Tiráčky z Nového Mesta nad Váhom II. Pridajte sa

ceresnicky
19. jan 2009

No caute baby tak sme v novej teme, tak sem sa 😉

martinano
29. jún 2009

ahojte
jaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa sa hlasim 😉
aj ja uz by som isla,ale nie je to mozne ☹
hrozne 😢
tak hlasim sa po vikende totalne prelabzovanom, sama plaz a more 😀
mame uz vyse tyzdna horucavy, tak si to uzivame pri vode, dnes sme neboli lebo uz bolo treba ist na nakupy,tak sme boli vo svedsku, teraz mato spi ja vegetim tata utekal do prace 😉
zajtra pojdeme zas plavat matkovi sa to strasne paci, u nas bezplienkove dni uspesne pokracuju,aj ked sa nam v primera asi raz za den podari cvrknut,ale je to len moja chyba,kedze matovi sa nechce rozpravat a ked chce ist na nocnik a nechce sa mu ho priniest len ukazuje,tak nie vzdy to postrehnem.ale niekdy je podareny prinesie nocnik a urobi na mna tssssssssss, tak uz je to jasne 😀
vitame doam balantoncov 😉
pozdravujeme katku a korolinku fakt sa tu dlho neukazali.
vierka super,ze uz vam je takto fajn, to som velmi rada 🙂
zelam vsetkym pekny zvysok dna, vecer sa tu zastavim

radfi1
29. jún 2009

Ahojte, tak sa aj mne konečne podarilo sem dostať. mali sme rušné dni.
včera som bola na priemyslovke s Filipkom na plavárni, veľmi sa mu páčilo. škoda, že to bolo poslednýkrát, teraz sú prázdniny, ale ved budeme chodiť von. v takom škaredom počasí ako bolo včera sa to hodí. ale nie je to teda more 😀
poobede sme vybehli do Lauga a tam sa malý hral v detskom kútiku, bol tam ako anjelik, už si ho viem predstaviť v tej škôlke.....
Maťka, vám sa žije, že pláž a more, len tak hockedy a potom šup do Švédska 🙂 tam sa oplatí viac nakupovať, alebo čo?
Maťko je teda šikula, my sa teda snažíme byť bez plienky, no ešte sa mu stáva, že sa pozabudne a kričí až po akcii....ale to sa všetko doladí.
dnes sme boli doobeda v parku, aj s lenkou2, bola tu aj Renca s malými, potom u nás aj spali, Filipko potom nariekal, ked išli domov.
a potom som si navečer dopriala aj masáž - paráda.......

radfi1
29. jún 2009

Danka, som zvedavá na tú tortu, ja som zabudla, že to ste na včera mali zajednané, už by som prišla dnes ochutnať 🙂

radfi1
29. jún 2009

Vierka, tak sa na vás tešíme na stretku, ja určite, ak do toho nič nevojde - pôjdem.....naši chlapi boli vonku v sobotu a vraj si povedali, že sa nebudú o deťoch baviť, že by sme to aj my skúsili, ved minule sme teda už všteljaké témy stihli......

radfi1
29. jún 2009

Miška, tak stretávka bola teda rýchla, to si ten účes ani veľmi nestihla predviesť 🙂
Danka, som zvedavá na nový účes.
a konečne aj Kačena sa ozvala.
a čo je s Leou a Jankami ,dlho tu neboli......
tak aj ja idem vyvaľovať svoje telo, zajtra pridám aj nejaké fotos z parku, dnes som sa snažila nafotiť bratrancov v akcii - vyzerala som ako paparazi 🙂

martinano
29. jún 2009

ahojte ja su tu zas hlasim
radka aj nam sa este podari, neboj,ale to sa dotiahne, teraz sme boli vonku a mato mi ukazuje,ze domov tssss, vysli sme hore dala som dole plienku sucha a pekne do nocnika 😵
keby to tak chcelo vydrzat 😎
pojdem aj ja pridat nejake foto, konecne je mato ulozeny dnes je poposuvany riadne, idem upratat potom ulozim foto
pa zatial 😉

michaela2410
30. jún 2009

tak konecne som docitala 😎 vcera som silno pracovala na pc, tak som nemala cas sem nakuknut.ale dne som uz doma, vysvecko odovzdane ale dovolenka este v nedohladne, minimalne do pondelka tam budem trcat 😖

Radka a vcera som vas asi v parku zahliadla, isla som s deckami cez park, boli sme sa trocha vyvetrat. Bolo to cez obed.

lea3
30. jún 2009

Čaute Tiráčky,

tak po dllllhej dobe som sa konečne prinútila a otvorila som PC, niečo som aj prečítala, ale nie všetko, lebo nestíham, musím ísť žehliť tie neskutočné kopy prádla... 😝 😝

Všetkým deťúrencom, čo boli oslávenci samozrejme aj my gratulujeme, tiež Filipkovi, ako sa pekne začal pýtať na nočník, no jasné a Maťko v Nórsku je ozaj veľká šikulka 😉 , čítala som aj že Balatón prišiel o jedných dovolenkárov 😀 , tak Vás vítame, my sme boli na Balatóne, keď mala Kajča 3 roky, v súkromí, bolo tam supiš.

Dnes bolo vysvedčenie, samé 1 aj v škole a hudobnej, tak som hrdá matka 😎

Stretko v piatok neviem, či stihnem, mali by sme ísť na jednu návštevu, ale to ešte nie je isté, tak ak nepôjdeme, tak prídem do Považanu 😉

Radka, Kajka Ťa bonzla, že ste boli všetci na obede v jedálni 😀 , sa máte, (mne sa teda už ani nechce variť, ale čo mi zostáva, prišli prázdniny, tak budem musieť vyvárať 3x toľko... 😖

Lucka ževraj už vetuje (som si prečítala), no Adelka tiež začína, a je to veru niekedy riadna skomolenina na zasmiatie... 😀

Cez víkend sme boli na Dubníku, mali sme 3oslavy v jednom, ale počasie otras, v sobotu pršalo navečer a celú nedelu doobeda, a keď sme prišli do mesta, tak iný svet, ako sa večer vyčasilo... no na šlak trafenie.. 😒

Dnes malá zjedla ukážkovo pred spaním polievku, polovicu som jej dávala ja a druhú zjedla sama, a to len preto, lebo dnes vonku mala Janka B. cukríky gumové Jojo, Adel ich strašne zbožňuje, a Janka jej narozprávala celé story, že vtáčiky sa pozerajú, či Adelka papá polievku, a keď nepapá, zoberú Jojo ... a tď, no a malá si to vzala k srdcu a pekne dnes jedla... potvorka... 😀 😅

lea3
30. jún 2009

Tak ja idem žehliť. pááá 😉

martinano
30. jún 2009

ahojte
lea super sikovne babulky mas a veru hrda matka mas byt na co, fakt sikovne deticky 😵
my sme dnes vyspavali, mato uz spi zas ja som uvarila upratujem klasicky a poobede pojdeme k moru aspon dufam,ze sa mi bude chciet lebo v tomto horku sa mi nic nechce 😒

mrbaby
30. jún 2009

Caute..
Konecne mam trosku casu..neviem kde mi hlava stoji..alebo ona nieka bezi a ja ju stale neviem dobehnut.. 😉 Jedine co stihnem je rana arkoska a potom sa zamotam medzi deti, chalupu, obklady skrine..atd..dotoho dozrieva ovo na zahrade..tak letam ako plagat..

Aj Emusa mala same1 tak som rada..lebo niekedy mam uz dojem ze ju zanedbavam..ale este ze mam mamu.. 🙂
Vcera som aj ja makala na chalupe..chudaak Robo nestiha tam chodit tak som brusila sadrokarton..boli sme total biele..lebo Vika bola so mnou..chuda moje..ale ked nam uz hori za zadkom nemam inu moznost...
Dnes ideme do TN vyberat posledne obklady a plavajucu..tak uz bude moj zoznam zas kratsi.. 😉

OOOO, Lea to som rada ze vtaciky zabrali.. 😉 u nas to teda funguje vzdy..

Este som nedocitala..idem vyvesat pracku a nieco zhltnut potom docita...

papa

karlatko
30. jún 2009

ahojky

Renči - tak vy ste už stihli dovolenku, šikulki 😎

jej stretko veru som už rozmýšlala , že by mi padlo odreagovať musím si to nejako zariadiť a aspon na chvílku dobehnúť a nabrať veľa energie 😉 teraz som dosť vyšťavená a to asi všetky 😝

Karolinček buvká , stihla som dnes aj mesto na otočku včera som bola kúpiť svokrovi darček , ale bol malý tak som išla dnes kúpiť nový 😀 😀 😀 a naše mesto ma zase nesklamalo ja tu asi neviem nakupovať mám furt s tým problém , odradosti som nevedela kam zakotviť a ked som konečene zakotvila nemali velkosť a to svokor má normalnu postavu ako chlap , tak som zase znechutenáááá 😠

karlatko
30. jún 2009

dočítavam

Dani chodíme na priemyslovku vždy cez víkend ráno , ale sa to už skončilo sú prázdniny a teda je tam suprovo sem tam je trochu studenejšia voda ale našej žabke to nevadí aspon tam sme spolu rodinka teraz sme dosť rozbehaní stále čosi .........

michaela2410
30. jún 2009

aaa, som zabudla, v piatok sa na stretko tiez chystam a dufam, ze vam tamm uz konecne nebudem kaslat 😀 a ked tak rozmyslam, asi teda staci prist o pol deviatej??? aby som zase nebola ta nedockava a prva 😀

michaela2410
30. jún 2009

no, idem popisat dalsie tematicke plany k buducemu roku, ale sa mi nechceeeeeeeee

dad1
30. jún 2009

caute
my sme dnes mali total akcny den.
najprv sme boli v mojej praci a potom sme sli sa radkou na obed (po dlhom case sme si na terase šupli meníčko 😵 )a vsetko sme to zavrsili u radkinych svokrovcov, boli sme sa kupat v bazene. 😎 😎 😎
no uplne super bolo,som total grogy,lebo cely den na cerstvom vzduchu sme boli.dufam,ze budem spat ako zarezana a nie zas o tretej v noci vstavat. 😅

dad1
30. jún 2009

lea - gratulacia velikaaaaaaaaaa kajke k vysvedceniu.je to sikulka,len tak dalej.a story o vtaciikoch a jojo cukrikoch,je supeer,hlavne,ze zabrala.janka b. - mas opat titul matka roka. 😀 😎 a to brusenie sadrokartonu,klouk dolu, to ja by hocijaka baba nezvladla. 😉

michaela2410
30. jún 2009

danka, tak to ste sa mali supis 😀

dad1
30. jún 2009

miska - a co ty uz plany robis teraz,ved na konci augusta casu dost,ci nie? a zajtra drzim palce,aby klicka nic zle v krvi neobjavil. 🙂

katka - a vy teraz ste kazdy vo vieskach ci co?ked si rozlietana..veru by som vas uz rada opat videla.karolinka urcite podrastla odvtedy,co sme sa nevideli.a ako pokracuje stavba??uz mate aj nejake mury??

a pisem ako opity holandan 😀 ,aj v predchadzajucom prispevku chyba na chybe - uups.,ale sak ved vy to iste pochopite.bruuu noc. 😀 😀

dad1
30. jún 2009

jej miska,este si tu?

dad1
30. jún 2009

veru bolo perfketne,ale som uplne KO.radka ma znicila. 😀 😀

michaela2410
30. jún 2009

ano

dad1
30. jún 2009

a coze nespis? este uradujes??

michaela2410
30. jún 2009

danka, bez toho nemozeme ist na dovolenku, a este k tomu jedna nemenovana kolegyna dala komisionalky a odisla na liecenie, takze v pondelok este musime s Blazkou skusat chemiu... bleee 😠

dad1
30. jún 2009

mas malo dovolenky,ked budes este aj v pondelok v praci?? 😕

michaela2410
30. jún 2009

neuradujem, len som este nieco isla kuknut a ako spravna zavislacka, kona som neobisla 😀

dad1
30. jún 2009

ahaaaaaaa, no tak to je naprd.ale aspon to nie je niekedy v polovici prazdnin,takto to odskusate a bude uz pokoj...

dad1
30. jún 2009

aj ja tak.uz sa mi oci krizia,ale zapnut PC som este musela.

michaela2410
30. jún 2009

no vies, dovolenky mam este starerj asi dvadsat dni, ale ked je termin, musim tam ostat 😒 😠

dad1
30. jún 2009

dnes som ta v zborovni myslim,ani nezahliadla.je cela vynovena,novy nabytok,som nestihala cumiet...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre