Tiráčky z Nového Mesta nad Váhom II. Pridajte sa

ceresnicky
19. jan 2009

No caute baby tak sme v novej teme, tak sem sa 😉

michaela2410
16. jan 2010

kde ste vsetci?

A co , Vierka, este si 2 v 1 😀

dad1
16. jan 2010

miska, no FB predsa🙂)
ale dosla som vas pozdravit...
vcerajsie mini stretko bolo uuuzasneee.ideme opat o 2 tyzdne,co vy na to??? 😎 😎 😎 😎

michaela2410
17. jan 2010

kludne... 😀

michaela2410
18. jan 2010

prežijú tu tiráčky?

ceresnicky
autor
18. jan 2010

Ahojte

pisem v neskoru hodinu lebo moj mladsi syn odmieta zaspat. cez den je ako medik ale vecer 😉 je to nezbeda.
inak sa mame fajn Jakubko pribera ako divy uz vazi 4140g. zajtra ideme na poradnu tak uvidime, dufam ze vsetko bude OK. Matko je dobry brat neda na maleho dopustit, ked zacne plakat hned je pri nom a dava mu svoje hracky. stale ho pusinkuje 😉 no zlaty je a Kubko uz normalne na neho reaguje sa za nim otaca 😀 sranda. su sice aj chvile ze som nervna z nich ked obaja zacnu plakat naraz. alebo ked Matko chce ist kakat zrovna ked kojim a potom sa samozrejme nevykaka... ale z tym som ratala 😵

Miska tiracky su zaneprazdnene Facebookom...

dad1
19. jan 2010

caute🙂
miska, tiracky musia prezit,ved nas je tu kopec.a vzdy niektora posunie,tak sme stale pri zivote.
ja kazdy den nakukam,ze ci vierka uz neporodila a este ziadne nove spravy,takze asi je este vcelku 😀 😉 .

dnes bola lucka, filipko a hanicka prvykrat v hudobnej skole.veeelka spokojnost, bola uvodna hodina a ja som nebola,lebo sme mali rodicovske,ale bol s nou moj tatino a vsetko bolo fajn.tancovali,spievali, napodobnovali ucitelku,aj rodic( sprievod dietata) robil to iste,takze deti aj spolupracovali.no tesim sa.budeme mat s luckou aktivitu a este aj sa nauci timovej praci, posluchat ucitelky,nielen nas.uplne super zacvik takto pred skolkou. 🙂
lenka s. vravela,ze je to idealne pre deti od 2 rokov.tato kategoria od 2-4 rokov.

radfi1
20. jan 2010

Ahojte, tiráčky si nedáme vziať, no v poslednej dobe som sa sem stále nemohla pre nejaké poruchy dostať. a takto si pokecať s tiráckou rodinou sa inde nedá, okrem stretiek, no tie sú len raz za mesiac 😠
stretko bolo super, sme sa nasmiali zase, aj čokoláda bola.....
Janka Č. - úplne ťa chápem, dve naraz revúce deti, hotový balzam na nervy a uši....ale ked sa dve deti nahlas smejú, to ti to mnohonásobne vynahradí. a Kubko má už 1,5 mesiaca? to letí? on ešte asi to má trocha rozhádzané, tajne sme dúfali, že prídeš na stretko a porozprávaš nové zážitky, no možno nabudúce....
tiež ma sem dnes tiahla zvedavosť, či už neštrngajú poháre u Vierky, no stále nič.....ale myslíme na vás, držte sa.
ja som teraz chorá, no už som na najlepšej ceste k uzdraveniu, pri čistení koberca v čerstvo napadanom snehu som si privodila zápal prsníka - až k antibiotikám som sa dopracovala, no šikovná som.....
inak deti zdravé, Adamko už ukazuje, aký bude veliký a nemotorne ťapká a robí pa pa....
Filipoko bol s Luckou a Hankou na tej hudobnej, sprevádazla ho moja sestra, za cukriky s ňou šiel 😀 boli spokojný, doma mi ukazoval, ako robili slona a žirafu. tak sa aj ja teším na budúce......a tiež aj sestra hovorila, že to je pre deti 2 roky a viac, čo už vedia trocha spolupracovať....
tak sa všetky držte a dovidenia na dalšom stretku

martinano
20. jan 2010

ahojte
janka,mas to vesele,ale ako radka pise, smiech dvoch deti to vynahradi a ked si maly najde trosku rezim bude uz dobre.aj ja by som sa dala este na jedno nahovorit, no co uz,ked zatial zdravie nedovoluje.na matkovi vidno ako by to potreboval.
u vierky este nic, tiez kazdy den cakam
s tou hudobnou skolou sate ma prekvapili, keby sme boli na slovensku urcite by sme sa aj my pridali, mozno buduci rok uvidime,budem cakat ake spravy popisete ako deticky pokracuju a paci sa im tam.
katka ty si tu dlho nebola ako pokracujete s domcekom?
u nas riadna snehova nadielka okrem stareho snehu pripadol aj novy a dnes zas krasne snezi cely den, ja uz mam toho dost uz by som prijala leto.maly spi,ked sa zobudi vyrazame von na sneh.

michaela2410
22. jan 2010

az som sa tlakla, kde je nasa tema! 😨 ved sme boli na konci druhej strany!!!!!!!!

michaela2410
22. jan 2010

tlakla = zlakla

radfi1
23. jan 2010

Išla som mrknúť, či Vierka ništ nepíše a nišť...
Miška, netlakaj....
Ja som už celkom OK, ale ešte som dnes radšej v tej kose zostala doma a mám taký pohodový režim.
Viac ma seriká, že Filipko zase začal kašľať.....tak som mu vyrobila liečik z cibule a medu, veľmi mu chutí, či zaberie, to sa dozviem neskôr, ale mohol by.....
Inak vsô v pariadke...
pa a peknú nedeľu

karlatko
24. jan 2010

ahojte

prišla som mrknuť, či nie je nás o jedného člena viacej už 😀 , aký sme všetci nedočkaví 😀 😀 😀 😀
aspon vieš Vierka , že všetci sme myslou stále pri tebe 😉

my sme zase chorý už od minulého týždna vo štvrtok sme boli na kontrole a pridala sa dalšia choroba, ale možme chodiť na hodinku von tak nás dr. potešila lebo doma je nám už dlho, na Karolínku sa to akosi teraz všetko chytá máme oslabenu imunitu z decembra tak to musíme nejako zvládnuť , a nenechala som tento krát v tom Karolínku samu a dostala som to aj ja od nej tak sme sa spolu uzdravovali, sopliky, kašel teplotku a Karolínka ešte očko zapálené ☹ ale už je obom tuki - tuk lepšie

Radka, zápal prsníka, len sa šetri nič neprehánaj neboj nič neujde, ja si dobre ešte spomínam na tie moje zápaly

aj my už rozmýšlame nad Karolínkinim súrodencom sem tam ma to chytí , ale potom v nejakých situáciach si poviem , že som rada , že je len ona ale teraz ked som čítala , že dvojitý usmev detí ... tak človek to zase inak vníma , ale povedali sme si , že do nového pekne pripravíme oboch izbičky ako sa má....
tatinko sa moc snaží tak ked nám to víde tak hádam v lete sa budeme pomaly sťahovať uvidíme ako to pôjde ale dali sme si termín v lete aby nás to motivovalo , doteraz sme si nedávali žiadny termín ,ale sme veľmi málo spolu ako rodina tak to musíme ešte zvládnuť do leta
teraz mrzne tak sa nedá nič robiť tak stojíme a tata sa nám venuje, boli sme sa dnes aj spolu trošku posankovať a spraviť nejaké foto - nemali sme ešte zimné fotky a pomaly konec zimy

Martinka - tak vy máte takú nadielku snehu to musí mat drobec radosť a ty tiež 😉 moc pozdravujeme

už som tu dlho , už my tu chce niekto pomáhať písať , a to som chcela ešte stihnuť FB 😎

moc pozdravujeme , Vierka myslíme na teba a drobca 😉

dad1
24. jan 2010

ahojky 🙂
aj ja mrkam,ze ci vierka nic a zatial nic. 😉vierka,myslime na tebaaaaaa! drz sa.

radka - super,ze sa mas uz fajn.filipko ma mrzi,dufam,ze sa to nezhorsi a budete moct ist na hudobku.my tusim nemame stastie na spolocne akcie s detmi.aj plavanie nam pre choroby nevysli,a teraz sa aj toto jaksi kazi. 😖no snad budete OK. cibula a med je super liecivo,tak drzim paste nech zaberie. 😉

katka - super,ze si sa ozvala.tie vase choroby 😒 😒,snad uz ste si vsetko zle vybrali hned z kraja roku a uz budete po cely rok fit! ten surodenec myslim,ze v novej izbicke by sa ozaj hodil. 😀 tak potom daj vediet,ci uz je fazulka v brusku.to leto to je super termin,bude sa vam sveta zit. 🙂 tak nech stavba rychlo odsypa a rychlo ste uz ako rodinka pokope.

my sme dnes boli na oslave u svokrovcov, svokor mal narodky.no prepchati sme az-az. bolo vyborne, lucka uz chrni, my netujeme,ale pojdem dnes aj ja skor do hajan.zajra mame polrocnu klasifikaciu,budem dlho v skole po obede,tak nech som v pohode.
zdraviim a to stretko v piatok plati??? 😎

radfi1
25. jan 2010

My máme teraz stretko????????
Ak mi neochorie aj druhé dieťa, tak by som veru šla, nech sa vyvenčím. mám teraz nenútene domáce väzenie pre zmenu s Filipkom. dnes sme boli u Dr. - má chytené priedušky zase, nehorázne hrozne kašle a má soplík....no marod veľký to je. takže hudobka naozaj nehrozí. keby som ho mala komu dať postrážiť, tak by som aspoň ja vybehla s Adamkom, poplatiť veci a pozrieť sa - no aj to je len môj sen.
ešteže sme objavili novú rozprávkovú stanicu JimJam - dávajú tam Bobka staviteľa - Filipko dostal na Vianoce sed aut z Lega od nich, tak teraz mu nahrávam a on pozerá...lebo jeho inak dostať do postele. dnes vyspával do deviatej, tak ani obedný spánok nebude, ale ideme len tak odpočívať a čítať knihy. všetky už máme preštudované. teraz ked spí Adamko, tak ideme na tie s magnetkami, už sa nevie dočkať.
Kačena, tak sa aj vy liečte, nech už je tá zima aj s chorobami preč....a to sa teším, že v lete je termín sťahovania, mne sa to z vonka zdalo už aj hotové 😀 aj ked viem, že to ešte veľa roboty treba....potom prídeme na tú kávu na terasku vašu, už sa nevieme dočkať, to už aj Adamko bude bežkať.....
Danka, myslím na teba, ešte asi sedíš na porade 😢

vierkas
25. jan 2010

ahojte, ste zlate, ze na mna myslite, este som doma, zatial priznaky ziadne, uvidime v Tn na kontrole, dufam, ze vsetko dobre dopadne,malinky sa mi vrti v brusku, kazdy tyzden je v inej polohe, tak uz len dufam, ze si to este rozmysli .....pa
nemam nejak naladu to tu rozpisovat, ale nedalo mi, aby som na vas nereagovala, vazim si to, ze na mna myslite

radfi1
26. jan 2010

Vierka, super, tak sa držíš, a Alexík čaká na vhodný čas a potom sa otočí ako treba......tak na teba myslíme a držíme palce....

radfi1
28. jan 2010

Ozaj, viete o tom, že v piatok je stretko???????????????????????????????

michaela2410
28. jan 2010

Radka, veru nevieme, ale ked povieš.....tak naklušeme 😀 😀 😀 😀 😀 😀

michaela2410
28. jan 2010

Vierka, a tebe to už ukazuje neuveritelny 41tyzden!!! Drzime palceky... 😉

dad1
28. jan 2010

vieme a idemeeeee!aj janka b. ide.

a vierka - drz saaaaaaaaaa! 😎 😎

radfi1
29. jan 2010

už sa veru dnes teším.
naozaj potrebujem vypadnúť z domu, už mám ponorku. aj ked teda dnes som bola vonku. to bola ale len cesta k Dr. a späť. aby som sa náhodou nenudila, tak dnes v noci teplotoval už aj Adamko. Jojo zostal v BA, lebo boli hrozné cesty a ja som mala super noc.
Adamko bol zlatučký, vyškieral sa na mňa, no nechcelo sa mu spať. tak sme boli skoro do druhej hore. potom hurá, zaspal a od 4. bol hore Filipko. hovorím si, hodinu vydržím, potom zalomí a ešte pospíme. no on vyrevoval, že chce pizzu, palacinky, džúsik, cikať, kakať....som mala nervy na neho. a energie mal, neúrekom. tak som ho o šiestej capla k telke, nech si robí, čo chce, lebo ja idem spať. hodinu som si zdriemla a potom nás prišiel zobudiť, že už je ráno.....
cestou od Dr. už ale nevládal, tak som ho vliekla, ved je predsa choručký a od jedenástej spí ako bábatenko. tak som nahovorila aj Adamka a sme si hodku spolu pospali.
to znamená, že som ready prísť, dám si nejaký dobrý čaj, koláčik.....jaj, už nech je večer a moje deti spia....hádam nebudú robiť caviky. Adamko je už bez teploty zatiaľ. má vraj len virozu, našťastie nie je od Filipka nakazený. idú mu nejaké zubáky zase.....
pa....
a s Vierkou som volala, dnes mala ísť do TN. už mala nejako včera termín.....

michaela2410
29. jan 2010

veru, nech je večer!!!

ja som dnes dala zaočkovať chalanov hepatitidu A a su od rana u deda v Cachticiach. Chceli tam aj spat, ale mamina ma nejake problemy tak uvidime. Umyjem podlahy a idem za nimi. Dufam, ze nemaju nejaku reakciu na ockovanie a su OK. Zatial nikto nevolal... 😎

huraaa, tri dni voľno...

radfi1
31. jan 2010

Stretko bolo super, ako vždy sme sa nasmiali....už sa teším na dalšie.
Adamko bol viackrát hore, no zvládli to s tatinkom na jednotku. potom bol až do rána nasačkovaný v posteli s nami. ešte stále má zvýšenú teplotu, už sa mu aj soplík pustil. no znáša to všetko statočne, aj ked pri odsávaní teda riadne reve.....
Dali sme sa na boj, tak bojujeme.....

radfi1
1. feb 2010

Ani neviem, či to písať.....
no na stretku sme zrovna hovorili o spaní a tak. a náš Flipko teraz začal vstávať ráno pred siedmou a potom okolo pol jednej - jednej ho dám do postele a spí......normálne zíram. hlavne, že si teraz poobede pospí, lebo už budeme doma 3. týždeň a druhá pomocná. teraz im tak vychádza, že aj Adamko si poobede hodí taký dlhší, u neho tak hodinkový spánok a ja potom spím s nimi 😀 .
dnes som sa ráno zobudlila s nádchou.....včera sa mi odlúpilo zo zuba - dorezal mi celý jazyk, hrozne to bolí, k zubárke teraz nemôžem, no katastrofa a aby to nestačilo, ešte sa mi porobili nejaké koprivky, asi z citrona - som si celý vytlačila do čaju - ked sa darí, tak sa darí....
už konkurujem aj Miške Z. - myslím s chorobami 😀
síce si tu píšem sama pre seba, no niekomu sa vyrozprávať musím..... 😀

ceresnicky
autor
1. feb 2010

caute baby podavam info o Vierke je od dneska v porodnici a zajtra ma naplanovany cisarak tak na nu vsetky myslite a vysielajte pozitivnu energiu. zevraj je maly zase priecne tak nema inu moznost.

snehuliacika
1. feb 2010

ahojte mamicky, ja síce nie som mamicka, ale myslim ze mi mozete poradit, kedze musim odist od mojej lekarky - skvelej som chodila ešte pre deti a dorast (k ehsanovej) tak a vas chcem spytat, ze koho by ste mi tu v nmnv odporucili , cccela by som lekara/ku s dobrym pristupom, ludskostou a hlavne pristupnu. ak poznate ehsanovu tak by som chcela nejakú s takým podobným prístupom ako má ona k pacientom a k ľudom. som z dedinky a tak uvazujem ze kam sa mam dat, asi to bude tazke vybrat si toho spravneho ;) a prepacte ze somvam nejako zasiahla do temy, ale myslim ked ste tu tak pokope, ze mozno poradite. dakujeeeem
a prajem pekny den a nech sa vasim detickam a babatkam dobre dariii
dakujem za odpovede ;)

a vierke zajtra držím päste nech jej to dobre dopadne

radfi1
2. feb 2010

No, snehuliacika, vybrat si správnu Dr. - ťažká vec....nehnevaj sa, neporadím....neviem.....
Vierka to už má za sebou. Takže nakoniec cisarák, ale ved to neva, hlavne že sú obaja v poriadku a veru nebol až taký maličký ako mal byť, je to chlapina...
tak ešte aj tu im prajeme ako rodinke hlavne veľa zdravíčka. všetko ostatné príde potom aj samé. Alexa nech poslúcha sestrička a nech krásne rastie, aby sme ho mohli čo najskôr vidieť......tešíme sa veľmi.....
ja som hotový lazar. - k mojim predchádzajúcim komplikáciám som sa ešte aj riadne obsypala, vyrážky na celom tele. mala som riadnu alergickú reakciu. Dr. mi dala nejaké antihistaminikum a normálne ma to uspáva, len čo teraz s deťmi. doobeda tu bol svokor a klobúk dolu, zvládol to hodinku s oboma krpcami. detská bola síce otočená naruby. ale inak poho, chalani boli šťastní, že majú zmenu....
pa a vy budte prosím zdraví všetci

ceresnicky
autor
2. feb 2010

No super spravicka: Alexko je uz medzi nami. narodil sa 8:16 s mierami 3050g a 50cm. dneska som stretla Vojtina a hovoril mi ze malinky je cela Vierka a ze hned ked ho vybrali z bruska tak sa pocikal. chlap ako ma byt 😀
uz ho Vierke doniesli aj na kojenie ale ze je este hrozne ubolena, ved to je normalne. Timejka sa uz na bratceka urcite tesi.
tak im aj my zelame hlavne vela zdravicka aj vam vsetkym. to je najdolezitejsie 😉

ceresnicky
autor
2. feb 2010

nas Jakubko uz tiez hrozne rychlo rastie ved uz bude mat 2 mesiace a 5kg. uz sa na nas pekne usmieva, len nemam vobec cas stiahnut do PC fotky, ale hadam to cim skor napravim 😉

dad1
2. feb 2010

ahojte🙂
pripajame sa este aj k virtualnej gratulacii.vierka a alexko- drzte sa,naberte skoro vela sil,aby ste mohli byt coskoro doma s tatinom a sestrickou Timejkou. 🙂 je to super sprava,hned mi to dnes rano zdvihlo naladu.taketo spravy sa velmi dobre citaju.

janka č. - veru mas cierny bod uz,ze si nam neposkytla foto jakubka.ved sme uz zvedave,ako ti za tie dva mesiace podrastol.🙂)) uz som ti chcela aj na FB pisat,ze co ho tolko tajis.teraz v zime ho v kociku nevidno dobre,tak nas nenapinaj a pridaj foto.

adamko je dnes vymesacnik,tak vsetucko naaaaaj zelame.a lucinka posiela pusinky.

my sme dnes boli opat na hudobke,uz bol aj filipko,bolo uzasne,detom to ide velmi dobre.a aj my mamy sa tam dobre poprehaname,veru nezaskodi to. 😵

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre