• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Tiráčky z Nového Mesta nad Váhom II. Pridajte sa

2. apríla 2011 
radka - burka v Lidli :grinning: :grinning: ,tiez dobreee.ja som vtedy, ked sme boli v potravinach, vravela,ze nie je nic lepsie ako na prezitie katastrofy byt niekde pri takomto zdroji potravin a vody. :sunglasses: piknik ako vysity.

miska - veru tie choroby sa ta drzia ako kliest. snad ti more pomoze.a ja by som tiez rozmyslala o vytrhnuti toho neposlusneho mliecaku.ten problem so sestkou moze aj nemusi byt a nateraz by maly pokoj. a tie strojceky co sa davaju teraz nie su az take hrozne.dokonca to maju deti aj radi,ako pocuvam.

vierka- bon voyage.prijemnu dovcu. :slight_smile:
20. júl 2010 o 09:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
by malý mal pokoj - tam malo byt. :slight_smile:
20. júl 2010 o 09:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
danka, ono to zvladame tak ako je, on teraz nechce o zubarke ani pocut, dnes mu to len kontrolovala a nic mu nerobila len vycistila takym sparadlo a robil akoby ho na noze brali...tak si dame teraz pokoj, nebudem ho drazdit...o dva mesiace pojdeme dat vyvrtat posledny kaz, a uvidime...inak, ta zubarka je fakt super, ona to s tymi detmi vie...pustila im rozpravku, tomasovi zapecatila jednu sestku, dostali peciatku na ruku a hracku za statocnost...

a tie pikniky v potravinach...paradne :grinning: :grinning: :grinning:

a my mame pred tou dovolenkou fakt "stastie" do vsetkych chorob a trampot sa dnes lukas strepal zo stolicky a riadne si ovalil chrbat vo vyske akurat spodnych rebier, alebo ladviny...prisunul si stolicku k policke, tal na nu este stupienok, isiel nieco dociahnut (boli to asi dve minuty, co som bola v obyvacke)... a len som pocula rachot a rev, ked som mu kukla chrbat, mal ho cierny, tak ocakavam krasnu modrinu...letela som k brachovi, ale povedal, ze zajtra mi donesie papierik na vysetrenie mocu, ci nema krv, ale zlomene to urcite nema...no ale chrbat mu bude svietit asi vsetkymi farbami :frowning2: takze danka, radka, dohovie, co nas este caka s tymi nasimi vymyselnikmi...
20. júl 2010 o 22:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Miška, vy ste naozaj samá katastrofa.....ale hádam to nebude nič vážne. ked spadol F. z koňa, tak ma MM utešoval, že takých pádov ešte bude......nebola to bohvieaká útecha, no čo už s tými našimi huncútmi.
ja som sa prišla pochváliť, akého mám doma plavca, paradoxne nie toho, čo od 5 mesiacov chodí na plávanie, ale jeho staršieho brata....F. robí v bazéne u babky hotové divy, ja sa nestačím čudovať. zajtra beriem aj kameru konečne, nech to nafilmujeme, kým ho to baví. on sa ponára, skáče do vody. pláva s rukávikmi aj bez. je bohovský, ako to žerie, dnes bol s nami aj na plávaní a bol suprový.....a Adamkovi aby som nekrivdila, ten v bazéne je bez ničoho, chodí si dokolečka dokola, sem - tam sa ponorí a ide sa ďalej....
20. júl 2010 o 23:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cauky :slight_smile:
zajtra ma filipko 3 rocky,tak vsetko naj,naj zelame aj takto virtualne,darcek mame nachystany,zajtra bude detska party v mekaci,tak sa tesime.som zvedava,co to bude zac a co budu hovorit krpci na to. :sunglasses:
tym,ktore idete dakam na dovcu tento vikend prajem peknu dovolenku a hlavne pekne pocasie.my ideme zajtra,no neviem,ako to dopadne,vraj sa ma schladit.snad nie na cely tyzden.aaale,aj tak neva,hlavne,ze bude zmena programu.
zdravime a pa pa.
ak tam bude niekde wifi,tak sa ozvem,bo berieme noťas. :wink:
23. júl 2010 o 21:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vsetkych zdravim z dovolenky...pocasie je velmi premenlive, doobeda sme utekali pred slnkom, ake bolo silne a teraz sme prisli z plaze, lebo fuka dost silny studeny vietor...tak ideme trocha grilovat...hadam za tie dva tyzdne tu trocha toho slniecka vzkukne a nebude nam zima... :grinning:
25. júl 2010 o 17:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte len na skok
moc dakujem pocity sa tazko opisuju
dovolenkarom krasnu dovolenku a hlavne pekne pocasie, filipkovi vsetko naj k troj rockom
30. júl 2010 o 00:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nam to s tym pocasim velmi nevychadza, v mori som nebola uz styri dni :frowning2: a teraz tiez prsi a je burka :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2:
30. júl 2010 o 21:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ďakujeme za gratulácie.....
FIlipko oslavoval ako kráľ - veľmi si to už užil, bolo to super, celý deň oslavoval, najskôr v MD, potom u svokrovcov na dvore. darov neúrekom. oslava ako sa patrí. k tomu kopec dobrého jedlaq....aj ja chcem takú oslavu!!!!!!!
máme teraz novinku, novú sesterničku Bianku Máriu, už sme ju boli pozrieť aj v nemocnici, je zlatučká, malinká...
MIška, tak to vám teda počasie nepraje. ešteže ste išli na 2 týždne, tak sa vám hádam aj pošťastí si to more užiť. nás to čaká o týždeň....
30. júl 2010 o 22:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mám jednu prosbu:
nepožičal by nám niekto golfáče na dovolenku????stačia úplne obyčajné, len na prevoz Filipka, ked už bude unavený.....
30. júl 2010 o 22:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojky :wink:
tak hlasime sa doma z dovolenky.v Sturove nam bolo bozsky, chodili sme do wellness hotela v Patinciach, odporucam, asi niekedy navstivime aj ten.ma 4 hviezdy a jeho sluzby su super.
lucka sa vyblaznila, my sme si odpocinuli, nasi boli s nami, mali sme teda aj spolocnost aj au-pairov.

predtym sme absolvovali filipkovu oslavu v mekaci, bola super pre deti aj pre rodicov.radka to vyborne zorganizovala. :dizzy_face:
1. aug 2010 o 21:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
caute baby, teda tu to zije. :grinning:
ale aspon posuniem.
radka,stastnu cestu a uzite si dovolenku. :slight_smile:
6. aug 2010 o 15:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hlasim prichod z talianska, skratili sme si to o den, lebo zostalo chladno a prsalo, aj ta cesta bola hrozna, same burky, vietor a lejak...no a tu to tiez nieje bohvieco, pracka mi perie odusu, asi sa tri dni nezastavi, ale neviem ako to dam schnut, lebo balkon je maly a neschne to tam :frowning2:

@dad1 a preco som mala pocit, ze idete s radkou spolu aj vy? inak, knihu som precitala za tyzden a uz by som si precitala aj dalsiu cast... :sunglasses:
7. aug 2010 o 15:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tu to vobec nezije :frowning2:
9. aug 2010 o 12:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte:slight_smile:
miska, veru nezije.ale to je tak kazde leto.ked je zimsie,hned sa to tu rozhybe.teraz ma kazdy kopec aktivit asi,tak nepise sa.
my tu mame od minuleho tyzdna na prazdninach terku a huga (deti svagrinej),tak je nam veselo.robime si vylety, boli sme aj na trencianskom hrade, decka zvladli aj vyklad sprievodcu cca. 1 a stvrt hodiny :dizzy_face: ,sme boli prekvapeni.ale lucinku som sa navlacila v tom hrade.boli tam same strmaky schody a ona po nich ani za nic nechcela chodit,takze momentalne moj chrbat sa uz 4 den regeneruje.nosit tolku zataz tak dlho,to ma dorazilo,mam uplne v prdeli (s prepacenim :stuck_out_tongue_closed_eyes: ) krize.
ale vylet sa vydaril.hugo a lucka sa superne zahraju spolu.v nedelu kedze bolo skarede pocasie,sme trcali povacsine doma a oni sa mi 6 hodin v kuse hrali rozne hry,ani som o nich nevedela,len som im jest a pit davala a bolo.parada, normalne som mala cely cas zapnuty PC a vegetila.take dni by mohli byt castejsie.
zajtra chcem ist so saskou a miskou na kacak doobeda.snad vyjde pocasie.
10. aug 2010 o 14:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dad1 snad vyjde...nakoniec asi prideme, lebo tomas vyhlasil, ze chce ist na kacak hrat sa s detmi, tak uvidim ako to dopadne :unamused: a na vylet by sme aj tak teraz nesli, lebo svokor prisiel z nemocnice a svokra ho nechce nechat sameho doma...
10. aug 2010 o 17:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak len aby sme sa posunuli trocha dopredu_
na dovolenke bolo super, už ani neviem, že sme boli.
zajtra chystáme výlet do Lešnej, snád nebude pršať.....
zajtra má byť aj stretko, nezabudnite....
pa
26. aug 2010 o 15:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hej, bude stretko? dobre ze pises, vobec som nevedela :frowning2:
26. aug 2010 o 17:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
no trosku to tu ozivim.
dneska sme boli s Jakukom na 9 mesacnej poradni. nase miery 10,8 kg a 77cm. :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: je to nas maly slonik :grinning: :grinning: inak nas dr. chvalila, ze je chutny taky na bozkavanie dobry :grinning: :wink:
len nas poslala na ocne, lebo sa jej zda a nam tiez ze malemu obcas utekaju ocka obidve, ked sa na nieco zapozera, tak pre istotu to dame pozriet.
Matej je trochu soplavy, ved sa ani nedivim v takomto sprostom pocasi, ved ani sme si leto neuzili a uz je to november. ani neviem ako ich mam obliekat :frowning2: :angry: :angry: :angry: no hnus.
vsetkym skolkarom prajeme uspesny start do skolky.
my sme to odsunuli na buduci rok. som na to nemala odvahu. bojim sa tych chorob :frowning2:
pa
8. sep 2010 o 19:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte
sme tusim tiez nikto nechodi
stretko bolo videla som fotecky ,stabilna partia bola, super.ja som hovorila vierke,ze pojdem,ale nakoniec som bola rada,ze doma oddychujem v tichucku,kedze som bola sama.my sme po mesacnej dovolenke na slovensku konecne doma,tak zacina pracovne tempo.pozdravujem vsetkych niekoho som stretla niekoho nie, drzte sa paaaa
13. sep 2010 o 22:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojky :slight_smile:
idem to tu aspon ozivit. mame sa fajn, lucke sa v skolke paci. boli sme trochen prechladnuti,ale uz je to na ustupe.rano trosku bojujeme pri prezliekani v skolke, no to sa dalo cakat. takze to neriesim.pozdravujeme vsetkych.
matka vy ste boli mesiac na slovensku??? a ani sme sa nestretli.to je nove mesto take velke?? tak pekne si to uzite zas v norsku.paa
22. sep 2010 o 21:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jej, veru som tu dlho nebola....
Janka, vidíš to, choroby sú aj bez škôlky, raz si to musia odbiť, ale aspon bude Kubko vačší. A dúfam, že u očárky dobre dopadnete, to by som rada videla, ako sa vyšetrujú také malé deti,.
a ty si už v novembri?:::::
Maťka, tak sa držte v dalekom svete, ste si užili Slovensko a stačilo :wink:
F. chodí do škôlky, už je zabehnutý, tak sa teším, že už neriešime ranné revy. doma by sa stále iba hral a hral. lego to istí, staviame dokola ZOO....Adamko to potom kazí, no zabávame sa ako sa dá.
vrhli sme sa už aj na krúžky. dnes ideme prvýkrát na pohybové hry, aj s Hankou a Timejkou. boli sme aj na atletike na štadione, tam to bolo super,
Včera sme sa boli kúpať v Brode, sme si to tam užili celá rodinka....parádne bolo, deti v aute pospali, tak sme po dlhej dobe mali už rel. skoro pokoj.....
držte sa a užívajte si....
27. sep 2010 o 13:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte
tak tu to fakt nezije
radka pekne kruzkujte, krasny vylet ste mali, videla som foto zo zoo, v lesnej je krasna, my sme boli tento rok v prahe aj ta zoo je nadherna, nam sa velmi pacilo.
danka veru boli sme, nestretli sme vas, aj stretko bolo, ale priznavam sa na decke som zabudla, a dospelacke,ked bolo som sa tesila,ze jupiiii pojdem a ked chalani odisli k babicke som bola rada,ze je doma ticho
30. sep 2010 o 15:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojky :slight_smile: zdravime vsetkych.musim to trosku ozivit.vcera sme absolvovali stretko v arkoske.bolo to trosku rozlietane,je nas uz velka kopa,takze dokial sme my ,matky, uspokojili potreby vsetkych deti,sli sme aj domov :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: ale kavicku sme dali,dokonca aj poharik,radka mala narodky.dobre bolo.
zajtra idem vyrabat pre svokrovcov tortu,maju vyrocie svadby, danka krajcova nemohla,tak musime my s milkom tvorit. snad sa nam vydari! :wink:

8. okt 2010 o 22:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hm, super, ze ste dali vediet... :angry:
9. okt 2010 o 08:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dad1 tak ste mali pekny dnik,aj ked rozlietane ste boli po detoch.
ako sam ate vsetky? nepisete, my v pohodicke, matulo super, mna trapi zlcnik,ale hadam to bude ok.pocasie mame zatial celkom dobre, dlho bolo krasne a teplucko tak je krasna farebna jesen.pristahovala sa sem jedna kocka s dcerkou a cakakju druhe tak nam je veselo deticky sa zahraju,tak nam je veselo.
9. okt 2010 o 12:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Tak ako pozeram tak tiracky uz vsetky asi len FBku ficia a sem uz nikto nechodi. Ja ze kuknem co je tu po sto rokoch nove a tu nic:slight_smile:
4. jan 2011 o 21:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aale, ja sem kukam, ale fakt sa tu nic nedeje :frowning2:
7. jan 2011 o 21:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte dievcence, poradte dobru skolku v Novom Meste nad Vahom. Vo february zacina zapis a ja neviem kam dat maleho... Byvam pri stanici na ul.Dukelskej tak najlesie by bolo tu v tomot okoli. Dakujem :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
15. jan 2011 o 13:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Ahoj Katka z videnia ta tusim aj poznam. Nasi byvaju na Dibrovovej a moja mamina uci v skolke na Hollého pri nemocnici, takze ja odporucujem tu. A zrovna bude mat moja mamina aj najmensich drobcov :wink: Ja idem tiez z mojim starsim syncekom na zapis. Ten uz bude mat sice v juli 4 roky ale zacneme hned v druhej triede. :grinning:
15. jan 2011 o 21:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok