Tiráčky z Nového Mesta nad Váhom II. Pridajte sa

ceresnicky
19. jan 2009

No caute baby tak sme v novej teme, tak sem sa 😉

dad1
21. mar 2010

cauky,tak sme v novej verzii, som sa tu skoro nevyznala.aspon posuniem,nech sa nestratite.
my prave chceme budit lucku,dnes sa jej dobre spi.uz od 14-tej, malo by jej to stacit uz.aby si nahodou nezmyslela vecer dlho vystrajat.
pekny vikend este zelame 🙂

michaela2410
21. mar 2010

tak u nas sa poobede nespalo (vcera sme zalomili vsetci styria), a tak sme isli poobede do cachtic palit morenu, ale nestihli sme to, uz ju upalili 😀 a tak sme sa aspon dobre prevetrali. Zo stanice sme isli pesi, tomas na bicykli, lukas sice tiez na bicykli, ale dali sme dole pedale a spravili mu z neho odrazadko, nech sa nauci drzat rovnovahu 😎 presli sme az na namestie, tam Tomas zahlasil, ze je hrozne hladny, tak to jedna pizza spravila a isli sme oklukou zadnymi ulicami spat. Lukas sice prepletal od unavy nohami, ale presli sme, potom nakup v bille a prisli sme domov pred siestou.
Urcite dnes zalomia skoro...a u lukasa to naozaj dlho nepotrva, uz ma akysi utlm... 😀
Idem ho okupat, kym nezaspi...tak pekny zvysok vikendu

radfi1
22. mar 2010

Takže slávnostne písem v novej verzii....
my sme mali tiež rušný víkend a tiež sa v sobotu vyspávalo. mala som pozvaných hostí k obedu - oslavovali sme meniny. napodiv im aj chutilo a kedže naše deti celú návštevu prespali, aj si rodičia pokecali. tak v pokoji trocha.
my sme potom išli spať k svokrovcom a trajdali sa po vonku. tak F. ktorý spal do 17,15 - zaspl o desiatej, čo je úspevh mesiaca. vzduch robí svoje. včera sme ho ani nedávali na obed spať a odkväcol o ôsmej.
dnes je konečne po skoro dvoch týždňoch v škôlke a vraj mám ísť po neho na obed, že im chýbajú učiteľky, tak sa teda teším. nevime, či s ním ísť domov spať, alebo ho nedať. nech mi to nerobia. narúšajú mi režim.....

radfi1
22. mar 2010

A MIška, my máme také originál odrážadlo bicykel, no F. akosi ešte na tom veľmi nechce chodiť. uvidíme neskôr.....
a prosím - hodte tip na darček Adamkovi k roku.....

lea3
22. mar 2010

Ahojky 🙂

Tak zdravíme po víkende, ktorý bol veru u nás rušný - prerušný, začalo to piatkom, boli sme kamarátovi na oslave narodenín, taká house-party, tancovali sme na 80-te roky až do polnoci, potom nás ešte žrali mrle, tak sme skončili u Krokodíla asi do pol druhej, ale tam už to bol otras, natrieskané do posledného voľného miesta ná státie a hluk - otras, deti samozrejme spinkali u babičky, takže sme si doobeda aj pospali. V sobotu som bola s Kajkou v kine tu v Meste na Persi Jackson - taká vtipná rozprávka aj pre dospelých, odporúčam, nasmiala som sa veru dosť, a hralo moc známych hollywood hercov.
V nedeľu sme boli na obed u svokrovcov, mali meniny a narodky, tak sme sa tam zdržali až do večera no a pekný víkend za nami. 😀

Dnes sme boli vonku s Viki, baby sa už suprovo spolu zahrajú, aj si pokecajú, no a poobede sme sa išli ešte tiež hrať k Vikinke, takže nám dnešok ušiel veľmi rýchlo.

Zajtra idem s tým mojím kolenom na kontrolu, no ale nič moc, uvidíme.... 😒

Miška - Kajka to určite nebola u zubára... 😉

Radka - takže aj Vy ste mali oslavový víkend ... 😀 no a Adamko je teda šikovníček, už sa vie aj sám obslúžiť... 😵
inak na tej pošte - mala si na mňa zakričať, aspoň by sme si zakývali... a to s tým balíkom sa aj mne stalo 😠
Tip na darček - netuším, veď asi už máte všetko po Filipkovi, takže to budeš mať ťažké.... 😅 😎

Tak ja sa lúčim, majte sa krásne.

michaela2410
23. mar 2010

Inak, ked sa tu ta pošta spomina, včera ma tam jedna riadne vytočila, dnes si to pojdem zopakovat. Posielala som balik, ako normalnu zásielku a ona, ze to mozem len ako balík, lebo je velky. Hlavne, ze minule som posielala mozno vacsi, ale nebol problem, ze len to musi byt do dvoch kil. Na balikoch bolo ludi, a nikto nikoho neobsluhoval. Dvaja moji chalani sa tam uz nudili, tak som to vzdala. Dnes rano tam bola pri okienku ta ista, tak som sa otocila na pate, lebo som nemala rano cas. 😠 😠 😠 Tak tam pojdem poobede a pekne sa tam povadim, lebo som doma kukala, ze zasielka moze mat maximalne 60cm a to ta moja nema. Tak som zvedava, co vybavim.
Strasne nerada chodim na tuto postu!!!!!!!!!!

michaela2410
23. mar 2010

Hura, tak na tej poste bolo nakoniec po mojom, hoci som tam stravila chvilu...ale veduca nakoniec vynadala im, lebo ma odpinkali a ani to nepremerali...normalne som mala super naladu...niet nad to, niekde si nieco vyhadat a nenechat sa odpinkat! 😀

radfi1
24. mar 2010

MIška, hurá, si sa pobila za svoju vec...aj mňa to vždy poteší 😀
no, čo už narobíme, inú poštu tu nemáme, tak sa musíme hádať 😀
Lea, tak vy si teda riadne užívate...ale tak to má byť. ja som už na disko nebola strašne dávno, ved už ani neviem, či by som vedela tancovať. ešte tak na 80-te roky, ale teraz???????
tak Viiki je už zdravá? to je super. a ja sa tiež vytešujem, ako sa už tiráčence vedia spolu pobaviť. je to sranda. no sú to už veľkáči.
včera sme mali hudobnú - bol s nami aj Adamko, lebo ho nemal svete kto strážiť. a jemu sa tam páčilo. vyškeral sa tam, no podarený bol. Filipka len trápilo, či tam nebude vymýšľať, no zvládli sme to. chodí už aj Timejka s nami, a taká je podarená, ako sa zapája. no sranda. Lucka všetkých diriguje, a napomína nezbedného Miška. to bude asi p. učiteľka, po mamine...
tak sa hádam teraz aj častejšie postretáme, ked sa vyjarilo.
budúci týždeň bude mať F. prázdniny pred VN, tak ak nebudete piecť, mohli by sme sa niekde s detiskami aj doobeda stretnúť....
zatiaľ pa.

lea3
25. mar 2010

čauky Tiráčky,

Miška, normálne si mi dodala trocha opitimizmu k tej našej pošte, aj keď si myslím, že si bola ojedinelý prípad, ktorý sa nedal odbiť.... 😉 😀

Takže ostatné tiráčence sa takto pekne cvičia v hudobnej výchove... 😵
Inak my každý deň stretáme pravideľne na námestí Lucku s babičkou, dnes mala baička debatu s nejakým ocinom, čo práve kočíkoval, tak sme sa bavili s Luckou, babička si nás ani nevšimla, taká bola zabraná do debaty, Lucka v kočíku krmila vtáčiky rožkom, Adelka jej vraví, že aj ona nakrmi, tak jej Lucka podávala rožok, ktorý spadol na zem, ohromne sa na tom bavili obidve, aj si povedali "ahoj Lucka", "ahoj Adelka", normálne už by sme asi mali spraviť stretko tiráčeniec, nech si pokecajú.... 😅 😀

Radka, to je super, že budete mať voľno, určite by sme sa mohli doobeda stretnúť na prechajde, ja piecť veľkonočné nebudem... 😎

Adelke včera odmerali nožičky na orthopedické topánky - letné - nevyzerajú bohvieako, ale čo už... tak dúfam, že keď jej za 2 mesiace prídu, tak nebudú už malé... 😒 , lebo rastie ako z vody...a to doslova... 😕

No a ja som dopadla asi tak, že idem na operáciu s tým meniskusom, 27.4. mám termín, tak neviem, stále dúfam do poslednej chvíle, že sa to moje koleno zľakne a začne fungovať normálne... 🙄

Zatiaľ ahojky...

martinano
25. mar 2010

ahojte
lea no teda, tak operacia, dufam,ze to tvoje koleno fakt zlakne a bude fungovat normalne aj bez toho, budem drzat palceky a moc na teba mysliet 😉
pozdrav prosim aj janku b.
tak tiracence chodia do hudobky a paci sa im tusim cim dalej tym viecej, to je super.
my sme akurat dnes s tatinom hovorili,ze maleho musime mat od troch rokov na nejaky kruzok,najlespie sportovy, lebo ma ohromne vela energie.ked uz to zacalo aj nase okolie tvrdit,tak to asi bude pravda, my to nejako nevnimame, no je taky od narodenia co s nim,ale aspon je dobry, alebo teda ma dobre obdobie, vie pekne posluchat, tak to je pre mna dolezite.
u nas je este zima, konecne sa aspon zacal sneh topit a teploty sa pohybuju nad nulou huraaaa

radfi1
25. mar 2010

Maťka, my tu už máme jar - pekne vonku, zrazu plné mesto ľudí, no paráda. aj park ožil. už sme boli včera aj s Luckou na šmykľavkách. hned nám je veselšie. krúžky nie sú zlá vec, nech sa krpci vyšantia. tá hudobná je mix všeličoho, aj sa hýbu, aj spievajú, aj kreslia. a je tam aj taký šibal huncút neposedný a normálne je vidno pokrok, už sa vie lepšie sústrediť a spolupracovať. prospieva im to. teraz majú skoro všetky deti veľa energie, škoda že len na to, čo sami chcú.....dnes mi F. pri upratovaní hračiek zahlásil, že nevládze, je veľmi unavený.....
a potom, ked išiel spať, tak sa mu nechcelo, že ešte nie je unavený....
Lea, tak to teda nemáš nič moc, koleno blbé, neposlušné.....budeme držať palce a vo štvrtok by sme sa mohli predbežne stretnúť. zavolám potom. ja tiež nepečiem, tak skoro určite nie....
dnes sme mali návštevu - Lucku aj Andreaska, samozrejme s maminami, celkom sa to dalo prežiť. veľkáči sa už hrali a krpci lozili po nich. ešte pár mesiacov a už budú do partie.

snehuliacika
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
dad1
25. mar 2010

cauky 🙂
prispevam aj ja.tento tyzden som toho mala vela na praci.same prijimackove varianty som tvorila po veceroch, cez den kedze slnko vykuklo sme s luckou trajdali po vonku,takze sa mi sem nedalo zaskocit.ale citala som poctivo.esteze radka vas informuje aj za mna.my sme teraz viac spolu,ako ked som bola na MD. 😎 😝
veru, hudobna je supis.na lucke vidim tiez velke pokroky, spolupracuje cim dalej,tym lepsie.a kamaratsky team sa tiez prehlbuje.hanka, filipko a lucka su uz partia.a ak nahodou niektori chyba,tak za sebou smutia. teraz sa pridala aj timejka,takze aj na hudbnej uz maju tiracatka prevahu. 😀 😀
to detske stretko mozeme dat.dufam,ze aj ja budem mat pred VN prazdniny,tak by sme rady s lucinkou prisli.bude super pozriet,ako sa deti po zime zmenili.uz su to ozaj velkaci,dokonca aj najmensi ich uz dohanaju.o chvilku nas uz bude plno vsade, kam pride tiracka tlupa...bude sranda.inak ja na velku noc nepeciem, som sa nanominovala k mamine na sibacku.co sa budem ja s tym ondit.ja peciem len na vianoce,mna velka noc neberie nejako.bavi ma len,ze je vzdy volno. 😝 😝
a lea - to koleno ma mrzi.drzim palce,nech sa umudri a ak nie,tak nech ti operacia dopadne na vybornu a mas uz konecne pokoj od bolesti.adelka krmila s luckou vtaciky?? 🙂 to je nasa oblubena cinnost. super.

michaela2410
26. mar 2010

😉

dad1
27. mar 2010

hello🙂
ako vikendujete??
my sme zatial po samych oslavach chodili.v piatok to odpalili nasi,mali vyrocie svadby.no a dnes svokra meniny. super.
okrem toho sme s velmoooo usilovali a uz aj co to sme upratovali k velkej noci.milko mi pomahal, umyl balkonove okno tak,ze som ho musela az pochvalit,ja som ho este ani raz nemala tak vylestene,ani ked bolo nove. 😝 😀
tak pekny vikend este zelam. blizi sa skrateny pracovny tyzden - jupiiii!!
a co bude to detske stretko tiracke???????? hodte terminik..

martinano
28. mar 2010

ahojte
my super vikendujeme, ja som si v tyzdni upratala, tak mam hotove, nejaky kolacik upeciem a velka noc moze byt.
tak budete mat decke stretko super, pekne si to uzite a pozdravujeme papa

michaela2410
28. mar 2010

tak ja mam odvcera lukasa choreho, ma atb, z piatka na sobotu sa vnoci skoro zadusil, ale vraj je len zahlieneny, ale riadne. dnes je uz trocha lepsie, dokonca odvcera vecra nemal horucku 🙂

radfi1
29. mar 2010

No, ahojte, tak marodom skoré uzdravenie, aby mohli chodiť po šibačke...
neviem, či aj nás to nelapne. Filip sa ráno sťažoval na soplík, ale tradične mu nešlo nič vysiakať. tak je v škôlke, uvidíme, ako na tom bude.
vo štvrtok by sme sa predbežne mohli dohodnúť pred desiatou v Arkoške, som sa stretla s Leou a platí vec.....hádam sa tam pomestíme....
Danka, tak vy ste tak pracovali svedomito......super. prídeme s Adamkom k vám a tak vám pekne poobchytkáva vaše vyleštené balkonové okno, že to ani poznať nebude 😀 u nás sa mu to aj podarilo. moje pekne umyté okienka ale v byte urobili konečne svetlo...a o opratých záclonách ani nehovorím. dokonca som si aj veľkonočný obrus kúpila nový.
tiež sa nechystám vypekať. asi len nejakú nepečenú tortu spravím pre šibačov nejakých. Danka, a to ako si predstavujete, že nebudete doma na šibačku a to vás majú malí šibači po chotári hľadať?????
my sme si včera uroblili konečne rodinnú nedeľu - doobeda vonku - chceli sme ísť do športovej haly, bol tam skákací hrad a všetličo, no Filipko odmietol - že sa bojí. tak sme sa len prešli a potom sme to zapichli v Laugu. Flipko bol v kútiku a my sme trocha obzerali obchody. zase som nakúpila len čo-to chalanom, na mňa tam nič nemajú...
práčka doprala, ide sa makať. tak sa drže. pa

lea3
29. mar 2010

Ahojky Tieáčky a Tiráčence 🙂

Teda Maťa - u Vás sa topí sneh - ha ha , no my už tu jarné veci vyťahujeme... 😉 😎

Radka, predbežne štvrtok platí, dúfam, že aj Danka s Lucku sa pridajú, veď má prázdniny 😉 , no a Lenka s Vierkou by si tiež mohli naplánovať štvrtočné stretko... 😀

Radka, teda Ty taká šikovná gazdiná - okná poumývané, aj Milko je šikovný gazda 😀 , veru pochváliť chlapa treba, aj 2-rázy... 😀 Ja okná nestíham, lebo sa mi nechce liapať na stoličku hore-dole, koleno ešte bolí, tak to nechám tak...
Inak koleno už bolí menej, ešte počkám týždeň a uvidím, či neodrieknem operáciu, nejako sa mi do toho nechce, mám taký blbý pocit z toho, hádam to ešte počká.... 😒

Tak ja končím, malá bude za chvíľu vstávať, ešte musím dovariť zemiaky.... 😉

michaela2410
29. mar 2010

fíha, aké ste všetky snaživé! ja som ani okna neumyla, ani velke upratovanie nerobila...som si myslela, ze vo stvrtok som doma sama, tak cosi porobim, ale bohuzial, asi mi zostane Lukas doma az do konca tyzdna, tak okna asi pockaju az po velkej noci... 😒

natsa
30. mar 2010

Ahojte.V centre bude 12.4 burza.tak ak máte nejaké veci na predaj tak možte nosit hned po velkej noci ou utorka celý týžden.Prajem pekný dník

martinano
30. mar 2010

ahojte
natsa dik za info
lea u nas je sneh,ale teplo, my budeme chodit uz v kratkom, ked sa bude este sneh topit.
dnes ide do systemu diplomvka takze finisujem.tu je svoatok uz vo stvrtok,takze zajtra pojdem nakupit co mi chyba a hotovo, umyt dlazky a hotovka, mozem sa ucit na statnice.
miska,ze nema umyte okna, ved to nevadii, ako poznam NM, tak za chvilu budu aj tak riadne zaprasene.tu je vyhoda,ze je vlhko, nie je tak prasno a pod chvilou dazd zmyva.
ja sa chystam zasadit nejake kvetinky na terasu trosku zelene, nech je tam,ale este nejaky tyzden pockam, nech sa fajn otepli aby mi to v noci nahodou nepomrzlo.chceme matovi kupit aj plastovy domcek na terasu, je toho tolko,ze neviem co kupit, nemate nejake typy, nekupovali ste ani jedna?

michaela2410
30. mar 2010

natsa, diky 😉

martinano
30. mar 2010

diplomovka odovzdana huraaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

vierkas
31. mar 2010

ahojte,fiha novy konik,som tu davno nebola 😀
dnes je teda hrozne vonku a este hroznejsie zacal den,Timejka ma 😀 horucku aj teraz chuda moje lezka tu pri mne v obyvacke a ocka ma malinke,uz jej zacali aj slziet a ze ju bolia...no uvidime ako bude zajtra a to sme dnes mali ist do Lauga na nakupy.....kurnik sopa 😝
vcera na hudobnej este bola o.k,strasne sa tam vzdy tesi a vecer mi predvadzala co ste vsetko robili,doobeda sa bicyklovali aj s Matejkom,takze zajtra na stretko urcite neprideme,skoda tak som sa tesila 😒 nad ranom docupitala za tatinkom a uz mala teplotu ☹
Alexik spinka,je strasne zlatunky a sikovny,uz si dzavoce a obzera si rucicky stale sa usmieva,vsetko to zacal nejak skoro uz ked mal 3 tyzdne sa na nas usmieval,klop klop nech mu to len zostane,pekne sam zaspava je to dobrubke babatko 😵
asistentka Timejka je stale pri nom a on sa na nu usmieva,ked je zbada 🙂

ja som zatial onka neumyla,ale strojim sa 😀
pozdravujeme a pekne sviatky zelame,dievcatkam vela vody a sibacov
Martinka,si sikulka 😉

vierkas
31. mar 2010

nejak blbo som dala toho smajlika,akurat ked som napisala,ze Timejka ma horucka ma tam byt samozrejme ☹

michaela2410
31. mar 2010

ahojte, a kedy a kde je stretko? Aj ked bude hnusne? Mozno by sme prisli, hoci dr. nam hovorila ze este tento tyzden aby sme von nechodili s lukinom...tak este uvidim, ako bude. ☹

vierka, tak nech sa rychlo vyzdravite 😉

michaela2410
1. apr 2010

fiha, tu sa ale sviatkuje! a ja nemam hlas a mam atb. 😀 aspon mam vyhovorku, preco ma nemozu v pondelok moc oblievat 😀

martinano
1. apr 2010

miska skore uzdravenie
vierka dakujem, aj Timejke skore uzdravenie

dad1
1. apr 2010

cauky🙂
my sa s luckou liecime pomaly. ja som mala raketovy start v utorok, vecer teplota jak fras vysoka, potom nadcha a zakoncilo to kaslom,ten mi teraz robi najvacsie problemy.ani spat nemozem.ma dusi,ked lezim.
lucka dnes uz teplotu mala len 37,2 vecer. snad to uz bude OK,len neviem,ci nelapla odomna sopel,lebo sa mi videla pred zaspatim,ze chuchmala trochu. 😒 😒 no ale necudujem sa.som s nou doma cele dva dni a to je jasne,ze sa to na nu nalepi.sakra.
citam,ze viacere ste nakapate,aj deticky,tak zelam skore uzdravenie.
snad to detske stretko by este mohlo v utorok vyjst. aj to su este prazdniny.a ak uz budu vsetci fit,bude to fajn. 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre