Tiráčky z Nového Mesta nad Váhom II. Pridajte sa

ceresnicky
19. jan 2009

No caute baby tak sme v novej teme, tak sem sa 😉

ceresnicky
autor
11. feb 2009

no veru len posielajte ja jej dneska zoberiem notebook nech vam aj ona cosi napise, nech netlmocim furt

ceresnicky
autor
11. feb 2009

ahojky Kacena no veru je vonku pekne hnusno 😝

karlatko
11. feb 2009

tak tuje real debata , idem počítať čo ste napísali hádam stihnem aj dnes reagovať 😉

ceresnicky
autor
11. feb 2009

ja uz chcem JAAAAAAAAAAAAAAAR

mrbaby
11. feb 2009

Janka aj JAAAAAA!!!!

dad1
11. feb 2009

aj jaaaaaaaaaaaaaaaaaaa 😀

ceresnicky
autor
11. feb 2009

ved uz toto pocasie nevedie k nicomu maly mi padne a je cely mokry. to radsej ten sneh ani nemal padat 😝

mrbaby
11. feb 2009

Aj vy mavate ponorku...ked ste stale doma??? Vcera som vyhodila 3tasky bordelu...som upratovala...topanky handry..papiere stare casky..atd.. a dnes budem pokracovat..

dad1
11. feb 2009

cauko katka 😎

a ja stale odbieham,tento raz kvoli obedu..

ceresnicky
autor
11. feb 2009

Mato mi uz treti den nechce ist do kocika, tak chodime pesi ale kocik musim pre istotu brat nech ho nemusim vliect na rukach 😝

dad1
11. feb 2009

jani,veru na mna to tiez tak dolieha,ved preto som mala vcera upratovaci rapel 😀
minula zima mi akosi rychlejsie presla.ked sme boli nutene stale chodit von,aspon bol program,teraz je to o hov...e

mrbaby
11. feb 2009

Danka a co mas dobre k obedu???

ceresnicky
autor
11. feb 2009

no Jani my aspon chodime poobede k nasim nech zmenime prostredie ked sa neda ist von 😉

dad1
11. feb 2009

lucka v kociku este obsedi,ale len ked nie je privelmi zima,vtedy vykrikuje domaaaa,domaaa.ze akoze aby sme zas zaliezli.
v nedelu sme boli v kostole,tam som s nou aj chodila,ot ju tesilo,lebo doobeda este nebola kosa,potom sa okosilo a uz zas odmieta.

karlatko
11. feb 2009

fúha v poslednom období počúvam alebo čítam samé negatívne veci (choroby,.....)
Kačenka myslíme na teba máš okolo seba veľa dobrých ludí ktorý ti posielajú pozitivnu energiu verím , že to aspon trošku pomôže , lahko sa hovorí nemyslieť , určite to dobre dopadne 😉
- aj my sme boli malí na prvých prietokoch nezdalo sa im to moc tak sme bolí druhý krát a bolo to už lepšie a Karolínka krásne všetko dobehla a dokonca hovorili o pôrodnej hmotnosti pod 3 kg a mi sme mali 3300 g
- hmotnosti sú orientačné pre ních - tiráčence sú bojovníci a šikuli 😉 😉 😉
myslíme na vás Karolínka posiela Anetke pusku 😵

ceresnicky
autor
11. feb 2009

ale dneska musim ist do mesta lebo idem malemu pre masku na karneval i ked on je maska sama o sebe 😀

dad1
11. feb 2009

robim si syrove cestoviny.som ich davno nemala,a mala som chut na taku obycajnu chut. 😝 😀

dad1
11. feb 2009

janka č. ten karneval to je bomba,matko tam uplne zapadne,tesim sa na fotky. 😵

ceresnicky
autor
11. feb 2009

no veru viem si ho predstavit ako sa bude jasit. som mu pozicala masku PANDU, si ju vybral ja som mu chcela vybrat sasa ale on ze MACKA, tak co ked si vybral 😀

karlatko
11. feb 2009

aj ja túžim po jari a po prechdzkach v slnečních dní a vždy to tak nejako rýchlejšie ubehlo na tej prechádzke , že som vždy skoro dobiehala na kojenie ale potom som už kojila aj vonku

už nech sa stretavame , ja mám tiež ponorkovú ale upratovanie to nehrozí my rozhadzujeme a rozhadzujeme

ceresnicky
autor
11. feb 2009

Dani by som si dala cestoviny my mame sosovicovy privarok

dad1
11. feb 2009

panda kostym? no to bude bohovske. 🙂 hlavna vec,ze si matejko sam vybral k spokojnosti.

katka,veru,ked si pomyslim,ako som v telych dnoch fungovala,ani neviem,ako presli,rano doma trochu cosi spravit,navarit,potom park alebo kava u boška,potom siesta, po obede hranie sa s malou a na vecer zas von,na malinovku,pivo...jaaaj,dobre nam bolo.pri fontane.

karlatko
11. feb 2009

Matejko už takýto velkáč - prajeme peknú zábavu , jani tie naše deturence sú masky to máš pravdu , aspon sa nedudíme snimi aj ked si niekedy nachvílku poviem že by som sa nudila , ale hned ma to prejde ked sa pri mne objaví a niečo začne vymýšlať 😵

dad1
11. feb 2009

oprava - v teplych dnoch... 😎

mrbaby
11. feb 2009

Mnam...aj ja by som si ich dala...ja som mala hrstkou polievku ...uz sa s nou napchavam druhy den lebo to nasim nevonia.. 😝 asi palacinky na veceru to spravia..

karlatko
11. feb 2009

Danka uplne super si to vypísala ako to bolo aspon že máme spomienky a predstavy ako to zase bude

ceresnicky
autor
11. feb 2009

no Dani to je taky overal cierny s bíelym brusko a bielym chvostikom a k tomu je na hlavu taka ciapka s ocami a nufakom 😀

dad1
11. feb 2009

palacinky by som si zas ja dala. 🙂 zeby si ma inspirovala na zajtra.hmmm,porozmyslam. 😝

karlatko
11. feb 2009

ja sa tu napchávam s fánkami , babička robila 😀

dad1
11. feb 2009

no veru katka bude to zas fajn,ale s tym rozdielom,ze vsetky deticky nam uz budu lietat po okoli a my uz nebudeme len rite vyvalovat,ale po nich lietat. 😀 😀 😀 ale na stretnutia v parku a pri fontane sa uz teraz tesiiim.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre