Tiráčky z Nového Mesta nad Váhom II. Pridajte sa

ceresnicky
19. jan 2009

No caute baby tak sme v novej teme, tak sem sa 😉

michaela2410
29. júl 2009

juj, ale akosi sa mi motaju pismenka. Dala som si caj s rumom - akoze liecivo, ale akosi mi udrel do hlavy 😀

krajcatko
30. júl 2009

No tak konecne mozem podat hlasenie.

Z Kromeriza sme sa vybrali severne do Olomouca, kde sme pobudli dve noci. Maly sa adaptoval na vybornu, a dokonca pekne spaval aj v kociku. Odbehli sme aj do Lostic, nech si dam prave olomoucke tvaruzky od vyrobcu. Boli dobre, len keby som sa drzal co pisu na webe, tak som tam aj zajednal penzion aspon na dva dni. Nastastie som tak neucinil, lebo mestecko Lostice sme presli za dve hodiny a uz nebolo na co pozerat. Az teda na jedalny listok. V Olomouci sme prebehli botanicku zahradu, rozarium, Cechove sady, Bezrucove sady a Smetanove sady. Samozrejme historicke centrum. Kedze drobec je moc maly, ZOO nemalo vyznam. Snad zasa za rok, i ked to planujem jednoznacne Taliansko. Tento rok ma ubija, ze po 9 rokoch nepojdem do Talianska. Vsetkych Vam ozaj zavidim, ze ste tam boli. I ked na druhu stranu na tyzden by ma tam nikto nedostal. Moja klasika minimalne 18 dni sa mi aj tak zda kratka. Buduci rok planujem aspon 3 a pol tyzdna. No ale spat k dovce, tak z Olomouca sme sli pozriet dedka Jarka do Slavicina, kde sme prespali z pondelka na utorok, potom sme vyrazili na Luhacovice, maly aj tam v klude relaxoval. No a potom sme sa dali na cestu domov.
Vsetko bolo super, skoda ze to skoncilo.

Dnes maly v noci nexcel spat, tak som rozbity. Dasienka ma v pohode, ale asi uz zacinaju zubky, lebo ma stale ruku v ustach, slinta a je nepokojny. Neviem ci to Danka stihne, ale dnes by sme skusili dat mrkvicku, lebo sa Danke zda, ze MM uz nestaci.

fotky pridame neskor, lebo ich je nieco cez 600 tak to treba vytriedit.

Danka U. a Radka uz som v do face-buku pridal za frendov.

Pekny teply den vsetkym.

dad1
30. júl 2009

bre ranicko,druhaaaa.

dad1
30. júl 2009

kajo - super report z dovolenky. 😉 pretried fotos,se zvedave. a vcera sa mi aj zdalo,ze riskovi asi zacina obdobie zubkov, ta rucicka ho prezradila,tak zelam,aby vam skoro povychadzali a aby to velmi nebolelo.ak by noci bez spanku trvali dlhsie, kupte si viburcol čapiky, homeopatikum na zubky-nam velmi pomohol.

na facebooku,som to uz videla,dikes 🙂 a radka, ty tam mas az 2 profily,jeden zmaz,lebo neviem,kde ti pisat🙂

dad1
30. júl 2009

miska- dufam,ze su chlapci OK.ale ak nie,radsej by som zasla k Dr, kedze ste sa vratili zo zahranicia a vsade okolo zuri ten prasaci virus.nech im pre istotu vezmu krv.drzim palce,aby to nic nebolo.

dad1
30. júl 2009

musim letiet,mam kopec prace,tak po obede este dopisem.

michaela2410
30. júl 2009

dnes neteplotujeme, ziadne priznaky nicoho nemame, len sem tam kychnu, uz sme boli aj vonku

michaela2410
30. júl 2009

a danka, nestras s nejakou prasacou chripkou, ved sme sa tam ani s nikym nestretali 😎

krajcatko
30. júl 2009

Tak dnes 2 lyzicky mrkvicky a bez protestov. Medzi nami , mne by to mlieko uz tiez liezlo krkom.

michaela2410
30. júl 2009

tu sa to nejako nehybe 😵

rencabv
30. júl 2009

Čaute, tak mi sme zase dnešný deň strávili na kupku v TN a bolo ok ako vždy, babka strážila Adamka v chládku, Vratko s Filipkom si aj trocha zaplávali a Bystrík sa kúpal nejako pomenej, boli sme aj na námestí, ale všetko to začínalo na naše pomery neskoro, neskôr, keď budú chalani väčší, tak budeme do noci 😀

A to sa teraz budete všetci vykecávať na facebooku, mne to tam nejako lezie na nervy, lebo sa v tom nevyznám, ale aby som si pokecala asi sa budem snažíť 😉

Idem hodiť sprchu a šlofíka, pa

Danka K. myslíš, že máš málo mliečka? Ja by som tú mrkvu nesilila, lebo ona je vraj v tomto období /vek Riška/ alergén, ale to nestraším, vydržte s mliečkom 🙂

michaela2410
30. júl 2009

renca, aj ja by som pokecala tu, ale nieje s kym a face book akosi nemusim 😝

michaela2410
31. júl 2009

Tiracky!!!!kde ste vssetci!, ved som temu nasla na spodu druhej strany!!!Inokedy to tu rano aspon niekto posunie 😒 😉

martinano
31. júl 2009

ahojte
u nas vsetko ok, mali sme teraz par dni tatina dom,atak sme si ho uzivali zajtra pride segra na tyzden,tak zas sa na kona nedostanem 😅 idem citat co ste popisali

martinano
31. júl 2009

janka c. kuk som fotky krasne ti rastie brusko, pekne sa drzte 😵
vierka gratulujem k tehulkovaniu drzkajte sa 😵

martinano
31. júl 2009

miska tak na dovolenke bolo super, krajcatkovci ste mali pekny program verim,ze ste si to pekne uzili a risko je take dobre babatko 😵
lenka dufam,ze hanke uz je lepsie aj tebe 😉
lenka2,tak aj vy ste si uzili dovolenku 😉

martinano
31. júl 2009

danka ako sa ma lucka?co jej bolo?jednodnova zalezitost?
radka fotecky z oslavy uzasne a normalne mam chrobaka v hlave co matkovi na narodky on to ma chuda nase vsetko po kope, meniny, omesiac narodky a o 10dni vianoce, inak dnes som zistila,ze maju s hankou narodky v rovnaky den 😉

radfi1
31. júl 2009

Ahojte, ja akosi nestíham.....
Miška, Renca, mňa ten facebook tiež nebaví, ani na to nemám čas, ja len tak pre srandu som sa tam dala. som z toho jeleň, priznnám sa.....
už vyše hodiny hľadám ubytko v tej podhájskej a nišť....že kríza....ved všetci sú tam....nič voľné, ja a moje nervy to dlho nevydržia 😒
na kupku paráda, len výstrel z dela nás riadne vystrašil...inak OK, bola aj večera ,tak spokojná som sa domov vrátila.
Krajčovci, super program.....a Riško sa polepšil, tak paráda, to by ste aj to Taliansko mohli absolvovať....a že 3,54 týždňa, to by ma veru tak dlho nebavilo.....čo je veľa, to je veľa, týždeň stačil, aj ked bolo super.....
a tiež by som nedávala ešte príkrmy, vydržte ešte mesiac a potom sa navaríte.....ak sa zdá, že nestačí mliečko, tak dávajte častejšie....a my máme tiež stále ruku v ústach a zuby veru nikde......teda Adamko.....a Filip ho hreší, no-no ručičku papať.....
jaj, idem pokračovať v hľadaní....
Maťka, dlho si nebola, no máte sa fajn, tak super.

radfi1
31. júl 2009

A stretla som Kačenu v parku, nevie sa sem dostať, zabudla heslo, preto nepíše 😀

radfi1
31. júl 2009

a Danka, vy ste nešli na tú dovolenku? alebo už sa vyvaľujete kdesi....

radfi1
31. júl 2009

Miška, to tie teploty ste asi mali také ako aj Lucka....ale Danka je super, hned myslí na prasačinky 😀

radfi1
31. júl 2009

Jupí, našla som čosi, ujko síce povedal, že sme si vybrali zlý termín, no uvidíme.....vraj mi poradí, čo a ako. tak som zvedavá. vraj tá voda má účinky ako Mrtve more......ja som o tom doteraz nepočula a každý okolo mňa tam už bol.....no zaujímavé.....
idem sa konečne najesť a vyvaliť....jej, to je už toľko hodín. dnes ma čaká upratovanie, tatno vezme von deti....a potom zase baliť....

krajcatko
31. júl 2009

radka tyzden nic nerobim len lezim a lezim do toho jedlo a zasa leharo, druhy pobehavame okolie a potom zasa leharo vecer o 9 do hajan i ked zvacsa Danka lomi o 8. dufam, ze si richie nezmeni do buduceho roka spacie navyky. Vsak vies mi aj bez maleho po pol 9 uplne KO. ale kazdy podla gusta boli sme pred 8 rokmi na tyzden a nam to nedtacilo, od vtedy to len predlzujeme.

michaela2410
31. júl 2009

tak hlasim, ze dnes uz bol aj Tomas zly ako obycajne, takze to bola taka jednodnova teplota. Zajtra ak budeme ok, sa chystame do TN na hrad. Chceli sme ist na namestie, ked tam boli ti sokoliari, ale teploty nedovolili. Vlani si to chalani krasne uzili. 😀
Dnes som bola cele doobedie v parku, Tomas sa korculoval a Lukas behal okolo neho. Ja ze tam niekoho z vas stretnem a nikto-nic. ☹ ale nevadi.

Idem nahnat deti nejako do kupelne, aby bol klud 😀

michaela2410
1. aug 2009

uha! tu to naozaj nikto neposuva????? 😢

krajcatko
2. aug 2009

len posuniem,lebo dsom drzal pitny rezim. Dal som dve sampanske, vsetko v pohode.Co sa tyka maleho, Stolica a mocenie v norme. Ahojte

michaela2410
2. aug 2009

🙂 😀

rencabv
3. aug 2009

Miška ja som večer napísala siahodlhý príspevok, ale keď som ho išla odoslať, tak deti niečo vyvádzali a skôr ako som to doriešila, tak Bystrík stihol všetko zrušíť a už sa mi to nechcelo znova písať, lebo reštartoval PC 😠

Tak som ťa menovala za udržovateľku témy a ešte som hodila report z TN hradu. Boli sme tam v sobotu večer, boli tam šermiari, sokoly, tanečnice, výstrely z dela a ohňostroj. Bol tam aj taký dobový jarmok, ale ten sme moc nepochodili, lebo sme sa sústredili na vystúpenia. Inak to tam trvalo celý deň, ale som im nezávidela, lebo tam bol úpek teda riadny.

Včera sme vegetili doma na gauči, deti sa len na večer okúpali doma v bazéne a potom sme si boli na ihrisku zakopať loptu, skrátka idylka....

Tak prajem pekný deň pa

radfi1
3. aug 2009

Ahojky,
Kajo, to keby som aj ja mohla len týždeň ležať, tak by ma to bavilo...... 😀 😀 😀 😀
my sme boli v tej Podhájskej. je to tam paráda, aj ked teda ľudí tam bolo neúrekom, nakoniec sme tam jednu noc aj spali. boli sme veľmi spokojní, so službami, personálom, ubytkom, bazénmi, jednoducho veget. deti boli tradične výletne dobré, tak ok. Filip vyspával do pol desiatej, tak neviem, čo so začatým dňom, vyzerá to aj dnes na riadny výpek. dala som sa na pranie.
Adamko sa začal akosi snažiť o pretáčanie, tak je z toho nervozny, že mu to nejde a budí sa zo spánku, nevie sa uložiť, začína to byť veselé. v noci spal na boku.....

radfi1
3. aug 2009

OK, tak idem niečo robiť, ani neviem, či už ísť von, už by sme v tom najväčšom hice mali doma čušať....a to neviem, či vôbec bude mať dnes F. obedný spánok. čaká ma asi dlhý deň. možno ho potiahnem až do večera....uvidíme, čo na to povie.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre