Tiráčky z Nového Mesta nad Váhom II. Pridajte sa

ceresnicky
19. jan 2009

No caute baby tak sme v novej teme, tak sem sa 😉

martinano
10. feb 2009

caute
my mame dnes ulietany den aj na ockovani sme boli
lea mala to ma zo zubov ja to dobre poznam nas mato vzdy, ked mu idu zuby
katka nespanie dobre poznam myslim to denne nas mato mal tento problem cca 6-9mesacny, nic som nestihala len jeho a to som triasla kocik aby spal a desat minut a dost,ale oci suchal ta,ze som si myslela, ze hodi 2hodinovy spanok, potom to preslo a teraz spi cez obed doma a pooobede vonku a pekne okolo 2hodin, to je obdobie to preide
radka skusim este raz poslat

dad1
11. feb 2009

breee ranicko,dnes zas cumimmz okna a neverim vlastnym ociam!vcera snezilo ako v ruskej rozpravke a dnes prsii.no fuuuj,fakt husté,ked to primrzne,tak budeme moct rovno z domu vyjst na korculiach. 😀

luckin hit je momentalne pappa pinguin:

https://www.youtube.com/watch?v=DeVVxN4Yymg


kuknite tu.pyta si to 5x denne a tančííí,podarena je. 😀 😀 😀

dad1
11. feb 2009

oprava - uz zas snezi.kto sa ma v tom pocasi vyznat. 🙂

lea - dufam,ze adel uz je OK.myslim na vas.ja som od predchadzajucej choroby akosi zanevrela na vsetky tekute veci z akychkolvek otvorov. 😀 tak drzim palce,nech ste rychlo v poriadku,popripade,necn ocaky vylezu.

lea3
11. feb 2009

Ahojky 🙂

Dnešné vstávanie - o 20 minút lepšie ako včera, takže 05:40 😠 To moje dieťa sa akosi kazí s tým spánkom.... 😝 No ale kakačky už ustupujú, ale kvapky jej budem dávať, je to ako prevencia na črevnú flóru, takže v pohode.... Maťa, máš pravdu, asi to bude z tých zubov...
Malá sedí v stoličke a už 30 min.raňajkuje.... 😖

Keďže je takto hnusné počasie, idem žehliť aj ja... nech dobehnem Lenku... 😀
A podľa Dankinho vzoru dnes idem robiť Francúzáky aj ja... 😉
Dani, pesnička je super, tú už poznáme, aj malej sa páči.... 😵

Dnes poobede ideme na návštevu, opäť za havinom, takže už sa obidve tešíme. 🙂

lea3
11. feb 2009

jééj, Dani, si tu ešte?

lea3
11. feb 2009

tak nič, končím aj ja a idem do malej natlačiť ten chlebík... (poprípade ho natlačím do seba... 😅 )

Pááááá a pekný deň.

ceresnicky
autor
11. feb 2009

ahojte babenky

mam taku blbu naladu, lebo Kacena bola vcera na prietokoch o dva tyzdne skor, lebo sa Durdikovi zdalo, ze mala je malicka, to vam uz segra pisala. no a vcera jej povedali ze je naozaj mala a prietoky boli take horsie, tak isla este na vysetrenie ozvy, a povedali jej aby prisla aj rano na kontrolu. tak tam bola dneska rano a podla prietokov z rana vyzeralo ze si ju tam nechaju ale robili jej este jedny o 11.00 tie mala lepsie, tak ju pustili s tym, ze musi prist zase zajtra na kontrolu, ci je mala dostatocne vyzivovana 😢 😢 tak mame stresy.
Matka ked mozes tak porad ze co to znamena, lebo jej povedali ze ak sa im to nebude pozdavat, tak budu musiet ukoncit tehotenstvo. ona je teraz v 34 tt. Bola tam nejaka dr. Ladecka a ta jej povedala ze uz by to nebolo v tomto tyzdni az take hrozne. ale predsa je to skoro, tak drzte palce nech aspon este 3 tyzdne vydrzi. ☹ dr. jej vcera povedal ze ma tak 1700g len ☹

ceresnicky
autor
11. feb 2009

ja som z toho celkom na prasky ja som take problemy nemala, tak jej neviem ani poradit, ale ty Mati by si vedela iste viacej.

este jej aj Durdik zistil toho streptokoka, tak sa to na nich nejako s.re ☹

ceresnicky
autor
11. feb 2009

teraz sa ten cas bude urcite vliect ako slimak ☹ 😠

ceresnicky
autor
11. feb 2009

vcera sme boli u Vierky a Timi s Matkom sa pekne hrali tak nam to doobedie rychlo uslo. maly isiel vynimocne spat az okolo 12.15 co on uz inokedy pomaly vstava 😉

ceresnicky
autor
11. feb 2009

zrovna ste tu neni niktora a ja by som si tak potrebovala pokecat ☹

dad1
11. feb 2009

boze jani,to je hrozne.az mi slzy vyhrkli ☹ ,ale hadam to nebude az take zle.a ta hmotonost je len odhadovana,kludne sa mohli seknut a mala moze mat aj viac.inak preco si ju tam nenechali na pozorovani,to ma prekvapilo.
veru malinka by tam mohla aspon tie 3 tyzdne este ostat.no budem na vas mysliet,verim,ze nakoniec bude vsetko v poriadku.

dad1
11. feb 2009

jani ja som tu,ale odbieham,lucku trapia zubky,tak beham k nej,co sa budi zo spanku.dnes sme aj skoro vstavali kvoli tomu a celkovo cele doobedie bola upistana.

ceresnicky
autor
11. feb 2009

Ahoj Dani no veru my vsetci dufam, ze to vsetko dobre dopadne

ceresnicky
autor
11. feb 2009

no ona sa pytala tej dr. ze ci si ju tam nechaju alebo co a ona jej povedala ze ked mozu chodit kazdy den na kontrolu tak to este zatial neni az take nutne, aby tam zostala, ved uvidia kazdy den. mozno zajtra tam uz zostane ☹

mrbaby
11. feb 2009

Janka, si tu este???

dad1
11. feb 2009

jani,netreba zufat,este sa nic nestalo a v TN su sikovni,maju aj dobre vybavene nedonosenecke,tak hadam,ak by sa aj malinka narodila skor,tak to tam zmaknu. 😉
uz zas placeme...

ceresnicky
autor
11. feb 2009

este ide teraz o 13.00 na poradnu k Durdikovi tak aj ten jej moze spravit sono

ceresnicky
autor
11. feb 2009

ahoj Jani som

dad1
11. feb 2009

oni ju budu teraz o vela starostlivejsie sledovat,aj to hra do karát.hlavne nech je kacena co najviac v klude.aj ked viem,ze lahsie sa to hovori,ako kona. 😒

mrbaby
11. feb 2009

UFFF, az mam husaciu kozu...Katuska...Drzte sa...budeme na vas mysliet... 😢 😢

Janka, neboj to bude dobre...ved aj mensie deticky sa narodili...nech sa radsej narodi skor ako by mala mat v brusku problemy...

dad1
11. feb 2009

cau jani b.som ti volala predvceroma ty nist. 😀 😝

mrbaby
11. feb 2009

A ja tebe vcera..a ty tiez.. 😀 😀

ceresnicky
autor
11. feb 2009

no ved ona sa snazi byt kludna, ja som jej hovorila, ze keby ju tam aj nechali tak musi mysliet hlavne na malu. ved co je to mesiac v zivote cloveka, potom bude mat ODMENU a aku 😉

mrbaby
11. feb 2009

Janka, ale ano...ved dr. bude urcite cakat co najdlhsie aby bola vecsia...ak to samozrejme bude mozne...A teraz pustaju deturence aj 2000g move domov ak pekne papaju...ale ja si myslim ze to urcite vydrzia min. 2 tyzdne a to uz potom bude v pohode..

ceresnicky
autor
11. feb 2009

no ved ja som tiez o tom presvecena ze to bude v pohode 😉

dad1
11. feb 2009

ozaaaaaaaaaaaaj aj ty si mi volala???janka b,ani neviem.jakto ze mi nenapisalo,ze som mala neprijty hovor.dokelu,uz sa mi to viackrat stalo,ze niekedy mi neda vediet,ak mi vola dakto z orangeu,potom sa stale cudujem,ked mi mamina alebo svokra hovoria,ze mi volali. 😒 😒

dad1
11. feb 2009

aj ja si myslim,ze to baby zvladnu,ved su nejake bojovnicky - tiracky. 😉 my im budeme aspon energiu z domu posielat!!!a janka č. pekne si to kacene povedala. 😵

mrbaby
11. feb 2009

Moja znama porodila v 28tt a baby malo 890g a su v pohode...tak nech sa neboji..vsetko dobre dopadne. 😵

karlatko
11. feb 2009

ahojky

konečne spíme , dnes von to sa mi nechcelo uvidíme poobede, kolko pospíme vnútry

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre