Tiráčky z Nového Mesta nad Váhom II. Pridajte sa

ceresnicky
19. jan 2009

No caute baby tak sme v novej teme, tak sem sa 😉

michaela2410
4. mar 2010

😀 😀 😀 😀 😀 zajtra stretko 😀 😀 😀 😀 😀

dufam, ze je 😒

vierkas
4. mar 2010

ahojte,
hlasime sa, mame sa super, Alexik krasne rastie, v utorok sme boli v poradni vsetko o.k,akurat ocko mame troska zahnisane,zevraj je to z nemocnice tam chytil tu pliagu,dr.mu spravila vyter tak uvidime,mozno nas posle aj k ocnej do Tn, a mame 3640g a 53cm, takze pribral 530g od prepustenia z nemocnice,dr.ho pochvalila tak som rada,lebo niekedy sa jeduje, ked mu dobre mliecko netecie hlavne cez den,v noci som rada, ze sa zobudi vtedy mam mliecka vela,cez den si viacej pyta, ale ho mam zatial dost len mlady pan sa musi niekedy lepsie cinit 😀

Timejka je super,pekne sa na maleho pozera a rozprava mu a on sa na nu pozera a je spokojny,pozna ju uz ked bol v brusku, ved stale bola na mne nalepena a rozpravala mu 🙂
sice by ho stale hladkala a bozkavala, musime davat pozor, strasne sa z neho tesi, ked ho chvilu nevidi, uz sa nanho pyta 🙂
a kooooooonecne sa pytame cikat, dockali sme sa 😝 kakanie uz absolvujeme do nocinka uz nejake 2 mesiace tak teraz sme konecne doladili aj cikanie, len ked ideme von dam jej plienku, ved ked sa uz utepli budeme cikat do travicky a na spanie jej ju davam zatial tiez, tak sa vytesujeme 😵

basnicku som necitala, nie je kedy, teraz maly spinka,inak je zlatuky,dobrunky klop klop

hned by som isla na stretko, ale este teraz urcite nepojdem, aj sa na to este necitim, snad nabuduce....nachvilu, ale uz mi vsetky chybate, rada by som vas videla a pokecala, tak sa dobre zabavte 😉

v nedelu ma prist na tyzden moja sestra s Leuskou, tak budeme spolu trajdat, uz sa na ncih tesime, boli u nasich tyzden prave ked sa bola v nemocnici, tak uz sa nemozem dockat kedy ich uvidim 🙂

pekny den pa

lea3
4. mar 2010

Ahojky Tiráčky a Tiráčence,

no my sme už pár dní z lyžovačky doma, ale bohužiaľ, som mala smolu, sterigala som sa z kopca tak sprosto, že sa mi neodopla lyža a povykrúcala som si koleno, tak teraz behám po dochtoroch, bola som aj na Turej na orthopédii, lebo tam berie hneď, no ten doktor.... neviem,neviem, najprv ma volal hneď na operáciu, že mu jedna odpadla v Trenčíne, a potom, keď som odmietla, tak mi tal orthézu na koleno, vraj mám poškodený meniskus a možno aj porušené úponky šliach, tak ma ide picnúť... 😝 😝
Uvidíme, o 2 týždne idem na kontrolu.... 😕
Inak bolo supiš pupiš, zábava na chate ohromná, no správna zimná dovolenka... 😵

dievčence, Vy ste veru činné, Radka už pomály jarné upratovanie nahodila, Katka má dohľad nad stavbou, Vierka kojí o stošesť, Danka básničky nahadzuje (inak paráda, som sa nasmiala.... 😀 ), Lenka perie a suší, Miška zvláda druhé kiahne, ..... no paráda, aké sme šikovné.... 😅 😎 , my sa chystáme na tú 40-iatku v sobotu, už máme skoro všetko zajednané, len ma ser..., že s tou pajdou nebudem môcť trsať.... ☹

Zajtra na stretko - ešte neviem, rada by som, ale keďže v sobotu máme tú oslavu, tak asi nie, no ešte si to rozmyslím... zatiaľ čavenko, majte sa krásne.

radfi1
4. mar 2010

Jejejej, člkovek sem chvíľu nejde a tu aké prekvapko....
super, že ste sa ozvali, tiráčky....je to jasan super vec, že bez nás sa nedá žiť 😀 😀 😀 😀
už len aby ste mohli prísť aj na stretko.....budeme sa tešiť....
Vierka, tak som bola naozaj vytešená, že sme sa konečne stretli. zavoláme si budúci týždeň a dáme nejaké to kafčo.
Lea, to ma teda mrzí, takto si teda dopadla, a tak si sa tešila na tú lyžovačku....tak sa pekne lieč. nech si znova fit....
pa

radfi1
5. mar 2010

Musím sa posťažovať, dnes mám deň blbec....
začal sa ráno o šiestej - to sa Adamko rozhodol, že bude vstávať už s tatinkom do práce - som bola teda vytešená, ja o takom čase ešte nefungujem, ale moje dieťa si myslelo svoje....
išli sme s Filipkom potom do škôlky. ja som sa v návale vášne rozhodla ísť na nákup a ako to už so mnou býva, nakúpila som toľko, že to vystačilo zaplniť košík v kočíku a ešte som aj plnú igelitku mala.....tu sa strhol vietor, akoby sa ženili všetci čerti, do toho sneh, no riadna galiba.....nevedela som ako točiť kočík, nech Adamka neofúka....jedna pani všetečnica ma začala poúčať, že načo ho točím naopak, nech si zvyká, že čo by robil, keby nemal igelit a pod......moje argumenty, že je ešte maličký na ňu neplatili - a to som dotyčnú teda vôbec nepoznala. som zvedavá, či by svoje malé dieťa vystavila daždu, snehu.....
a vtom sa mi roztrhla kapsiska - a nákup som musela terigať na streche kočíka....vtom si Adamko spomenul, že je hladný a začal jačať ako odušu. tak som pálila z mesta ako nikdy. tam sa mi podarilo ešte rozbiť šáločku a bolo dokonané.
dúfam, že to tak dnes nebude pokračovať dalej, lebo by som sa na stretko dotrepala na konci nervového zrútenia....
teším sa na dnes.....
pa

karlatko
5. mar 2010

ahojky

Radka - aká akčnosť hned z rána, a tá pani asi nemá iné starosti ked ti tak všetečne radila 😝 😝 😝 také tetulky mám najradšej 😝

Teda ale sa to tu rozpísalo aspon som mala čo čítať, Vierka ešte sme nemali na vás šťastie ale tatina sme stretli na pošte tak som ho v rýchlosti vyspovedala lebo sme sa obaja ponáhlali 😉
a cikanie aj my vyladujeme chcela som to nechať na leto ale ked sme sami začali tak čo už mám robiť, ale som rada , že prišla na to sama len teraz robíme všetko podla nálady tak ked sa nám nechce tak sa nám nechce a môžem sa aj na hlavu postaviť - určite poznáte 😉 😉 😉 do leta budeme hádam aj mi na trávičku cikať 😀 😀 😀

Lei - skoré uzdravenie, a možno by si to roztancovala 😀 😀 😀

dnešné stredko aj by som išla , ale nemám s kým nechať Karolínku svokrovci idú na naštevu jedným známym

tak vás všetkých moc pozdravujem a užitesi to budem na vás myslieť ako vám je dobre

michaela2410
6. mar 2010

len posuvam...kde ste vsetci?

martinano
7. mar 2010

ahojte
babulky stretko bolo super, my sme prisli domov,ja som odpadla do postele ani neviem ako, asi som toho mala za cely tyzden az az
danka som rada,ze sme sa konecne spoznali
radka vsetko naj k meninam, este raz.vcera som ta normalne nespoznala aspon dufam,ze si to ty na nas trubila,este hovorim, muzovi,ze take auto nepoznam, tak uz budem vediet 😉
lea skore uzdravenie, dufam,ze to bude v poriadku
katka videla som ta v meste,ale bola si daleko,dufam,ze sa stretneme
ja makam na diplomovke, matko isiel von s tatinom tak idem nieco porobit, lebo sa potom chcem ist aj ja vyvetrat
krasnu nedelu zelam ahojte

radfi1
8. mar 2010

Miška, všetci sme víkendovali.....
my sme boli na víkend u svokrovcov, náš tatino začal písať bakalárku, celkom pekne sa rozbehol, ale pri našich divochoch sa veľmi nedá sústrediť, tak sme mu vyčistili vzduch. ale v sobotu doobeda sme stihli prechádzku s Luckou, aj Hanku sme zverbovali, aby nás išla domov vyprevadiť. tak sa drobci vynaháňali. veľmi sa mi páči, ako sa už spolu super hrajú- trio hali-gali 😀
večer ma pozval MM na večeru - boli sme v rybárskom dome za PN - je to tam trocha drahé, no jedlo výborné, takého dobrého pstruha ako som si dala, som ešte veru nejedla.....odporúčam na nejaký výnimočný deň - aj príjemné prostredie je tam. paráda.
na stretku bolo super....fakt som sa tak dávno nenasmiala, ako s vami.
Kačena, tak nabudúce ťa už konečne očakávame, dokonca aj Danka K. bola. a môžeme sa stretávať aj častejšie - naozaj mi to ozdravilo ducha. aj ked teda ráno sa mi vstávať nechcelo. ale Adamko sa mi postaral o budíček. trocha ma preplieskal a bolo 😀
dnes je nejaký mrzutý - tipicky to zvalím na zuby 😀 ale popravde už od rána 2 razy kadil a to vždy, ked ho trápia zubáky.
Maťka - to ja som trúbila na vás, až potom som sa zľakla, že malý možno spí - ale on sa vyškieral v kočíku....tak ti prajem nech diplomovka odsýpa.....nezávidím....možno len to, že budeš zase múdrejšia 😀 😀 😀

karlatko
8. mar 2010

ahojte

zdravím po víkende, náš tata šťastlivo včera na obed pricestoval tak nás je zase plná posteľ aj Karolínka sa k nám nasačkovala naspať do postele a mojkošovali sme sa všetci spolu celú noc tak som ráno stala dolámana a nič sa mi nechce len spať...
no náš tata kopec zážidkov a ešte vačší kopec darčekov Karolínka bola vo vytržení a my s nej tiež ani poobede moc nespala ani neni čo sa čudovať ked tata mala plnú hlavu a mna posielala preč ja som sa jej ani nemohla chytiť 😎
nabucúce už určite prídem na stredko lebo ako Radka písala treba ozdraviť ducha
Martinka - veľa síl a čím skôr dokončiť diplonovku nech to odsípa 😀 myslíme na teba a určite sa uvidíme
ti kokšo vonku sneží , a ja som už chcela vytahovať pomaly jarné veci asi ešte chvílku musíme počkať 😝
no ideme sa trochu pomotkať po byte nech aspon niečo užitočné spravíme 😝

karlatko
8. mar 2010

no a prečo som sem hlavne išla som zabudlá

Radka všetko naj k meninkám

a všetkým tiež všetko naj k dnešnému nášmu sviatku pekne to oslávte 😉 😉 😉

dad1
8. mar 2010

caute babulky 🙂
ja som si dnes a zajtra zobrala volno z prace.mala som docela divoku noc,najprv mi skakala teplota hore,dole,klasika celu noc som riadne nespala a rano som sa zobudila s obrovskou bolestou hlavy,kuknem do zrkadla a skoro som odpadla.lave oko opuchnute, bolest ja hovado,az niekde vnutri hlavy.vnutroocny tlak sa mi zbesnil. 😠 uz som to kedysi mala.tak sa kurirujem,lucka je na varovke cez den u babky,tak mam volno.aj tak dobre,lebo ved som uplne nemozna, jak mi duni v tej hlave.

stretko bolo uplne fajneee,som sa narehnila ze az.uz teraz sa tesim na dalsie.kedy dame??? 😎

radka,vas trapia zubceky? 😒 😒 ,tak nech rychlo je vonku zubak jeden,nech ma adamko pokoj,chudatko.
a mne sa tiez paci tri hali-gali 😀 😀 😀 , je to uplne super ako sa uz spolu h+f+l zahraju,radost na nich pozerat.
fakt sa tesim na leto,ked uz bude hotova kaviarnicka v parku,ako sa tam pekne krpci prehraju a my pokavickujeme.bude nam sveta zit. 😉

kacena,tak vas tatik je uz doma.super! verim,ze ste sa tesili.a karolinka najviac. 😎 a veru nabuduce uz ziadne omluvenky neberieme,ides na stretko a basta. 😀

krasny den zien zelam 🙂 🙂 🙂 som zvedava,ci na to nasi manzelici nezabudnu. 😎

natsa
8. mar 2010

Ahojte,ja su len tak vsuniem.Po velkej noci bude v materskom centre burza tak ak máte nejaké veci na predaj tak možte ale tak lacno.Termín ešte priblížim.

michaela2410
8. mar 2010

Danka, som zaregistrovala pred druhou hodinou, ze idem za teba suplovat do 1.C 😀 ale negavarili sme pa rusky 😀 😀 , mala som co opravovat a pripravovali sa na ine hodiny, ale boli uplne suprovi a zajtra suplujem za teba v mojej triede 😀

lea3
10. mar 2010

Ahojky Tiráčky a Tiráčence... 🙂

Radka, dodatočne aj my želáme všetko naj k meninám, veru riadne ste to oslávili v Rybárskom d., aj ja som počula, že je to tam dobré, ale som tam ešte nebola....

Myslela som na Vás cez stretko, ale keďže som sa pripravovala psychicky aj fyzicky na tú sobotnú oslavu, tak som to vzdala. Inak oslava dopadla suprovo, bavili sme sa pri disco až do 4.do rána, aj som tancovala trocha, čo mi koleno dovolilo, ale potom som ledva chodila 2 dni....no otras, akosi sa mi to nelepší... 😒

Radka - story s babkou a igelitkou - na šlak trafenie, veru, poznám, aj ja som také zažila... 😝

Dnes ideme s Adelkou na orthopédiu si sadnpúť, sme objednaní na 11:00, tak som zvedavá, ako dlho budeme čakať.... 😠 ... asi bude mať ploché nohy, no nič nové v našej family, aj Kajka mala nábeh, do 6-tich rokov sme dávali všade orthopedické vložky a pomohlo, teraz to má ok - inak po tatinovi, ten má nohy ako bič... 😅

Ešte, aby ste vedeli, čo je s Jankou a Viki, Viki je chorá už týždeň, majú ATB - laringitídu aj srajdujú, takže nič moc, sušia doma...

Končím, idem sa skrášliť, aby som mohla vyjsť na ulicu.... papa

radfi1
10. mar 2010

Kačena, paráda, váš tatino sa šťastne vrátil domov a koľko radosti s ním.... 🙂
ďakujem vám všetkým za gratulácie....doma ešte budeme len oslavovať, vždy to robíme spolu s Jojom. máme toho inak dosť.v marci má narodky aj moja mama, švagor, hned nato Adamko a sestra. svokor je tiež Jozef, tak bude oslava. Adamkovi chystáme aj takú väčšiu párty, nech poriadne oslávi ten rok plný zmien.
Lea, aj som veru na teba myslela, že si si chcela zatančiť a nakoniec si si aj - tak to má byť. už len nech sa ti aj koleno vyzdravie...a nabudúce už aby si prišla za nami.
Chúdiatko Viki, nech sa rýchlo vyllieči. ja to hovorím, nech je už po tejto hnusnej zime.
my sme tiež nezostali dlho bez choroby. bola som s Adamkom u Dr. - má nejakú infekciu v očkách, tak sme vyfasovali antibiotické kvapky, ráno sa zobudil a mal také zlepené hnisom oči, že ani ich nemohol otvoriť. on má také dlhé mihalničky a nemohla som mu odtiaľ ani tie karpinky dostať. hádam mu to rýchlo zaberie, teraz sa máme vyhýbať vetru....dobre sa to povie....ked pôjdem po Filipka do škôlky, tak mu dám asi kuklu cez hlavu.
včera sme boli po dlhom čase na káve s Vierkou, jej sestrou Luckou a Lenkou. bolo super, síce sme vonku mrzli, lebo bábence spali v kočíkoch. no pripomenula som si časy, ked ešte bol Filipko bábo - dobre nám to padlo, takto si pokecať zase. Tiemejka s nami dokonca aj na hudobnú začala chodiť. bola bohovská, ako sa jej páčilo, hned sa zapájala a na konci už ani nebolo vidno, že je nová.
tak sa všetky držte a hlavne nech ste zdraví.....

lea3
10. mar 2010

Ahojky,
tak som tu zase, z orthopédie sme prišli až pred 13:00, 2,5 hodiny sme tam boli, ale malá bola suprová, stále vykecávala so všetkými a zabávala celú čakáreň, tak nám to rýchlo ubehlo. Dali nám na predpis ušiť topánky orthopedické, síce klenbu má dobrú, ale má zdedené (po svokre - ja to stále hovorím, že je to celá Naďka), vychýlený palec doboku, takže tak... no orthopéd vravel, že sa to trochu môže upraviť, ale keďže je to dedičný stav, tak ani moc nedúfam, na starobu sa jej bude palec tlačiž dovnútra, ach jaj, to je stále čosi... 😝 😝 😝

Dnes ma bolí koleno aj rameno, ide ma šlak trafiť, asi bude nejaká zmena počasia.

Radka, s tými očkami, aj Kajka ako malá mala takú strašnú infekciu, tiež mala očné ATB kvapky, len Ťa chcem upozorniť, poriadne si poumývaj vždy ruku, keď budeš malému chytať očká, lebo sa to prenáša, ja som to vtedy od nej chytila tiež, a aj naša Bea a Kamil... no proste otras, týždeň sme všetci chodili jak mimozemšťania...takže tak... 😎

Idem si oddýchnuť, kým malá spí. Papa

michaela2410
10. mar 2010

lea, tak ste sa nacakali, my sme tam boli objednani na 13,00 a pred tretou mi v cakarni Lukas zaspal, tak som spravila so sestrickou krik a isli sme dnu. Aj my sme sili topanky, bala som sa tiez plochych noh, lebo sa podchvilou stazoval na bolenie noziciek, ale vraj ma len slabe clenky. Na usite sandalky sme cakali dva mesiace, ale konecne dosli, ked som to urgovala priamo v protetike a teraz ich nosi ako papucky, aj v skolke.

michaela2410
11. mar 2010

?

radfi1
12. mar 2010

Ahojte, tak už mám choré aj druhé dieťa. FIlipko začal včera teplotami, navečer sa mu zapálilo očko. chytil to od Adaka. Lea, ja naozaj čakám, kedy to aj mňa lapne, aj ked si dávam pozor...
ja mám zase lapnuté hrdlo a nádchu, to isté Jojo, sme ako family lazaret....Adamko ráno máva tie očká hrozné. dnes sme vyfasovali aj fenistil a vraj treba kvapkať aj do očiek, aj do nošteka - je to nejako prepojené. môj terorista F. stále vykrkuje, že má soplík, ja mu ho musím utierať, aj ked si vie aj sám - no chorý chlap. zato Adamko je ako marod celkom fajn zatial.
Filip sa dokonca sám aj spať vypýtal, to je naozaj v jeho prípade vážne.
aj včera pospali chlapci, sestra ich bola strážiť, tak som mohla vybehnúť kuknúť bábo od kolegyne - chutnučký, usmiaty chlapček,
idem vyslobodiť Adamka zo sedačky.
tak vy sa drže...
a Lea, tak to je teda sila - s tou ortopédiou....ale hádam s tým nebude mať Adelka nejaké veľké problémy....

dad1
13. mar 2010

pekny sobotny vecer prajem 🙂
samozrejme,ze ked je vikend tak cely cas leje,aby sme nemohli ist nikam von. 😠 ale vyuzili sme to a sli sme dnes aspon do lauga.
potrebovala som nejaku bluzku kupit, cez tyzden budu v skole maturity pisomne,a ja som nemala co k novej slušáckej sukni a gatiam.mam az 1 ulovok. 😒 ,chcela som viac.ale bola som prekvapena zo slovenskych obchodnikov, predstavte si,ze oni uz maju asi leto.tricka al.bluzky s dlhym rukavom najdete len po par kusoch a aj to otrasne.v obchodoch mate na jednom stojane hrube pulovre v akcii po zime a hned vedla toho tricka s kratkym,ze nova kolekcia.som cumela.to akoze uz ani jarne nebudu predavat,to zrovna budeme nosit letne veci? 😕 😕
lucka sa vysantila na smyklavkach,velmi spokojna bola.ked sme sli do Tn,tak som jej len vravela,ze ideme na maly vylet.a ako sme sa blizili k laugu,tak som skoro odpadla,ked zahlasila,ze ona ide na smyklavky,kde je triceratops. 😀 skoro ma vyvalilo,lebo ja som ani nevedela,ze sa ten dino,co tam maju tak vola. 🙂
dufam,ze marodikom sa dari uz lepsie.radka myslime na vas.
lea - super,ze sem obcas zaskocis. 😉 aspon mame o vas spravy.ta ortopedia - no comment,esteze nasi krpci su uz spolocnici jak sa patri.uz aj cakat vydrzia. 🙂
miska - dnes si uz ani otaznik nedala?? 😉 ty to udrziavas,inac by sme niekedy boli hadam az na konci zoznamu. 🙂

michaela2410
13. mar 2010

Danka, nedala, lebo som sa sem dostala az vecer...
Oslavovali sme tomasove meniny a tak som upratovala a chystala...Pri tejto prilezitosti sme sa dozvedeli, ze bracho so zenou konecne cakaju mimi, tak sa tesim (lebo mali velikanske problemy, a po piatich rokoch manzelstva sa im to mozno podari, hoci este vsetko nevyhrali) a dufam, ze nase chladne vztahy znova naberu ten spravny smer, lebo som kvoli tomu ako ma to trapi vyronila uz vela slz...a zacinam mat depku zase. Rozmyslam, ze jej navrhnem tuto stranku, ked bude mat viac casu a mozno ju skusim dotiahnut na niektore nase stretko, ak by ste sa nenahnevali...neviem, mozno sa k tomu odhodlam a skusim to... ☹ ☹ ☹ 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢

michaela2410
15. mar 2010

no, depka ma uz presla, takze skoda, ze sa neda vymazat, co som tu popisala, lebo vas tu nechcem nejako zatazovat 😖

Vidim, ze vsetci vikendujete, tak to aspon posuvam 😀

radfi1
15. mar 2010

Ahojte,
Miška, my sme tu práve od toho, aby sme si vylievali depky, tu sa posťažujeme a nik neprotestuje v danej chvíli.....
a to sa ani nemusíš pýtať, novú tiráčku rady príjmeme vždy....
a to sa teším, že sa im to podarilo....tak teraz už len tfuj, tfuj, tfuj.....a Vierkina sestra bola na tom rovnako a pozri, už kočíkuje 5 mesiacov krásne mimčo.
my sme už na tom lepšie, nakoniec sme zalomili chorobne všetci, čo sme boli doma. chalani oči, rodičia hrdlá a sople, no paráda. ale konečne svitá na lepšie časy a už sa nám to lieči, všetkým.
dnes som mala celý deň na návšteve svokru, tak som si aj požehlila, pospratovala v pokoji. aj som vybehla na nákup, aj som stihla čajík a marlenku s Dankou - veľmi som spokojná, pený deň za nami. Filipko ani nespal, Adamko len raz - doobeda dve hodky, tak hádam aj skoro zalomia......a ja dočítam knihu od Dana Browna, je to také napínavé, už len nejakých 100 strán....
Adamko sa teraz budí tak 2x za noc a ja sa neviem vynačudovať, aká som konečne naspatá. a ráno spíme aj do ôsmej....to sa mi páči. len dúfam, že to bude takto pekne aj pokračovať.....
tak sa držte...a do skorého videnia....

michaela2410
15. mar 2010

ahojte, tak ja som sa vyspala...bola som uplne grogy...pred siestou som zaspala a pred osmou som sa zobudila...ale teraz asi idem spat , hoci zehlenie mam akoby za mesiac...Radka, mozes prist pomoct 😉
Liecte sa a nech uz je pekne... 😎

snehuliacika
15. mar 2010

ahoojte, pred mesiacom som písala ktorú dr. v meste by ste mi odporučili a teraz mám odporučenie naštyri tak poradte ktorá z nich a ešte asi budú medzi nimi aj také čo už neberu tak sú to tieto:
dr. kršáková, dr. tichá, dr. gregorovičová, dr. husárová

ďakujeeeem za odporučenia a pekný deň prajeeem

michaela2410
16. mar 2010

mne ticha nesedí, kršáková neviem, či berie, ale vraj je super, ale ma strasne vela, gragorovičovu nepoznam, husarova mava tiez velmi vela, ale moze byt 😒

lea3
16. mar 2010

Ahojky 🙂

Dnes mám akosi voľno, tak som sem odbehla, no moc nových príspevkov tu nie je 😎 (to nie ako keď sme mali x-mesačné detičky, to sa tu písalo o 106 😀
No ale boli sme na prechajte s malou 1 hoďku doobeda, bola som bankomate vybrať euráče a Adelka si vždy pýta potvrdenku do ruky, no tak som jej ju dala, ale fučál taký vetrisko, že jej prevracalo na všetky strany a ona nadávala netru, že: no no, nemôžež adelke ufukovať papierik, lebo sa nahnevám a bude zle... a čo ma neposlúchaš??? maminka, vetrík nemôže fučať!!! prestaň!!!! - no som sa nasmiala, ona to totiž hučála na celé námestie, no hrúza... 😅 😎

Radka, to je super, že Vám choroba všetkým prechádza 😉 , už len aby sa konečne oteplilo a bude to ok, aj keď mi ktosi vravel, že sa má síce otepliť trochu, ale potom že zase príde ochladenie... šlak aby to trafil, už mám tej zimy po krk.

Miška, neboj, Tvoje depky sú mi akosi známe, aj ja občas v hlave nejakú mám, ale na druhý deň je to zase v inom svetle, takže neboj, nie si v tom sama.... 😉

Snehuliacika, viem na sto pro, že Husárová neberie, my chodíme s mužom k Tichej, nesťažujem si, ani rady v ordinácii nie sú veľké, keď potrebujeme odborné vyšetrenie, tak vždy obvolá všetko, aj je pedantná na odbery a vyšetrenie, aké len potrebuješ, aj na preventívky.. toď môj názor.

Kajka má dnes a zajtra voľno - veď písomné matury, takže sa poflakuje doma, aspoň sa hrá s Adelkou a ja mám vegáč... Dnes sa aj sama ponúkla, že jej dá polievku, tak spolu jedli, no sranda, malej sa to páčilo, veď má pri jedle skoro stále len mˇan a to už ju nebavííí...- no veď ona taký jedák...
😎

Ja teda končím, a keď sa všetky vyzdraviete a budete mať chuť, tak konečne spravíme to tirácke stretko detičiek. ok???

michaela2410
16. mar 2010

Lea, nebola vcera Kajka na preventivke u zubarky? zdalo sa mi, ze som ju tam videla, aj ja som bola s chalanmi 😀

radfi1
16. mar 2010

Ahojte,
tak u nás je to na dobrej ceste k vyliečeniu, jedno dieťa už skoro je, druhému chýba ešte deň. konečne. už je nám dlho, pištia, jačia, jašia sa....ja som občas na psychinu. no hotová lampáreň.
ale inak sa máme fajn. dnes ma naštvali na nešej pošte. namiesto toho, aby mi doručili balík, tak mi len hodili lístok do schránky a to dokonca so včerajším dátumom. stretlo sa nás tam 5 - všetci sme boli doma, včera sme nič nemali a dnes ako zázrakom zásielka vraj zo včera, vytočilo ma to hrozne......ja sa valím na poštu, okienko zavreté, že obedná prestávka - o 11. a to mi na lístok napísali, že prestávka býva od 12 - 12,30, skoro som im okno rozkopala...
Lea, aj som ťa videla na pošte, no už som musela letieť domov a konečne sa mi venovali, tak som ťa nestihla zastaviť na kus rečí 🙂 Adelka je zlatá, vetru dohovárať veru treba, už by sa mohol konečne umúdriť a prestať fučať....ja mne lezie na nervy.
a ked sa vyzdravieme, aj by sme sa mohli mítnuť, len nie je teraz veľmo kde. tam v tom považane je tá blbá trampolína, zase sa budú o nu biť. no môžeme vyskúšať. ja som už na rev odolná.
jaj a pochváliť sa chcem, čo už Adamko všetko nové vie: vie sa perfektne rozčulovať a jedovať a biť sa s bratom dokonca...a lepšie stránky - sám už stojí, ked zabudne. začal sám jesť - zatiaľ teda len rukami, no jablko, banán, chlebík a pod. veci už zvládne - ja potom upratujejm stále dokola - a vie aj sám piť. minule som telefonovala s Dankou, začal jačať, ja nič, tak prišiel k stoličke, dočiahol si vodu a napil sa....
zato Filipko neje vôbec nič, už som zúfalá. dnes som na neho naziapala, nakričala, že ked nie po dobrom, možno po zlom a nič. už je len kosť a koža. dúfam, že je to len tou chorobou, no neviem.....
tak sa držte....

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre