Tiráčky z Nového Mesta nad Váhom II. Pridajte sa

ceresnicky
19. jan 2009

No caute baby tak sme v novej teme, tak sem sa 😉

dad1
29. máj 2009

a kde si sa zapisala, do TN?

radfi1
29. máj 2009

OOOOO, Danka.....ja som len chcela robiť spoločnosť, keby Lucka nespala....no dnes sa jej asi aj chcelo...a hlavne malý spal, ked sme boli vonku, potom som riadne zmokla, jeho som vytrepala na balkon a on chrnel skoro do druhej - som stihla komplet obed aj s dezertom a aj si zdriemnuť.
ak by sa vám chcelo, tak by som bola rada....
a tie plienky si už niekomu posunula?ak nie, tak by si mi mohla priniesť pár, že či sú mu ešte dobré, lebo teraz kupujeme 5

dad1
29. máj 2009

este ich mam,aj tie ti dovleciem. 🙂

dad1
29. máj 2009

my sme dnes boli v TN.

radfi1
29. máj 2009

Ja som zorganizovala vypratanie domu a Jojo sa zľakol, že ved viac sa bude učiť na bud. týždeň...sa mu do toho nechce, ja mu verím....príde neskoro a potom mu ja vyprávam, čo nové s malými, ukladáme divocha a potom, uč sa....
no, mali by sme do TN, ale nie do tej Turnej, ale niekde v TN, chodí tam Vlada - Henova s Jankou - tou z TB - ony sú spokojné, vraj tam nie je taký nátresk. tak som im kázala, aby nás tam zapísali. od septembra by sme mohli hádam aj zarezávať.

dad1
29. máj 2009

radka,lucka dnes chrni,lebo vstavala o 7,45.ak vstava okolo 9-tej a neskor,vtedy uz nechrni.mame to "komplikovane". 😀

radfi1
29. máj 2009

Jej a čo ste boli na nákupy? aj Lea sa chystala na šoping, vraj bez Adel, si to išla užiť...

dad1
29. máj 2009

ahaaa,tak to je super.a ked je to overene,tak preco nie.skoda,ze nam to spolocne kupnie nevyslo. 😠

dad1
29. máj 2009

radka IP 🙂

dad1
29. máj 2009

ale coby,len nejake vybavovacky.aspon nam uslo doobedie,ked vonku bolo tak hnusne.

dad1
29. máj 2009

vcera sme boli na podvecernej vychajde aj s tatinom,a tak nas prefukalo,ze sme urobili kolecko,v arkose vypili kavu a pohrali sa s kamenmi a sli sme domov.tak dnes sme uz neriskovali prechadzanie a sli sme radsej autom prec.

dad1
29. máj 2009

inak lucka sa bohovsky rozbehala,nechce sa uz ani vozit,len dole a dole krici.to v tej Zoo.

dad1
29. máj 2009

a vcera sme sa o tom bavili doma,ze aky neuveritelny zazitok z toho mala,lebo sama od seba kazdy den aj niekolkokrat rozprava,ake zvieratka videla.normalne som z toho prekvapena.

radfi1
29. máj 2009

Danka, to zato, že si sa sťažovala, teraz sa stará o vašu kondičku.
my sme tiež včera boli vonku len doobeda, tak nemusím ľutovať.
v stredu som bola aj u Janka na masáži, jaj, ale ma vytrieskal....ale mám to veru riadne stuhnuté. ked som sa vrátila, hovorím MM, že som ich pozerala vonku a on na mňa, že ako by ich on oboch vychystal von????? 😀 tak sme zostali doma, mne sa už potom nechcelo...

dad1
29. máj 2009

aj rozmyslam,ze by som mala o chvilu budit manšaft,ale sa mi nechce,takto je klídek,pohoda a bez tabacku,kedze nefajcim. 😝 😀

dad1
29. máj 2009

to je dobra odpoved,ta jojova😀 😀 😀

dad1
29. máj 2009

a ty aj masaze stihas,sikulka.ja som asi z planety XY,lebo ja mam len jedno dite a nestiham nist.

radfi1
29. máj 2009

no, to prišiel MM domov 17,45, Adamko sa zobudil 17,50, dala som mu papať a ja som išla na šiestu na masáž......

radfi1
29. máj 2009

Zajtra by som chcela ísť na plaváreň, ked mám doma len jedno dieťa. som si povedala, že nebudem celý čas len upratovať a variť, ale dám si aj relax.....

dad1
29. máj 2009

aj tak si to vies aspon naplanovat.mne sa ani planovat nesce. 😝
a za ten luckin pohyb som rada,sedi mi aj do mojho treningoveho planu. 😀

dad1
29. máj 2009

sa ti zije,ja by som sla hned tiez,ale este nemozeeeem.najprv dlho mist a teraz sa toho nemozem zbavit.

dad1
29. máj 2009

ale ak budes chodievat na plavaren,tak by som sa potom pridala,len to ja musim skor nahlasit,aby MM vedel,ze bude mat sluzbu.lebo on teraz vsetok volny cas venuje skole.aspon sa snazi,aj ked my mu casto menime program.

radfi1
29. máj 2009

ved potom, ked chalani skončia školu by sme mohli chodiť....ale aj to budem mať dlho tak, že nebudem vedieť presne čas - podľa Adamka.....

dad1
29. máj 2009

inak som ti hovorila,ze som konecne bola po 4 rokoch u zubara.aj sa to hanbim napisat..ze po 4 rokoch. 😝 😔 ale podstatne je,ze som bez jedineho kazu.sa vytesujeeem.

dad1
29. máj 2009

ty, v prvom momente mi napadlo,ze ked tvoji chalani skoncia skolu,akoze f a a 😀 😀 😀

radfi1
29. máj 2009

áno, spomínala si, a to máš teda šťastie, ja mám tie moje zuby hrozné....sa teším na umelý chrup 😀

dad1
29. máj 2009

ale už chňápem 😀 😀 sak mne nejde o presnu hodinu, staci mi vediet len den.

radfi1
29. máj 2009

no, mala by som rozlišovať chlapi a chalani 😀 😀 😀 😀

radfi1
29. máj 2009

idem si ľahnúť, to počasie je teda brutál....bolí ma veľmi chrbát. to plávanie je v rámci zdravotnej....

radfi1
29. máj 2009

Danka, ked prídete, tak sa hned aj vyrovnáme....pa

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre