Tiráčky z Nového Mesta nad Váhom II. Pridajte sa

ceresnicky
19. jan 2009

No caute baby tak sme v novej teme, tak sem sa 😉

lea3
3. feb 2009

... alebo ak chceš nejaký originál, tak sa to robí tak, že na tenkú preglejku potrebných rozmerov sa pripne hrubý vatelín tou nastreľovačkou na nábytok a potom sa na to nastrelí látka a pripevní na stenu.

ceresnicky
autor
3. feb 2009

Radka my tiez este nemame za valendou nic lebo tam este nikto nespava, ale Lea pekne ze radis, lebo aj my to budeme potrebovat

lea3
3. feb 2009

... ale to by si musela mať doma riadneho kutila... 😀 😀 😎

Ahoj Zuzka, nepoznáme sa, ale vítam Ťa v kolektíve Tiráčok... 😵

radfi1
3. feb 2009

Ahoj, Zuzi, vidíš to, do albumu mi nenapadlo pozerať,
tak ťa tu vítame.....minule si nás veru aj videla v akcii na stretku v Považane...tak si si mohla predstaviť, čo ťa čaká...
gratulujem k bábätku, sa tešíš, čo??????
a 30.3. je pekný dátum, to som sa zoznámila so svojim mužom......jeden z tých lepších dní v živote 😀

ceresnicky
autor
3. feb 2009

no veru aj ja som tam vtedy v povazane Zuzku videla, to som aj zabudla

ceresnicky
autor
3. feb 2009

Lea a mala ti uz spi?

radfi1
3. feb 2009

Dík, Lea, tak vyskúšame radšej omrknúť tú Ikeu 😀
už sme si vybrali tam zábranu na posteľ, je to taká lata z dreva a tá sa len zasúva pod matrac a cez deň ju tam nemusí mať.
na nete radili aj umávateľné tapety, len neviem, aký je v nich výber.....
ja by som bola aj za nejaký ratan alebo čo a olemovať to navrchu nejakou detskou tapetovou bordúrou....
už je načase to riešiť.
a dokonca tam máme aj fugu, medzi posteľou a stenou, lebo tam bráni lišta, tak už teraz odtiaľ vyberávam hračky,

lea3
3. feb 2009

hej, spí od 12:00, zalomila na stoličke, len čo dojedla polievku, tak som ju preniesla. To ju dnes unavilo to trajdanie po vonku, behala som po údradoch, doktor, obchody.... 😉 skoro dve hoďky

sjuzika
3. feb 2009

cau jani

ved na mne to ani donedavna nebolo vidiet, to sa vsetci cuduju, ze som uz takmer vo finale. ale vies, to moje dieta je asi inteligentne, si tak povedalo, ze ved naco budem mamu trapit s velkym bruchom, ked je sama dost velka 😀 .
mame sa fajn, obcas krize a zaha, ale na to som si uz zvykla.aj katku tusim trapi ta zaha, povedz jej, ze mne zabera niekedy mineralka Fatra.
a vy ako, v brusku este klud, ziadne naznaky 2.bejbina?

ceresnicky
autor
3. feb 2009

Radka napodobne, tiez mame medzeru medzi stenou a postelou a Mato tam s oblubou hadze hracky

lea3
3. feb 2009

Radka, ak dáš tapetu, tak to bude mať studené od steny....

ceresnicky
autor
3. feb 2009

Zuzi este nie viem na isto, lebo som vcera dostala 😢 ale nezufam, lebo sme sa este len tento mesiac zacali snazit. 😉

lea3
3. feb 2009

ide na mňa hlad, idem si zohriať obed a pribehnem.

ceresnicky
autor
3. feb 2009

inak na segre tiez hlavne vonku ked ma bundu neni ani vidiet brusko 😉

radfi1
3. feb 2009

Mne na záhu zabralo, že som si kúpila nejaké pastilky, odvtedy mám pokoj - len jednu som si dala, že ako chutí 😀
a kríže, no v nedeľu večer som od bolesti až plakala. tak som nabehla na šetriaci režím....odteraz doma vysáva manžel......

sjuzika
3. feb 2009

no, tie mena...ale peto mi uz ELU vylucil...tak sa to zuzilo, hadam do porodu si to rozmyslime.

inak,dakujem za privitanie, som sa vam sem votrela 🙂

ceresnicky
autor
3. feb 2009

Lea inak ked tak hovoris tak aj ja som hladna, a to som predchvilkou obedovala 😀 😀

radfi1
3. feb 2009

to len na mne je to vidno 😀 ale počkajte, ked budete čakať druhé 😝

radfi1
3. feb 2009

jaj, ja zohrievam polievku....
ja idem dojedať ešte po nedeli a Filipkovi spravím potom špenát...

sjuzika
3. feb 2009

spenat, to je skvely napad, dik za tip na zajtra

ceresnicky
autor
3. feb 2009

Radka ja som mala aj pri prvom velke brucho, ty nie?

ceresnicky
autor
3. feb 2009

Zuzi a kde byvate?

sjuzika
3. feb 2009

radka, dik za link.

my sme uz 5.rok v lieskovom, je to taka novostavba, podobne ako karpatska, len tu v jednom vchode sme len 2 rodiny, jedna hore a my dole.uz sme si zvykli, s autom je to bez problemov.len moja maminka je z toho trosku smutna, ze ked bude to babo, ako za nami bude dochadzat...nema soferak...
a vy kde byvate babulky?

ceresnicky
autor
3. feb 2009

my byvame na tom sidlisku pod kat.kostolom, tak sme blizko nasich aj svokrovcov, co som velmi rada, lebo my auto nemame, len Janko firemne. tak by to bolo zlozite keby sme boli daleko

ceresnicky
autor
3. feb 2009

maly je uz hore tak ja koncim, lebo mi uz kabel trha

lea3
3. feb 2009

len čo som si zohriala obed, zvonila u mňa kamoška, tak sa jej idem venovať...
Zatiaľ sa majte krásne... pááá

sjuzika
3. feb 2009

aj ja sa lucim, musim ist do mesta, som rada, ze som si mohla s vami pokecat

papa

martinano
3. feb 2009

caute,tak vylet sme prelozili na zajtra matosa nemohol ulozit, tak obeduje a ideme von spat
radka na kollara ti filipka vezmu 😉

radfi1
3. feb 2009

Ahojte,
tak ja som odbehla obedovať a hlavne Filipkovi vypnúť telku. bol celý natešený dnes, koľko mohol pozerať. ale pekne spapal obed a už chrní, dúfam, že si pekne pospí....
a beťár, sedel tam ako päť peňazí aj s riťou pokakanou....
Maťka, ved ja len keby mali veľa detí, alebo čo.....
tak budete výletiť zajtra. mňa už ani tie výlety nebavia, sa mi nechce toľko cestovať....a ani chodiť...

radfi1
3. feb 2009

Nejde mi do hlavy, čo je s Dankou dnes....dúfam, že ťa neskosil tlak.....

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre