Tiráčky z Nového Mesta nad Váhom II. Pridajte sa

ceresnicky
19. jan 2009

No caute baby tak sme v novej teme, tak sem sa 😉

michaela2410
14. sep 2009

Radka, a keby si vedela, ako som sa ja tesila, ze uz zacina skolka!!! Prve dni ma dokonca nadchynala aj robota 😀

lenka1978
15. sep 2009

Ahojte, konecne som sa sem dostala, lebo akosi nestiham. Podobne ako Danka, taktiez vypisujem stale nejake papiere, pripadam si ako nejaka administrativna pracovnicka a nie ucitelka 😝 😝 . Ale to ten zaciatok a potom snad bude dobre, ked budu samozrejme ziaci posluchat, lebo zatial sa akosi neprejavili. ☹ ☹

Nas Kubko taktiez od dnes zapadol do klubu PN, zacal mu tiect soplik po dlhokanskom case, takze sa trapime 😢
Varovanie s babinou na jednotku s * ako som uz spominala. Aj v pytani pokrocil, velmi malo sa mu stane nehoda. 😅 !

Oslavencom vsetko NAJ, Danka tebe vela lasky,zdravia, atd. 😅 😅 a Bystrikovi taktiez vsetkeho vela a nech sa mu dobre dari 😉

Janka C., paradne miery, to nas Jakub sa nechyta ani zdaleka. My sme konecne prekrocili 12 kg. Takze uz ma 12,8 kg, to som ho ja doma vazila, tak hadam dobre nam funguje vaha. A velka pochvala, ked ste prezili pichanec bez placu 🙂 🙂 🙂 Dobry napad s cukrikom, vyskusam aj ja nabuduce.

Radka blahozelam Adamkovi k zubkam, teda tak skoro si to ani necakala. 😉 Ale co uz, aspon to bude at rychlejsie za sebou, lebo tie zuby su potvory. ☹ Nezabudni sa ozvat, budem cakat, lebo uz davno sme sa nestretli. Sice v nedelu v kostole, ale to som vas zazrela na poslednu chvilu.

Poviem vam tie stretavky doobedne mi straaaaaaaaaaaaasne chyyyyyybajuuuuuuuuu! Poobede, ked vyjdem do ulic, nikde nikoho. Musime to nejako dobehnut hadam. Danka, vsak mam pravdu?!

Idem este si cosi spravit do skoly, kym Kubko spi, lebo pri nom sa to neda. On mi do vsetkeho nakuka, tiez chce pisat vsetko co ja, takze velka pohroma. Ale je s nim sranda.

Majte sa, hadam sa ukazem coskoro... A co to s tym burcakom a ciganskou?? Cosi som prepasla??

rencabv
16. sep 2009

Ja len narýchlo posuniem, lebo môj net práve odchádza, tak pekný deň

radfi1
16. sep 2009

Ahojte, no tak FIlipko je už v škôlke, aj spať by mal dnes, tak som zvedavá.
ani neviem, čo teraz skôr od radosti robiť, som si toho naplánovala, akoby mal aj na noc zostať....to teraz s Adamkom ani von nestihnem ísť. musí mu stačiť prechádzka do škôlky a späť.ale ved potom pôjdeme po Filipka, tak sa prejdeme. ja si budem musíieť zvoliť nejaký režim, som akási nesvoja, už sme to mali tak nalinajkované. už vidím, že budem teraz stíhať menej ako predtým, sa budem zmotávať. hádam sa to polepší...
Lenka, mne tie doobedia tiež chýbajú, lebo to je teraz mrtvo v meste, neviem, kam zmizli všetky deti. doobeda nik, poobede nik. včera sme chceli ísť na nejeký výlet, nakoniec sme boli leniví, tak sme zakotvili na Kačáku, malý si dal aj polievku, lebo my sme mali doma držkovú a poobede sme boli pozrieť dedka, no kým sa naša family niekam vybrala, dedko už aj do roboty šiel.
jarmok sa veru blíži a také stretko pri burčáku by nebolo zlé, len neviem, ako sa tam pomestiť...by sme zapratali celé to jedálenské námestíčko....ale rada by som vás vidieť....

radfi1
16. sep 2009

A plávať sme neboli, veľa mamičiek sa odhlásilo, tak sa to zrušilo, to sú teda kofy, ja som sa tešila, že pôjde aj náš tatino.....
tak pa, idem makať a trocha si vychutnávať jedno dieťa, kým to dalšie znova neochorie...

dad1
16. sep 2009

ahojte 🙂
miska - citame twilight 😉 oddychovka, odporucam.

ja sa hlasim zo skoly, uz mam padla,o chvilku idem na obed a sup za lucinkou.moj rezim sa uz pomaly stabilizuje.papiere uz mam za sebou, a teraz zistujem,ze to,ze mam viac hodin rustiny ako slovenciny je len dobre.nemam tolko priprav, a ked nejake aj mam,tak netrvaju dlho.takze domov si uz pracu beriem len zriedka. 😵 😵 😵jupiii. mozem sa plne venovat poobednym prechadzkam.ale je pravda,ako pisala aj lenka2,ze su tak povediac o nicom,lebo nikde nikoho. 😕 😕 teraz mame aj hanicku choru,tak lucinka smuti.inak byvame s nimi a vtedy je to super.
tie doobedia sa radka necudujem,lebo vacsina deticiek,co zvykla byvat v parku,tak su uz v skolke.a po obede tam tiez kolkokrat skapal pes.no snad sa nam podari sa nejako zosuladit viacerym a bude lepsie.
aspon teraz ked je este relativne teplo a svetlo dost dlho.uz teraz sa hrozim zimy,ked uz o 17-tej bude tma.to bude zas nudny program.doobedne stretka stihat nebudem, skooda.pokial teda nebudu nejake prazdniny. 😅

inak sa mame fajn, lucka je dobrucka a vraj stale poslucha.keca ako prezident a uz aj mudruje do vsetkeho.a mali sme uz aj 2x taky minivzdor - no uplne som ho odignorovala,tak to milostpani hned vzdala a bolo.u nas tento recept plati.ziadny krik, napominanie,nic.len cista ignoracia a razom je pokoj.tak dufam,ze to tak aj bude nadalej fungovat a aj tento vyvojovy krok prezijem bez šedín.ked nie,tak si kupim tmavsiu farbu na vlasy. 😀 😀

papa a zdravim vsetky!

vierkas
16. sep 2009

ahojte,
mame sa fajn, boli sme v pondelok na sone v TN, tak hlasime, ze je vsetko v poriadku klop klop a Timejka bude mat braceka, strasne sa tesime, este chceme ist na 3D do Hlohovca, snad pipika znova pekne uvidime 😵
hlavne, ze je vsetko tak ako ma byt a pekne rastie 😵
musime vyrovnat tu dievcensku prevahu, ale ved teraz sa nam tu rodia len chlapcekovia 😅

spravili sme si aj pekny vyletik hned a pobehali po obchodoch, Timejke pokupili hracky, este nejaku knizku a veci na oblecenie dokupit treba, nieco pozrieme aj na jarmoku 😉

dnes sme boli doobeda pozriet kolotoce a hrali sme sa s Matejkom na ihrisku, je to uz ozaj velkac a ma velku pochvalu, aky statocny bolo u dr. 😵
stretli sme aj Karolinka, taktiez boli obkukat kolotoce, tak sa snad stretneme vsetky na jarmoku, mozeme sa dahodnut cez kona 😉

Hanke a Andreaskovi, zelame skore uzdravenie a Filipka taktiez nech choroby obchadzaju, aby si mohol uzivat pekne chvile v skolke 😉

pekny dnik

mrenka
16. sep 2009

ahojte, no vierka, gratulko, som ti hovorila 🙂

radka, ano, uz sa bura, zacne sa stavat a zaciatok roka by sa malo otvarat 🙂

dani, twilight je super, ja to citam jednym dychom, totaaaaal romantika🙂 a on je aky cukrik v tom filme🙂)))

hanka je tiez chora?aj lilus, ale vraj je nieco vo vzduchu....

dad1
17. sep 2009

ahojky 🙂
tak velka gratulacia este aj takto virtualne vierke k chlapcekovi v brusku 🙂 🙂 🙂 vierku sme stretli aj nazivo vcera v meste a tehu jej velmi pristane. 🙂

marodikom zelam aj ja rychle uzdravenie, dnes ide aj lucinka k Dr,lebo kasle ako stary hrniec,nezda sa mi,ze by sa to lepsilo,tak pojde s babkou kuknut Dr,aby ju popocuvala.sa bojim,aby jej to nesadlo na priedusky.

adka - edward forever!!!!! 😀 😀 😀 ja som z toho herca uplne paf, uz davno som sa v niekom tak nevidela.naposledy v mojom mangelovi.tiez osudova laska. 😀 😀 😀 😝
a z tych buraciek v parku sa vytesujem - budeme urcite jedni z prvych zakaznikovi. 😉

radka - vcera nam bolo super,po takom dlhom case spolu,aj sme si stihli poklabosit trosku,som rada,ale aj tak nam vela este chyba dokecat 😉 ,tak to napravime.dnes nam ten kacak nevyjde,ked je takto uprsane, no buduci tyzden snad hej.este sa dohodneme.

mrenka
17. sep 2009

dani, to bolo super 😀
hej, no darmo, je to fesi🙂 a ten usmev, no konecnaaaa 😀 😀 😀

michaela2410
17. sep 2009

ahojte, ja vas len pozdravim a idem zahnat deti do posteli.

dad1
18. sep 2009

ahojky,
tu sa tusim tak jarmoci,ze nikto nestiha ani posuvat. 🙂
my sme tiez doteraz trajdali po jarmoku.na to ze lucka dnes odmietla po obede spat,vydrzala teda dlho. 😝 ale ona je super jarmocnicka.vsetky stanky ju zaujimali, dokonca nas brzdila,ked sme nahodou rychlo nejaky obisli.uz ma aj nejake jarmočné kupene. 😉 ja nic zatial,ale pacia sa mi tam nejake kabaty,tak mozno zajtra si kupim.

dnes sme boli s riskom a jeho tatinom jarmocit, a tak nam napadlo,ze ak sa bude niektorym chciet,tak zajtra o 17,15 je neoficialne tiracke stretko pri burciaku aj s kocikmi,samozrejme 🙂 ) pri stanku srdiecko!
tak zatiiim pa

krajcatko
18. sep 2009

len upresnim, srdiecko je pri Vahu na parkovisku trhoviska

michaela2410
18. sep 2009

dakujem za upresnenie, uz som si vravela, ze kde to asi budem hladat 😀

AAA, sakra, som si spomenula, ze zajtra idem s chalanmi do kina, tak zelam pekne stretko. Do toho kina sme sa vybrali uz dnes, ale az tam som si precitala, ze hraju len v sobotu a nedelu, a to kazdy den chodim okolo programu kina v skole 😠

radfi1
18. sep 2009

Fi, dúfam, že na nás nepošlú zajtra mestkých policajtov, s tými kočíkmi urobíme asi riadne zátarasy, ale skúsime sa tam ukázať....

krajcatko
19. sep 2009

Radka neboj, svokor sluzi.

michaela2410
19. sep 2009

Tak vidim, tu sa jarmokuje vo velkom, my sme sa vratili asi pred pol hodkou, deti su uz v pyzeme, len cakaju do deviatej, lebo Tomasko sa mihne v spravach na pohode, tak chcu pozerat. 😉
Mimochodom, aj nas Tomas bol so svokrou na tom Break Dance (neviem, ci sa to takto pise). Ja som sa nemohla ani divat.Ale vysiel odtial v pohode a zajtra ze pojde znova. Len si tam vraj otrieskal hlavu, ako ho do mykalo.

dad1
20. sep 2009

ahojky 🙂
my sme dnes jarmocili so svagrovou a jej detmi, lucka ma tolko zazitkov,ze dnes opat odmietla spat.momentalne ma z unavy uz samodeštrukčné sklony,ale oddychovat ani za svet.za to my dvaja s mangelom sme uz totalne odrovnani.ja by som spaaaaala ako mimino,no ale neda sa.

vcera ministretko bolo mierne chaoticke,ale aspon sme sa mitli trochu. 😀 viac sa v tom dave aj tak nedalo.ale milko mi vravel,ze budu aj nejake fotecky,ze lenka robila,tak som zvedava. 😉

vsetko naaaaaaaaaaaaaaaaj viki k vecrajsim a aj timejke k zajtrasim 2 rockom,nech pekne rastu a rodicom robia len samu radost.lucinka posiela pusinky.

dad1
20. sep 2009

apropooooo - pamatate sa este,ze sme sa dohodli na vecernom stretku???
ak niektore zabudli,tak pripominam,ze:
O 🙂 Z 🙂 N 🙂 A 🙂 M 🙂
v piatok 25.09. sa uskutocni o 20,30 hod stretko na obvyklom mieste.ucast povinna, ospravedlneni su len ti, co maju štempel od lekara. 😀 😀 😝

tak kto pride? ja sa hlasim. 😉

martinano
20. sep 2009

ahojk ja len v rychlosti ja pridem,ked ulozim dieta
u nas vikend fajn, mali sme navstevu ani som sa nezastavila a mna hrzone boli chrbat z mojho povodneho zlcnikoveho zachvatu bude asi nejaky pricvakuty nerv 😠
oslavencom vsetko naj naj naj zelame 😵

michaela2410
21. sep 2009

Danka, ja sa na to stretko tesim uz mesiac 😀 a tiez som chcela pripomenut tuto nasu dohodu, len si ma predbehla. 😎

flirtana
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
dad1
21. sep 2009

caute 🙂
musim posunut,lebo som nas ledva nasla.

super, takze uz sme 4 ma stretko - radka mi vcera na FB odpovedala.tesim sa aj na ucast ostatnych. 😵
mala som teraz suplovat,ale zrusilo sa to,tak mam frei a idem si citat.doniesla som si sem knihu usvit, doma pri nej ponocujem,tak som sa rozhodla,ze to spravim rozumnejsie a citam v praci. 😎
pekny den.

radfi1
21. sep 2009

Ahojte, tak sa pripájam k stretku....dúfam, že ma moje deti pustia 😀
my sme teda jarmočili a jarmočili, kolotočovali sa a kolotočovali. dva dni sme ani poriadne doma neboli, topane som skoro zodrala 😀 ale kopec ľudí som postretala., napr. mám dobrú správu, Lea žije, Adelka je veliká babisko, krásna a majú sa dobre....tie som stretala každú chvíľu....
to stretko bolo trocha chaos, stres a panika, no už to je zázrak, že sme sa vôbec stretli. dopovieme si v piatok... 🙂
do škôlky sa ráno u nás chodí stále s plačom, uvidíme, kto to dlhšie vydrží. ešte tam nespáva, chodím o pol dvanástej po neho. ale aj tých pár hodiek mi bodne. potom ide spať....ale zvykol si, že ho tam na obed nakrmim v šatni - dnes zjedol celý obed na kompletku, hladoš jeden. doma mrnčal, že chce niečo papať, to aby nemusel ísť spať. tak sme pre zmenu dlho kakali....ale potom obe deti zaspali spolu a ja mám čas sem čosi napísať.
tiež idem čítať...
Danka, ty tu veľmi neprovokuj, že v práci čítaš.....aby si nedostala prácu na viac 😀 😀 😀 😀

michaela2410
21. sep 2009

veru, Danka! 😀

ceresnicky
autor
21. sep 2009

Ahojte

ja som sem dosla zagratulovat hlavne oslavencom Timejke a Viki k ich dvom rocikom. nech pekne posluchaju a su zdrave 😉 pocula som dneska od Timejkinej babicky ze uz aj ona spava sama v detskej tak super ze sa nam tie deti tak osamostatnuju 😀

na stretko sa tesim, dufam, ze tentokrat mi to vyjde 😉

dneska som bola na poradni a Jakubko uz ma pribl. 1350g a je vsetko v poriadku takze pekne rastieme a mamina pribera 😉 ved uvidite, niekedy sa mi zda ze zo dna na den 😀

radfi1
22. sep 2009

NO, vidíte, a ja som na oslávencov zabudla, hanba mi 😝
Bože, ved si ešte pamätam, ako som tu TImejke smolila vinš k jednému roku a už má dva 😀
VIkinke a Timejke prajeme šťastné detstvo a ešte lepšiu budúcnosť 🙂
Fíha, tak už sa obliečky oprali a TImuš uvoľnila postieľku pre bábo, to je teda paráda, už máme veru veľké deti 🙂
Janka Č, ved aj rastieš zo dňa na deň a to je aj dobre, aspoň pekne rastiete spolu s malinkým. ked to bude taký valibuk ako Maťko, máš sa na čo tešiť. a mňa všetci už teraz ľutujú, že v ich puberte budem len pri hrncoch stáť, no to sa teda teším prevelice. už viem, prečo si Renata kupila dva sporáky 😀
v škôlke stále plače, už som z toho aj ja chorá, som celá nesvoja, ael ked som sa dala na boj, mala by som ho aj dokončiť. ale ľahšie je to radiť druhým, aby vydržali, ako sebe.....
dnes by sme mali konečne mať prvé plávanie s detičkami, ak tam teda trafím, tak držte palce....
pa a pekný deň

radfi1
22. sep 2009

plávanie dopadlo úžasne...Riško aj Adamko si to užívali....Adamko celý rád, že má maminu len a len pre seba, ani nemukol. potom v šatni ho chytil taký hlad, že aj štuple do uší by sa nám zišli. chodí tam aj malý Kubko z TN, je len o deň starší od Adamka. paráda, teším sa už nabudúce... deti zaspali hned ako do auta vošli....ja som tiež úplne hotová. ešteže mi dieťa vyzdvihli starý rodičia...
pa, idem spať, ak mi dieťa dovolí....

dad1
22. sep 2009

super,ze plavanie dopadlo na jednotku.verim,ze sa chlapcom pacilo,aspon mali nejaku zmenu.a maminam tiez usiel den aspon prijemnejsie. 😉
a filipko nebol dnes v skolke?ked je u starych rodicov?dufam,ze nie je opat chory.
luckin kasel je uz klop,klop na dobrej ceste, zabral jej sirup stodal.aspon to tak vyzera.tesiim 😵

timejka uz spi vo svojej izbicke?jeej, tak to gratulujeme, veru rastu nam tie deturence, rastuuu. 😎

vierkas
22. sep 2009

ahojte,
dakujeme sa gratulacie, Timejke poviem, vcera stale spievala do mikrofonu zivio,zivio 😀 a nechcela vobec prehodit platnu tak dokola snad 20krat, ale bolo to zlate 😅
v sobotu bude oslava, uz sa nemoze dockat, stale pozera DVD, ked sme oslavovali 1 rok 😀 a rozprava, ako bude rozbalovat darceky a fukat sviecky
takze uz viete, ze Timejka spinka vo svojom novom kralovstve, nemala ziadny problem, pekne spi celu noc a aj poobedny spanok 🙂 parada som velmi rada a povedala, ze postielka je pre babatko.....zlata 😵
rano, ked za zobudi tak pricupita do spalne 🙂

jarmok, este teraz som nachodena ako kon, Timejke sa pacilo na kolotococh, este dlho bude o nich rozpravat

Vikinke, zelame taktiez vsetko naj k 2rockom, vela zdravicka, krasne detstvo a vzdy usmiatu tvaricku 😵

vcera sme doobeda boli v parku a prisiel za nami aj Risko a musim ho pochavlit, nechal maminku oddychovat a spokojne sa hral v kociku 😵

hlasim aj ja ucast na stretku 😉

dnes som bola v poradni, vsetko o.k tak som rada 😉
o 3 tyzdne ideme na 3D, tak som zvedava, ci nam aj druhy dr.potvrdi chlapceka, ale dost pekne sme to videli aj v TN na sone 😵
malinky kopka teda riadne, viacej ako Timejka..........ked si sadnem, uz aj o sebe da vediet......krasny pocit

je mi luto, ze Filipko placka, verim ti Radka ako sa citis, tak dufam ze si coskoro zvykne 😉myslime na vas
a plavanie parada, super, ze ste boli spokojne 😉

pekny den

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre