Tiráčky z Nového Mesta nad Váhom II. Pridajte sa

ceresnicky
19. jan 2009

No caute baby tak sme v novej teme, tak sem sa 😉

angelos
6. máj 2009

ahoj Katka
obedovala som a pustila som sa do zehlenia... 😝
Katke materstvo prospieva 🙂 ale co uz mame robit,ked tiracky si vyberaju podla vzhladu.. 😀 a ja som zabudla ,ze chcem ist zajtra kadernicke..este ,ze ste pripomenuli...
a Katka ma super vlasy,ofina ti velmi svedci.

lea3
6. máj 2009

ahoj Krajčátko, veď áno, nech si každý urobí ako chce, ale aj tak je to taký mierny psychologický nátlak na rodičov...

lea3
6. máj 2009

Bože, Lenka, kaderníčku aj ja musím absolvovať, stále to odkladám, vlasy mám jak vodník Česílko... 😀

angelos
6. máj 2009

ahoj Danka
Adelka veru bude modelka 🙂
Hanka minuly rok jedla rajciny kazdy den a teraz sa ich ani nechyti.som zvedava cim ju bude svokra krmit...teda radsej nechcem vediet.. 😅

karlatko
6. máj 2009

ahoj Lenka a Krajčatko

lea3
6. máj 2009

Jáj, Kačenka, bodaj by si mala pravdu... 😉 😀

lea3
6. máj 2009

No čo, Leni, veď existujú ešte keksíky, žuvačky, lízanky a zmrzka.... 😅 😅 😀 😀 😀

karlatko
6. máj 2009

Leny máme rovnaké plány aj ja som si nachystala kopu žehlenia , že ked dopijem kafe že sa na to vehnem dokial drobec spí tak budem na teba myslieť ako nám to dobre ide 😀

karlatko
6. máj 2009

Leny aj tebe diky za pochvalu ,ty si tiež vždy pekne upravená a zladená s Hankou 😉

lea3
6. máj 2009

a ja mám požehlené... 😀 ale tuším zajtra dám ďalšiu práčku.. nekonečný kolotoč... 😝

karlatko
6. máj 2009

idem trošku požehliť , sem tam hádam mrknem 😉

lea3
6. máj 2009

Inak, Radka rada žehlí.... tak tá si to teraz vychutnáva pri dvoch deťúrencoch.... 😉 😀 😀 😎

lea3
6. máj 2009

Ja už končím, malá je hore. Pekný zvyšok dňa. 😉

dad1
6. máj 2009

cauky,tak dnes tu bola aka super debata. 😉

radka - co sa tyka pupocnikovej krvi,tak suhlasim s dankou k. pri prvom dietati ano,pri druhom nie,najma ked to vyslo tak do malo kil a adamko je chlapcek, u ktoreho sa predpoklada,ze tu hmotnost bude mat uz na ZS.aj ked je to chulostiva zalezitost,a ozaj dufam,ze to tiracatka nikdy nebudu potrebovat.ale suhlasim aj s tym,ze je to aj komercna zalezitost, na ktorej chce niekto zarobit,ale to je predsa skoro na vsetkom, co pre deti potrebujeme,nie? na kazdom kroku nas chce niekto skásnut. 😠
cisto subjektivne - ak by som ja mala druhe dieta,tak by som uvazovala o dalsom zmrazeni, pokial by vyslo jej pouzitie do nejakej vacsej hmotnosti.napr.ta luckina vysla do 105 kg,tak tam sme ani nevahali.

lenka - aj som dnes myslela na teba,ze vyspavas,bolo zatiahnute. 😉super, ze maly je uz dobre otoceny,je to slusne dieta od bruska, poslucha uz v maternici. 😉

dnes v arkosi bolo supis,ale klobasky mali prednost.dobre,ze mi katka pripomenula, zas by som zabudla.nas tata mi volal a ked sa dozvedel,ze som konecne bola nakupit,tak sa hned vytesoval.mam dobre body,tak si ich dnes mozno vecer aj vyberiem. 😀

ceresnicky pridali fotos?? a co pisali aj nieco? sak som nevidela,tusim... 😅

a lei - karolinka s luckou by v kociku 45 minut,co sme stali v rade nevydrzali. 😀 sme ich vypustili a oni sa pekne spolu hrali s kaminekami,prechadzali po dvore a tak.esteze je tam uzatvoreny ten dvor a dost velky,tak mali prestoru az - az. 😵

dad1
6. máj 2009

jej,tak som kukla fotecky 🙂 🙂 nadherne su.

matejko je bohovsky na tom zeriave.a reklama na pastu,tiez stoji za to. 😎

radka- ty ake pekne fotos si porobila.a adamko je na nich bohovsky a ta v autosedacke je uplne super,ako jojo v malom vydaní. 😀 a povedz,preco si neposlala filipka,vratka a bystrika na MS,mohli sme aspon cosi vyhrat,ved to su hotovy profesionali.a brigadnici su tiez perfektni,som sa nasmiala. 😵

dad1
6. máj 2009

uuups, hotovi profesionali - samozrejme,mam tam hrubku ako svina. 😝 😀 😀 😔

karlatko
6. máj 2009

tak požehlené , dieťa sa mi po hodine zobudilo tak sme moc nenaspali dnes aspon som mala pomocníčku ideme ešte vyvešať prádlo na balkón to bude zase kopec kriku po hájovkach - Karolínka vždy vykrikuje na okolo idúcich 😉

Danka - som rada , že si si nahnala body , dufam že aj naš tata ocení a tiež nejaké body budú 😀 😀 😀

martinano
6. máj 2009

caute
tu sa to robehlo
mato este spi my sme sa naobedovali tata isiel do prace,ked drobec vstane napapme sa a pojdeme von.
tak ja s tym robim a odber pupocnikovej krvi, ja neviem komercia, mna to ani nenapadlo
vam tusim vsetkym materstvo prospieva, ste sa pomenili za tie tyzdne co som vas nevidela na nepoznanie

martinano
6. máj 2009

mna porazi
konecne som sa sem dostala pocas dna a tu nikoho ☹

martinano
6. máj 2009

my sme mali dnes fajn den, ked sa tatik s matkom vratili isli spat,tatik potom do prace a my na prechadzku, uz bez kocika chodime 😎 .
tatik je v praci uz by mal dorazit, tak ja si tu vegetim

lea3
7. máj 2009

Ahojky 🙂

Naša herečka vstávala dnes ráno o 04:15!!!!!!!!!!!!! Celú noc sa budila, mrnčala a vykrikovala zo sna, tak som bola stále v pohotovosti - prebaliť, dudu, čajík,.... 😖
Doobeda nebola vo svojej koži, ale von sme išli, lebo teplotu nemala. Boli sme v Arkoši, opäť bolo super.
No ale potom cestou domov mi skoro zaspávala v kočíku (veď sa ani nedivím), a keď som ju povyzliekala a umyla jej ruky a tvár, tak som cítila, že je nejaká horúca.... jasné, mala 39! Hneď som dala Nurofen, a zaspala v postieľke skoro hneď. Tak som z toho zase ja nervná, zajtra máme ísť do Poľska, tak asi nikde nejdem... 😖
No neviem, z čoho to má, ani soplík nemá a je normálne, akurát pri raňajkách si chytala pusinku, tak neviem, či to sú zuby, tie nešťastné trojky, alebo niečo iné sa na ňu nalepilo.. ☹

mrenka
7. máj 2009

ahojte 😉

ja vas nestiham vobec citat, nieto este odpisovat, tak ma to mrzi ☹ akurat teraz mam trocha volnejsie.
uplne mi chyba minulorocne leto, pohodka, bazenik u nas a taky babinec....dufam, ze teto leto aspon nejaky den urobime nieco....
to bola taka pohoda, v teple s malou von, teraz len v urade som zavreta, nic nestiham, jedine kolotoce tynto tyzden...ma to mrzi, lebo lenkine tehu uslo ani neviem ako, leni akurat som citala, ze malinky sa ti otocil, tak super..
dufam, ze ste vsetci zdravi 😉
radku obdivujem, ako to sikula, zvlada dve deti, varit, prat, upratovat a este k tomu aj vtipne prispevky, super🙂 ten, ako boli obaja mladi hladni nemal chybu 😀

lei, aj lilianka je stale chora, vsak ale z takeho pocka sa ani necudujem, aj dospeli maju problemy, nielen deticky, chvilu je teplo, potom extra zima...ale od zajtra ma byt zase 26, som zvedavaaa...a huraaa na kolotoce 😀

a krasne fotecky...leni super izbicka, danka tie z kolotocov su super tiez🙂 ostatne musim este popozerat...

martinano
7. máj 2009

caute
tu nikoho
u nas hrozne fuci, uz bola riadna burka,tak asi dnes nepojdeme von, lebo by nas odfuklo.mato uz dve noci akosi zle spal u nas tiez zuby 😝
lea citam,ze aj vy, no pekne.dufam,ze uz je lepsie
nam sa to krati, za chvilu cestujeme na slovensko 😉

martinano
7. máj 2009

takze hlasim
mato sa zobudil 39,2
ale uz tu llieta ako keby mu nic pred dvomi hod.nebolo, idem sa mu venovat

radfi1
7. máj 2009

Ahojky, Maťka, Lea, tak to nezávidím, také vysoké teploty aj my mávame...to budú určite tie zubiská. tak sa pekne liečte a držte sa....ja z nich mávam hysáky, lebo Filipko veľmi málo pije, ale je pravda, že pri teplote stiahne naraz aj celú fľašu.....a hádam nurofen vám zaberie a rýchlo teploty klesnú

radfi1
7. máj 2009

Dnes som doobeda stretla Janku B., no ale kým sa naša family vvytrepe von, tak vy už idete domov 😒 a F. nechce stáť a vykecávať, tak mi naozaj ostávajú len tieto debaty na koňovi, lebo inak sa nestihnem s nikým porozprávať....

radfi1
7. máj 2009

Adka, jej, ty si tu bola, po rokoch!!!!!! Dakujem za pochvalu, sa snažím, že ked už píšem dlhé story, nech aspoň máte čo čítať 🙂 ja tiež spomínam na minulé leto, naozaj pohodička a tie párty u teba - no paráda - to mi veru chýba a ako sme sa kupkali u vás 2,6. a teplo bolo na mraky a naše detí ešte tak nelietali a my sme sedeli..... 🙂 🙂 🙂 je za čím banovať. ale aj pracovať treba a všetky nás to tu čaká, a keďže mne sa ešte nechcelo zarezávať, tak som si to takto zariadila 🙂 ale niekedy by som veru aj v tom úrade sedela a mala trocha pokoj 🙂

radfi1
7. máj 2009

Aj teraz, ani nestíham na všetko reagovať, treba ísť kúpať drobca, chlapi sa spolu hrajú, FIlipko nechcel ísť ani von, že on doma.....ani sme ho neznásilnovali, ani mne sa nechcelo, ani tatinovi, tak sa hrajú doma a robia celkom randál, detská totál hore nohami, no radosť....
Zajtra ideme do Tesca na deň otvorených dverí, tak o program mám postarané....včera nákupy v Laugu dopadli výborne, tatino povedal, že vyzerám ako z burdy, ked som sa mu predvádzala, a že už budem mať do TN zákaz vstupu. no a čo sa zabijem, ked mi je všetko dobré a tak mi to pristane 😀 😀 😀 😀 bola som aj so svokrou a švagrinou, moje dve deti boli ukážkové, tak som musela nakupovať a samozrejme, že ja som si zase toho najviac kúpila. ale po tom 10mesačnom nákupnom pôste si zaslúžim a dokonca deťom som nič nekúpila. babka zaobstarala Filipkovi trúbku, tak som aspoň vedela, kde sa nachádza a v obchodoch robil kultúrnu vložku...

radfi1
7. máj 2009

A Dakujem za radu ohľadom pupočníkovej krvi, tak sme sa rozhodli, že to darujeme, alebo čo sa s tým dá teraz robiť.....ste mi pomohli, ešteže vás mám. mňa nebaví sa hrabať na nete a čítať o tom a tak, ešteže vás mám 😀 😀 😀 😀

radfi1
7. máj 2009

Lenka, super, že sa malý už otočil, a Hanke bude u babiny určite dobre, ty si trocha pooddychuj a spanie do 10., no tak si to tento týždeň uži!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
ja tiež neviem, čo malému obliekať, už z pôrodnice v autosedačke nič nemal, len som ho dekou zakrila.....
musím letieť, ostatné nabudúce

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre