Tiráčky z Nového Mesta nad Váhom II. Pridajte sa

ceresnicky
19. jan 2009

No caute baby tak sme v novej teme, tak sem sa 😉

vierkas
3. feb 2009

idem teda varit a zehlit, ale z toho pocasia sa mi drieme, tak uvidim ci ozehlim 😀
Lenka mi vcera pozicala knizku, tak ju asi zacnem citat, to je moj najlepsi ralax 🙂

vierkas
3. feb 2009

tusim ste vsetky usli 😀
paaaaaaa, tak oddychujte, samozrejme tie co vam deti spia 🙂

angelos
3. feb 2009

tak som bola v kuchyni,pustila som sa do toho salatu...a to Dusan vcera vyslovil zelanie,ze by si dal palacinky 😝 tak som z mrazaku vytiahla tortu,este Hankinu-narodeninovu. 😀 a dezert je hotovy.

Vierka aj ja mam zehlenie 😝 ale dnes sa mi urcite nebude chciet.

dad1
3. feb 2009

caute 🙂
vitam novu pisatelku. 🙂

tak tu ste dnes mali realne debaty.tak to docitam inokedy,mam moc roboty.tak som dnes ani nestihala pisat.napisem zajtra,ideme aj na 15-mesacnu,tak poreferujem miery. 😀

vsetky pozdravujem a vo stvrtok leni sme u vaaas.sa tesim.

radfi1
3. feb 2009

Ahojky, ja som poobede zdrhla, zobudil sa FIlipko a ešte sme potom spolu hodinu spali 😀 dala som si nútený relax - ale zišiel sa mi veru....
poobedie ušlo výborne, prišiel Kiko aj Vikinka, tak sa deti pekne spolu hrali, naháňali....celý boli spotení, no spokojní a my sme mali aspoň program, tatino prišiel domov pred pár minútami, tak nám ušiel aspoň deň.
zajtra sa už musím aj ja vykotúľať s malým von trochu, treba mi niečo aj z obchodu.....no čo, obetujem sa....
brú noc a na štvrtok sa tešíme.....
ved zajtra sa navečer ukážem, dúfam, že budem sama doma 😀

radfi1
3. feb 2009

Danka, ty si teda zaneprázdnená žena na materskej 🙂
Zajtra želáme, nech pichanec nebolí a nemá žiadne vedľajšie účinky....

martinano
3. feb 2009

caute
dnes som mala stastie a stretla som riaditelku zo skolky na kollarovej, tada teraz zastupujuca, vrej maju moc deti,ale oni ako jedina skolka maju triedu pre malinke deti aj plienky mozu mat.kamosska chcela dat maleho od marca, vraj sa to vobec neda,ze na zapis aj to nevie ci vsetky vezmu lebo vraj vela zostalo aj minuly rok co uz nemali miesto,tak neviem
dnes ste tu mali fakt debatu
danka dnes som ta videla pod kostolom,ale tak si prasila,ze som nestihala a uz sa zotmievalo, tak si ma ani nezaregistrovala.
prajem krasnu dobru noc, ja idem a zahlit a spat dnes ma nejako zmohol tlak 😝 a rao vstavam k dr.musim ist na krv

dad1
4. feb 2009

cauky 🙂
ja som tu prvaaaaa!

lucka este chrni,ale najneskor o hodku ju budim.uz ma to jej neskore vyspavanie vecer unavuje.vcera zalomila o 21,30. 🙄 to potom ani my nemame s tatom na seba cas,tak dnes jej skrtnem cez rozpocet. 😀

matka - ja som bola cely den u nasich a na vecer uz som valila domov,co som si chcela trochu povegetit a vyvalit sa,vedela som,ze nas tatik uz bude doma,tak sme s luckou ponahlali,lebo vcera spolu ani neboli poriadne,lebo prisiel neskoro domov.som ta nezaregistrovala vobec 😝 😅 ,ale ja aj zle vidim do dialky bez okuliarov,takze nabuduce do mna len kopni,to urcite pocitim/uvidim. 😀 😀

dad1
4. feb 2009

dokelu,malo tam byt ze zaspavanie a predvcerom spolu neboli. 😝 este asi napoly spim.
inak dnes som hore od 5,22 😠 🙄 ,som nemohla spat lebo moji dvaja milackovia tak pílili,ze som nevedela,ktorym smerom skor cmukat.tak som to vzdala a isla hore. 😒

dad1
4. feb 2009

raduska - tak mas dnes vegetny den,tak si to uzi a mysli na nas na pichanci.zas budem mat vsetko spotene. 😀

mary3
4. feb 2009

Ahojte baby
Nechcem sa vam tu miesat do temy ale citala som ze ste pisali o skolkach.... moja mamina je ucitelkou v skolke na ul. Kollara, od septembra bude mat tie najmensie deticky.... aj minuly rok mala tie malinke, hovorila ze mali aj rok ked mali v triede 7 deti s plienkami a v pohode... len teraz maju deti dost ale ved po zapise sa uvidi kolko sa hlasi od septembra, vraj ked ich bude viac ako sa da prijat tak centralna riaditelka ich zadeli do inej skolky...

lea3
4. feb 2009

Ahojky 🙂

...ale ste toho popísali... 😕

Takže... Kajka našťastie ten malíček nemá zlomený, ale dosť udretý(aj keď ona nevie, že kde a kedy sa jej to stalo... 😎 ), babička s ňou dnes bola u toho súkr.chirurga, zaviazal jej to a dal jej mastičky, takže dúfame, že do lyžovačky to bude ok. 😉

Danka, držíme palce u MUDr., aby ste dobre zniesli aj pichanec... 🙂 a som zvedavá na miery. 😵

Jani, dnes som sa konečne dovolala do tej Blavy, majú nové čísla, lebo sa sťahovali na novú adresu, tak som to riešila cez T-mob - operátora, super služba. Vybavila som to aj pre Teba, ešteže som si zapísala Tvoje Rod.číslo, tak to zajtra budú dávať do pošty, aj Tebe aj mne. Tak som happy, ďakovačky a ovácie čakám pri osobnom stretnutí.... 😀 😀 😀 😎

Počasie je otras, ani von dnes nejdem, ale veď ja si doma zábavku nájdem... 😉

Ešte sem skočím, keď bude malá spať, či tu náhodou nebude life debat.... pááá

lea3
4. feb 2009

... a ešte - Lenka, tá posteľ je úúúúžasná, aj tie zábrany sú polstrované, veľmi sa mi páči, dobre ste vybrali. 😵

ceresnicky
autor
4. feb 2009

ahojte, mali ste tu teda vcera pekny debat, som predchvilkou docitala 😉

maly zaspal uz pred jedenastou, inak ani ja to nechapem, ze doobeda nevydrzi byt dlhsie hore, uz o desiatej sa na mna ukladal a poobede vydrzi aj 7 hodin byt hore a je cerstvy ako rybicka. no asi je to o zvyku, ale ked zacne jar a budeme chodit von aj doobeda, tak sa mu to pretiahne, lebo ked sme vonku tak vydrzi dlhsie 😉

Leni ozaj pekna postel, my uz mame valendy, dokonca dve 😀 ale tiez rozmyslame nas niecim co dame na stenu a aby maly nespadol, ked tam pojde, co asi ale nebude tak skoro 😀

Vieri, Kacena sa ma uz chvalobohu dobre, vcera sme boli spolu u nasich, tiez sme neboli vonku len sme prebehli aby sme zmenili prostredie. doma by sa do vecera mrle zrali 😀 a u babky je velmi dobre aspon mam chvilku klud aj noviny precitat 😀

ceresnicky
autor
4. feb 2009

Dani tak nech vas pichanica moc neboli a potom nahlaste mieri.

ja som dneska zase Mateja poctivo zmerala a odvazila, lebo ma 19 mesiacov ale zmerat sa moc nechcel tak vyzera ze narastol len tak o pol centimetra mozno o centimeter, ale neviem to presne 88,5 cm asi a 12,4kg ale obleceny 😀 lebo uz si sam viem stupit na vahu ho to hrozne bavi. ale hacik je v tom ze potom musim ist na vahu aj ja 😀 😀 😀

lea3
4. feb 2009

Ahojky, tak malá už chrní 15 minút a nikde nikoho.... 😖
Idem sa aj ja najesť a o chvíľu mi začína môj "obedníček" - chúva Fren na Prime, tak idem kuknúť.
Zatiaľ pááá

mrbaby
4. feb 2009

Ahojky..
Lea..strasne moc DAKUJEM...mas u mna kafe... 😉
Ja som sa teraz dostala sem lebo Vika katastrofalne spi...zaspala o 11:30 najedena a o 12:00uz rucala jak tur...tak som tam snou lezala do teraz...ale aj tak ked spi sem tam zamrnci...ale aspon spi a nereve...asi sa tlaci ten posledny ocak...
My sme boli dnes na peso vonku..ale je tam hnusno...fuj..uz ma z domu nikto nedostane... a okrem toho sa Vika vyvalala v blate...ruzova NIKE bunda bola total hneda...tak este aj periem...
Dnes mame blbec den...no co uz zajtra bude hadam lepsie...

A ozaj premierovy gulas v tlakovom hrnci bol suprovy...mnam..
🙂

radfi1
4. feb 2009

Ahojte,
tak počasie nádherné, my sme sa dnes vybrali na prechádzku, aj pláštenku sme museli vytiahnuť. FIliipko musel sedieť v kočíku celý čas a riadne bol z toho unudený....normálne v kočíku odpadával, zaspával už pred dvanástou. tak som mu dala doma polievku a hodila ho do postieľky, že ked je taký unavený, hádam zaspí.
no ale kdeže. mal z toho zábavu, normálne ožil, ale nemal tam záchvaty plaču. bol tam vyše hodiny a nie a nie spať. tak som ho zobrala na posteľ, poobímal ma, vyťahal za uši 😀 a do piatich minút bol tuhý.....
takto sa nakoniec skončilo moje snaženie.
no už som chcela nech spí...dole som mala v kočíku nákup, tu rozčítanú debatu....
poobede príde kamoška so segrou, tak máme program.....
teraz si idem čítať Mama a ja, akosi som to ešte nestihla všetko naštudovať. je tam teraz zase téma Biť či nebiť, tak sa idem inšpirovať.
aj ked dnes som mala zase nejké veľmi vzorné dieťa, ked je taký pokojný, vždy sa bojím, či nie je náhodou chorý 😀

radfi1
4. feb 2009

Janka, ty teda vzorne meriaš a vážiš svoje dieťa, ja som sa strojila v 18 mesiacoch a akosi mi to nevyšlo....Maťko je kus chlapa....
Lea, kedy to vlastne idete na tú lyžovačku? nech môžem závidieť.....nie zrovna lyžovačku, ja skôr tú chatu, alebo čo....
Lenka, zajtra ti prinesiem veci od Andrey.....a znova pripomínam, že sa tešíme. dnes sme v meste hľadali Hanku, a jej nebolo.....ved okrem nás tam ani veľa kočíkov nebolo.....

dad1
4. feb 2009

ahojky 🙂
pichanec sme zvladli dobre,dostali sme do rucicky,bola som prekvapena,ale herecka bola statocna a plakala len chvilku.dokonca aj doktorka skonstatovala so smiechom,ze luckin plac uz ma znesitelne decibely a aj dlzku. 😀 😀 miery mame krasne 76 cm a 11,65 kg.uplna beckhamova (ci ako sa to pise 😝 ) boli sme pochvaleni,vsetko je OK,tak som stastna.bola som aj so sestrou,tak mi dost pomohla,ked je teraz tych veci vela obliekat,vyzliekat,vlacit.tak niektore jarky som mala aj suche 😀 😀 😀

janka b.- viki urcite trapia zubky,ved ona je inak kludna,a ta nike bunda potesi,ale ty vies vyprat vsetko,ja by som to uz mohla vyhodit. 😀 a blato ide dole.a este ste mi neodpovedali,ze preco si pytate papier az BA? 😕
a gratulacia ku gulasu.x-)

lea - perfektne,ze kajka nema zlomeninu,ale aj tak mi nejde do hlavy,ze akoze nevie,kde si to spravila. 😀

janka,katka - super,ze sa uz mate fajn,a matejko uz ma 19 mesiacov???to leti,jak slak.a dnes mi opat Dr. potvrdila,ze do leta mame vigantol davat.

lenka - postel uzasnaaaaaaaaaaa,hanke sa tam bude krasne hajat.a uz idete tiez robit izbicku?som zvedava,ako to tie nase deti zvladnu.lucke sa to uz tiez krati. 😉

vierka a coze nove citas? aj ja by som uz daco chcela,teraz ked lucka rano vyspava,tak mozem aspon zmysluplne vyuzit cas.radka dones mi k lenke zajtra tu gomoru,prosim,ak nezabudnes.

radfi1
4. feb 2009

Danka, tak super ste to zvládli....parádne miery.....
Gomoru má sestra, si ale v poradovníku a brúsi si na ňu zuby aj Jojo, no kým sa na to pripraví, tak ti ju môžem žičnúť....ale mám aj dobrého Kinga, ak ho môžeš, tak donesiem....

mrbaby
4. feb 2009

Danka papiere mame preto V BA lebo tesco ma centralu tam a tie kravy v meste nam tie papiere nechceli dat...ze oni to maju zakazane od veducej...ale aj tak to je takto lepsie lebo sa to vytelefonovat z domu...

Lucka super miery...tu vahu si uz dlho drzi...nie??? A Vika by mohla trosku pribrat..aspon pol kila nech mame aspon 11kg..ale co uz ona je stale v pokluse tak sa ani moc necudujem ze nepribera.. 😉

mrbaby
4. feb 2009

Radka ahoj..si tu este??

radfi1
4. feb 2009

Yes, písala som si IP s mary, o škôlkach, aby som vás tu tým nezaťažovala....

radfi1
4. feb 2009

Janka, Viki je akurát a vidíš, ako mňa včera tešílo, že aká je ľahká....mohli by sme si ich v zime vymeniť.....

mrbaby
4. feb 2009

No, co objednane???som zvedava za kolko to pride...dufam ze to stihne do leta 😉

mrbaby
4. feb 2009

A tak ja sa nestazujem...len konstatujem...kazdy chceme to, co nemame... 🙂

radfi1
4. feb 2009

Zatiaľ mi to neposlala na potvrdenie, asi ešte počíta ceny 😀 😀 😀 😀
Má to byť do 25.2., tak hádam leto stihneme, i ked to je vlastne katalog na jar 🙂 ja som si viac aj tak na jeseň brala, dúfam, že mu to bude dobré. dávala som všetko veľkosť 1,5 - 2 roky. ale dnes som ho natasila do gatí, že 12 m. na páse len tak-tak, dlžka akurát.....

radfi1
4. feb 2009

Začala som si robiť evidenciu mesačných výdavkov, dúfam, že z toho nebudem mať nejakú traumu.....ale som zvedavá, koľko tak mesačne minieme na stravu a pod. vôbec o tom nemám prehľad a to som mala kedysi krúžok poznaj svoje peniaze......a ja ich nestíham spoznávať....

mrbaby
4. feb 2009

Radka tak toto nieje pre mna...ja by som sa zblaznila z toho kolko dokazem minut...a robo, ten by si asi vytrhal vsetky vlasy keby videl konecnu ciastku...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre