• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Tiráčky z Nového Mesta nad Váhom II. Pridajte sa

2. apríla 2011 
Sme boli s mamou na obede na poľnohospodárskej a Filip bol úplne vo vytržení, že hačá na veľkej stoličke, papá polievku (doma máme plný hrniec kelovej...), pil sladený čaj, videl veeeeeľa detí....
24. feb 2009 o 13:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
NO, a pri mne je aj týždeň, v ktorom som, aspoň nezabudnem....
24. feb 2009 o 13:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Takze pochopila som ,ze Risko je uz na svete :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: tesime sa na oficialny OZNAM...ale uz vopred Zelame vsetko naj drobcekovi aj mamine.Dufam,ze su v poriadku. :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Matejkovi vsetko naj k meninkam. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

Katke drzim palce,som sa najskor zlakla,ze uz rodi...ale citam,ze este teda predsa len nie,tak sa drzte dievcata. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
Na zajtra máš teda navarené, inak aj by som si dala kel, Heňo zabudol kúpiť asi sa budem musieť vybrať na nákup sama.
Radka to je super,ze nema Filipko predispoziciu na ekzem. :slight_smile:

a zajtra sa dostavime,samozrejme.tesiiiiime sa.neviem ci prideme na peso,alebo oprasim kocik...
24. feb 2009 o 13:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj Lenka, :slight_smile:
24. feb 2009 o 13:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak matko je hore unavenystrasne asi mu bolo teplo,baby pooobede pridemedo mesta moj povodny plan sa meni nepojdeme nasankach alen a kociku myslim,ze mlady pan v nom pospi.
24. feb 2009 o 13:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Vidíš Radka aj Filipkovi robili testy asi z krvi na ten ekzém a ty si sa bála, že jemu to nerobia, ale teda čo to vlastne má :fearful:
24. feb 2009 o 13:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jej tu real debata a ja zrovna nemam cas :unamused:
24. feb 2009 o 13:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to je supis ze lenku nezvial sneh a zije. :grinning:
filipko nema predispiziciu,tak to je uplne najsamlepsie. :sunglasses: on sa vyhadzuje len asi tym detskym ekzemikom,to potom prejde a bude to OK,uvidis radka.
24. feb 2009 o 13:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Danka a čo varíš alebo čo, malá spí nie? Dúfam, že si sa neurazila za maju rannú radu :astonished:
24. feb 2009 o 13:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Lucinka bola peso v obchode :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: skoda,ze sme sa nestretli,my sme boli aj vcera aj dnes v parku.vcera som skoro zliezla z nervov,taka bola hanka zla.aj si porevkala vonku,no poslusnost nema skratka vrodenu. :angry:
Ale dnes bola zlata,stavali sme snehuliakov,hrala sa s lopatkou....aj par okoloiducich s nou 'zbila'a obhadzala snehom,ale brali to s humorom. :stuck_out_tongue_closed_eyes: nastvala ma az pri obede,polievky sa ani nechytila,ale aspon druhe ako-tak zjedla.Hovorim jej:nehnevaj ma ty opica nepodarena.a ona:ty hanku milujes.ja som dobaaa.(dobra) :grinning:
ale zmorena bola zo snehu vcera aj dnes,ako som ju polozila do postielky,tak zaspala.
24. feb 2009 o 13:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak sa zatiaľ majte idem si niečo prečítať a večer zase kuknem, tedaak budem mať čas lebo sa chystám na pochovávanie basy, tak uvidím ako bude ráno :pensive:
24. feb 2009 o 13:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
caute dievcata...vas tu je...to tu uz dlho nebolo...nemame co robit,zda sa ...parada :grinning:
24. feb 2009 o 13:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jeej radka, zaaaavidim....ze mavate len detsky ekzemik..... my mame naozaj alergiu, zatial nevieme naco, ale testy to potvrdili....
inak, u nas sa sneh topi a to neznasam.......asi pojdeme von len v kociku na chvilku.....inak by bol maly cely mokry....no uvidim, vy to ako riesite? ci v nmnv mate aj zimu, ze? my len mokry sneh :unamused:
24. feb 2009 o 13:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak aby ste nepovedali, 3400 a 50. Vsetko v poriadku, za 6 hodin bolo po vsetkom. Foto pridane.
24. feb 2009 o 13:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ešte som dočítavala...
tak super, že prídete. už sa tešíme, ako bude u nás veselo. a lepšie sa už pôjde určite s kočíkoím, sneh je skoro roztopený....
zajtra robím žemľovku, lebo je popolcová streda, som dostala dnes usmernenie...a ak bude Filipko dobrý, tak spravíme aj kysnuté rožteky....
Lenka a ja som si myslela, že len chalani sú takú malé "poslušné" indivíduá :frowning2:
cez vikend sme boli v brode vykupat sa.Hanke sa veeelmi pacilo.este teraz nosi na rukach plavacie rukaviky. :grinning:
24. feb 2009 o 13:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Radka zase so zabudla ako na tú žemlovku, prihoď receprt prosím :pensive:
24. feb 2009 o 13:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jejj,ahoj tatino.....gratulujeme....tak ten fusak sa vám nakoniec aj zíde...kúpili ste?????
ja som to už vedela a tak ma prsty svrbeli....
to je paráda, že všetko v poriadku a 6 hodín, to nie je tak veľa....sa tešííííím, idem pozrieť fotky...
24. feb 2009 o 13:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Karol dakujeme za info a GRATULUJEMEEEE!!!Vitame Riska na svete a nech je mu tu sveta zit! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
pozdravujeme Danku. :slight_smile:
idem kuk foto
24. feb 2009 o 13:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
renca - a na co by som sa mala akoze nahnevat???co si...napisala si to perfisne.ja robim variant na prijimacky do roboty,ma uprosili,nech im hlefnem,ze maju toho moc. :stuck_out_tongue_closed_eyes:

lenka - hanka ma 100 bodov. :grinning: :grinning: :grinning: ona je iny kecalek,ale vie to aj super pouzit,to ma dostalo. :grinning: :grinning: a ja som kukala,ze ci vas dakde neuvidime,a nist.nuda v brne.presnejsie v NMnv. :grinning:

jahodka - tu je snehu kopec a topi sa tiez,ale pri tom mnozstve,to este nie je clapkanica.
24. feb 2009 o 13:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Reni moje dievca(myslim si)nicim nezaostava za chlapcami. :grinning: Som zvedava na naseho chlapca...no horsie to uz snad nebude.
Radka veru som nevedela,ze je popolcova streda...ale mamina mi urcite dnes este zavola. :grinning:
24. feb 2009 o 13:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kajo, si to teda riadne zmenšil tie fotos, som si musela okuliare nahodiť :grinning:
Riško je krásny, samozrejme.....parádne bábo a vyzerá taký bacuľatý....
Takisto pozdravujeme Kačenu a nech to dobré všetko teraz zvláda....
trochu aj závidím, že máte už po tom.......
a to je teda výhoda dnešnej doby, že už sme ho aj videli, takto by sme dlho čakali, kým by sa nám to podarilo...
24. feb 2009 o 13:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak papa
jeeeeej, kajko!!!maly je nadherny.tak to mate stastne za sebou.a miery na tiez superne.tak si teraz hrdy tata,co? vitame ta aj danku v klube rodicov.a malis te to docela rychle na prvy porod.tak pozdravujeme danku a nech sa drzi,je to sikovnicka. :wink:
Lenka, Hanka je naozaj bohovská, to sa potom na ňu dlho nedá hnevať.....je to veru opica :grinning: oni, tie naše deťúrence vedia ako na nás....
24. feb 2009 o 13:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja dora, že pozdravujeme Kačenu, samozrejme Danku som myslela....
24. feb 2009 o 14:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ale aj Kačenu pozdravujeme do nemocnice......
24. feb 2009 o 14:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok