Tiráčky z Nového Mesta nad Váhom II. Pridajte sa

ceresnicky
19. jan 2009

No caute baby tak sme v novej teme, tak sem sa 😉

karlatko
15. feb 2009

ahojky

ja tak narýchlo , sem tam som čosi dočítala

Kačenka taktiež myslíme na vás nech všetko dobre dopadne a Anetka určite priberie 😉

stretko super dúfam, že nám tentokrát to víde, lebo od piatka teplotujeme a teplota stále neustupuje vždy po osmych hodinách ked prestane pôsobiť sirup tak vyskočí na 39 a zub stále neprerezaný už celý presvitá a už viem že aj to spanie bolo spôsobené zubom , teraz vyspávame ked sme unavený aj tri krát za den a v noci nás zub trápi najviac , tak sme nevyspatí s tatom hlavne aby to ustúpilo a zub sa prerezal 😝
a ušlo mi o kolkej je stretko

Maťka , keby nám prešla teplota a pôjdeme von určite ti brnknem , nech sme neni len pri sluboch 😵

tak sa všetci držte a hlavne vela zdravíčka

martinano
15. feb 2009

ahojte
radka super dnik, my si tiez tak teraz uzivame tatinka sme vsetci spolu
katka nemoze mat karolinka siestu decku chorobu?sedelo by to na tie teploty,ale samozrekme,ze to moze byt aj zub
vierka posielam imailik

mrbaby
16. feb 2009

Ahojte...
Dnes prvaaa...
Tak Vika ma zapal priedusiek... 😠 😠 tak stretko u nas nehrozi... ☹
V sobotu sa rano zobudila s kaslom..ale nic jej okrem toho nebolo...tak som bola dnes u dr. prekvapena ze ma hruzny zapal priedusiek...kedze teplotu nemala nedala nam ani antib. tak som aj rada...aj von mozeme chodit...len mame dva srupy a kvapky do nosa...

Aj ja som chora...bolia ma strasne mandle a usi...tak idem aj ja dnes k svojej dr...jedina Emka je u nas zdrava...
Uz ma ser...e tato zima...stale sa meni pocasie a potom sme vsetci chori...fuj..uz nech je teplo..

Idem si lahnut ..papa

lea3
16. feb 2009

VVAhojky 🙂
Konečne mám po víkende čas sem zaskočiť, tak rýchlo, kým sa malá nezobudí:
Trochu som aj dočítala, len nie všetko, lebo ma tlačí čas...

Katka + Anetka, držte sa v nemocnici, nech Vám to rýchlo ujde a nech Anetka vydrží do svojho termínu, Katka, veru viem, ako sa cítiš, aj ja som s Kajkou ležala posledný mesiac pred pôrodom v TN, narodila sa o týždeň skôr, tvrdlo mi bruško a ešte k tomu už aj placenta dosť nevyživovala, ale neboj, všetko dobre dopadne, držíme palce a myslíme na Vás. 😵 😵 😵

Janka, držte sa aj Vy, nech sa Vikinka rýchlo uzdraví a Ty tiež, aby sme mohli budúci týždeň chodiť na výjazdy. 😉

Takže Filipkovi tiež začína soplík, a ten ekzém, no dúfam, že to nič vážne nebude, nech to Filipkovi rýchlo prejde, aby moc netrápil maminu, keďže má teraz veľa oddychovať... 😉 🙂

V piatok sme nakúpili super, aj ja mám prilbu lyžiarsku, aj Kajka, Adelke som pokupovala nohavice, a topánky jarné za 200,- a suprišné botasky za 300,- v normálnej obuvi, perfektne sa tam oplatí ísť na nákupy, či už na handry, alebo topánky. Boli sme aj v Brode aj v Hradišti.

V nedeľu sme všetci štyria boli v Považane na kávičku a na koláče, bolo suprišne, Adel lietala aj za bar, asi chcela obsluhovať..., ohromnú srandu tam z nej mali tie dve barmanky... 😀

Zajtra o druhej poobede vyrážame, takže idem niečo začať baliť, už sa tešíííím.

Budem na Vás myslieť, prídeme v sobotu alebo v nedeľu večer, ešte uvidíme, aká bude lyžovačka.

Tak sa majte krásne, budem na Vás myslieť. 😉 Pááááá

radfi1
16. feb 2009

Ahojky,
Lea, takže vy idete už preč, sa vám žije. tak si to hlavne užite v zdraví. určite sa už nevieš dočkať. akurát to balenie ti nezávidím.....a nákupy - paráda, tak sa sa vyšantila. aj som vám chcela písať, že po nákupoch chodíte, vám asi finančná kríza nič nehovorí 😀 😀 😀 😀 😀

Janka B. - no teda, tak ste zase marodi, ale hlavne, že ste to podchytili. to si človek niekedy myslí, že ved nič sa nedeje a pozri. napr. ja kým by nemal teplotu, tak by mi ani nenapadlo, že to môže byť zápal priedušiek....ale naša dr. by nás von nepustila veru, ako ju poznám. no, je pravda, že Filipko je taký háklivejší na vietor, tak možno preto. tak sa pekne liečte....obidve.....

Kačena V. a skúšali ste dávať malej aj tie čípky viburcol, Danka ich má pri Lucinke pri zuboch osvedčené, nám veľmi nezaberali, ale 100 ľudí, 100 chutí.

my nakoniec nemáme soplík, to vždy len ked prídeme z vonku, tak mu také číre z nošteka tečíe, ale tie kvapky som si kúpila a preventívne strekneme.
na ekzémik nám dala dr. mastičku, takú silnejšiu, že to treba trocha preliečiť a o týždeň ideme na kontrolu a dá nám niečo jemnejšie. aj za uškami mu to máme natierať tou istou.....na alergické testy nás pošle až v 2 rokoch.
aj máme potvrdené, že sme schopní nastúpiť do škôlky....

a boli sme teda na zápise, myslím, že sa tam Filipkovi páčilo - mali tam asi 6 odrážadiel - motoriek, kopec hračiek....a bol tam aj tatino....u riaditeľky sme sa zapísali a potom sme boli obzerať triedy. jedna p. učiteľka nám odpovedala na otázky, pohodička. rozhodnutie dostaneme na konci apríla, tak som zvedavá.

aj v poradni som bola, všetko je našťastie OK, teda brali mi 3 ambulky krvi, tak hádam aj to bude dobré. malinký je už riadny 2 kilový cvalík, pekne sa prevaľoval a samozrejme, že sa poukazoval, že je chlapec. dr. sa ma pýtal, že či viem, čo to bude, tak som zažartovala, že predsa dievka 😀 😀 😀 😀
keďže som išla už na siedmu, pobudla som tam štandardné 2 hodinky, ale mala som knihu so sebou a raňajky som si kúpila v Bille, tak pohodička.
Filipko bačoval s tatinom - ten ho nevedel vynachváliť - chrneli do ôsmej, malý sa potom hodinu hral. teraz na obed sa naládoval polievky a pýtal aj ryžu - ale len suchú, zjedol plnú misku, tak mu s tatinom šmakuje....
už pol hodku chrní, tak sa idem aj ja trocha natiahnuť, čakanie v ordináciách ma zmohlo.....
pa

radfi1
16. feb 2009

Takže stretko v stredu medzi štvrtou - piatou by mohlo byť, čo poviete????? 😀 😀 😀

radfi1
16. feb 2009

A čerešničky sa neozývajú, čo sa deje???

dad1
16. feb 2009

ahojky 🙂
fuu,tu ake novinky...tak filipko uz bude velkac,absolvoval zapis a teraz sa moze tesit na novych kamaratov.
radka - tak to si mala vcelku akcne doobedie.adamko je supis,uz 2 kilecka ma,no bude to chlapina. 😵 a je vam veselo doma,ked mate aj tatina doma,ze?nam sa tiez tie 2 dni,co bol doma tata pacili.mohlo by byt aj castejsie tak.

katka v. - viburcol fakt lucke zabera ako pisala radka,je to homeopatikum a niekomu nezabera,ale vacsine deti ano,tak skuste.nam idu ocaky a aj dvojky hore (t.j. 4 zuby naraz!!!),tak tiez toho moc nenaspime,ale ked dam viburcol,tak sa budi len raz v noci.cez vikend som ho uz doma nemala a vstavala som k malej 6x za noc.to uz nebolo od jej narodenia.

inak mame celkom peknu novinku,lucka sa sama pyta spat.mozno to vase deti robia uz davno,ale u nas je to cerstve.,ked je uz unavena na spanie,tak povie buvaaa a caka,kym ju polozim a o par minut je tuha. 😵 tak som celkom rada,aspon nemusim hodinu uspavat. 😝

ceresnicky a katka - co nove???

a stretko v takom case nam sediii. 😵

lea - stastnu cestu a dobre si oddychnite.dajte si pozor,nie ze sa tam niekde dochriamete. 😀

jani b.- ☹ ☹ vikinke skore uzdravenie zelame,a prave vcera som doma hovorila milkovi,ze uz mi ide tato zima na nervy,ze furt sme len niekto chori,ako zacarovani kruh je to.ja uz chcem teploooooooooo.

vierkas
16. feb 2009

ahojte 😉
konecne som sa zastavila, dufam ze mala bude spat este aspon hodinu isla spat o pol jednej 😉

tak to stretko plati super, uz sa tesime ak sa nic ovsem nezmeni, lebo choroba ciha z kazdej strany, ale nebudem to radsej privolavat a nech sa nam to vsetkym zdaleka vyhne 😉

Vikinke a tebe Janka skore uzdravenie, esteze si to fakt zbadala, ale ty uz ako mamicka dvoch deti mas len predsa vacsie skusenosti 😉

Radka teda, ale si dnes toho postihala, aj dr. aj zapis do skolky, hlavne ze ste boli spokojni 😉
zrejme aj Lenka bola s Hankou na zapise, tak daj vediet som zvedava 🙂

dnes som volala s Jankou,c nepise preto lebo notebook pozicla Katke, aby jej v nemocnici rychlejsie utekal cas a povedala dobru novinu, ze Katka mala dnes prietoky dobre, ale nadalej ju budu sledovat, domov uz ju nepustia a podla vysledkov uvidia co dalej, takze Anetka nas vsetky vypocula a este si predsa len chce v brusku pobudnut 🙂 😵,a ako Lenka napisla veru do takej zimy nech sa este neponahla 🙂
Katka, ozvi sa nam?

zajtra sa ideme hrat k Matejkovi, tak sa tesime a v stredu stretko a vo stvrtok zasa navsteva u nas a piatok uz tu bude moja sestra tak paradny tyzden, nuda teda nehrozi 😀

ten cas samozrejme na stretko plati medzi stvrtou a piatou, ktorej sa nam ako podari prist a Radka aj sestru zavolaj, myslim ze minule sa im pacilo 😉
Janke, c dam vediet, uz som jej to aj dnes vravela, teraz nie je v obraze tak jej musim vsetko porozpravat co sa tu deje 😀
a ozik treba to aj v Povazane zajednat? asi zrejme ano, ved keby ste niektora isla okolo dnes alebo zajtra tak to treba zarezervovat a dajte vediet, dam aj ja keby som to vybavila 😉

idem oddychovat trochen 😉 pa

vierkas
16. feb 2009

Lea, zelame vam stastnu cestu a prijemnu lyzovacku, uzite si to aj za nas 😉

angelos
16. feb 2009

ahojky

Hanka este spi,ja som si uz aj zdriemnut stihla...toto pocasie ma uspava.
Janka zelame Vikinke aj tebe skore uzdravenie.zapal priedusiek 😝 ale aspon,ze si vcas isla k dr.

som rada,ze Katka ma prietoky lepsie,super sprava 😵 😵 😵

prave som zacula Hanku...zatial nevykrikuje...

Lucka sa sama pyta spinkat,to je mile. 🙂 Nasa Hanka aj ked uz pada od unavy,tak hovori,ze nejde buvat. 😝

Filipkovi evidentne pritomnost tatina veeelmi prospieva.A Radka tebe urcite tiez. 😎 tak si ho uzite.
zapis sme aj my absolvovali,Hanka samozrejme nechcela byt so mnou u riaditelky,tak hned sa pridruzila k detom ,uchmatla si kocik a hned sa tam zabyvala. 😀 Ja som zatial pokecala a ked som ju isla brat,tak mi hned jeden chlapec nahlasil,ze im pokazila autodrahu 😀 A nechcela ist ani za svet domov. 😝
Rozhodntie o prijati bude v aprili...no snad ju zoberu. 😕

LEA zelame peknu lyzovacku a oddych. 🙂 🙂 🙂

radfi1
16. feb 2009

Ahojte,
tak my smse si tiež pospali, teraz sme vstali, to zase pôjdeme neskoro spať večer, ale čo už, ked som zalomila ako drevo.....toto počasie aj na mňa uspáva.

ale už stihol zdemolovať celú detskú, ešteže o chvíľu príde tata a pôjdeme na okružnú skúžobnú jazdu 😀 podrobnosti na stretku.

tešíme sa na vás, pozvala som aj kamarátku s malým Ondrejkom, tak snáď nevadí, vyvažujem pohlavia 😀

Danka, jasne, že FIlipko ani len nenaznačí, že by chcel spať, to na ňom ani vydieť nie je, že spánok....ale Lucka je inteligentná baba, ked sa zjaví únava, tak sa prihlási... ja to musím odhadnúť, ale stále nám zatiaľ ťuk - ťuk ten obedný spánok trvá uspávanie 5 minút, tak to neriešim. a večer sa to začína tiež lepšiť, tak uvidíme. aj ked teraz v noci spustil taký nárek, som nechápala, to sme asi ani nemali ešte, tak bol zase s nami.....

Lenka, vidíš, tak Hanke sa páčilo, ona je už veru zrelá škôlkárka, hned zapadla medzi deti.....a ten vláčik, ona sa veru nestratí....

Vierka, vy ste teda akční......stále sa u vás niečo deje...ale to je dobre, pozdravuj Janku a čakáme v stredu aj ich samozrejme....
a treba to asi aj zajednať, no ja sa zatiaľ nechystám do mesta. zajtra jedine poobede, ale má prísť sestra a mne sa nebude chcieť. tak ak budete mať cestu, skúste to nahlásiť. im stačí povedať, že prídeme. možno by ani nebolo treba, len aby nám to tam náhodou niekto neobsadil.....

pa ideme obedovať.....dostal po zadku, lebo sa nechcel dať prebaliť a už sa zase pekne hrá, asi potrebuje niekedy tvrdý reset 😀

katka1983
16. feb 2009

Ahojte babuľky,
ďakujeme, že na nás myslíte. Ako už napísala Vierka, prietoky sme mali dnes chvalabohu lepšie, som veľmi rada. Dr. mi povedal nech ležím len na bokoch, ale tak aj spávam od kedy som tehotná, vôbec nespím na chrbáte. Ďalšie mi budú robiť v stredu, dnes mi netočili ani CTG, to asi zase zajtra. Tak držte palčeky nech sú aj ďalšie dobré, lebo všetko čo bude ďalej závisí vždy od toho.

katka1983
16. feb 2009

Ešte raz vám všetkým ďakujem za veľkú podporu, ktorou nám pomáhate. Verím, že aj tá všetka pozitívna energia a to, že nám toľkí ľudia držia palce, pomáha.

Tak veľmi si želám, aby to bolo všetko v poriadku a na keď bude ten čas, kedy na toto všetko, čo sme prežili, budeme už len spomínať...

dad1
16. feb 2009

jeeej,katka ahojcek.to som hrozne rada,ze dnes ste boli OK,dalsi den v brusku za vami,teraz sa ozaj pocita kazdy den,tak drzim palce,nech ich je este dooost,najlepsie az do 30.marca. 😵 drz sa a nedakuj stale.jasne,ze na teba myslime,ved si jedna z nas. 😉

radka vy ste tak pekne vyspavali??no veru aj mne v takomto pocasi vsetko vadi,len zivam a tesim sa na kazdu volnu chvilku,kedy sa mozem dat do vodorovnej polohy. 😀
a lucka je na to asi rovnako,lebo dnes sa uz od 18,30 pytala spat,stale nam davla papa a aj hrackam,tak sme ju vsemozne natahovali,nech chvilku este vydrzi,ale normalne na nas vykrikovala,ze buvaaa,buvaaa.a nechapala,ze preco ju nedavame,ked jej sa uz chce. 😅 😅 este sme ju ale hodku natiahli.tak som zvedava,kedy bude zajtra vstavat.teraz lezia s tatinom,tak neviem,ci uz spia,alebo nie.ale je tam podozrivo ticho,asi zalomili obaja. 😀 😀

no idem sa vyvalit k telke,ide mi osklivka katka. 😎

mrbaby
16. feb 2009

Ahojte...
Lea, stastnu cestu...a nedolamte sa..aby sme mohli ist konecne na kafe.. 🙂
Hanka, Filipko..to su uz velkaci..skolka...no to ten cas ale leti...uff a za par rokov bude dalsi zapis..skolsky.. 😀 😀
Danka, tak lucka takto pyta spat.. 😉 to je chutne...viki ta zacne liest na postielku a pyta dudu...tak viem ze chce ist spat...
Katka, Anetka..to je super ze uz je to lepsie..tak sa drzte..

Katka V aj ja pouzivam Viburcol...a je to super...nam to zabera.. 😉

Aj u nas je novinka...dnes sa Viki vypytala cikat..aj sa pekne vycikala do serbla a potom ked som isla vyliat do zachoda tak znova chcela a este docikala...tak som na nu hrda... 🙂 🙂 🙂

Idem aj ja cumakovat..papa

radfi1
16. feb 2009

Ahojky, ešte som prišla mrknúť,
Danka, ved sa ti plnia sny, ty si teda musela poslúchať 😀 Lucka chce spať už o pol siedmej....no paráda....my sa pre zmenu ešte len uspávame, no čo už, nechávam to na tatina, teraz chlapi držia spolu, tak mi to ani neprekáža, že je tak dlho hore. aj sa spolu okúpu, aj poobliekajú, mňa poslal Filpko k PC a povedal mi čav....

Konečne som Lenka pozrela fotky, prosím, pošli mi ich potom aj na mail - tie kde je celá banda spolu.....dám potom vyvolať do albumu...

Janka, Viki je teda šikula, ked tak pekne ciká do nočníka.....my sme sa rozhodli, že trénujeme až v lete..... a vy nakoniec nejdete na ten zápis????? sa ti nechce, čo???? do práce sa vracať, ale to ti verím, len si to užívaj, kým sa dá.....ja si tiež budem....

Kačena, konečne si sa ozvala, a aké dobré správy....
ja tiež ležím na boku, a čítala som, že je lepšie na ľavom boku ležať, vraj lepšie prúdi krv aj živiny k bábu, tak sa snažím spávať na ľavom boku čo najviac.....
ale ani to nepomáha pri mojom tehu chrápaní, Jojo ma stále budí, že ich ruším....ja som mu neverila, ved ako by som ja mohla chrápať, no nie? tak ma nahral na mobil a teda to je iné pílenie dreva, ...... 😀 😀 😀

Na stretko príde aj segra na chvíľu, dnes sme sa dohodli, že si to zopakujú....
a aby nebolo Janke a Lee ľúto, tak sa potom môžeme dohodnúť aj na dalšie čo najskôr, nemusí to byť o mesiac....ja naozaj poobede zabíjam často čas, ked sa mi nechce ísť von......
pa

martinano
16. feb 2009

ahojte
konecne som sa dnes zastavila
lea davajte si velky pozor cestu su hrozne a uzite si lyzovacku, skodamze sa nestretneme
jeeeej viky sa pyta uzasne, to uz je tiez velka baba
kacenka aj my sme davali virbucol super vecicka 😉
radka ty si riadne akcna 😎 , stihas kopec veci
lucinka sa pyta spat super 😉 , aj nas matko to zacal robit a je to super
katka super,ze su prietoky dobre zajtra sa za tebou zastavim 😉 , idem do nemocnice
pekny vecer

karlatko
17. feb 2009

ahojky

tata s nami ostal doma dokonca týždna má dovolenku , teplota včera konečne ustúpila a večer sme objavili prerezanú dlho očakávanú jednotku, dobre teda Karolínku potrápila, režim máme tak poprehadzovaný už teraz o osmej sa vypítala spať a to stávala o pol siedmej, zato celú noc na cecíku asi dohánala papanie ked vôbec nepapala tak nanu musel prísť hlad 😉

Martinka už aj sa som myslela , či neni niečo iné vo veci ked ten zub stále nevychádzal takto dlho nás teda ešte netrápili zuby, stále som pozerala či sa nevyháže aj ked neviem aké má byť to vyhadzanie pri tej šiestej chorobe, tak dufam , že teraz budeme mať chvílku pokoj však od piatka sme zavreté doma už mi šibká, ale ani počasie za nič nestojí. ☹

Radka - viburcol je super ale poslednú dobu nám prestal zaberať tak sme boli na sirupe nurofen

Vikinke skoré uzdravenie a mamine tiež - s tím počasim je to katastrofa 😉 myslíme na vás

idem dalej počítať musím na etapy potom zabudnem čo som chcela napísať 😉

karlatko
17. feb 2009

Lei - krásnu lyžovačku užite si to počasie vám praje - šťastnú cestu 😀

Teda tak z Filipka sa stane školkár , milé , že aj tatino bol v škôlke 😉

Danka - to je super , že Lucka sa vie kedy sa jej Chce spať, a pekne sa vypíta u nás ju bud musím uspávať ako aj ty píšeš hodinu a ked ju už idem dať do postielky tak sa sprieči čo robím však ona nechce spať a pekne odznova, ale myslím že sa to tiež zmení ked sa to aj u vás ostatných zmenilo tak už len čakať 😀 😀 😀

Dani tak to máte tiež perné - aspon vídu 4 naraz 😉 tak nech sú už vonku a moc vás netrápia

karlatko
17. feb 2009

Práve som čítala aj tatinovi ako sa super zabývala Hanka v škôlke a autodráha potrebovala vylepšiť 😉

karlatko
17. feb 2009

Kačenka krásna správa ,že Anetka je spokojná v brušku a si to rozmyslela , tak to vydržte v nemocnici uvidíš , že to za tu odmenu stojí
- stále na vás myslíme a sme s Vami držte sa baby a veľmi sa na vás tešíme 😉 😉 😉

karlatko
17. feb 2009

tak už sme hore ostatné dočítam neskôr ideme papať 😉 zatim pa

dad1
17. feb 2009

ahojky 🙂

idem sa postazovat.lucka ma raple od rana striedavo mrnci alebo je v pohode.nejaka je nervna,ale nemyslim,ze su v tom zuby.skor sa nam hviezda zacala nudit a chce len vymyslat.hrat sa nechce,pesnicky pozerat tiez,tancovat uz vobec nie.len somariny ju zaujimaju,ako napr.otvarat do okola indulonu a vylizovat z nej vrchnak. 😠 😠 😠 😠 co jej samozrejme nechcem dovolit,tak reve.
uz ma ide slahnut z tohto pocasia,lebo vtedy ani von nejdem,s kocikom sa mi neda a peso lucka nechce chodit taka naobliekana,no som n a prasky dnes. 😒 😒 😒

dad1
17. feb 2009

karolinke gratulacia k zubceku.konecne je vonku. 🙂 🙂

karlatko
17. feb 2009

Dani - poznám to práve to isté prežívame ako vy , strašne sa prejavuje na Karolínke ale nie len na nej ked nejdeme von, nič ju už nebavý ani oblubené činnosti ako píšeš pesničky a tani-tani , stále mrnčí a o tom vymýšlaní ani nehovoriac, najnovšie vypíname TV dokonca aj ovladačom už vie ktorý gombík , a najviac ju to baví ked si niekto zapne Tv hned je pri nom bere ovládač a vypína a zapína a vie že robí zle a jasne že sa nezabudne pri tom škeriť 😀 , však ju lubím , žabku moju malú hlavne že sa nám už usmieva normalne nám to chýbalo všetkým 🙂 🙂 🙂
Dani a dakujeme a drž te sa pevné nervy ono to prejde 😎

Karolínka sa od jedenstej spí po necelých dvoch hodinách sa začala ukladať ,som myslela že pôjdeme okolo jednej druhej ked ráno si pospinkala neviem máme to akési rozhasené .............

stretko super , tešíme sa ked sa vyspíme tak určite prídeme ale neviem kedy ked neviem kedy pôjdeme spať, ale budem sa snažiť to nejako pousmernovať aby sme nechýbali treba nám do kolektívu 😀

karlatko
17. feb 2009

Dani - Lucka je zlatá , že buvaa buvaa ozaj máte inteligentnú tiráčku pyšní rodičia 😀

Viki super , Jani tiež hrdá matka len tak dalej 😉 ako sa máte marodikovia

Tata prišiel , odskočil si do práce a ja sa chcem ist vyvetrať tak idem do knižnice niečo si požičať dobré na toto škaredé počasie

martinano
17. feb 2009

ide ma slahnut rano som pisala a ono mi to sem nepridalo
karolinke gratulujeme k zubku
ahoj danka to poznam, tla posobi aj na deti,ale mala je aj tak suprova
ani ja neviem ako pojdeme von, ked s kocikom sa neda a matko aj prejde,ale potom je studeny akko zaba a ten sneh je mokry 😝
idem dovarit obed a idem na kontrolu k dr.poobede, potom sa ozvem, pekny dnik zelam

angelos
17. feb 2009

ahojte
Hanka zalomila,boli sme peso vonku-v parku ,na namesti,po obchodoch.bolo to vcelku o drzku s mojou zbojnickou,ale prezili sme(teda ja,Hana prezije vsetko).Mala obrovsku radost zo snehu,odmietala chodit po odhrnutych chodnikoch a 2krat spadla tak,ze ma nohavice aj bundu total od blata 😕 nechapem...ved je pol metra snehu. 😠
a zabudla som nakup zo zelovocu u nas v potravinach,tak sa ho teraz chystam ist zobrat...teda ak tam este bude.

Katka dufam,ze dnes je zase vsetko v poriadku.drz sa a podavaj info. 😵 😵 😵

Viki sa pyta cikat-tlieskameeee! 🙂 🙂 🙂 sikulka.
Hanka sa dnes od rana tiez este nepocikala do pleny,ale to sa jej ja musim pytat,ci chce cikat...sama sa neprizna.

Danka aj nasa Hanka mala mala take nemozne obdobie,ze ju nic,ale naozaj nic nebavilo...nech som skusala cokolvek.Ona je celkovo malo hrava,ona radsej vystraja,ale vtedy to nebolo normalne... 😝 Inak stale sa jej takmer so zeleznou pravidelnostou striedaju zly a dobry den.

Radka,takze tatosa uz mate. 😵 😵 😵 super.

na stretko vas pridem len kuk na chvilku,lebo potom ideme do PN.pred pol siestou vas budeme musiet opustit.teda ak tam dovtedy vobec niekto z vas bude. 😅 ked nie,pokavickujem len s Hankou.Ved s nou sa da uz celkom 'na urovni'pokecat. 😀 Dnes mi hovori:"mamka,nemas nahodou entilkovy odurt?"(lentilkovy jogurt).Ja som povedala,ze nie a ona ,ze :"co si lakoma?" 😀

vierkas
17. feb 2009

ahojte,
Lenka si este tu?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre