma este davat,ked je zima.takze davame a hotovo. 😵

ceresnicky
autor
30. jan 2009

ahojte baby tak na mna lezie nejaka choroba, som dneska rano ledva vstala s postele. teplotu nemam ale mam nadchu a skriabe ma v hrdle. tak ide si zdriemnut kym maly spi. len dufam, ze to nechyti maly. 😠 Janko slubil, ze pride skor z prace, aby s nim isiel von a potom k babke, nech moze lezat. tak uvidime, co sa z toho vyklube 😠

ceresnicky
autor
30. jan 2009

a diky za rady s tym vigantolom, ved ja mu ho tiez budem davat minimalne do jari a potom sa spytam dr. 😉

karlatko
30. jan 2009

ahojky

tak my sme dnes zase vyspávali do pol desiatej , ale zato v noci sme mali stále chuť na ceciky a to sme aj prebalovali to sme dávno nerobili plienka jej vydrží celú noc ale tak sa prekadila až plachta bola zasiahnutá, a do obeda sa to zopakovalo tri krát , serkovi idé asi horná jednotka lebo ruky si ide zjesť a nechce ma tam pustiť

Jani - odpočívaj ak sa ti dá a teplého čaju a pod perinu 😉 ja som sa tiež veľmi bála , že mi to chytí Karolínka , ale celkom dobre to dopadlo 😉
posielam pozitívnu energiu 😉

mám strašnú chuť na niečo sladké a doma nič len slané 😒

idem si tiež trochu natiahnuť nohy, nabrať energie uvidíme aká bude dalšia noc

martinano
30. jan 2009

caute
dad to matko teraz tak spi aj cez den, v noci spaval od narodenia horsie to bolo cez den, teraz je z neho taky spachtosko, dnes sme boli na poradni tak ma 11kg, som ho vazila na vahe v norsku a asi nie je dobra.bol zniceny lebo sme boli aj na poradni tak zalomil.
karlotko uz vam je lepsie?a to bude mat karolinka zo zubkov, to pozname.
mne sa chce strasne spat uvarila som si kavu a idem sa zvalit.papa
dakuejm za som sa k vam mohla pridat na pokec 😉

radfi1
30. jan 2009

Ahoj, Maťka,
super, tak malý je teda riadny valibuk, my sme mali v roku 10,5 kg. ale to bude tým spánkom, takého spachtoša ako ty som ja nikdy nemala, je pravda, že teraz sa to zlepšilo, no aj tak.....

tak peknú siestu....pa

radfi1
30. jan 2009

No, dočítané.....
ahojte, nové členky!
Kačena, konečne som si pozrela vaše fotky, malá je zlatunká, myslím, že všetky darčeky pod stromčekom sa ušli len jej, aspoň tak to na fotkách vyzerá 😀 je to nezbednica, vidno jej to na očkách.....

jaj, takže kiahne sú len bujon, ja to radšej malemu nedávam, aj ked varím pre nás, prestala som používať bujon, u nás sa ochucuje už len soľou - trochou, drvenou rascou a bylinkami nejakými. občas použijem aj dobrotku, či ako sa to volá, ale väčšinou zabudnem, ked teraz varíme s Filipkom 😀

Maťa, až teraz som dočítala, vy si vyspávate tak dlho a ty ešte poobede potrebuješ spánok? 🙂 🙂 🙂 🙂 to len ticho závidím......ale ste šikulovia, ked chodíte od 10 mesiacov...a teším sa, že pribudne ďalší chlapec do partie.....

dnešného stretka sa neviem dočkať, tam preberieme podrobnosti....všetky, čo pri deťoch nestíhame.....sa tešíííííím. a Jojo spravil skúšku, tak zajtra máme sľúbený výlet.....jej parada.....
tak ja budem vyrážať z domu okolo tej ôsmej, zase si vás pozberám, OK?Janka, môže to tak byť? ved si aj cinkneme, keby čosi....

Danka, Filipko spí od jednej, ale tých 16,30 by bolo OK, mňa tam možno hodí Jojo, lebo sa mi nechce do toho vetriska. dnes sme ani vonku neboli, prišiel sa k nám hrať Kiko - paráda, tak krásne sa hrali, že sme ani nevedeli, že ich máme. už sa na to teším, ked bude aj Adamko, tak sa spolu s Filipkom o také dva roky aj pohrajú.....
tak pa

radfi1
30. jan 2009

Samozrejme, Janka Č, prajeme skoré uzdravenie. mne vždy zaberie spánok, mätový čaj a oscilococinum - to mi inak poradili baby - liečiteľky Danka s Jankou. ja sa teraz liečim vždy len tým, kedže som bud tehu alebo kojím 😀

A Lenka, ja tiež na tých stretkách čo najviac sedím, užívam si, že sa deti hrajú samy.....tá Iva bola dobrý nápad...

vierkas
30. jan 2009

ahojte 😉

tak super Jani, ze Viki to ma len z bujonu a ze to nie su kiahne 😉

Vigantol uz nedavam, pytala som sa dr., ked mala Timejka 1 rok a povedala, ze uz nemusime, pozrela jej hlavicku a povedala, ze je to o.k a staci ked douziva ten co mame doma, a uz druhy nam predpisovat nebude
ale ako citam, tak kazdej povedala nieco ine......ja som bola tiez toho nazoru, ze do jedneho roka, pytala som sa tusim vtedy aj Lenky dokedy to davala Hanke a tiez len do roka 😉
ale ved je to len vitamin a ten neuskodi, aj ked v zimnom obdobi chyba, opytam sa este na to dr., ked k nej pojdeme 😉

Lenka, novy image? tak na to sa tesim 🙂

Janka,c skore uzdravenie, tak ako si predpokladala, trocha ta bolelo hrdlo a uz sa to robehlo viac.....uz nech je po zime 😠
a videla som Matejka s ocinkom ako si vykracovali zrejme k babke a teba nechali pekne doma oddychovat a liecit, tak to mas dobrych chlapcov 🙂

my sme dnes boli na chvilu vonku, aj som bola pozriet v Jednote papucky a samozrejme otvorene nemali, ze dosiel im tovar, ale len nizke papucky tak zasa nic, budeme musite ist do TN 😖
potom sme isli k babinke, tam sa naobedovala a veru sme prisli domov dost neskoro, az o pol druhej som ju ulozila so postielky, ale o chvilu zaspala, uz bola riadne unavena 😉
zistujem, ze ti je jej najlepsi cas na spanok 😉
tak teraz este spinka 😔
poobede sa chystame na nakupy, vobec sa mi nechce, mozno poslem len tatika s Timejkou a samozrejme so zoznamom v ruke, aby nic nezabudol kupit 😉
a ja sa budem venovat domacim pracam, aby som mala v sobotu volno, ked budem po zurke 🙂

tak vecer pa zatim 😉

dad1
30. jan 2009

tak nasa opica škorica zadrichmala az teraz!!!som sa riadne napalila,ked od 13,30 bola v postielke a furt vykrikala na mna a este mi aj buchala na stenu,ze nech dojdem za nou.potvorka 😀 😀 😀
neviem,co sa jej porobilo,ale stale si dava prstíky do pusy,tak asi ju nervoval nejaky zub. 😠 😠 mne by ani nevadilo,ze zaspala tak neskoro,ibaze dnes mame zrovna ist ku kolegyni aj s radkou na taku mensiu navstevu a to sa nam pekne poposuva.a vecer je stretko, tak musim lucku po hodke zobudit,aby sme zas vecer stihali. 😠 😠 juuuj,nemam rada taketo stresy.

martinano
30. jan 2009

caute baby ake bolo stretko, matkovi idu zuby,tak je taky spachtos teraz, inak bolo obdobie a dost dlhe,ked vobec cez den nespal
radka oscilo super vec velmi odporucam a da sa pouzit aj u nasich drobcov, len sa rozpisti v cajiku.ja som ho este nedala drobcovi zatial nebolo treba,ale viem, ze sa dá pouzit
mohla som dnes vidiet karolinku s niekym neviem kto vozil. 😉

dad1
31. jan 2009

ahojky 🙂

stretko bolo uzasneeeeeeeeeee. 😉

dad1
31. jan 2009

mne sa dnes podarilo aj dospat,lebo lucka spala az do 8,45. 😕 😕 😵,tak som happy.nasi ju isli vozit,tak mame s tatikom volnu chvilku. 😉 nechce sa mi varit,ani nemam ideu,ze co by sme chceli,mozno ho nahovorim,nech si daco objedname. 😅 😅
pekny vikend zelam.

ceresnicky
autor
31. jan 2009

Ahojte baby zdravim vas z postele 😀
no ale uz vtipkujem, lebo uz mi je lepsie ale vcera mi nebolo vsetko jedno. ani neviem co to mam vlastne za virus, lebo pri chripke byva aj teplota a tu som nastastie nemala. ale citila som sa ako by ma presiel parny valec. mala som zapchaty nos a hrozne ma bolela hlava. tak som sa vecer odpravila ze budem spat v detskej, ale o jedenastej sa maly zobudil a ked ma nezbadal tak spustil taky rev, ze ma to az zobudilo. 😠 tak som musela ist na chvilku za nim nech sa ukludni.tak za chvilku zaspal, tak som sa vratila na spat.
potom bol az do rana klud, ale nad ranom spustil zase, tak som uz zostala pri nich. no, hruuuuza 😠 tata skontatoval, ze je mamin cecek. ale cez den si ma vobec nevsima. to len v noci ☹

teraz spi a tata si nachvilku vybehol, cosi pomoc svokrovi, ze kym maly spi. a potom pojdu zase bezomna von, tak mam dobrych chlapov, ktory ma nechaju oddychovat.

dneska som si dala to oscillo.. co mi Radka a Mata radili, tak dufam, ze zaberie. a dam ho vecer aj malemu, lebo tam je napisane, ze sa moze davat aj preventivne raz za tyzden. 😉

tak som volala rano segra, lebo som bola zvedava ako dopadlo stretko. a chvalila, ze ste sa narehnili. 😀
ja som vam nemala vcera ani silu zavidiet 😀 taka som bola hotova, ale nabuduce pojdem, lebo tata povedal, ze aspon sa Matko odo mna trosku oduci, lebo ja ked som doma tak to nevydrzim, a hned za nim letim 😅

tak pekny vikend vsetkym a Vieri, ked budem fit tak sa ozveme 😉

vierkas
31. jan 2009

ahojte 🙂
stretko super, ako vzdy........uz aby bolo dalsie 😀
tehulky krasne kvitnu, velmi im to pristane 😉

ja dovaram obed, polievka je hotova, este masko sa dusi, cestoviny sa varia a vytiahla som z mrazaka jahody idem este spravit bublaninu k poobednej kavicke 😉

my sme vstavali o pol osmej, takze celkom dobre fungujem, zatial unavu este nepocitujem, ale ked mala zaspi tak si dam siestu aj ja 😉
teraz je Timejka vonku s babinkou, aspon bude lepsie spinkat....dufam, a ked sa vyspi tak ideme na navstevu 🙂

pekny vikend 😉

martinano
31. jan 2009

caute tak ste sa zabavili ja vyrazam dnes vecer, manzel je na vikend u svokrovcov, matka vecer ulozim prisla aj segra,tak ma opatrovnikov kopec a ja hura von 😀 , idem s dvomi kamoskami niekam posediet a strasne sa tesim po dlhej dobe.
karlatko prasila som dnes do obchodu, kym som sa otocila uz som vas nevidela,ospravedlnujem sa, dufam,ze sa este uvidime.
krasny vikend vsetkym 🙂

dad1
31. jan 2009

mata tak si uzi dnesny vyjazd. 🙂 verim,ze sa tesis,ja som sa vcerajsiehi nevedela dockat,ale nakoniec som sa dockala. 😀

lucinka zas dnes robila drahoty so zaspavanim,ale to robi vzdy,ked rano vyspava.dnes ju vsak tata zmakol uspat,ja som zatial cvicila.
teraz este chrni,ale ideme ju zobudit,lebo potom by zas nechcela vecer ist spat.no,mame to vesele. 😀 😀

janka č. skore vyzdravenie a vcera sme na teba mysleli,aj ta spominali.esteze katka s anetkou hajili vase rodinne farby.

vierka ty si dnes aka 100 bodova gazdinka.aj kolac si spravila,jahodovy mnaaam. 😎 ja som horko-tazkopolievku navarila. 😅

radfi1
31. jan 2009

Ahojky,
jasne, že stretko paráda, až mi bolo ľúto, že už zatvárajú. tatino bol so strážením spokojný, lebo mu malý zaspal za 5 minút a on si po dlhej dobe pozrel film. no ked som prišla domov, malý už bol s nami v posteli. spali sme do ôsmej, tak som doružova vyspatá bola.....

výlet v Maxe bol super, leob sme ani po obchodoch nejako nehcodili, len sa F. povozil na vláčiku, pobehal všetko, kúpil si novú knižku a my sme si tam dali v reštike obed. on zatiaľ v golfkách hodinu spal. pekný výlet to bol, konečne celá rodinka spolu, sme si to užívali. Filipka najviac baví cesta po diaľnici, vykrikovoal, že tata rychlo.....

potom sme ešte boli gratulovať krstnému, mal tam svojho Kika, tak šťastný ako blcha. aj úraz utrpel, lebo sa prekoprcol z gauča rovno hlavou na hračky, teraz má čelo ako po výbuchu. už sa teším, ako nás babky budú hrešiť, dúfam, že sa to rýchlo uzdraví.....

teraz sa uspávajú chlapi spolu, je to správna dvojka.....

Janka, super, že si na tom lepšie, hovorím, posteľ je najlepší lekár - teda spánok v nej.

Maťka, tak aj ty si užiješ trocha klebetenia s babami, nám sa zase včera pusy nezavreli....

Vierka, na to, že si skoro vstávala si nabrala nejakú veľkú rýchlosť....ale ty si vždy taká gazdinká roka....paráda....

a ten vigantol, mne dr. tak povedala, že v zime to môžem pokojne dávať, že on je aj taký bledulo, tak mu to neuškodí....je pravda, že mu ho dávam vtedy, ked si spomeniem, takže raz za čas 😀
tak peknú nedeľu vám prajem....

jahodka11
31. jan 2009

ahojte 🙂
v prvom rade vam chcem vsetkym zazelat vsetko naj naj do noveho roka a hlavne vela vela zdravia---ostatne pride aj samo 🙂
dlho som nepisala, ale sem tam si vas precitam....nech som v obraze.....ani vlastne neviem, preco som nepisala. Nemozem napisat, ze nestiham...lebo cas na net si najdem, ked chcem..... 😒

janka č.-niekedy mam pocit, ze pises o mne 🙂 ja tiez za malym hned letim...a mozno by mu neuskodilo, keby som ho nechala sa vyplakat s tatinkom.....ale ked mne je ho stale luto, akosi to nepreslo..... 😒 asi pockam, az ma sam posle prec... 🙂
vigantol-ja davam este stale, aj ked v lete som vynechavala....a teraz poctivo davam....no som asi trosku pozadu, ale hadam sa nic nedeje 🙂
inac, jani, u nas to so zaspavanim funguje, ked nie som doma...maly za mnou neplace, place len ked som doma a nie som pri nom, ked si zmysli....aj ked posledne tyzdne zaspava sam v postielke a dokonca aj na obed...takze dufam, ze to tak aj ostane.....aj ked teraz prave sedi vedla mna a vymielam mu mozog s bebe tv.... trosku sme mu pokaslali dnes rezim....zaspal na obed, ale ked som ho isla prikryt, som zistila, ze je pokakany (inak, toto neznasnam!), tak som ho prebalila a pritom sa zobudil a uz nezaspal no a jasne, zaspal vonku o stvrtej...sice sme ho po pol hodine zobudili, ale to je uz jedno....takze teraz uz koncim a idem ho dat do postielky....nech sa ulozi, unaveny je....len akosi sa mu neda zaspat ci co.....

jani, tak prajem rychle uzdravenie, my, maminy musime byt zdrave 🙂

martinano
1. feb 2009

caute, tak stretko bolo super a nechce sa mi spat,ta este surfujem
mati ahoj pisala som ti IP
radka kasli na babky,ale plne ta chapem aj nas hresia,ze mame davat pozor,kde sa nieco stane,ale nic si z toho nerob.
sme tu tyzden a zacvhviluj odchadzame mne sa nechce,ale dufam,ze budem mozct s vami takto kecat aj nadalej.pridala som sa k babam na NMa okolie,ale uz ich je tolko,ze asom totalne stratila prehlad 😝
tu vas aspon vsetky poznam a to je super 😀
janka skore uzdravenie, uz to bude dobre a neviem ako ostatne kocky,ale ja mam oscillo stale doma a super zabera, pri chorobe sa moze aj kazdy den nie len raz do tyzdna ako je pisane a da sa kom inovat aj s inymi homeopatikami, co je super.na mna teda zaberaju, co som rada 🙂
idem si lahnut, papa 😉

mrbaby
1. feb 2009

Ahojte...
U nas sa tenti vikend oslavuje o dusu...vcera tu bola Beata so Sophie Hannah....Tak sme sa po dlhej dobe videli a pokecali nazivo...svokra piekla kacicu..tak sme sa aj dobre nahltali..a zakusky...no parada...
Viki sa stale chcela hrat so Sophie ale ona sa jej bala... 😒 tak Vika okupovala Pala - to je Beatin manzel...a ten bol total hotovy ze Vika sa stale trepe beha, nosi kazdemu hracky...no mala som leharo...ani si ma nevsimala...

A vecer po oslave sme boli v Maxe v kine...na Pokoj v duši!!!!! Tak lacny film som uz davno nevidela...sice myslienka bola dobra...taka recht slovenska...ale sprosto to skoncilo...ODBACHOL SA!!!! 😕 a bolo tam vela miest kedy nebol ziadny zvuk a poculi sme co hraju vo vedlajsej sale... 😒 takze neodporucam...

Dnes pride mama gratulovat Emke tak akoze upratujem...konecne som ich vyhnala z domu a Vika spi...tak uz letim aby som to stihla...ale tortu a oblozene misy mam uz hotove...

Ozaj Lea, mali by sme si zavolat do BA na socialnu pois. aby nam poslali pijem za 2008 rok. Mas este cislo na tu zensku??? V pondelok by sme to mohli obtelefonovat...pridi doobeda k nam na kafco...

Tak sa majte krasne... papa

mrbaby
1. feb 2009

A este som vam zabudla povedat ze pred velkou nocou sa bude v TN otvarat soping Laugaricio...uz sa tesim konecne budeme mat HM na dosah ruky...
A nebudete niektora posielat objednavku na NEXT...chcela by som niake topanocky...dajete vediet ak ano...

A uz naozaj papa

dad1
1. feb 2009

caute 🙂
vy ste ake akcne,aj cez vikend pisete. 😉
ja som sem nakukla,ze vas idem trosku provokovat. 😀 😀 😀 nasa hviezda dnes chrnela do 9,40!! 😅 sme cumeli,ja som normalne uz nevedela,co mam v tej posteli robit,ale samej sa mi nechcelo ist hore, samozrejme,tak som sa prevalovala.lebo moji milacikovia este obaja tvrdo chrneli.ked sme po prebudeni pozreli z okna,ani sme nechceli verit vlastnym ociam,ze to do akeho sveta sme zobudili,husto snezilo a lucka az od radosti hikala. 😀
teraz som ich poslala na luft,nech mozem dovarit obed,robim hovadzie a furt nechce byt makke. 😝 no hadam zmakne niekedy,lebo sa mi podarila omacka,mnaaam,tak uz sa na to tesim.

janka b. - vcera sme vas videli,ako cela familia idete popod nase okna. 😵 mate oslavovaci vikend - supis.a si dnes gazdinka roka,ked vsetko mas uz pochystane. 🙂 a preco idete volat na socialku do BA,vy si to nemozete ist vziat na socialku sem do mesta,tak ako my? 😕
to Laugaricio - uuuuuuuz??? no supis,tak potom pojdeme na tiracke dospelacke stretko do TN shopingovat.

radka - mali ste super vyletik,tata ma skusky za sebou,tak vam to teraz vynahradil.ja si ani nepamatam,kedy som bola naposledy v Maxe. 😠 ale zas chystam sa este cosi zhodit cvicenim zo seba a potom pojdem na jarne nakupy.lebo sak na slonov tam maju len teplaky a tych mam doma dost. 😀 😀

matka - tak stastnu cestu "domov",a kedy idete?jasne,ze pis aj potom.a to si dobre zdrzala,ked si este tak neskoro v noci na kona pisala.

jahodka - cauko 😉,aj som rozmyslala,ze co je s vami.ale je super,ze ste OK.a z toho maminkovania si nic nerob,ja si to teraz vychutnavam (aj ked obcas niekedy z toho padam aj na nos,ked je lucka len na mne zavesena) lebo pride cas,ked uz o to nebudu deticky stat a potom nam to aj chybat bude. 😀

martinano
1. feb 2009

caute
tusim vsetky maju riadne vytazeny vikend, ja neviem kam skor skocit.matko mal toto maminkovske obdobie, perslo ho to,ked sme prisli sem.
odchadzame az buduci vikend, takze mam este cely tyzden.idem vyvetrat drobca aj ten sa rano tesil, ked videl sneh.
dad uz to mate s tym spanik ako my, super,ze?

dad1
1. feb 2009

matka - to ranne vstavanie je ozaj superne.ale potom zas vecerne je velmi posunute a to uz mi az tak nevonia. 😀 ale nemozem mat vsetko,ze? 😀

boli sme dnes neplanovane u radky na nedelnej navsteve,tak nas zas prepchali.mali same dobroty.mnaaam-ked sme prisli domov,hned som hopsala na stroji,aby som vyskakala ten vynikajuci zmrzlinovy pohar,co som tam schlamstla. 😀 😀
pekny vecer vsetkym.
budem off,lebo sem ide mangelik.a ved aj tak tu cez vikend nikto nie je,tak neva.

dad1
2. feb 2009

cauky, vcera pospedna,dnes prvaaaa. 😉

dad1
2. feb 2009

lucka este vychrapkava.to je sila,ako sa jej teraz zmenil ten rezim.som zistila,ze teraz jej vyhovuje spat v noci aj 12 hodin v kuse. 😅 😅 od malicka donedavna to bolo len 10,5 hodky.
takze momentalne si uzivame spachtoska.ale ako som spominala pred tym,je pravda,ze potom ide aj neskor spat.hoci ju po obede budime,tak skor ako okolo 21,30 nezaspi. 😝 tak som zvedava,dokedy bude trvat tento stav.lebo ako sa snazim,tak snazim,skor vecer nezalahne a rano potom nechce vstavat.myslim,ale ze ju pojdem o chvilu zobudit,skusim to dnes cele o hodku skratit.uvidime.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre