Tiráčky z Nového Mesta nad Váhom II. Pridajte sa

ceresnicky
19. jan 2009

No caute baby tak sme v novej teme, tak sem sa 😉

martinano
1. apr 2010

danka aj vy sa liecte 😉

martinano
3. apr 2010

ahojte
krasne prezitie velkonocnych sviatkov zelame

michaela2410
3. apr 2010

zelam krasne sviatky, tirakom vela vajec za sibacku a tirackam dobre vysibanie, nech su cely rok zdrave 😀

radfi1
5. apr 2010

Ahojte,
pekné sviatky prajem. a nechajte sa pekne a dobre vyšibať, aby sme boli konečne všetci zdraví. lebo to ani nie je možné, stále sa na nás niečo lepí. už nech je konečne leto.
ja som vyslala chlapov šibať. mám konečne trocha pokoj. idem ale aj tak asi žehliť, lebo sa mi toho nakopilooooo. šibači neboli zatiaľ žiadni, tak uvidíme.
my sme mali včera veľkú oslavu - Adamkov rok sa slávil. Daka K. nám upiekla krásnu a výbornú tortu Macka Puf. Adamko dostal hordu darov...máme doma malé hračkárstvo. ale vytešuje sa a pomaly sa so všetkým hrá. bolo včera super. na Kačáku je aj domček v banketke vo vnútri, tak sa decká hrali a vyšantili.

dad1
5. apr 2010

cauky🙂
pekne sviatky aj ja zelam 🙂

vcera som na oslave u admka bola len ja za nasu family.lebo lucka aj nas tata su chori.s luckou sme sa liecili od utorka,aj u Dr sme boli,ale odvcera ma uz aj ATB,lebo jej to neprechadzalo,ma zahlinene priedusky a stale jej skakala teplota hore,dole.tak sme to nemohli uz tak nechat.po prvom dni ATb je vidiet vyrazny posun k lepsiemu,tuk,tuk zaklopem.
radka,s tymi chorobami mas pravdu,ja sa uz neviem dockat tepla.nech vsetky tieto sproste bacily uz zmiznu.

inak vcerajsia oslava bola vyborna, jedlo vynikajuce,deticky tiez.mama oslavenca nahodena cela v nextovo, no kocena je to. 😀 😉 lucke bolo luto,ze nemohla tam byt,ale ved si to vynahradime.spravime detske stretko na kacaku v banketke.je to ta teraz ozaj supeeeer.
idem si zobudit dieta. spi uz 2,5 hodky.
zajtra sa chcem omluvit z prace este, lucku treba liecit a pojdem s nou aj na KO asi v piatok,tak si predlzim volno.dufam,ze to nebude problem.a volno mi daju.

dad1
5. apr 2010

pisem ako tatar-malo tam byt zahlienene priedusky, samozrejme! hlinu na nich nema. 😀 😔 😝

dad1
7. apr 2010

ahojky 🙂
vidim,ze to tu nezije,tak aspon posuniem,lebo sa uz uplne stratime.
som s luckou doma,liecime sa.
pozdravujeme vsetkych, paa 😉

michaela2410
9. apr 2010

liecte sa

posuvam

karlatko
9. apr 2010

ahojky

tak čítam , že sa tu maroduje tak sa pridávame , po týždni a pol zase chorý, bože kde je to leto

velká gratulácia Adamkovi, teda , že rok ja odpadnem to letí , všetko naj prajeme a Karolínka posiela sladké pusinky

však som sem skoro netrafila, je to tu obnovené zase som pozadu 😝

skoré uzdravenie prajeme a pekný víkend všetkým pa

radfi1
9. apr 2010

Ahojky,
Kačena, tak ste sa pridali k marodom, zase nemusíte byť až takí loajálny 🙂 pekne sa teda liečte....
Ja som bola vypýtať tiež pre Flipka nejaké kvapky do nosa. dala mi zarobiť framikoyn so sanorynom - uvidíme, čo to bude. lebo máva také kašle hrozné v noci z toho, že mu sople zatekajú. nedá sa to počúvať. ale snád už bude dobre.
včera sme boli s marodkou Luckou a už je zdravá. a je podarená. hovorila mi včera Raduška, ti si moja kamarátka, dobrá si, pekná....no nezožrali by ste ju za to???????
my máme novinku, Adamko prešiel na jeden spánok - nemal s tým žiaden problém a spinká potom cez obed aj tri hodky. zobudí sa tak po hodine - prenesiem ho na posteľ a tam chrní ešte dve hodiny.
dnes bolo krásne, tak mi to aj vyhovuje. že teraz chodím do mesta aj doobeda. malý sa vytešuje, všetko obzerá.
bola som aj v tom materskom centre zaniesť nejaké topánky, tak som zvedavá, či sa minú. hodila som tam naozaj len symbolické ceny.
prajem pekný víkend.....

lea3
14. apr 2010

Ahojky 🙂

fííha, boli sme až na 4.str.!!!
No Adelka bola trochu chorá po sviatkoch, ale už je fit, len 3 dni mala nejakú virózu s teplotami...
A terz, keď už môžeme trajdať po vonku, tak prší a prší... otras, už ma chytá depka z toho... 😝
Dnes som bola na predoperač.vyšetr., ešte v pondelok a potom vo štvrtok do TN a 27.4. nastupujem.... ☹ Tak držte palce.... 😉

Inak všetko po starom, teraz v sobotu má synovec 11, tak ideme na oslavu (nemusím variť 😀 )

Tak sa majte krásne...

martinano
15. apr 2010

ahojte
tu fakt nikto nechodi
adamkovi dodatocne vsetko naj k rocku zelame
ja som bola na sk, len na otocku stertla som rencu, ale nemali sme kedy pokecat obidve sme sa ponahlali.
lea drzte sa, ako s robotou na posledy si pisala tusim,ze hladas.adelka sa tesi do skolky?
my mame krasne pocasie,alebo teda sme mali,ale matulko bol od pondelka marod, ale uz je lepsie
drzte sa...

angelos
16. apr 2010

ahojky,
tak som sem zavitala,prisla som kuk novy dizajn konika a vas vsetkych co tu uz nist nepisete. 😀
vsetkym marodom skore uzdravenie.
dnes po tyzdni vyslo ake-take slniecko,tak sa vytesujem. 😀 Andreasovi idu zuby-zly je ako cert... 😝 😝 😝

a koli niektorym ludom ,ktori si ma akosi stale nenasli na fcb.som hodila par fotos.

pekny vikend. 🙂

michaela2410
16. apr 2010

tak aj ja sem nakuknem po sto rokoch... 😀
Dnes som bola s tominom v BA na jednom vysetreni a normalne som rada, ze tam uz nebyvam, akosi by som si asi na taky zhon nezvykla 😒

Baby a kedy dame aprilove stretko? My mame sice v rodine smutok, ale posediet by som si sla 😉 🙂

naika
19. apr 2010

leni no jasnčaka ,to patrilo určite mne ale slubujem polepšim sa a fcb sa určite naučím už len koli tebe a malým sú úžasný pa,pá a opatrujte sa

michaela2410
22. apr 2010

fiha, tu to ale zije... 😒 😒 😒

radfi1
23. apr 2010

Ahojte,
no ja som sa sem tiež dostala po dlhej dobe. ale na fcb to tiež veľmi nežije, okrem hier. a teda aj fotky si tam pozriem.....
ale ja teraz akosi nič nestíham. a ked všetko doma spí, tak spím aj ja....
teraz je doma Filipko, robia jeho triedu v škôlke, tak trénujeme na leto, ked budeme všetci doma spolu. už teraz sa teším...všetko OK, až na to varenie.....
idem poplatiť šeky a na chvíľu si posedieť s knihou v ruke. už som nečítala skoro dva týždne, absťák ako hrom...
ani nefotím už, tak ani nové fotky nemáme, musím sa polepšiť.
Miška, a čo sa stalo, kto vám zomrel??? dúfam, že nik veľmi blízky. úprimnú sästrasť aj tak. a stretko, no nevieme, kde to spraviť, teraz ked nám zavreli náš podnik a v BN nie je signál na mobil. je to pakáreň. potrebujeme niečo dostupné. dajte návrh, rada by som niekam vypadla zase raz....
Lenka....jej, ty si tu bola...našťastie sa vidíme častejšie teraz vonku.....ako na koňovi. naozaj tu skapal pes....no čo už. pekné počasie a veľké a malé deti....niet času....

michaela2410
23. apr 2010

ahoj radka, vdaka, zomrela mi babicka ☹
Ale to stretko uz aj ja potrebujem...a co tak ist aspon na pizzu? neviem dokedy je otvorena pizzerka vo vahu 😒 lebo potom neviem do akeho podniku ist ☹

radfi1
24. apr 2010

S Dankou už na tom pracujeme....aj to nás napadlo, čo teba, len naozaj neviem, dokedy by nás prichýlili....

radfi1
24. apr 2010

Teda napadlo to aj nám, nie nás 😀
a to s babičkou ma mrzí......

michaela2410
26. apr 2010

posuvam, lebo to tu akosi spi
a co to stretko? Dajte vediet, lebo ak by bolo tento piatok, musim sa "zbavit" deti, manzel nieje doma 😒

dad1
27. apr 2010

cauky 🙂
OZNAAAAAAAAAAAAM! stretko je v piatok v blue note.cas ako obvykle. 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

miska,zbav sa deti a prid 😉, tesim sa,uz nech je koniec tyzdna.

michaela2410
28. apr 2010

supis, ja len dufam, ze sa trocha vylizem z tej nadchy a kasla, co mam ☹

dad1
2. máj 2010

ahoooj, to kde sme sa az prepadli??? vidim,ze FB nas pohltilo a tu uz nik ani nechodi.aaale,tak aspon ozivim trosku..

stretko bolo fajn,ako pominule razy,ale sediet na drevenych stolickach oproti tomu co bolo v azteku - bieda.sme uz rozmaznane velmi 😝 😀 no mame opat nejaky ten cas na rozmyslenie dalsieho, dufam,ze tentokrat padne vyber na lepsiu lokaciu.

my sme mali fajnovy vikend, taky rodinny.bola tu svagrova s detmi,tak sme labzovali.boli sme aj na kacaku, dali dobru pizzu.mnam.prisli aj radka,jojo a filipko a adamko, bola sranda.takych dni by mohlo viac.neplanocane akcie su naj,naj,naj. 😵
zelam pekny tyzden vsetkym...

martinano
2. máj 2010

ahojte
tu to fakt nezije,ale co uz
dodatocne, lea vsetko naj k meninam zelame
miska je mi luto co sa stalo
na velku noc som bola na slovensku, stretla som majitela azteku, tak som bola fajn nastvana, to nase mesto fakt nic dobre neudrzi, ostuda velika.vraj mu nepredlzili najom tak sa musel vystahovat, maju novu cukraren v piestanoch.na dalsie stretko by som sa pridala, ja by som aj do piestan mohla,ale neviem co kocky co maju mensie deti.lebo teda v nm asi fakt nie je kam.
u nas vsetko po starom mali sme matka trosku choreho, chytil to od jedneho chalana, no co uz nic vazne sopliky teplota,rychlo to preslo uz je fit, ja sa ucim cakaju ma statnice,ale na univerzite je riedny chaos, neviem ako to cele dopadne, uvidime.
babulky drzte sa

michaela2410
3. máj 2010

hura, ozilo to tu trocha, Danka, ja sa tu mrkam furt, ale naco prispievatm ked tu nik nieje ☹ mam to medzi oblubenymi, tak ani nevnimam, kam sme sa s temou prepadli 😉

radfi1
3. máj 2010

Ahojte, tak aj ja som sa prišla kuk a veru, je už aj čo čítať. ja Danka nechodím ani na FB poriadne, a tam teda na čítanie pre mňa nie je skoro nič....
stretko bolo super. Adamko už na mňa čakal s tatinom v posteli, ale bol v pohode. dokonca spal do 7,15, čo už nie je u neho zvykom, teraz sa mi budí tak 6,15, to je na mňa skoro, no zvykám si. ale chlapi ma nechali vyspať, tak som mala potom kopec energie na varenie, upratovanie....
my sme mali tiež akčný víkend. sa mi páčil. v sobotu sme Filipka riadne vyničili. jazdnil na bicykliku. do mesta, na Kačák, tam sa hral s Luckou a domov.spal potom od desiatej do desiatej
včera sa vypýtal na nejaké plávanie, tak sme boli v PN v jednom hoteli. potom sme tam dali aj večeru a deťúrence zaspali cestou v aute, už sme ich len preniesli do postelí.
aj nás to riadne zmohlo, akční sme boli....
toto počasičko nemusím, no vydržíme...
no, naozaj neviem, čo nabudúce vymyslíme....s tou našou stretávkou. asi si zoženieme podritníky....
Maťka, veľa šťastia na štátniciach....

radfi1
3. máj 2010

Vierka pridala nové fotky - super, krásne detičky....

radfi1
4. máj 2010

počasie sa umúdruje....jupí....
boli sme doobeda plávať. Adamko sa potápal odušu. teraz spinká...unavený....
poobede hudobka. mám nabitý program.
čo je to nuda????

radfi1
6. máj 2010

ako si tu sama so sebou rozprávam....
dnes mal v noci Adamko teplotu, som zvedavá, čo z toho bude. a to k nám mali prísť dnes Považanci po rokoch a poobede aj Lucka. a nechala som doma neuvážene aj Filipka....jaj, čo ja budem robiť v lete? môj veľký pomocník chce všetko robiť. asistuje pri všetkom.....na parádu.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre