Tiráčky z Nového Mesta nad Váhom II. Pridajte sa

ceresnicky
19. jan 2009

No caute baby tak sme v novej teme, tak sem sa 😉

dad1
25. máj 2009

cau radka,este si tu? 🙂

dad1
25. máj 2009

ja sa hlasim,ze okrem stredy poobedia mozem hocikedy 😉

radfi1
25. máj 2009

MIška, čo to máte za bublifuk?????nás to teraz veľmi baví, som musela aj náplň kúpiť dnes....

radfi1
25. máj 2009

Ahojky, som tu, sťahujem fotky z dnes....som nahodila rovnako Vratka s Filipkom, že dvojčatá, len sa nechceli fotiť ☹

dad1
25. máj 2009

vas tata dnes nadcasuje,ci co???ked este neprijechal.ja som dnes nasho zlanarila,nech ide s luckou sam von a nakoniec som sla aj ja s nimi. 😀

radfi1
25. máj 2009

hlásia inak aj ochladenie.....ale keby nepršalo, tak pohoda....
ja zase nemôžem vo štvrtok, budeme mať návštevu.
zajtra vás budeme čakať u nás na ihrisku, príde aj Andrea s Ondrejkom.

dad1
25. máj 2009

supis,mame real debat,co malí tvoji,uz buvaju? nasa hviezda zaspala pred polhodkou.

michaela2410
25. máj 2009

predchvilou som tu kukala a nic, a zrazu aka to diskuska! 😎

dad1
25. máj 2009

OK,zajtra dojdeme rady. 😉 ale neviem, kolko nam to k vam bude trvat,ked milostpani chce chodit sama. 😅

dad1
25. máj 2009

ahoj miska 🙂

radfi1
25. máj 2009

Filipko spí od pol deviatej, poobede spal od pol jednej do druhej, bol hore od pol siedmej, tak to máme poposúvané. bola tu Marika, pomohla mi s nimi. Adamko klasika zalomil okolo ôsmej.
tata je doma.... 😀

dad1
25. máj 2009

tak o takomto case tu debata este nebola 😀
tak ze zdravime joja... 😎
a miska,ty takto dlho si hore,aj ked zarezavas v praci?

dad1
25. máj 2009

my sme si mysleli,ze aj lucka bude dnes spat skor,ale ona si s tym spankom robi, co chce.a to som sa tesila,ze take velke deti uz maju super rezim. 😝 a my sice mame rezim,ale kazdy den je iny,podla toho,co zrovna krpcek vymysli. 😀

radfi1
25. máj 2009

Danka, tak ju nedaj dole, potom môže chodiť, koľko chce, ved dnes ste ako valili na Kačák 😀
v meste samozrejme nemali slnečník mojej farby...
čau, Miška

dad1
25. máj 2009

a kde ste mi zdrhli???

michaela2410
25. máj 2009

konecne som docitala!

dad1
25. máj 2009

no ja som preto valila,aby nepistala,ze chce chodit,ak idem rychlo,vtedy nefrfle. 😀

radfi1
25. máj 2009

Danka, to aby sme sa nenudili, ved ako by to bolo, každý deň rovnaký. ja som tiež rozhodená, ked sa nám posunie režim, dnes som spokojná....

michaela2410
25. máj 2009

nezdrhli sme, len nestiham 🙂
byvam dlho, hlavne vecer sa dostanem nadlhsie sem. A rano vstavam o siestej. Teraz som uz chcela vypinart a ist spat.

dad1
25. máj 2009

no s tym slnecnikom je to na paradu,ani vlani si nemohla zohnat. 😒 a nechces si pozicat nas?ja ho aj tak uz nepouzivam.ale je trochu spinavy,ako bol zlozeny cez zimu,tak ma hore pásy.

radfi1
25. máj 2009

Vidíš, stará sa ti o kondičku....ja som tiež dnes vyflusnutá.....nebolo ani veľmi kedy oddychovať...
OK, idem sa venovať polovičke, ked sa už vrátila 🙂

michaela2410
25. máj 2009

tak radka, anoj 😉

dad1
25. máj 2009

no miska,tak my ta teraz zdrzujeme 😀 😀 zajtra mas dlhy den?ci uz ked je po maturach tak volnejsie?

radka-ty musis teraz sledovat 2 rezimy,to musi byt niekedy srandaco? ale zvladas to supis. 😵

dad1
25. máj 2009

tak radka bru noc.a zajtra na ihrisku. 😵

michaela2410
25. máj 2009

juuuj, zajtra mam super den 😀 ucim len tretiu hodinu (mam tak rozvrh) a potom odvadzam druhakov na divedelne predstavenie a potom idu domov, takze uz neucim, huraaaa, 😎 len dufam, ze divadlo nebude tri hodiny.

dad1
25. máj 2009

ja o chvilku tiez zalomim,lebo som znicena po celom dni.este som sa neprepla na letny rezim,a to teplo ma unavuje teda dost.aj lucku by ale uz mohlo zacat unavovat,stava sa z nej zajacik duracell. 😀

dad1
25. máj 2009

fiii,tak to mas super.a dufam,ze uz neplati to pravidlo,ze ked ides na tretiu,musis ist do skoly hned rano.to ma vtedy vytacalo. 😝

dad1
25. máj 2009

a vy tusim len na divadla chodite??minuly tyzden sa bolo v kine,teraz toto...stare dobre casy. 😎

michaela2410
25. máj 2009

ze duracel 😀 to bolo dobre.
Ja sa z toho pocasia vytesujem, ale naozaj je unavne a ja mam problem vecer ulozit chalanov, takze zaspavaju po deviatej a rano ich nemozem dobudit 😒 keby tak cez vikend spali!!ale to budia oni mna 😖

michaela2410
25. máj 2009

minuly tyzden sa vymyslali akcie, kvoli maturite, nebolo kde ucit

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre